Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Brzmi interesująco, jednakże.., ..chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej

post 31-07-2006, 14:19
Post #1

Drunken Master
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 266

Zaczne tymi słowy: pomysł brzmi interesująco.
Lubie wypady wprost w dzikie tereny, lubie szlajać się po głuszy, lubie wspinać się gorskimi szlakami.. lecz nie tylko zmaganie sie ze swoimi slabosciami, hektolitry potu i trud podrozy 'jaraja' mnie podczas taich wojaży - oczywiscie rowniez biwakowanie, odpoczywanie przy ognisku, wzajemna pomoc, browar spozyty w doborowym towarzystwie, gdzies w gorskiej chatce, sa niezwykle przyjemnymi elementami takich wypadow - tak, to mnie zdecydowanie kreci.

Dawno nie miałem okazji poszlajać się po bezdrozach, rowniez nie mam w tym zakresie duzego doswiadczenia (no ale coz stoi na przeszkodzie by go nabrac? ;] ), a gdy pomysle, ze wedrowki takie odbyc moglbym w towarzystwie przyjaciol z Shamo, to projekt ten jeszcze bardziej 'nabiera w moich oczach rumiencow'.

Zatem wstepnie chcialbym zglosic swoja kandydature na czlonka "Watahy" - jesli oczywiscie zaden z czlonkow nie widzi ku temu przeciwwskazan :]

Jednak zrodzilo sie w mojej glowie kilka pytan:
Jako, ze (jak juz wczesniej wspomnialem) jestem raczej amatorem jesli chodzi o survival i obcowanie z natura, mam watpliwosci co do tego czy bede efektywnym czlonkiem grupy - innymi słowy: moglbym 'nie wyrabiac' na niektorych odcinakach, czasem nie radzic sobie w trudnych warunkach (noc, zamiec, zgubienie sie itp.) no i czasem opozniac nieco marsz. Trudnosci te moga wynikac z faktu, ze stworzenie zemnie typowo miastowe i niewiele mialem w zyciu okazji do wypraw o jakich tu mowa.
zatem: czy wymagacie od czlonkow duzego stopnia zaawansowania? czy tez dopuszczacie mozliwosc 'tachania' ze soba tak niedoswiadczonego czlowieka jak ja? ;]

Kolejna rzecza jaka mnie ciekawi, to kwestia wyjazdow - bedziemy opracowywac wspolnie jakis harmonogram? (planujemy, w takim a takim teraminie zjawic sie tu i tu) czy wyjazdy beda czysto spontaniczne? (ktos rzuca haslo: jedziemy na weekend do Szczawnicy!)

Dalej: Czy SGR "Wataha" bedzie sformalizowana grupa podlegajaca pod PTTK, czy tez amatorska grupą łazikowo-biwakową? - idąć dalej: czy przynaleznosc do 'Watahy' wiaze sie z jakimis dodatkowymi kosztami? (oczywiscie poza kosztami wyjazdow)

No i w koncu: czy ktos juz do Watahy nalezy? czy grupa na razie sie formuje?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 31-07-2006, 14:46
Post #2

Master of Disaster
Group Icon
Nr użytkownika: 431

grupa sie na razie formuje... na razie sa tylko zalozyciele czyli ja i wolv... nie myslelismy zeby byla to grupa przynalezna do pttk czy jakiejkowliek innej organizacji, ot po prostu grupa ludzi z shamo robiaca sobie raz na jakis czas wypady celem zwiedzenia troche polski :)
co do lazenia, na pewno bedziemy lazic, ale pamietaj Grigu ze tempo ustala osoba ktora idzie najwolniej- szybkosc grupy ustala jej najwolniejszy czlonek, nie ma problemu z tym ze bedziesz szegl wolno, tym bardziej ze ja np zamiast plecaka moge miec dziecko na plecach a to znacznie opoznia marsz :)
co do survivalu etc. nie kazdy musi sie na tym znac, ale przeciez moze sie poznac, chyba ze ewidentnie nie chce :) nie musimy przeciez jesc kory i darow lasu, przedzierac sie przez busz walac maczetami na lewo i prawo czy tez budowac obozu z lisci, drzew i wszystkiego co znajdziemy w zasiegu reki :)

dokladny opis grupy jej cele zadania etc. pojawia sie jak tylko ktorys z nas bedzie mial chwilke zeby to napisac :)

po rozpatrzeniu twojej kandydatury przekazemy ci wyniki :P
+Quote Post
post 31-07-2006, 16:49
Post #3

