Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

10 Strony < 1 2 3 4 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> BountyHunters Team, Cosik dla dobrze opłacanych hycli..

post 03-08-2006, 20:22
Post #21

SHM-4
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 332

Widget. Uważaj! wśród naszej konkurencji szerzy sie plaga zachorowan na ołowicę.(oczywiście jak ktoś zapłaci hie hie)

A co do zainteresowanych wstąpieniem (nie do niebios!BountyHuntera sie kule nie imają! ;) ) do BH to na razie spokojnie.Wszak pracujemy sezonowo. (buuu... czemu to za rok?) do tego czasu bedzie i opracowanie techniczne hierarchi i podziału taktycznego. a bedzie nastawione na duża ilość zabawy i maksiumum kaps... akcji. I 98% odgrywanie roli BH.
A! bylbym zapomniał! BH to LARPiarze.i nie ma zmiluj...

PS. Najbardziej mnie przeraża ze za rok OT nie będzie albo urlopu nie dostane. eh...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 03-08-2006, 21:04
Post #22

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 472

tutaj musze przyznac BH rację- LARP'owanie im świetnie wychodzi :), przynajmniej z tego co udłąo nam sie spotkać ( w niezbyt miłych okolicznościach), ale myśłe że całe OT to jeden wielki LARP, wiadmo nie zawsze da sie odgywac postacie ale im więcej tego tym IMO lepszy klimat ... :)

Ten post był edytowany przez Darkhan: 03-08-2006, 21:20
+Quote Post
post 03-08-2006, 21:54
Post #23

Hammer Man
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 96

Nie wszysycy chcieli sie bawić w LARP i odgrywanie postaci ja czasem miałem taki zapier... że zapomniałem o zabawie itp... ale za rok postaram sę pamiętać kim jestem ;]
+Quote Post
post 03-08-2006, 22:04
Post #24

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 1 501

CYTAT (Hammer)
ale za rok postaram sę pamiętać kim jestem ;]

Hmm...musze wiec pamietac aby do fabyły za rok wplesc postac erotumana-gawedziarza ;)
+Quote Post
post 03-08-2006, 22:27
Post #25

Hammer Man
Group Icon

lol, czyżby mowa o mnie? :P ;>
+Quote Post
post 04-08-2006, 08:34
Post #26

Master of Disaster
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 431

CYTAT (Shafa @ 03-08-2006, 19:37)
Widget. Uważaj! wśród naszej konkurencji szerzy sie plaga zachorowan na ołowicę.(oczywiście jak ktoś zapłaci hie hie)

hehe olowice mam od dawna i to za darmo :D
+Quote Post
post 05-08-2006, 01:49
Post #27

SHM-4
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 2 321

Mała podpowiedź do Shafy:
Weź skopiuj treść tego posta co miał być pierwszy i wklej na poczatek tego co jest pierwszy (potem usuń ten drugi, żeby się nie dublowało) i już - będziesz miał swój opis na początku topica.
+Quote Post
post 05-08-2006, 01:54
Post #28

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 537

Cóż, powiem że rengers-i za mało płacą. Dali tyłka tracąc miasto kiedy spaliśmy słodkim pijackim snem :piwko2: Aż pod wieczór kiedy mieli ich i całą władzę rozwalić Ridersi banda najemników bez wyraźnego powodu a za to z brzęczącymi kieszeniami ruszyła do boju odbijając miasto. Nie ma to jak spontan 8]. No a potem było za co pić :piwko:
Shafa jak sporo zapłacicie to się piszę :krzeslo: i nie będzie siły na nas :rad:
+Quote Post
post 07-08-2006, 17:56
Post #29

SHM-4
Group Icon

banda najemników zwerbowana przez BH. ;) (upierdliwy jestem, nie?) a co do zapłacenia Ci, to na to nie licz. To BH się płaci a nie na odwrót.(odbicie Rangersów bylo wyjątkiem bo Kobold i Broziu wyjechali) Jedyną rzeczą za którą jesteśmy gotowi zapłacić jest ....Berg i informacja(od Zocika zwykle.pozdro btw ;) ) . hehe.
+Quote Post
post 08-08-2006, 02:25
Post #30

