Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

11 Strony < 1 2 3 4 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Już po... OT 08, Wrażenia i podziękowania

post 23-07-2008, 22:12
Post #21

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 7 590

Byłam na OT pierwszy raz, i pewnie za rok też mnie zobaczycie ;) Dziękuje BH za tak miłe przyjecie, każdemu członkowi i członkini z osobna za wspólnie spędzony czas wokół ogniska.

Podziękowania dla Kobolda i Shafy za dzielną obronę w pamiętną noc "A macie gogle?"

Podziękowania dla Gonzo i Borysa za okazaną przyjaźń i powrót na masaż :D

Dla Tipsa za taksiarstwo ogólnie.

I wszystkim za to, że byliście tam i razem stworzyliśmy kolejną edycję.

Z pozdrowieniami
Redone (czyli Berta z WTT)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 23-07-2008, 23:08
Post #22

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 332

Chciałbym podziękować wszystkim Traperom za mile spędzony czas i szukanie „pierdolnika” a Twardemu za odkupienie Katji w karty, Hellglastom za wspólne akcje i tekst Oszałamiacza, MASH-owi za „podarowanie” mi Jeta; Zakonowi za fabularne spalenie obozu przez co rano zostałem samotnym żywym traperem... BOBom za ochronę, Bochemie za niesamowity nocny spektakl. Orgom za ciężką pracę.
Znalazło by się tego dużo, dużo więcej - wieczorem ranek wydawał mi się odległym dniem; podziękowanie dla wszystkich ludzi którzy uczestniczyli i tworzyli tego larpa.
Generalnie OT08 uważam za bardzo udany choć obowiązki nie pozwolił mi cieszyć się w pełni fabułą.

Co mi się mniej podobało:
Dla jasności powinno być wyjaśnione czy ogrodzenia obozów frakcji to mur czy tylko płot. Zakon zbyt dosłownie głosił swoją wiarę co skończyło się narobieniem sobie wielu wrogów i wybijaniem całych frakcji a to nie służy fabule. Jak zwykle odległość powodowała że o wszystkim co dzieje się w mieście dowiadywaliśmy się na końcu(odbicie porwanej Księżniczki). Przedmioty fabularne - były - ale przepływ informacji był prawie zerowy i skończyło się tym że FC skupowało je hurtem. Dół do walki gladiatorów powinien być jakoś oznaczony bo po ciemku łatwo tam wpaść, przez co kolejny raz na OT czułem że chodzę. ;)
+Quote Post
post 24-07-2008, 04:56
Post #23

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 516

http://krapik.deviantart.com/journal/19561894/ sory, ale nie jestem już w stanie wydusłać nic więcej

późno urrrwa
+Quote Post
post 24-07-2008, 16:19
Post #24

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 610

Ja zacznę od przeprosin. Bardzo mi przykro, że niektórym z Was oberwało się zbyt mocno batem ostatniej nocy, nie chciałam tego. Wybaczcie. Dla ścisłości: mam bana i zakaz wjazdu w 2009, co jest słuszną decyzją. Ale proszę orgów o jakiegoś questa, żebym mogła się zrehabilitować i dołączyć za dwa lata, bo inaczej mi serce pęknie.
Organizacji należą się wyrazy najwyższego szacunku, niewyobrażalny jest dla mnie ogrom pracy włożony w przygotowanie OT, a w czasie imprezy bycie we wszystkich miejscach naraz, co się udawało:) Budowanie nastroju jest natomiast zasługą wszystkich; wielokrotnie byłam świadkiem fenomenalnych dialogów postaci (legendarny szaman i jego wizje, rozmowy BOBów i MASHu). Ludzie potrafią grać tak świetnie, że ma się wrażenie, że rzeczywiście jest się w innym świecie.
Niesamowite jest to, że pasja może być tak potężna, że człowiek potrafi stworzyć alternatywny świat, który istnieje realnie, ze wszystkimi detalami. Wygląd obozowisk BOBów i Taksiarzy zwalił mnie z nóg. Nocny show był przeżyciem wręcz mistycznym, potraktowanie niektórych napromieniowanych mogło przerazić, obrzędy religijne wywoływały u wielu skrajne emocje :)
Dziękuję Shafie za poświęcony czas; za pomoc zarówno niefabularną, jak i opiekę nad WTT. Tylko dzięki BH nie zostaliśmy zmieceni natychmiast, bo militarnie nie mieliśmy żadnych szans. Rudej - za świetnie poprowadzoną sesję. Kozie, którego najchętniej zabrałabym do domu, za robienie za żywą reklamę. Wszystkim, którzy dali się wymalować, szczególnie płacącym podwójnie:)
Dziękuję wszystkim, którzy na spontana zorganizowali show Człowieka-Opony i Postapo Jackass; można było się zes... ze śmiechu. Koboldowi za pieśni, w szczególności o babie, trawce i wypróżnianiu się. Wszytkim - za wyuczenie odruchu bezwarunkowego, do teraz odpowiadam "pokaż dupę", gdy ktoś za dużo mówi xD Mortimerom za chore pomysły (prosię i stawianie nagrobków zmarłym), Shperaczom za wyjątkowe osobowości (także niefabularne); dla Dżazgi potrójne buziaki za walkę dwie na jednego ;)
Motórowi dziękuję za niezapomniane rozmowy egzystencjalne, Broziowi za akcję Ostatnia Szluga W Mieście xD, Joshowi medykowi za postrach, który siał wśród pacjentów. Borysowi i Redone za życzliwość, a Kapitanowi Spartan za inspirujące dyskusje na temat: być czy mieć.
Mimo że gram dłuugo, dopiero w Old Town zostawiłam duszę, świat realny stał się jeszcze mniej ważny. Dziękuję wszystkim, to było katharsis.
+Quote Post
post 24-07-2008, 17:00
Post #25

