Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Stims, Psycho & Co, działanie prochów w PnP

post 11-09-2005, 19:12
Post #21

SHM-4
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 885

Hmmm,
Przy wytrzymałości 1 można użyć 2 stipmakó na dobę. Przy wytrzymałości 5 - 10 stimaków, przy wytrzymałości 10 - 20 stimpaków. Biorąc pod uwagę osobę przeciętną (WY+5) stimpaki leczą 10*(10+k10) czyli 110-200 PW (punktów wytrzymałości). Gdyby było 5 stimpaków na 24 godziny mamy zakres 55-100 PW.
Może to i trochę dużo 10 na dobę. Ale z drugiej strony dobra jest długa i wiele się w tym czasie może zdarzyć.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 11-09-2005, 20:30
Post #22

FMUD Team
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 2 057

Hmm... ogólnie taka przeróbka Stimów mi pasuje (nie krzycz wędrowca, gadaliśmy o tym na gg :P )
Co do sesji narracyjnych - jestem ich zwolennikiem. Ale zasady są po to, żeby były, bo niektórzy wolą grać z nimi.
A no i fajna masz drużynę... na serio fajną :)
+Quote Post
post 12-09-2005, 11:34
Post #23

Master of Disaster
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 431

CYTAT (Wędrowca @ 10-09-2005, 18:03)
To popatrz panie moderator, na naszą tablice zamkniętą, tam jest analogiczny temat do tego tu. Czy ty tam wogole zaglądasz? Mogłeś tam odpowiedzieć.

1. nie widze zadnej roznicy w tym gdzie sie wypowiadam, robie to gdzie chce...
2. nie podoba mi sie ton twojej wypowiedzi...
+Quote Post
post 14-12-2005, 14:42
Post #24

First to Fight!
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 860

Moja propozycja:
jezeli macie dobrych graczy to lepiej to prowadzic na opisach a nie na mechanice, walic staty (tzn jety itp co nieco zwiekszaja/zmniejszaja) ale jezeli chodzi o odpaly to proponuje poczytac kilka ksiazek gdzie sa dobrze opisane i ktore wrecz az prosza sie o cytowanie. Moja wspolokatorka pracuje na centralnym jako stretworker (pomaga cpunom i innym "bum'owm") oraz jest na resocjalizacji i ja akurat mam tych ksiazek sporo gdzie suchych i naukowych opisow jest duzo. Hmm.. dobrym zrodlem i inspiracja moga byc piosenki The Doors :)

Ale chyba najlepsza ksiazka do opisow narkowykowych odlotow jest "Lot nad kukułczym gniazdem" Len'a Kesey'a - opisy Wielkiego Indianca powalaja na ziemie i idealnie nadaja sie. By daleko nie szukac .. W "diunie" gdy Paul wzial przyprawe po raz pierwszy..

mozna wymieniac w nieskonczonosc.. najlepiej samemu poszukac badz wymyslec jezeli jakies odloty przezywaliscie
+Quote Post
post 14-12-2005, 15:23
Post #25

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 885

W pełni siez tobą zgadzam że MG i gracze mogą chcieć olać mechanike i grać opisami. Od tego powinna być odpowiednia oprawa jezykowa podręcznika pozwalająca tworzyć takie opisy. Nie można jednak zapomnieć o graczach lubiących mechanike, a tych w Fallu jest trochę. Dla nich trzeba zajmować się machaniką, jej opracowaniem i działaniem.
+Quote Post
post 30-01-2006, 23:17
Post #26

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 731

Hm... z tego co widzę, wypłynęły generalnie dwie teorie odnośnie stimów: pierwsza podana (wieki temu ;]) przez marteeneza i druga przez wędrowcę. Ja pozostałbym przy tej starszej, 2*EN stimów na dobę to za dużo jak dla mnie - no ale jak wspomnieliście, jak kto lubi. Działanie stimów mniej więcej omówiliśmy na początku topica
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 11-12-2019, 11:19