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Nr użytkownika: 833

CYTAT (GRIGORIJ @ 31-07-2006, 12:34)
Zatem wstepnie chcialbym zglosic swoja kandydature na czlonka "Watahy" - jesli oczywiscie zaden z czlonkow nie widzi ku temu przeciwwskazan :]

Cóż, podstawowym kryterium przyjęcia do grupy jest zgoda szefostwa i pojawienie się na którejś z imprez. Dobra okazja nadarza się w Lubawce, gdzie wyklaruje się podstawowy skład.

CYTAT (Grig)
Jako, ze (jak juz wczesniej wspomnialem) jestem raczej amatorem jesli chodzi o survival i obcowanie z natura, mam watpliwosci co do tego czy bede efektywnym czlonkiem grupy <...>
zatem: czy wymagacie od czlonkow duzego stopnia zaawansowania? czy tez dopuszczacie mozliwosc 'tachania' ze soba tak niedoswiadczonego czlowieka jak ja? ;]

Grupa powstała w założeniu jako ekipa dla ludzi, którym przede wszystkim CHCE się pozwiedzać, pokręcić się po różnych rejonach Polski i spędzić czas w miłym towarzystwie. Nie jest to ugrupowanie tematyczne typu survival, czy ASG, choć jeśli będzie taka wola, takie elementy mogą się pojawić. Ale nic na siłę, chodzi głównie o ogólnie pojętą turystykę.
Więc "nie experience, a chęć szczera zrobi z Ciebie SGR'a" ;)

CYTAT (Grig)
Kolejna rzecza jaka mnie ciekawi, to kwestia wyjazdow - bedziemy opracowywac wspolnie jakis harmonogram? (planujemy, w takim a takim teraminie zjawic sie tu i tu) czy wyjazdy beda czysto spontaniczne? (ktos rzuca haslo: jedziemy na weekend do Szczawnicy!)

Terminy będą <podobnie jak ten pierwszy> ustalane z wyprzedzeniem. Tak, by ludzie zdążyli odpowiednio rozplanować sobie czas. Jednak, póki co, nie przewidujemy stałego harmonogramu, typu "Co miesiąc gdzieś jedziemy". Póki co chcemy zobaczyć jak liczna będzie "Wataha". Szczególnie, że ja nie jestem zwolennikiem sztywnych harmonogramów. "Raz na jakiś czas" jest bardzo wygodną opcją.

CYTAT (Grig)
Dalej: Czy SGR "Wataha" bedzie sformalizowana grupa podlegajaca pod PTTK, czy tez amatorska grupą łazikowo-biwakową?

SGR "Wataha" jest, jak sama nazwa wskazuje, samodzielną grupą. Co prawda ludzie rekrutować się będą głównie z braci shamowej, jednak działalność grupy nie podlega bezpośrednio władzom Shamo.

CYTAT (Grig)
- idąć dalej: czy przynaleznosc do 'Watahy' wiaze sie z jakimis dodatkowymi kosztami? (oczywiscie poza kosztami wyjazdow)

Nie, na chwilę obecną nie przewidujemy żadnych opłat członkowskich.

CYTAT (Grig)
No i w koncu: czy ktos juz do Watahy nalezy? czy grupa na razie sie formuje?

Do "Watahy" należą póki co dwa basiory. :P
Konkretnie Widget i ja.
+Quote Post
post 08-08-2006, 20:57
Post #4

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Wilczyce tez przyjmujecie czy to meskie party szoł? ;)
+Quote Post
post 08-08-2006, 23:40
Post #5

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

A przydałaby się jakaś waderka. :)
Gej - watahy <chyba ;) > nie planujemy.
Wystosuj odpowiednie podanie w trzech kopiach, szefostwo omówi kwestię i jeśli stwierdzi, że spełniasz warunki - nie widzę przeszkód. ;)
+Quote Post
post 09-08-2006, 01:09
Post #6

Drunken Master
Group Icon

skoro szefostwo sie nie upomina, to ja musze tego dopilnowac ;P :nie zapomnij dorzucic kompletu zdjec w formacie 20x30 bez nakrycia (nie konieczne, badz nie tylko) głowy (;P) na jasnym tle ;]

