Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> PROFESJA, na Oldtown 2008

post 01-07-2008, 13:02
Post #41

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 539

Zdążyłem przeczytać wszystkie zgłoszenia i powiem że jest tu rożnie Pogadamy sobie chwilę z innymi orgami i odeślemy nasze decyzje.

Od dziś nie przyjmujemy już żadnych zgłoszeń.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 01-07-2008, 21:33
Post #42

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 516

Wysłałem zgłoszenie jakieś 5min po północy, mam nadzieję, że to spóźnienie nie będzie równało się zignorowaniu listu :P

Jeśli nie będzie, to cierpliwie czekam na odpowiedz :]
+Quote Post
post 03-07-2008, 16:06
Post #43

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 539

Witam

Komisja śledcza gestapo profesyjnego zakończyła wlanie wysyłanie odpowiedzi na zgłoszenia :)

Mam nadziej że osoby których opisy profesji zostały odrzucone będą w stanie zrozumieć że nikt tu nie działał złośliwie i w imieniu swojej prywaty.

Przy przyznawaniu odrzucaniu "profesji" chcieliśmy uniknąć tego co mialo miejsc na oT rok temu gdzie każdy był specjalistą a wszystkie frakcje mogły działać sobie niezależnie.

Gdyby ktoś nie dostał odpowiedzi proszę o PM.
+Quote Post
post 22-07-2008, 17:27
Post #44

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 710

Skrytobójca myli Wam się wszystkim z kimś kto to zakrada się od tyłu do kogoś i podrzyna gardło?
Otóż oto lista umiejętności jakie powinien mieć dobry skrytobójca:
-Gadanina
-Krasomówstwo
-Charakteryzacja
To są umiejętności jakie głównie zależą od tego czy skrytobójca podejdzie swoją ofiarę. Otóż jeśli będzie w stanie tak zająć jakąś postać, że nie będzie się ta spodziewać nagłego pchnięcia nożem, to właśnie to jest dobra cecha.
Charakteryzacja też nie polega na przebraniu sięza drzewo. Gdyby potrafił wtopić się w ubiór mieszkańców nie narzucałby się jako zabójca. Ładna mowa i gestykulacja też jest w stanie odwrócić uwagę od zwinnych czynności wykonywanych przez takiego skrytobójcę.
Jednak z uwzględnianiem tych umiejętności na KP jest trochę bez sensu, ponieważ wszystkie zależą nie od odgrywanej postaci a od osoby, która odgrywa tą profesję. Jednak ujęcie tych umiejętności na KP jest niezbędne dla idealnego skrytobójcy(nie pisałem już tu o skradaniach się i cichych chodach, bo to jest podstawa).

Teraz jakich profesji mi zabrakło? Na liście profesji nie widziałem zwiadowcy. Byłem pierwszy raz na OT, ale słyszałem, że była już taka profesja(chodziło coś o możliwości ucieczki do dowódcy pomimo otrzymania pocisku). Mam nadzieję, że będzie uwzględniana na przyszły rok.

Edit:
Pomysłów na profesje ciąg dalszy.
Paser: Postać miała by możliwość zwiększyć smaczek głównie w mieście. Taka osoba miała by możliwość dwa ray dziennie przejść przez mur(umiejętność typu: znajomość tajemnych ścieżek). To ile razy przez mur mogła by przechodzić uważam i tak za częste ale można zmienić to. Paser musiałby przemknąć niezauważony przez mur. Mógłby wtedy przemycać np. broń. Spowodowało by to tak:
-Zwiększenie wart przez członków Bractwa.
-Osłabione Bractwo patrolami miasta nie było by tak dostępne w tak dużej grupie poza miastem.
Doby paser musiałby unikać zagrożenia a więc wysoka nagroda za złapanie pasera spowodowała by nieopłacalność tej profesji. Czemu by ją wybierano? Dla takiego samego powodu dla którego wybiera się Raidersa, dla klmatu. Otwracie czarnego rynku spowodowało by to wiązane rozwiązania. Nieudolny paser zostanie szybko sprzedany Bractwu za nagrodę, jednak będą na pewno osoby, których zainteresuje posiadanie broni w mieście i możliwość jej urzytku. Tak na przykład jak skrytobójca. Mógłby zamówić snajperke i jego profesja stałą by siębardziej realna. Jak to bywa w półświadku musieli by uważać zawsze na osoby żądne zarobu, chętne sprzedać ich skalpy obrońcom miasta. Ceny za przeszmuglowanie broni mógłby już sobie ustalać paser. No to taki szkic, myślę że organizatorzy, którzy lepiej w tym siedzą są w stanie dopracować taką profesje o 100%
Jeszcze jak coś wymyślę spróbuje dodać pare groszy.

Ten post był edytowany przez lopata: 22-07-2008, 21:50
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 15-09-2019, 08:53