Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

9 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Czy zdarzy się cud?

post 06-04-2003, 12:56
Post #41

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33
Doł±czył: 04-11-2002

:) no to bardzo mozliwe... ale ... to ty mi bedziesz dawac klapsy ....
bylem niegrzecznym chlopcem :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 06-04-2003, 13:05
Post #42

małe i wredne ^^`
Group Icon
Nr użytkownika: 7
Doł±czył: 03-11-2002

poprosze jakiegos SM o skasowanie powyzszej notki, pisanej chyba pod wplywem srodkow odurzajacych.
+Quote Post
post 06-04-2003, 13:39
Post #43

Zasłuszony
Group Icon

odpowiedzi na ten post (twoj) moze byc pare
: miła i pochlebna
-Ty jestes moim narkotykiem... moja morfina i mym opium.
: wersja tradycyjna
-wstydzi sie przyznac
: wersja wulgarna
-W smrodzie otaczajacym cie kazdy czuje sie jak na haju...
:)
bunge : CHOOSE ONE!
+Quote Post
post 06-04-2003, 13:43
Post #44

małe i wredne ^^`
Group Icon

: wersja an_ge
sperdalajchodz!
+Quote Post
post 06-04-2003, 13:49
Post #45

Zasłuszony
Group Icon

kusicielka!
i zeby nie bylo ze to post z jednym slowem rozwinolem te wypowiedz o tenze komentarz :)
.... kusicielka uzalezniona od haribio!

HARIBOMANKA!
+Quote Post
post 06-04-2003, 15:40
Post #46

Zasłuszony
Group Icon

chcialem cos napisac .. ale post szibiego jest tak bezsensowny .. ze skladam recznik...
Szibi : przemysl to co napisales....
+Quote Post
post 06-04-2003, 23:57
Post #47

SHM-0
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 84
Doł±czył: 22-11-2002

Saladyn ma racje.
Nie wiem jak sytuacja stoi (lub stała) z redakcją radiated i czemu nie wychodzą nowe numery - nie wnikam w to. Ale tak się składa że miałem okazje "poszefować" sobie troche na scenie fallouta - i tak to właśnie wygląda, jak to przedstawia saladyn (czy jak kto woli - shub niggurath, koza o tysiącu młodych gniewnych). Cieżko jest coś pociągnąć do końca bez motywacji. Bo to jest najważniejsze ;)

Poczułem się po poście TRASHERA osobiście dotknięty...
Wstyd mi troche :rolleyes: ;)
Jak czytałem radiated (tak - ja czytałem :)), to nigdy sie faktyczie nie wysiliłem na tyle, żeby napisać co sądze o danym artykle.
Wiele razy wysyłał mi opowiadania które miały trafić na [Wasteland] ... ale jakoś nie trafiały. Oczywiście, wciąż usprawiedliwiam się tym, że aby zamieścić coś na stronce trzeba było się nieźle napracować... Ale to dlatego, bo taki bałagan jest teraz jak się tym nikt nie zajmuje...

Co do "prawd przedwiecznego" (co nie znaczy że są to przedwieczne prawdy):
1 - no comments
2 - chyba, że zainstalujesz patcha. a patcha zrobili fani :)
3 - prawda
4 - prawda
5, 6 - nie wiem :jezyk:

A jesli chodzi o podpunkty abcde, to wiem CONIECO o tej tzw "złośliwości rzeczy martwych" :P ale zawsze jak mi się coś - za przeproszeniem - zjebie, to wracam ... ;) jak wrzód na dupie dla niektórych, ale zawsze :)

PS: Wreszcie jakiś ciekawy post :)

PS2: Hehe zrobiła się z tego spowiedź scenowego emeryta :piwo:

PS3: Ja jestem optymistą i wierze w potfora i spółke. Mysle, że da się wskrzesić zina :) Nie wiem jak, ale da się :)

PS4: Dobry Wujek Szafa radzi :): Najważniejsza jest wiara w osiągnięcie celu ... and may the force be with you... ee źle. The Force will be with you. Always. :smoke: :lol:
+Quote Post
post 07-04-2003, 08:46
Post #48