A mowiac serio - bylbym niezwykle rad gdybys rowniez zjawila sie na naszym pierwszym "wataszym" (;) ) spotkaniu. Przedewszystkim dlatego, że (w kooooncu!) moglbym Cie poznac, pozatym kobieca obecnosc jest niezastapiona podczas takich wypraw (lagodzi atmosfere, czyni marsz lzejszym i przyjemniejszym, pozwala spojrzec na wiele rzeczy z nieco innej perspektywy).
Postaram sie namowic Teqle na ten wyjazd, Wid pewnie tez samotnie sie nie zjawi, jesli Theya tez zaszczyci nas swa obecnoscia, to juz nie bedzie tak zle :)
+Quote Post
post 09-08-2006, 08:02
Post #7

Master of Disaster
Group Icon

nie wypada nie skomentowac ;] Theyu bylibysmy radzi ujrzec cie w Lubawce , zdjec nie trzeba 50% szefostwa zna cie dokladnie ;) co do wilczyc beda oczywiscie i o ile TE dwie nie beda ci przeszkadzac to chetnie cie zobaczymy na wataszym spotkaniu :)
+Quote Post
post 09-08-2006, 09:38
Post #8

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

CYTAT (GRIGORIJ @ 08-08-2006, 23:24)
pozatym kobieca obecnosc jest niezastapiona podczas takich wypraw (lagodzi atmosfere,

Szególnie, gdy kilku facetów walczy o jedną kobietę. ;)

CYTAT (Grig)
czyni marsz lzejszym i przyjemniejszym,

Szczególnie, gdy stwierdzi, że ma dość i trzeba ją nieść. ;)

CYTAT (Grig)
pozwala spojrzec na wiele rzeczy z nieco innej perspektywy).

Świntuch! ;)

CYTAT (Grig)
Postaram sie namowic Teqle na ten wyjazd,

Byłoby świetnie! Gdyby jeszcze Kat_Ja się zdecydowała, miałbym okazję zobaczyć trio shamowiczek, o poznaniu którego marzę już od kilku lat.

CYTAT (Grig)
Wid pewnie tez samotnie sie nie zjawi, jesli Theya tez zaszczyci nas swa obecnoscia, to juz nie bedzie tak zle :)

Wid zawyży średnią. Heh, będzie numer jeśli kobiet pojawi się więcej niż facetów. ;)

Wid, Grig -> Ech, faceci. Chciałem, żeby troszkę się postarała. Ale na hasło "kobieta w teamie" oczywiście cały skład stanął słupka i merdania powstrzymać nie może. No dobra, ja też. :)
+Quote Post
post 09-08-2006, 11:36
Post #9

Drunken Master
Group Icon

Wolvie - ja tu wyjezdzam z takimi milymi tekstami, a Ty w tak brutalny sposob je nadinterpretujesz :rolleyes: - jak mozesz tak mnie oczerniac w oczach innych? w koncu nie kazdy jeszcze wie, jakim jestem swintuchem ;P

Hmm - mowiac szczerze, mam watpliwosci czy Kasiek przyjedzie.. no chyba, ze z facetem, ale wtedy bedzie zero frajdy, bo nie bede mogl jej pomolestowac ;P;P.. w przenosni recz jasna :rolleyes:

+Quote Post
post 09-08-2006, 11:43
Post #10

Master of Disaster
Group Icon

heeheh czekaj jak to teq przeczyta to cie zmolestuje :D

kasiek gdzies wyjechala zdaje sie, ale pewnie nie przyjedzie do nas bo bedzie odkopywac nieboszczykow :D

+Quote Post
post 09-08-2006, 11:58
Post #11

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

CYTAT (GRIGORIJ @ 09-08-2006, 09:51)
w koncu nie kazdy jeszcze wie, jakim jestem swintuchem ;P

No to najwyższa pora, żeby się dowiedzieli! To daje zupełnie nowe opcje dialogowe. ;)

CYTAT (Widget)
ale pewnie nie przyjedzie do nas bo bedzie odkopywac nieboszczykow

W Lubawce też by się coś do wygrzebania znalazło...
+Quote Post
post 09-08-2006, 22:51
Post #12

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Thyei nie bedzie na pewno. Pisalam ogolnie.
Ja raczej do wilczyc sie nie zaliczam ;)
+Quote Post
post 10-08-2006, 08:20
Post #13

