Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Zaczynamy

Zaczynamy

Super [ 30 ] ** [56.60%]
Może być [ 14 ] ** [26.42%]
Œredni [ 3 ] ** [5.66%]
Słabizna [ 6 ] ** [11.32%]
Suma głosów: 53
Goście nie mogą głosować 
post 06-11-2002, 00:55
Post #41

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

a wiecie .. ja bym chcial .. styl .. ktory ma tak :
literki koloru takiego jak na œliwkowym
a cala reszta jest ciemno czerwona, purpurowa .. jak na moim avku .. O! .. bo zaden z dostepnych styli procz sliwki mi nie pasuje (a moge miec, szary ... jasno niebieski .. prawie zielony, zielony .. sliwkowy ........... i .. koniec) :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 06-11-2002, 01:45
Post #42

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

yyy jestem jzu dzis padniety -_- ... nie pytajcie why ... jutro moze zrobie styla o wymienie ten nieszczesny engin newsow ...
+Quote Post
post 28-12-2004, 02:44
Post #43

Czarny Król
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 20

........
Nie bijcie...
Ale jestem na Forum dwa lata z okladem, a jakos przegapilem tak wazna ankiete...;)

Swoj glos oddalem... mysle, ze z perspektywy czasu jest nawet "wazniejszy", bo przemyslany;)...

Tak czytalem ten topic, teksty o tym jak to Docent "popsul" Tytana...
Od razu mi sie przypomnialo jak sie zarzekal, ze tu Adminem nie chce byc;)

Eh...
Tyle czasu...
A tak szybko minelo...
+Quote Post
post 28-12-2004, 11:27
Post #44

Fallout Corner
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 352

A jeszcze docent sporo mowil o tym ze wpadl tu na chwilke oraz ze chce by mu zblokowano licznik :)
+Quote Post
post 01-07-2005, 11:55
Post #45

FMUD Team
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 2 057

A to może odświerzymy ten temat. Jeszcze wiele osób się nie wypowiedziało, a przyda sie jakaś akcja "wspomnienia z młodości" albo coś.
Ja dałem super :)
No bo nic lepszego nie było :)
A takiego czegoś jak bu...bar nie ma nigdzie :)
+Quote Post
post 01-07-2005, 12:01
Post #46

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

W sondzie ne ma kawy
+Quote Post
post 01-07-2005, 12:03
Post #47

Master of Disaster
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 431

bo to pierwsza sonda na shamo :) jeszcze nie bylo tradycji, chociaz wziela sie ona z tytana ale tak jakos wyszlo obsemu, powinien ja wyedytowac teraz :)
+Quote Post
post 17-09-2006, 15:38
Post #48

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 509

Ja dalem "super". Stary (nie pamietam starszych) dobry cadillac rulez!
Zastanawiam sie, jak pierwsi orzybysze, ktorzy tu trafili patrza sie dzis na Shamo. Z perspektywy czasu, doswiadczen.
"Shamo to nie forum, to spolecznosc". Wiele w tym prawdy. Ale czy Shamo wyewoluwalo w dobra strone? Czy dalej dobrze ewoluuje? Czy kierunek, ktory zostal wybrany jest tym dobrym?
Strasznie duzo na Shamo offa. Ostatnio nadrabiam zaleglosci, przegladam wiele tematow, rozwniez tych zakurzonych. W co 2-im/3-cim klotnia. O byle co. Bo ja wiem, a ty nie. Czlonkowie spolecznosc nie zawsze musza sie ze soba zgadzac. Ale czy wszyscy, ktorzy tu sa do niej naleza? Przeciez nie wystarczy sie tylko zarejestrowac. A moze?
Odchodza weterani, niektorzy swieca pozniej powroty (na jakis czas), zesc zaglada tylko od czasu do czasu. Pojawia sie swieza krew. Ale zamiast rozlewac sie po Shamo i odradzac je czasem mam wrazenie, ze tworzy jakis zakrzep.
No bo co jeszcze o Falloutach mozna napisac? "Ja lubie te kamyczki w randomach". "Eee tam. Ja wole te z Den". "Nie znacie sie! Najlepsze kamyczki sa w jaskini prowadzacej do V13".
Tak, wiem. Sa mody, sa nowe projekty, ziny, w falloutowym swiatku cos sie dzieje.
Ale jakos tak dziwnie mnie bierze ostatnio na sentymenty...

