Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Ludzie Fallout 3 - Emil Pagliarulo <part1>, kto jest kim?

post 21-04-2007, 12:37
Post #1

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Dla wprowadzenia pewnej jasności w tym kto jest kim w pracach nad Fallout 3.

Emil Pagliarulo

Jest głównym projektantem. Z pochodzenia wywodzi się z Irlandzko, Polsko, Włoskiej rodziny (mieszanka wybuchowa ;]). Przed pracą w Bethesda Softworks pracowa w Avault jako reporter / recenzent gier, zanim postanowił przejść na drugą stronę lustra do krainy czarów ;]. Patrząc na jego dotychczasowy dorobek jego nazwisko można doszukać się w takich produkcjach jak: Thief Gold, Thief II i III, pracował również jako konsultant przy Deus Ex II. Ale tak na prawdę zaczął błyszczeć dopiero po swoim udziale w Piratach z Karaibów, biorąc udział w projektowaniu Dark Brotherhood w TES: Oblivion, zbierając przy tym wiele pochlebnych opinii na temat jego pracy. Od tego czasu został przydzielony do prac nad Fallout 3 i zapoczątkował nowy styl komunikacji z fanami umieszczając swoje wypowiedzi na forum No Mutants Allowed. Oto jedna z nich:

"Witajcie chłopcy i dziewczęta,

Tak naprawdę wpadłem tylko po to aby się przywitać i przedstawić. Jestem kolejną osobą z zespołu developerskego która od dłuższego czasu przegląda forum, ale nigdy dotąd nie miała okazji zabrać głosu. To naprawdę jest lepsze niż siedzenie i patrzenie się jak Pete Hines prawie się piecze jak mięso na rożnie ;].

Nazywam się Emil Pagliarulo, jestem projektantem TES 4: Oblivion. Pracuję w Bethesdzie już od kilku lat. Przedtem pracowałem w Ion Storm Austin, a jeszcze przed tym w Looking Glass Studios - pracowałem tam nad serią Thief.

Do tej pory myślałem iż tylko fani serii Thief mogli być aż takimi pasjonatami, ... do momentu kiedy nie trafiłem na fanów serii Elder Scrolls. Wtedy pomyślałem sobie ONI muszą być największymi pasjonatami w branży gier! i znowu ... do momentu kiedy to nie poznałem Was i nie wystrzelaliście wszystkich fanów Elder Scrolls i daliście ich Dethclawom na pożarcie! <uśmiech>

A tak zupełnie serio, jesteście świetni! OD kilku miesięcy kiedy odwiedzam to forum (NMA), widziałem więcej pasjonatów oddających się bezgranicznie grze i tyle inteligentnych dyskusji na temat udoskonalenia projektu samej gry, że przez lata mojej pracy na żadnym z for dyskusyjnych tego nie doświadczyłem.

Tak czy inaczej, dobrze jest móc w końcu siebie przedstawić i przyrzec, że nie będę dla Was obcy ;).

Do następnego spotkania! trzymajcie się bezpiecznie i nie zapomnijcie od Rad-X.

Emil"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 02-05-2007, 22:50
Post #2

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

Facet chce być zabawny i za bardzo sili się na 'klimaty". A ja pragnę zauważyć, że "klimaty" to również posiada FT. Jednak w porównaniu z F1 a zwłaszcza z F2 robią się one lekko ciężkostrawne :wacko:

No ale miło, że goście z Bethesdy wiedzą dla kogo robią tą grę. Bo jak wiadomo ludzie z NMA to straszna konserwa jest - wchodząca nawet w bucostwo. Każde napomknięcie tam, że FT to też jest mimo wszystko Fallout - końcy się, hmm...

A zresztą nieważne - dobrze, niech NMA patrzy na ręce Bethesdzie :lol:
+Quote Post
post 02-05-2007, 23:50
Post #3

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

A Fobos to też Fallout?

- Tak.

Ale tylko z nazwy.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-09-2019, 15:05