Master of Disaster
Group Icon

do wilczyc moze nie, ale to spotkanie takze dla sympatykow i przyjaciol wiec to zadna wymowka :P
+Quote Post
post 10-08-2006, 18:13
Post #14

Ruda™
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 2 965

Jeśli chcecie, możecie sobie jedną ruda waderę dopisać... Jadem z Wamy, chyba, że mnie nie zechcecie... ^_^
+Quote Post
post 10-08-2006, 19:13
Post #15

SHM-4
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 82

w sumie ja też se lubie czasem połazić po lesie, górze itp. tak więc mam nadzieje że drech przyjmie moją kandydature :D [ale nie liczcie na moją zbyt dużą frekwencje - raz brak kasy, 2 matura :/]
+Quote Post
post 10-08-2006, 19:55
Post #16

Drunken Master
Group Icon

CYTAT (Ogoniok @ 10-08-2006, 17:28)
chyba, że mnie nie zechcecie... ^_^

.. zabrzmialo dwuznacznie ;> - juz sie mialem wyrwac z tekstem: "chcemy!, chcemy!".. (a bardziej "chcą! chcą! - bo chyba członkiem jeszcze nie jestem?) ale uswiadomilem sobie, ze zabrzmialoby to jeszcze bardziej dwuznacznie ;P - zatem powiem inaczej:

Zwazajac na pozytywne aspekty oraz korzystne okolicznosci przedlozonej powyzej prosby, zaryzukuje stwierdzenie, ze obnecnosc Twa, obywatelko Ogoniok, bedzie jak najbardziej porządanym czynnikiem wplywajacym na wzrost.. ... .. przyjaznej atmosfery wspolnego zadowolenia ;P
+Quote Post
post 10-08-2006, 22:00
Post #17

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

CYTAT (GRIGORIJ @ 10-08-2006, 18:10)
.. zabrzmialo dwuznacznie ;> - juz sie mialem wyrwac z tekstem: "chcemy!, chcemy!".. (a bardziej "chcą! chcą! - bo chyba członkiem jeszcze nie jestem?)

Jeszcze nie. Ale jesteś na dobrej drodze. ^_^ Tak, jak pisałem, warunkiem wstąpienia jest zgoda szefostwa i pojawienie się na zlocie <pierwszym, na następnych będzie jeszcze teścik do zdania>.

CYTAT (Ruda)
Jeśli chcecie, możecie sobie jedną ruda waderę dopisać... Jadem z Wamy, chyba, że mnie nie zechcecie...

Zechcemy. :) Ale czy przyjmiemy, okaże się po teścikach specjalnych, co to je z Widgetem planujemy. Hrhrhrhr <zaciera obleśnie łapy>. Banie się wskazane. ;)
+Quote Post
post 11-08-2006, 00:14
Post #18

Drunken Master
Group Icon

<Niczym klakier skula się w szczwanej pozie garbatego zgredzika i wystając ledwie z pół-cienia zaciera rownie oblesne lapska wtorując Wolviemu: 'hrhrhrhrhr'.. nagle dostaje w leb od Teqli>

..no dobra juz dobra.. juz siedze cicho :boxed: <_<

CYTAT (Okami San)
Jeszcze nie. Ale jesteś na dobrej drodze

Heh, no patrz - a juz chcialem sie wkrecic przed wyjazdem ;P;P
+Quote Post
post 11-08-2006, 08:10
Post #19

Master of Disaster
Group Icon

heh no prosze ekipa nam sie rozbudowuje ;] ace dla ciebei mam specjalna dresiarska sciezke zdrowia, musisz ja zaliczyc zeby wstapic :D
ruda fajnie ze jedziesz ;]
CYTAT (zwierzenie Grzesia)
bo chyba członkiem jeszcze nie jestem

hmm milo ze sie przyznajesz ale zaden z nas nei zna sie na operacjach plastycznych, chociaz postaram sie cos wymyslic w tej kwestii :D
+Quote Post
post 11-08-2006, 08:34
Post #20

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

CYTAT (GRIGORIJ @ 10-08-2006, 22:29)
Heh, no patrz - a juz chcialem sie wkrecic przed wyjazdem ;P;P

Jeśli Twoje logo wygra - jest to do załatwienia. Bierz się za eliminację konkurencji. ;)
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 24-09-2019, 12:02