Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Liga Fallout Tactics pod patronatem FC

Czy zainteresowałby Cię udział w lidze?

Tak [ 3 ] ** [33.33%]
Nie [ 1 ] ** [11.11%]
Jaka dobra kawa, zdejm kapelusz [ 5 ] ** [55.56%]
Suma głosów: 9
Goście nie mogą głosować 
post 19-08-2005, 17:31
Post #1

SHM-2
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 829

Czy bylibyście zainteresowani udziałem w lidze Fallout Tactics? Projekt jest dopiero w fazie pomysłu. Chodzi o turniej międzyklanowy pod patronatem Fallout Cornera.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 19-08-2005, 18:39
Post #2

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 139

Wiesz keldorn... mamy malo klanow w ft (6 w tym 4 aktywne, 2 tak mniejwiecej) wiec za duzym zainteresowaniem by sie to nie cieszylo...
+Quote Post
post 19-08-2005, 19:02
Post #3

SHM-2
Group Icon

Poczekamy, zobaczymy Blade :) Słówko należy jeszcze wspomnieć o trybie gry. Rozważamy dwie możliwości - Team Skirmish albo Assault. Ten drugi ma jednak tą wadę, że należałoby zrobić dwumecz, by obie drużyny postawić uczciwie na pozycjach atakujących i broniących na zmianę.
+Quote Post
post 19-08-2005, 21:18
Post #4

SHM-2
Group Icon

Ehhh... mam pytanie keldorn, czy ty masz jakies pojecie o ft bn?? Grales kiedys?? Widziales tryb rozgrywki?? Czy jestes zupelnie zielony, i chcesz cos zrobic dobrego...
+Quote Post
post 19-08-2005, 22:42
Post #5

Silent Spamer
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 1 527

Jak sie zabiera to chyba ma... Poza tym na jakies podstawie twierdzisz, ze nic nie wie i ze nic z tego nie bedzie?
+Quote Post
post 20-08-2005, 14:16
Post #6

SHM-2
Group Icon

Jakby ci to powiedziec... jestem bywalcem fbn'a wiem o nim dosc duzo (jestem takze w cds) i jakos go nigdy tam nie widzialem (chyba ze to avi ;) ) .
+Quote Post
post 20-08-2005, 14:33
Post #7

SHM-2
Group Icon

I mnie raczej nie zobaczysz Blade. Byłem raz i więcej być nie zamierzam. Koniec off topu.
+Quote Post
post 20-08-2005, 20:02
Post #8

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

Poprosilem naszego redakcyjnego FT'kowca o zabranie glosu w tym temacie ;) . Jakby nie bylo, sposrod naszej ekipy, on zna sie najlepiej na FT. Zobaczymy, co powie...

Ten post był edytowany przez Deat(c)hClaw: 20-08-2005, 20:03
+Quote Post
post 20-08-2005, 21:35
Post #9

SHM-2
Group Icon

Tak sie sklada ze wasz ,,spec" od ft to moj kolega (rekrut) z cds, i wiem wiecej o ft w necie niz on... i wiecej ludzi... aha keldron - to nie offtop tylko... ehh... nie wazne ;/ .
+Quote Post
post 20-08-2005, 21:45
Post #10

Wasteland Demon
Group Icon

Ja nie mowie, ze DaTa jest wszechwiedzacy, ale w naszej ekipie tylko on zna sie na FT :D . chcialbym jednak, zeby sie tutaj wypowiedzial, bo to on jest z redakcji FC, a nie Ty ;) . Oczywiscie biore pod uwage zdanie kazdego, kto wie cos na ten temat...

PS: Od rozstrzygania co jest offtopem jestem tu ja i Czechu :P

Ten post był edytowany przez Deat(c)hClaw: 20-08-2005, 21:48
+Quote Post
post 20-08-2005, 21:48
Post #11

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

blade ostrzegamn cie oficjalnie nie nabijaj sobie postów bzdetnymi przechwalankami na naszej tablicy chcesz sobie posty nabijac to spadaj gdzie indziej . Może nie mam ja mozliwosci ci dac ostrzerzenia ale bez problemu kogoś znajde i badz co bądz nie bede musiał tej osoby długo przekonywac.

Ten topic jest o tym czy bylbys zainteresowany a nie kto kogo zna i jaka jest polska scena ... wiec zachowaj to dla siebie wyraziles waopinie wiec wynocha i nie siej głupot. Sorry za oftopic ale wkurza mnie to i tyle.
+Quote Post
post 20-08-2005, 21:54
Post #12

Wasteland Demon
Group Icon

Spic daleko szukac napewno nie musisz ;) .
Ale juz dosc tego panowie. Ta tablica ma 2 moderatorow, jak jakies posty sie nam nie podbaja, to je usuwamy (ewentualnie edytujemy), jak ktos przegina, to upominamy. Dlatego mam nadzieje, ze nastepne posty beda juz odnosily sie do tematu tego watka. W przeciwnym razie bedzie warn, bo to co teraz widzicie jest oficjalnym ostrzerzeniem dla kazdego, kto chcialby tu dalej pisac na inny temat...

EDIT: Moj apel i tak okazal sie bezsensowny, bo wiecej postow w tym temacie nie bedzie. Pomysl oficjalnie upadl. Zamykam temat...

Otwieram go znowu, poniewaz ktos ma jeszcze cos do powiedzienia ;) ...

Ten post był edytowany przez Deat(c)hClaw: 30-08-2005, 13:23
+Quote Post
post 30-08-2005, 15:22
Post #13

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 526

Dobra zaczne od tego ,że o bosze (specialnie tak napsiałem nie buntować się ;) ) co ja robie pisze posta na shamo! Obiecałem sobie tego nie robić p;p;p;p;p ale teraz będę wpadał tu częsciej ;).

Po pierwsze: Panie Blady... Spicmir ma racje!
Po drugie: Wiesz odemnie więcej BUHAHAHAHA... MUHEHEHEHEHE. Tak się składa ,że ja jestem na scenie o jakieś 3 miechy dłuzej od Ciebie a w klanie o jakieś 2. Co z tego ,że mało gram wiem więcej bo jestem tu dłużej...
Po trzecie: Najlepiej wogóle tu nie zaglądaj robisz tyle bezsensownych wypowiedzi i z regóły tylko przeszkadzasz ;).

Co do ligi: Jest to tragiczny pomysł. Sam myślałem nad tym ale znając liderów klanów to będą burdy. Trochę się spóźniłeś 'Kedldor' trzeba było się brać za to w wakcje ,kiedy każdy miał czas, a nie teraz kiedy zaczyna się rok szkolny a za meich studia. Zimą bywa trochę ludzi na BN ,ale i tak najwięcej jest ich w wakcjei czasie tz. wolnym. Co do samego projektu skoro jesteś taki zielony to po co robisz takie projekty? Żeby się brać za coś takiego trzeba naprawdę być już dobrym i znanym. Jako organizator spda na Ciebie robienie strony (ty sobie nei myśl ,że skoro FC jest patronatem zrobi Ci stronkę ;) ) i wiele wiel innych.

Dlatego jestem przeciwny organizacji tego typu projektu to po pierwsze.
A jeśli naprwdę chcesz to zrobić poproś o patronat Fallout Center, poniewarz to oni zajmują się tego typu imprezami.

Pozdrawaim!
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 22-07-2019, 21:45