Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> CD-Key, Złodzieje i oszuści!!!

post 27-02-2007, 16:36
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 3 850

Zakupiłem sobie niedawno The Falla w kiosku, ale bez istrukcji. No i próbuję zainstalować, a tam żeby uruchomić grę trzeba wpisać CD-Key. No więc poszedłem se do kiosku złożyć reklamacje, a tam mnie odesłali do wydawcy. Napisałem więc maila w tej sprawie, ale nie wiem kiedy otrzymać mogę ta choletna odpowiedz.

Mam w zwiazku z tym prosbe, moglby mi ktos na PW wysłać ten głupi klucz???
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 27-02-2007, 17:50
Post #2

Drunken Master
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 266

No jasne ;] - zaraz wypisze tu cala liste gier, do ktorych chcialbym miec serial number/CD-key ;] - tylko kto przy zdrowych zmyslach mi te klucze poda?.. - zadaj sobie to samo pytanie i czekaj na maila od wydawcy.

+Quote Post
post 27-02-2007, 18:04
Post #3

Włóczęga
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 1 779

he he zobaczysz jeszcze ta gra ci zbrzydnie ;) Już była sytuacja z brakiem CD Key ale podobno play <spluwa> jakieś podsyła...

Tails - temat ten już był zamknięty przez GRIGA, otworzyłem go tylko aby dodać coś czego wcześniej nie mogłem, bo nie miałem czasu mimo, że czytałem to wcześniej. Ale Twojego postu nie usunę - bo jakąś wartość merytoryczną ma ;)

Squonk

Ten post był edytowany przez Squonk: 27-02-2007, 18:13
+Quote Post
post 27-02-2007, 18:07
Post #4

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

Pozwól GRIG, że otworzę ten temat - aby tylko coś małego dodać. Szczegół - ale nawet i ja bym się na to naciął <_<

Otóż kupiłem sobie The Falla w wersji pudełkowej (jakość pudełka przemilczę). W środku 3 płyty i NIC WIĘCEJ!!!. Czytając to i owo na Shamo wiedziałem, że musi być do tego podany jakiś CD-Key. Szukam, szukam i patrzę, że w środku był też jakiś świstek, który widocznie mi wypadł z pudełka razem z płytami, gdy go pierwszy raz otworzyłem.

Na tym karteluszku, oprócz opisu klawiszy jest naklejony sticker z numerem. Nic nie pisze czy to jest akurat CD-Key, ale zakładam, że tak (zakładam bo nie odpaliłem gry).

Jeśli wersja gry zakupiona przez Ciebie Talerz, jak tak samo "porządnie wydana" jak moja, to widocznie musiałeś to przegapić :blink:
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-07-2019, 07:33