Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Sesje Fallout:PnP, topic do ustawiania sie na grę ;)

post 18-08-2003, 23:34
Post #1

Demon Spawn
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 764

Połączyłem wszystkie tematy w jeden gdzie wszyscy chetni do gry bedą mogli sie ustawic na sesje, bez zakładania osobnego topicu kazdy:) Mam nadzieje ze ludziom ułatwi to ustwaki na gre, i przyczyni sie do niezasmiecania forum ;)

MartEEnez

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Proponuje sesję na łamach forum. Uzbrójcie się w podręcznik do PnP(będzie wam potrzebny do stworzenia postaci i zakupu ekwipunku). Chętnych do gry proszę o publikację w tym wštku swoich postaci. To znaczy Statystyki ,ekwipunek(o wartoœci do 2000) historia , cel egzystencji(na przykład zemsta na kimœ) oraz œrodek do osišgnięcia celu(do tej sesji muszš to być pienišdze i to dużo pieniędzy) ,oraz opis wyglšdu. Postać powinna być tolerancyjna wobec innych ras i powinna być praworzšdna(bez konfliktu z prawem). Niemożliwa będzie gra jako pies robot i DeathClaw. Jako MG mogę wystawić ok. jednego posta dziennie(mam modem) ,ale gracze mogš uzgadniać swoje akcje mailem czy też w postach dowolnš iloœć razy. Jak zbierze się drużyna to ruszamy z koksem.

Ten post był edytowany przez martEEnez: 21-03-2005, 18:53
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 19-08-2003, 01:04
Post #2

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 764

Zapomniałem wspomnieć ,że postacie powinny znajdować się w dorodze do miasteczka Quartz(opis na 64 str. podręcznika ,a lokalizacja na mapce na 60 str.). Za utrudnienie przepraszam wszystkich zainteresowanych.
+Quote Post
post 19-08-2003, 11:19
Post #3

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

myœlę że ten link może być pomocny zwłaszcza że strona aktywnie działa http://lordmichu.w.interia.pl/
+Quote Post
post 24-12-2004, 23:24
Post #4

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 729

Przeszukiwałem tematy, i chyba znalazłem właściwy topic... To tu jest sesja? Jak tak(lub nie) to niech ktoś napisze, że się przyłącza(lub mnie poprawi).
+Quote Post
post 04-01-2005, 15:19
Post #5

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 850

Ludzie, gra przez forum to katorga... Jak ktoś z Białegostoku/okolic chciałby pograć, to niech sie odezwie, mam 1 wolne miejsce
+Quote Post
post 05-01-2005, 02:35
Post #6

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 518

E tam katorga.
Ja prowadzę sesję falla na innym forum i jest nawet nieźle.
Czysty storytelling...
+Quote Post
post 06-01-2005, 10:58
Post #7

SHM-0
Group Icon

Znaczy się: chcesz być MG?
Spoko, to gdzie jesteśmy :lol:
+Quote Post
post 13-01-2005, 12:45
Post #8

Nighmare
Group Icon
Nr użytkownika: 706

Siedzę sobie w domciu, nudzę się i wpadł mi do głowy pomysł, żeby zorganizować jakąś sesje F:PNP:]], jestem otwarty na propozycje, w razie czego, to proszę pisać na steelghost@gazeta.pl lub gg 1777996
Mogę być MG, jeżeli będzie natomiast mało osób, to załatwię kilku graczy, ale zależy mi na nowych twarzach

Avee
+Quote Post
post 13-01-2005, 21:05
Post #9

SHM-0
Group Icon

To i ja dorzucę swoje trzy grosze...
Szukam ludzi (ghuli i mutantów ;) ) do sesji PnP we Wrocławiu. Termin nie znany (jeszcze). Wymagania:
pacyfistyczne nastawienie względem MG
znoszenie schizów MG i pozostałych graczy
Zdolność pochłaniania dużych ilości piwa
karty postaci (narazie brak mi :P )
znajomość zasad walki i takich tam ;)
Masakryczna kllimatyczność wypowiedzi, a nawet ubioru

przyjmę ze 3 osoby
specjalne zaproszenie dla Wolva (kup mi piwo)
Kontakt na PM (Pistolet Maszynowy)
+Quote Post
post 27-02-2005, 04:59
Post #10

First to Fight!
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 860

OK to ja cos napisze.
Ogolem teren rekrutacji na sesje to WARSZAWA, miejsca duzo i pewnie wielu milosnikow tej rpg takze wielu sie znajdzie :)
Poszukiwani: Ludzie, ghule, roboty, deathclawy i mutanty (trzej ostatni -wym. klimatycznosc a nie bezsensowne mordowanie wszystkiego co sie rusza [ niestety mialem taka niueprzyjemnosc spotkania takich graczy]) oraz miloby bylo gdyby czasem lub czesciej zawital jakis dobry (ktory uwaza sie za "dobrego") MG [bywa czasem ze mg zostaje ktos kto lubi SPECIAL i chyba za duzo sie w Fallout tacticsy nagral , wtedy gra wyglada jak wspomniany przed chwila tytul]

Kontakt: PW albo aigam@o2.pl lub aigamsztuciec@wp.pl (gdyby ta pierwsza skrzynka nie dawala zadnych oznak "zycia")