Shamo na juz 3 lata z hakiem. Ja jestem tu od roku z haczkiem. Ciekawe, jak zaglosowalbym za 3 lata? Ciekawe co napisze tu za 3 lata? Bo w to, ze napisze nie watpie. Shamo przetrwa wszystkie burze i niepowodzenia. Tak jak scena. To widac po Was ludzie! Zdarzaja sie niegodni, pewnie! Tylu ich jest!
Ale tych z plomieniem w sercu jest jeszcze wiecej!

Long Live Shamo!

Ten post był edytowany przez el_g: 17-09-2006, 16:05
+Quote Post
post 18-09-2006, 00:26
Post #49

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 513

Ja rowniez zaglosowalem "super";) Shamo jest pierwszym forum na ktorym jestem uzytkownikiem, na poczatku potraktowalem te forum "troche luzacko" (ale tylko na poczatku) teraz rozumiem co sie robilo nie tak:D (niestety zrozumialem to dopiero po ostrzezeniu :( ) Ciesze sie ze trafilem akurat na shamo bo nauczylem sie tutaj co nie co;)

Co do ostatniej wypowiedzi el_g-> mysle ze na shamo wcale nie musi sie robic zakrzep;) wystarczy poszerzyc jego horyzonty, niebawem wyjdzie nowa gra: Afterfall, wiec bedzie wiele do omowienia pozatym mozna omawiac ksiazki, filmy, niestety ostatnio niewiele sie pisze w tematach o poszerzajacych horyzontach:(

Zycze calej Spolecznosci shamo zeby przetrwalo jak najdluzej:P
+Quote Post
post 19-09-2006, 17:44
Post #50

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 1 766

El_g - Akurat ten temat był wałkowany tysiąc razy, ale w sumie trudno do niego nie wracać.
Bólem Shamo jest odejście wielu "starych" i znanych postaci. Czy się gadało z nimi na taki czy na inny temat było dobrze.
A o Falloutach trudno gadać przez cały czas. Tutaj powiedziano na ten temat już chyba wszystko, i teraz odpowiednie działy są sztucznie podtrzymywane przez nudne, powtarzające się topiki i bicie piany. Ile razy byłem świadkiem że jedna osoba pisała to samo w jednym temacie po 3-4 razy (przykład? Guns, guns, guns...).
To jest głównym powodem szerzącego się spamu że główne tematy już się wyczerpały. Pozatym jest napływ ludzi którzy nie znają Shamowego obycia i nie wiedzą na ile i jaki off jest tolerowany i jadą spamem po całości.
Narazie trzeba zająć się aktualnościami. Jest mnóstwo projektów jak FW, AF, ostatnio Reaktor i FuWa.
A że się robi zakrzep... no cóż... takie życie :(
+Quote Post
post 19-09-2006, 18:35
Post #51

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 3 408

ZaUważyłem, że spam szeży się przede wszystkim z powodu tablic offtopowych (Cat's paw). Zamiast dyskutować o Falloucie wszyscy piszą "XXX> Twoje zdrowie" lub "XXX, widzę, że się nie upiłeś, Twoje zdrowie". Mogę się założyć, że gdyby zamknąć tablice Cat's Paw i Pozostałe gry to ludzie by przestali odwiedzać to forum. Ludzie opamiętajcie się! To forum dotyczy Falloutów i wszystkim co z nimi związane! Przestańcie ciągle siedzieć w barze! Zajmijcie się trochę Falloutem!

Ten post jest iscie spamerski i offtopowy. Pomijam ortografie, ktora hmm.... Theya
+Quote Post
post 19-09-2006, 18:45
Post #52

Silent Spamer
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 1 527

Zamiast dyskutować o Falloucie wszyscy piszą "XXX> Twoje zdrowie" lub "XXX, widzę, że się nie upiłeś, Twoje zdrowie".

To kiedys zostalo wyeliminowane, ale wrocilo, jak widac ;]

Z Falloutami jestesmy zwiazani MY i teraz zostaje nam tylko przesiadywanie w barze, bo wszystko obgadane?? :)
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 22-07-2019, 14:58