Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Military Base, FAQ

post 25-08-2005, 00:16
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Montaz dynamitu

by wejsc do military base trzeba zamontowac dynamit na precie w wagoniku ale nie mam zielonego pojecia jak to zrobic. Montuje pret w wagoniku ale co dalej????? gdy dam na dynamicie use to wlacza sie zapalnik i set timer, nie mam pojecia w jaki sposob uzyc tego na tym precie w wagoniku. probowalem uzywac liny to tez nic nie pomoglo.

Gdy klikniesz PPM (i przytrzymasz) na wagoniku z zamontowanym prętem, powinieneś zauważyć ikonke w kształcie bodajże plecaka (no coś do plecaka podobnego), więc uaktywniasz tą ikonke. Poinno się pokazać takie dziwne okno Twego ekwipunku, wyszukujesz w nim dynamit i klikasz na niego. Dynamit powinien się pokazać na pręcie, używasz wtedy wagonika i wejście jest już otwarte. Tak w ogóle na etapie MBase powinieneś mieć samochód, więc dynamit przyczepia się do pręta tak samo jak się ładuje samochód.

Holodyski

Po co są holodyski (jest ich 5) znalezione w Military Base??

Jest to jakby historia zniszczenia military base, po jej przejeciu przez enklawe - ciekawostka mozna rzec

Jak odczytać holodyski z Military Base?

Holodyski "uzywasz" tak jak np. stimpacki w inwentory (plecak/inwentarz - nie wiem jak to zostalo przetlumaczone). Dane z nich sa zapisywane w pipboyu.

Winda

Nie wiem co mam zrobic jestem na pierwszym poziomie w Military Base i tam jest winda która nie chce za dzialac. Co zrobić?

Musisz naprawic generator, ktory jest na tym poziomie.

Lokalizacja MB

Gdzie można znaleźć informacje o lokalizacji tej bazy ... ją się po prostu znajduje czy gdzieś można do Pipboya załadować info o jej lokalizacji ... w sumie ją przypadkowo znalazłem ale nie wiem czy czegoś nie ominełem skoro nie miałem jej na mapie ...

Lokację Military Base można odkryć samemu (lokacja jest widoczna na mapie) lub uzyskać informację od Gorisa w Vault13.

Jeśli masz jakieś inne pytanie związane z Military Base, rozpocznij nowy temat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-11-2019, 22:46