Zasłuszony
Group Icon

prawda 1: zin Radiated umarł - doktor Bio i doktor Potfur .. dochodza do wniosku iż - " czego nie zakopali to sie da ożywic ... muahahahahahahahahaha - Igorze, włącz transformatory... "

prawda 2: szanse jego wskrzeszenia są jak dla mnie równe ze znalezieniem świętego granatu ręcznego - zabieralem sie za rzeczy o jeszcze mniejszej szansie powodzenia...

prawda 3: czytelnicy też są winni takiemu stanowi rzeczy (na swój pokrętny sposóB) - bo nie dawali recenzji ... oj.. to powinienes sie cieszyc ;) ze na mnie nie trafiles (ange sie niecieszy - bo trafila)

prawda 4: potfur jak chce, to sobie zrobi zina. Albo ktokolwiek inny sobie zrobi zina. Ja nikomu nie bronie. - laski (łaski) bez.. z toba czy bez... swiat sie kreci dalej

prawda 5: po forum krążyły bardzo głupie plotki na temat rzeczywistych przyczyn rozpadu zina, czasem głupio podsycane przez samych redaktorów (na sprostowania nikt się jakoś nie kusił) - najlepszym potwierdzeniem tych plotek jestes ty.

prawda 6: do ostatniego Radiated miały wyjść erraty. Wyszły? - chyba ostatni radiated to errata :)
(ja tu potem cos dopisze a teraz spierniczam na uczelnie)
+Quote Post
post 07-04-2003, 16:09
Post #49

Sword of Despair
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 193
Doł±czył: 13-01-2003

Nie będę tutaj wnikał w wasze spory, ale mimo tego ze jestem tu
nowy i nie znam sie dobrze na sytuacji Radiated to jednak sadze,
ze zamiast sie klocic kto byl wynien upadku Radiated i kto kogo
nieslusznie posadza o to, to jesli chcemy cos zmienic to trzeba
dzialac! Shub nie chce w zaden sposob krytykowac twojej
wypowiedzi, bo na pewno jest w niej sporo racji, ale sadze ze
zamiast krytykowac pomysly wskrzeszenia Radiated moglbys
(przy odrobinie dobrej woli) pomoc. Chwalisz sie ile to sam textow
napisales i mowisz ze gdyby "to szlo dalej" to bys cos nowego
tworzyl. Tym zaprzeczasz sam sobie ze Fallout sie wypalil, jesli
moglbys stworzyc cos jeszcze na ten temat. Zgadza sie - nie
powinnismy "jezdzic po zinie" i tu musze sie z toba zgodzic, ale
jesli bedziemy rozdrapywac stare rany to na pewno do niczego
nie dojdziemy. OK ze macie swoje wlasne zycie i za to nie mozna
was winic za opoznienia itp. Ale jesli macie czas by pisac takie posty na Shamo to na pewno znajdziecie czas na napisanie choc
jednego textu. Nie uwazam sie tu za zaden autorytet, ale nie
powininismy widziec wszystkiego w czarnych barwach, wiec jesli
tylko chcemy to Radiated powstanie z grobu
+Quote Post
post 07-04-2003, 17:45
Post #50

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 140
Doł±czył: 29-12-2002

hmmm

wiecie co jak zaczolem sobie przegladac posty to luknolem na kluknie potwora i ange i troch zwatpilem czy oni to biora na serio. ale wreszcie dotarlem do posta salla. Hmmm faktycznie pice nie bylo prawdziwym powodem rozpady zina. Karzdy przyczynil sie po trochu. i zaloga i czytelnicy. zreszta to juz nie istotne. stalo siem wiec prosze was blagam byosoby umiace pisac opowiadania nam pomogly.
+Quote Post
post 08-04-2003, 12:38
Post #51