Bazowa ilosc graczy: Ja [21 lat, powazny gracz] oraz moj brat [29 takze spoko] :)
Ogolem sesje ktore prowadze wymagaja myslenia, szczescia podczas rzutow oraz dosyc nietypowych pomyslow :) Niestety moi poprzedni gracze sa jednak zbyt zapatrzeni na WFRP (ktory tez z reszta prowadze [ostatnio mam wakacje]) i ameryka po wojnie im do gustu nie przypadla :(
Mysle ze kazdy czlowiek odwiedzajacy te forum jak i wszyscy, ktorzy kochaja fallouta nadaje sie na moje sesje.. zatem zapraszam drzwi otwarte w piatki i soboty, czasem w tygodniu (dzien/noc /whateva')...
Jezeli jednak ktos czerpie radosc z prowadzenia sesji to takze bedzie mile widziany, bede mogl w koncu zobaczyc jak sie moja nowa postacia :)

PS: za wszelkie bledy int.; ort.; itp przepraszam, wszelkie bledy sa w 100% przypadkowe ( z wyjatkiem braku polskiej czcionki) wynika to z pisania tego postu o dosyc poznej godzinie kiedy po prostu zasypaim.. dobranoc
...zzzzzzzzZZZZZZzzzz............

+Quote Post
post 10-03-2005, 14:09
Post #11

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 140

ok ja moge grać ale na jakim lvlu statowym bo mam fajną postać (nie przepak polubiłem ją) ale na 3 poziomie. jak ci pasuje to ci podeśle staty
+Quote Post
post 14-03-2005, 16:01
Post #12

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 995

no ja bym byl zainteresowany. to ja biore czlowieka, zwiadowce-snipera-woja :D
postac kiedys podesle.
a przez forum sie dobrze gra, powiem tylko www.gildia.pl/forum w dziale sesje.

EDIT: ...na przyszłosc zanim napiszesz cos w topicu ktory nie byl aktywny od paru miechow, to sprawdz jego date waznosci...;)

Ten post był edytowany przez martEEnez: 15-03-2005, 02:49
+Quote Post
post 01-05-2005, 06:19
Post #13

First to Fight!
Group Icon

damn sorry ze nie odpowiadalem kawalek czasu jednak brak netu strasznie mnie zabolal :) Moja propozycja jest ciagle wazna, wlasnie dzisiaj (tj. w nocy z 30 na 1 maja ) dbyla sie sesja i mysle ze byla calkiem spoko mimo malej ilosci graczy (przez przeklety dlugi weekend nikt nie ma czasu na jakas ciekawa sesyjke)
Co do postaci: jezeli nie masz gauss'a ani power armorki a twoj lvl nie przekracza 12-15 to spoko... dzisiaj po 6h gry gracze a dokladniej ich postacie wzbogacily sie o 1120 xp za sesje (nie liczac jednej , strasznie dlugiej walki z jednym kolesiem [uzbrojonego w Garanda :) - ale przeciwnik odpowiedni dla 3lvl postaci... akurat taki sie trafil na tabeli encounterow :)]
+Quote Post
post 31-08-2005, 18:24
Post #14

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 522

To ja bym sobie zrobił Ghoula Assalut'a na zrastanie się. Szybki metabolism i lśnienie... Albo gościa z dużą rogalnością. (mało życia w pissstuu damega).
To by było coś... ale jaki stuff mamy na początek???

EDIT: Na przyszłosc - zanim odpowiesz sparawdz date poprzedniego postu. na twoim miejscu nie liczyłbym na szybką odpowiedz Aigama :P - Moderator

Ten post był edytowany przez martEEnez: 03-09-2005, 14:56
+Quote Post
post 02-09-2005, 21:30
Post #15

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 535

<pierdzi>....

Jaki Rogal ? Mnie tam styka Rurka..byle by dorbze wywarzona była taka k12 plus pare graantów ...w ostatecznosci czeskich bomb... i no maxiu ...znaczy sie Korbacz... i czuje sie jak Husarz .
+Quote Post
post 06-09-2005, 01:02
Post #16

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 543

buahahahaaa u mnie w postaciach liczy sie tylko rogalność czyli bonus dmg.. wszyscy są na serie, ja też..........
+Quote Post
post 06-09-2005, 06:04
Post #17

First to Fight!
Group Icon

ech aktualnie nic nie powiem bo tak sie rozreklamowalem ze mam 2 grupy graczy do falla (Grupa A 21-29 lat/ GRUPA B 18- 22 lat). Przedzial wiekowy jest rozny jednak gracze trzymaja poziom z czego jestem zadowolony. Nie odzywam sie na forach (chociaz chcialbym ) gdyz pracuje + ucze sie, zatem sesje bywaja tylko w weekend.

Co do samego F:pnp -z checia bym zagral - doswiadczenie mam spore , mieszkam w warszawie, czego chciec wiecej ? :D
Ale tak na serio - zagralbym sobie od czasu do czasu, nie widzialem swojej karty postaci z 3 czy 4 lata od samego wfrp, do falla nawet nie mam bo od poczatku tylko go prowadze :) Moze jakis chetny gm przyjmie chetnego gracza ?
+Quote Post
post 06-09-2005, 09:14
Post #18

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

Przypominam!

że teraz powstała na szamo nowa tablica, w której tutaj można ustawiać się na grę!

w związku z tym tn temat można zamknąć.

Dziękuję.
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-07-2019, 05:22