SHM-4
Group Icon

ekhm...jakim żołdzie? jesli zostana przyjeci do BH to razem na żołd pracujemy. To bedzie w ich interesie by akcja się udała. "Ni ma trupa,ni ma sosu" jak to mawia Kobold. A po zdradzie nie bedzie litosci. taka osoba po prostu znika z OldTown. no... chyba ze ktos zaplaci to moze wróci. ale placic trzeba szybko. dzien,dwa zwłoki i można kase juz tylko na pogrzeb wydawać.i to symboliczny bo cialo gdzies wcielo..
------
Odnosnie żoldu w BH to jest tak ze kasą po akcji dzielimy sie po rowno.ew. jakis maly fundusz (5kapsli od osoby?) na zdobywanie informacji. Druga sprawa to to że BH z założenia jest małą frakcją. Bo jesli za goscia dostaniemy 50k to na 5 osob to jest 10k per leb. a komu sie bedzie chcialo pracowac za taka kase? albo windowac ceny trzeba bedzie a to nie za dobrze wychodzi bo nie wszystkich bedzie stac na nasze uslugi albo robic krwawe jatki tylko co jak wszystkich wybijemy? niby bogaci ale kaj kase wydac jak nawet barmana zastrzelilismy? ;) jedyne wyjscie to scisla selekcja chetnych.
I pamietajcie . BH nie placi.BH wymaga. W BH razem pracujemy na Bergi,szacunek i strach naszych "klientów"...
+Quote Post
post 08-08-2006, 13:41
Post #31

SHM-0
Group Icon

Nes prawda jest taka że byliśmy lojalni do samego końca. A z żołdem to mieliśmy prawo do niezadowolenia. W końcu jak się czeka 3 dni to może dojść do buntu. A na patrolu nie zginąłeś. Z resztą mogłem cię kropnąć w krzakach jak się skradaliśmy do bazy Ridersów :pobity: A jednak lojalność zwyciężyła :piwko:
+Quote Post
post 08-08-2006, 18:08
Post #32

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 523

Zaczne.. poprostu jak to zwykle zaczynam jako degenerat....

Chałupy łelkam tuuuuu...... taaaarrrraaaarrrraaaaaa....!!!!! mmmmaaannnnnaaaaa..... nuuuuuu.... Taaaaarrrrrrrraaaaaarrrrrrraaaaaaaa........!!!!!....

W BH znajdzoiesz piwo.. kobiety i akcje swietliki :D.......(dwa pierwsze we wspolnym zakresie spozywane...)

Raz nawet pamietam tez oibielismy warte i malo z walu rzesmy nie pospadali ze smiechu.....

Hierarchie .. zasady(lub ich brak)... sie ustali....pozatym radosnie zrobi sie imprezy integracyjne niczym z koszmarow sennych ojca rydzyka...

A zlecenia przyjmowac mozna na wszytskich... nawet na nas samych jak raz sie okazalo :D az kusilo mnie by samemu sie zastrzelic by troche zarobic..
+Quote Post
post 08-08-2006, 20:18
Post #33

SHM-0
Group Icon

Nes równie dobrze mogłem cię ogłuszyć i sprzedać Ridersom. Cóż pułkownik KSGR-u na pewno by ich zadowolił :lol: Ale nie ważne :cenzura:

Jakie zastraszenia, jakie przytykanie lufy do pleców (no może jak się potknąłem, to przez przypadek :D ) No w końcu szliśmy na długie patrole to pomarudzić, yhhmmm znaczy przypominać o dacie wypłaty żołdu nie przeszkadzało za bardzo :lol: .
Przepis na szturmowy gulasz jest tylko i wyłącznie dla mojej wiadomości. Miałeś zaszczyt zasmakować go właśnie na OT 2006.
A co do BoB-ów to szli na nas zbrojnie, lecz w zgodzie z ostatnim rozkazem wyruszyliśmy z pakunkiem do ich obozowiska. Spotkaliśmy ich w połowie drogi i jako żołnierze doprowadziliśmy paczkę do celu. A potem było to, co żołnierze lubią najbardziej
:beer2: :beer2: :beer2: :piwko: :roentgen: :piwko2:
+Quote Post
post 08-08-2006, 22:25
Post #34

SHM-4
Group Icon

To wiecie co? załóżcie frakcje najemnych Najemników (masło maślane).będę miał kogo wynajmować do pilnowania mojego browara w knajpie.. hie hie

a tak na poważnie Walker to za taką szemraną lojalność i w sumie gotowość do strzelenia nam w plecy("lojalność zwyciężyła"..a jak przegra?..) to raczej sie skreslasz z ekipy BH. czasem słowo jest wiecej warte niż worek kapsli.
Na szacunek pracuje sie ciutke inaczej.

PS. nie myślcie że sie czepiam.ja tylko odgrywam swoja role.i wiecie co? SPODOBALO MI SIE! Yeeeeaaaah! Niech BH bedzie naprawde zgraną LARP'ową ekipą a nie bandą sprzedawczyków. HOWGH!

Przy okazji. WELCOME Broziu! Chałupy welkom tu parara parara.....