SHM-1
Group Icon

prawda 1: zin Radiated umarł - Ale wracamy
prawda 2: szanse jego wskrzeszenia są jak dla mnie równe ze znalezieniem świętego granatu ręcznego - musze stwierdzic ze sie mylisz nawet jesli masz racje to musze to powiedziec.
prawda 3: czytelnicy też są winni takiemu stanowi rzeczy (na swój pokrętny sposóB) - Hmmm no coments.
prawda 4: potfur jak chce, to sobie zrobi zina. Albo ktokolwiek inny sobie zrobi zina. Ja nikomu nie bronie. - i dobrze.
prawda 5: po forum krążyły bardzo głupie plotki na temat rzeczywistych przyczyn rozpadu zina, czasem głupio podsycane przez samych redaktorów (na sprostowania nikt się jakoś nie kusił) - chyba nawet wiem co masz na mysli i kogo. mysle ze to bylo troaszeczke bez sesu.
prawda 6: do ostatniego Radiated miały wyjść erraty. Wyszły? - pierwsze slysze cos o erracie. Jezu i ty sie dziwisz ze zin padl.

PS: prawda 7: Irytowal mnie tamten topic.
+Quote Post
post 08-04-2003, 13:41
Post #52

Zasłuszony
Group Icon

1:czy chcecie wrocic pod dawna nazwa? .... bo jak narazie to kojarzy mi sie z asystematycznym wychodzeniem numerkow :)
2:jezeli szanse na wskrzeszenie sa chociazby nikle... warto sprobowac... (lepiej zwalic niz nic nie zrobic)
3: :D
4:potfur ma docorame :) i nie tylko.
5: :D .. trzeba umiec godzic przyjemnosci ze zobowiazaniami :)
6: ?que
+Quote Post
post 09-04-2003, 13:21
Post #53

SHM-1
Group Icon

a propo punktu 5 to naprawilem swój blad ku wscieklosci kilku ludzi.
+Quote Post
post 09-04-2003, 15:19
Post #54

małe i wredne ^^`
Group Icon

slomiany zapal tutaj widze.
wyjdzcie poza strefe planowania i gadania, a chetnie sie przylacze.

co do plotek 'ktorych nikt nie pokusil sie o wytlumaczenie' - to chyba wszyscy wiedza o co biega, oprocz mnie.

ps. oczywiscie ze z docem nie bierzemy niczego na powaznie. jestesmy na to za chorzy :eek:
+Quote Post
post 09-04-2003, 17:00
Post #55

Zasłuszony
Group Icon

ange : planowanie juz maja za soba; jak im nie wyjdzie.. zawsze pozostanie docorama ;) do publikowania twoich opowiadan :)
+Quote Post
post 09-04-2003, 20:30
Post #56

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 87
Doł±czył: 24-11-2002

Shub doprawdy podziwiam twój styl. Wiesz kurna, jak rozmawiać z babami. Może opublikujesz jakąs prace na ten temat? proponuję tytuł "Wszystkie baby są głupie, zwłaszcza te mądrzejsze ode mnie".

O upadku Radiated wiem tyle co z plotek, ale musicie przyznać: teoria "rozpicia" załogi była coool. To tak przecie modnie i wygodnie powiedzieć: kurde , byliśmy zbyt zejebiści , żeby prowadzić jakis tam zin, woleliśmy pić i imprezować. Gdybyście powiedzieli: większość załogi straciła zainteresowanie tematem, nie brzmiało by już to tak czadersko. A z doświadczenia wiem, że nawet największa pasja potrafi kiedyś zniknąć. (vel ja grający codziennie w FT na multi)

Do Wielce Szanownego Pana Potfornickiego AKA Doca mam pytanie: czy docorama to tylko kilka kolorowych stron tytułowych , czy niesie ze sobą jakieś treści?
+Quote Post
post 09-04-2003, 20:44
Post #57

SHM-0
Group Icon

teoria rozpicia = cool
wszyscy w to wierzą = durnota ?

haribo drogie są i burżujskie... .... ange jesz haribo? daj jednego :P

ciasnos na forumos sie robios jak wszystkie ludzios takie długos postos piszos. ja mieć nadziejos, że przyjdzie potforos i napiszos coś w stylos "..."
...i zrobi sie luźniej :)

