Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Porady i Sugestie, czyli nic dla Was bez Was

post 04-10-2005, 15:31
Post #21

SHM-4
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 885

To tak, jak na razie to istnieją tylko anglojęzyczne materiały i podręcznik. Jak wszystkim już wiadomo tłumaczenie podręcznika jest w przygotowaniu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 04-10-2005, 16:55
Post #22

FMUD Team
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 2 057

Mamy nadzieję, że podręcznik uda nam się jak najszybciej skończyć, ale musicie nas zrozumieć. Pracujemy nad nim, ale mamy też szkoły, uczelnie, maturę.
Wiedzcie jednak, że jesteśmy coraz bliżej końca.
A jak już skończymy, to na Shamo zrobi się głośno o nas :]
+Quote Post
post 04-10-2005, 18:03
Post #23

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 611

Rozumiem i dziękuję za odpowiedź. :)
+Quote Post
post 12-10-2005, 12:01
Post #24

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 522

Fleance..
Nie tylko na Shamo.. Ale i w całej Polsce.
Planujemy zrobić jakiś konwent w Bielsku w te wakacje chyba? Goście z Łodygowic i Cieszyna plus my z Andrychowa...
Narazie tworzymy grupę mieczową..
Ale ten konwent.. :)

+Quote Post
post 12-10-2005, 13:19
Post #25

SHM-4
Group Icon

W Bielsku Białej? W najbliżesze wakacje? Grupę mieczową?

Wracając do tematu przewodniego. Dalej nie mam zdania na temat półmutantów. Zasadniczo orginalny podręcznik powinien trzymać się Biblii Fallouta i utartych starych kanonów, więc nie powinno być półmutantów. W EA nie koniecznie trzeba się tego tak ściśle trzymać, więc bez trudności półmutanty moźna wyeliminować. Ale, dobrze by było trzymać się tego samego wzoru aby nie powstały dwie odzielne gry. Z orginalnego podręcznika ciężko półmutanty usunać, to też i w EA powinny pozostać. Z tego wynika że usuwać tu i tu, albo nigdzie.

Patrząc z innej strony można wzorować się na samym orginale, na Falloucie CRPG, a tam Marcus mówi, że: "soki muszą zacząć płynać"... to by potwierdzało słuszność półmutantów. Wtedy Biblii Fallouta można by słuchać tylko tam gdzie nie pozostaje w sprzeczności z grą.

Co wy na te moje dywagacje?
+Quote Post
post 12-10-2005, 15:26
Post #26

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 1 501

A jak myslisz? Czesc sie opowie za tym czesc za tym. W sumie - warto uszanowac zasady orginału, w koncu Jason tez sie pewnei nagłowił nad tytm i nie zdecydował sie ot tak sobie ze po prostu doda nową rasę. Z drugiej strony - rasa ta wyda sie zupełnie obca ludziom ktorzy maja sentyment do komputerowego RPG, dlka nich bedzie to novum, którego problemem bedzie brak jakichkolwiek wyobrazen na ten temat :). Ja bym zostawił połmutków w podreczniku bo im wiecej do wyboru tym lepiej. Poza tym dobry mistrz gry, jak sie zna na opisach, wyciagnie tę postac i przyblizy ją graczom na tyle ze od razu załapią co i jak :).
+Quote Post
post 24-10-2005, 19:56
Post #27

First to Fight!
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 860

Ja bym proponowal Vertiirda nazwac Vertibirdem .. nazwla oryginalna nawet nie musi byc tlumaczona, ladnie brzmi, kojarzy sie dobrze.. nic dodac, nic ujac - Vertibird.
No chyba ze tlumaczycie wszystko na sile to wtedy mamy Vertical Bird a co za tym idzie "Wertykalny patszek" :D Taki poziom tlumaczenia jak narazie spotkalem tylko w diablo2 (taki potworek byl " rekawiczka muzgu" - tak to sie konczy gdy wszystkie nazwy tlumaczy za nas maszyna bo tlumaczy duzo [czego sie chyba potem nie sprawdza] i doslownie)
+Quote Post
post 09-01-2006, 19:02
Post #28

SHM-4
Group Icon

Czemu mam wrażenie że w tym temacie brakuje jakichś postów? Może to tylko Aigam nie czytając do końca napisał posta. W podręczniku do EA będzie V-34 "Ważka" czyli Vertibird-34 "Ważka". Ale to odnośnie starego tematu, bo mam takie nowe pytanka...

1. Baza Bractwa.
- Jak się nazywa baza bractwa?
- Czy ktoś wie gdzie można dostać mapke tej bazy?
- Ilu ludzi/członków zamieszkuje tą bazę?
- Gdzie można znaleść jakieś ciekawostki lub czy znacie jakieś ciekawostki o bazie bractwa?
2. Baza Supermutantów.
- Czy warto ją umieszczać w podreczniku do Fallouta PnP EA?
- Jeżeli tak, to mam te same pytania co o bractwo...
3. Platforma Enklawy
- I tu sytuacja analogiczna co przy supermutantach...
+Quote Post
post 12-01-2006, 21:39
Post #29

SHM-4
Group Icon

Ej ludziska, zagląda tu ktoś jeszcze? Jak nie wiecie co odpowiedzieć na poprzednie pytania to spytam tak:

1. Jak się nazywa baza Bractwa Stali?
2. Czy dawać do podręcznika bazę Supermutantów i platformę Enklawy?
I dodatkowe:
3. Czy waszym zdaniem New Reno i Necropolis to przed wojną były metropolie, to anczy czy były tro miasta z wierzowcami, czy można je zaliczyć do jednego worka z Las Angeles i Las Vegas?
+Quote Post
post 30-01-2006, 23:10
Post #30

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 731

Myślę, że dodanie bazy Mutantów i informacji na temat platformy Enklawy byłoby dobrym pomysłem, tym bardziej jeśli ktoś ambitny chciałby grać np obywatelem Enklawy. (no i tym którzy nie orientują się doda niemało ciekawych informacji - fakt, że oznaczałoby to trochę roboty, przy samej Enklawie jest tego niemało).
Kwestia miast: co do Necro, kierowałbym się w stronę metropolii (cholibka, chciałem odruchowo nekropolii napisać ;P), czy reno też? hm.. może
+Quote Post
post 03-02-2006, 19:40
Post #31

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 853

CYTAT (Cassidy @ 30-01-2006, 21:25)
Myślę, że dodanie bazy Mutantów i informacji na temat platformy Enklawy byłoby dobrym pomysłem, tym bardziej jeśli ktoś ambitny chciałby grać np obywatelem Enklawy. (no i tym którzy nie orientują się doda niemało ciekawych informacji - fakt, że oznaczałoby to trochę roboty, przy samej Enklawie jest tego niemało).

taaak grałem kiedyś z kimś z enklawy :D
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-09-2019, 12:24