Ten post był edytowany przez Shafa: 08-08-2006, 22:35
+Quote Post
post 08-08-2006, 22:47
Post #35

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 1 766

CYTAT (Shafa @ 08-08-2006, 21:40)
a tak na poważnie Walker to za taką szemraną lojalność i w sumie gotowość do strzelenia nam w plecy("lojalność zwyciężyła"..a jak przegra?..) to raczej sie skreslasz z ekipy BH. czasem słowo jest wiecej warte niż worek kapsli.
Na szacunek pracuje sie ciutke inaczej.

Mogę wtrącić swoje 3 grosze? :)

Otóż uważam że banda Łowców Nagród wręcz powinna być niepewna pod względem lojalności. Tam gdzie każdemu zależy wyłącznie na pieniądzach będzie trudno o uczciwość. Najprostszy przykład z SW. Tam również była Gildia Łowców Nagród, miała swoje zasady, ograniczenia itp. ale jeśli ktoś nie miał oczu dookoła głowy kończył z dziurą w plecach, a jego łup odlatywał na statku innego łowcy. Uważam że pewna doza niepewności w stosunku do towarzyszy doda nieco smaczku ;)
+Quote Post
post 08-08-2006, 23:08
Post #36

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 308

moze i masz racje saint ... ale tu nasuwa sie pewien problem ... my nie jestesmy banda sprzedawczykow ... jestesmy wesola kompanija i nie sprzedajemy sobie kulek w plecy bo nie jestesmy jakimis tam kolezkami, tylko bracmi ... jak ktos tego nie zrozumie to nie tym samym ogniem palony i niczego u nas szuka ...
a ze pracujemy dla sosu to chyba jak kazdy :]
ale sos to nie wszystko ... liczy sie zadowolenie z pracy, przygoda, piwo ... i sos :] - o kobietach nie wspominam bo monogamista ze mnie i jak dla mnie tylko Maddie sie w tej kwestii liczy :]

a tak wogole to <wlasciwa intonacja> chwalmy pana !!! </wlasciwa intonacja>
+Quote Post
post 09-08-2006, 00:15
Post #37

SHM-4
Group Icon

Boon ma racje. Po prostu BH to nie zbieranina.To ludzie połączeni jednym sos... celem. A tak off gameowo to w zastanawiam się czy w BH nie wprowadzić zakazu sprzedajstwa. Taki rule LARP'owy. Dodatkowo to podczas OT06 testowalismy zasade nie zdradzania.Nawet nie wiecie jaki to klimat wiedziec ze ma sie zaufana osobe kryjaca plecy podczas akcji. po prostu tak jest lepiej i tyle.
Razem walczymy,razem umieramy. "Everybody fights.No one quits. thats the only rule."

Ten post był edytowany przez Shafa: 10-08-2006, 14:45
+Quote Post
post 10-08-2006, 10:00
Post #38

Hammer Man
Group Icon

Ja powiem tak BH to po prostu banda ludzi rządna sławy i pieniędzy, idzie tam gdzie więcej płacą. Takie ejst moje zdanie na temat tej organizacji. Sama organizacja idelnie odnalazła sę w OT i powinna w tej formie pozostac :]
+Quote Post
post 10-08-2006, 10:19
Post #39

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 308

my sie nigdzie nie ruszamy hammer [chociaz oczywiscie sprawa przyszlego roku pozostaje otwarta jako ze to duuuzo czasu i wiele, wiele, wiele rzeczy moze sie zmienic]
co zas do BH to po prostu bedziemy szukac swiezej mlodej i plastycznej krwi ktora przyjmnie nasze zasady jako cos tak koniecznego jak powietrze ktorym oddycha.
Widzisz ... nas nie mozna zdradzic, bo wtedy traci sie cos koniecznego do wlasnego zycia ... w ten czy inny sposob.
Jednoczesnie chcialbym zdementowac plotki ze pracujemy dla tego kto wiecej zaplaci. Wiecej sosu, wieksza radocha, a i owszem. Jednakze pamietajcie ze pracujemy przede wszystkim dla siebie, i to od nas zalezy ktorej ze stron przyjmiemy zlecenie i ktora poprzemy. A to dyktowane jest jedynie przez wspolnie obmyslane widzi-mi-sie. Co zreszta odroznia nas od tych sprzedawczykow co sie psami wojny zwia, czy tam najemnikami czy jak im tam sie tytulowac chce.

Shafa ... POPRAW BLAD W MOJEJ XSY BO WYGLADA JAKBYM BYL ODGLOSEM CZEGOS CO WLASNIE WYLECIALO W POWIETRZE, A PRZECIEZ TAK NIE JEST!!

Ten post był edytowany przez BooN: 10-08-2006, 10:21
+Quote Post
post 10-08-2006, 12:46
Post #40

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 446

Wolne sobie zalatwic trzeba. Co? o L4 nigdy nieslyszeliscie ? :D
+Quote Post

10 Strony < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-09-2019, 10:10