----

teoria poparta doświatczeniami i długotrwałymi oględzinami:
Docorama to nie-cyklicznie pojawiające się internetowe czasopismo z prawdziwego zdarzenia, które opowiada na wszystkie tematy na które warto opowiedzieć.
Składa się ono z :
1. strony tytułowej
a) napisów
B) okrazka
c) loga
2. czystego geniuszu
3. przesłania podprogowego (w każdym numerze jedno przesłanie podprogowe i instrukcja jak zrobić bombe atowodohydronową zakodowana w jednym pikselu gratis)

wniosek: Jeśli w docoramie ukażą się opowiadania andżi, to muszą być nieco przykrótkie :) za to super interesujące :)
+Quote Post
post 09-04-2003, 21:12
Post #58

Zasłuszony
Group Icon

siup-nikutach
to brzmi lepiej - lepiej idz i nie wracaj, jak bylem malutki to na widok cyckow mi sie krew z nosa puscila (mialem 11 lat) ... ale jak widze ciebie to mi ciurem leci z dupy..
---
zazdroscisz an_ge haribo? zazdrosc
patrz przez szybe jak oligarchia wcina haribosy a ty wcinasz zelkowe bobki zajecze.
ten mlody babsztyl wie z kim sie kluci i bij na szczaw kukuruzniku jeden; klucilem sie z nia jak pisala opowiadania w R, klucilem sie jak pisala opowiadania poza R .. i klucic sie bede po wsze czasy.. bo malo z kim sie moge tak pożrec.
------[Doc-o-Rama]
Kmieciu :) masz syndrom mefiu ;) czyli czytam nieuwaznie
kazda docorama miala malutki tekst w nazwie artykolow ktore niby sa wewnatrz (jedna nawet miala tresc w srodku) .. te artykoly to byly zawsze co ciekawsze rzeczy na tytanie; a pod tym podpis rozwijajacy tytol.
a mefiu to juz wogle przeszedl siebie z tymi punktami ;)

i jezeli wewnatrz beda opowiadania : to sam osobiscie zatrudnie siebie i bede sobie placil zeby dorownac opowiadaniom ktore sa wewnatrz...
-> http://www.kam.pl/~drpotfur/docorama/site/ <- to jest sajt docoramy... mozna popatrzec na engin... i takie tam
+Quote Post
post 09-04-2003, 21:25
Post #59

SHM-0
Group Icon

zapisze sobie tego posta doca, żeby wiedziec jak mam odpowiadać jak chce się kogoś pozbyć, bo po prostu jestem *peewien* , że po takim zechaniu, saladyn ucieknie w siano :)
(the fun begins :))

jednak wracając do intrygującego nieczaso-pisemka ;)

Skupmy się na celach doc-o-ramy :)
Cytujemy strone doca:
Dlaczego powstała doc-o-rama??
Odpowiedź jest jednoznaczna i prosta- dla zabawy! Czymże ten świat byłby bez rozrywki, imprez i humoru. Chcemy go wzbogacać!

Jak również, powstała pod wpływem pacjentyzmu. Nie ma szans - nie wymigasz się doc :)
Poza tym, jak mówi strona:
bezsens w tym wypadku jest bardzo sensownym przedsięwzięciem, które może dawać wiele do myślenia
a więc powstała by dawać do myślenia niekumatym forumowiczą :)

...i zagadka rozwiązana. dwuosobowy zespół redakcyjny co ... jakiś czas ... dokłąda wszystkich starań, byście pomyśleli, drodzy forumowicze :) ... może kiedyś zmądrzejecie. a jesli nie, to znaczy że nie czytaliście doc-o-ramy!

PS: TERAZ dopiero się przeszedłem ;) serio mnie intryguje ta docorama... poświęte się temu podczas medytacji ;)

PS2: a tak serio, to... ee... nie potrafie, sorki... po prostu nie potrafie na serio :D
+Quote Post
post 09-04-2003, 21:29
Post #60

Zasłuszony
Group Icon

mefiu : serio?
docent : serio serio
---
i nie powstala pod wplywem pacjentyzmu tylko docentyzmu
pacjentyzm to choroba kmiecia : objawia sie dlogimi bezsensownymi postami :D
docentyzm to choroba docenta : objawia sie krotkimi bezensownymi gazetkami :)
+Quote Post

9 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 24-07-2019, 11:57