Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> RockNRolla, Ritchie powraca!

post 28-01-2009, 21:41
Post #1

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

Pozdrowić!
Zauważyłem ze nie ma tematu o tym filmie, wiec może czas założyć :) Myślę ze jednego czy dwóch fanów stylu Guya Ritchiego znajdziemy na pustkowiach Shamo.

O czym jest film można śmiało czytać na filmłebie lub imdb.com
Średnie oceny to adekwatnie jak wyżej - 7,81/10 oraz 7.5/10, co jest wynikiem niezwykle dobrym po zmiażdżonym przez krytykę i fanów "Revolver".

Nie chce tu powielać tematu ze rozwód z "królowa suszu" Madonna pomaga wracać Guy'owi do formy, ale jednak coś jest na rzeczy.

Ogólnie film oceniłbym jako te 7-7,5. Główne mankamenty to brak tradycyjnego Stathama i mało wyraziste postacie (porównując do Snatch i Lock Stock & Two Smoking Barrels) oraz stosunkowo powolna akcje (bądź co bądź to film sensacyjny).

Jak dla mnie, wielkiego fana Ritchie'go, film daje wielkie nadzieje na przyszłość. Cholera, to jest nawet zdecydowanie jeden z lepszych filmów od długiego czasu. Szczerze polecam, choć głównie fanom angielskiego reżysera.

Niezależnie od wrażeń, ciekawe ilu z was będzie szukać Black Strobe - I'm a Man :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 28-01-2009, 23:38
Post #2

Beer Lover
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 34

mam nadzieje ze zrezygnowano z amitnych koncepcji ala rewolwer ? anyway jak bedzie gdzies na hbo to wrzuce z przyjemnoscia, ale raczej specjalnie nie bede tego szukal na dvd... wole sobie po raz n-ty wrzucic przekret, bo ten film jest jak wino - czym starszy i wiecej razy ogladniety tym lepszy :) pies z pilka mnie tak masakrystycznie rozwala ze glowa mala - piszczacy odglos pies tracal ale jak go najpierw chcieli 'otworzyc' a potem on w rewanzu zaczal rzucac sie po wszystkich lacznie z jego 'opiekunami' - no do teraz nie wiem jak oni tego psa tak ustawili pod ten film :D
+Quote Post
post 29-01-2009, 08:38
Post #3

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

Nie ma smecenia. Jest klasycznie po schemacie ale mnie to osobiscie wciaz bawi :)

Do dwoch "startowek" nie ma co porownywac bo tamte filmy to bylo wejscie smoka ze swiezym spojrzeniem na gangsterskie kino. Teraz to popularne danie ktore wciaz smakuje.

PS> Poprawilem posta nr1 bo wczoraj bylem lekko zawiany ;)
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 20-07-2019, 23:51