Shina - Królowa Jungli
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 764

Nie chce mi się dziękować :) Powiem wam że jak zwykle, jak po każdym OT mam doła - bo przyjeżdżacie, można z wami pogadać, pobrechtać się, pokręcić bekę, dobrze się bawić a potem bezczelnie wyjeżdżacie i kurna, od braku tego klimatu robi się człowiekowi smutno...

Co do "sapów" do KB za ten obóz - może i macie rację, do dupy że zrobiliśmy sobie własną strefę asg (chociaż powiem wam że kiedy zaczynaliśmy pracę nad OT, dwa tygodnie przed samą imprą, to mi nawet zdawało się że ktoś mówił że każda frakcja może sobie taką strefę wyznaczyć - ale może to tylko od nadmiaru piwa mi tak się we łbie poukładało). Z drugiej strony, mieliśmy tam pełno sprzętu orgowego, sami, przyjeżdżając na teren OT dwa tygodnie przed imprezą i nocując tam, przywieźliśmy sporo drogich rzeczy no i wyszliśmy też z założenia że pilnujące tego osoby, powinny mieć spokój i od asg - ale jak już wspomniałem, skłaniam się osobiście do stwierdzenia że to trochę i tak do dupy było - z mojej strony, szczerze za to przepraszam.

Jeśli idzie o niedociągnięcia ze strony naszej frakcji, wybaczcie ale zasuwaliśmy w tym terenie już od dawna, w naszej ekipie sporo jest orgów którzy mają inne obowiązki - to też rozczłonkowanie i zwyczajne zmęczenie zabierało nam wiele chęci do normalnej zabawy... innego usprawiedliwienia nie mam - przynajmniej dla własnej postawy.

Jak zwykle po imprezie mieliśmy niezły syf do posprzątania i tak w imieniu całej KB (którzy jako jedyni zostali aby posprzątać po imprezie i którzy w zasadzie jako jedyni pracowali nad jej przygotowaniem terenowym przed samą imprezą) to powiem że niektórzy mogliby na serio trochę bardziej postarać się przy sprzątaniu po sobie - no ale to tak tylko przypominam na przyszłość. Pomijam zostawianie opon czy części obozu - bo to może sobie tam leżeć - ale zostawianie butelek (niekiedy napoczętych ale zwykle pustych), całych reklamówek różnych produktów żywnościowych (przywołujących do siebie osy) czy wreszcie, normalnych śmieci (i to nie spakowanych) - to tak trochę nieładnie i nie będę tutaj sapał do konkretnych osób bo nawet nie wiem dobrze kto i gdzie ale na przyszłość, proszę was - chociaż tyle mniej roboty nam zostawiajcie.
+Quote Post
post 24-07-2008, 20:05
Post #26

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 3 332

No to teraz ja. Po odmoknięciu i zjedzeniu domowego obiadu czuję sie na siłach skrobnąć co nieco.

Podziękowania:
Zocik i Chewie - za treściwą i sensowna postawę oraz rozmowę na temat pewnego kwasu

Całemu WTT - za szybkie wkrecenie sie w klimat i co wiecej aktywne w nim działanie. Nie mówiąc już o pewnej odwadze prowadzenia takiej frakcji.

Mojemu kochanemu BH za prawie wzorową postawę klimatyczną i robienie tego co potrafimy najlepiej.

Shperaczom za budowanie klimatu i poświęcenie w eventowym kreowaniu tych złych. Gdyby nie wy byli byśmy (BH) prawie bezrobotni ;)

Spartan Kommando za niepowtarzalny klimat którego nie musieliście kreować. Wy juz po prostu tacy jesteście! Biały Ninja rządzi!

Wesołej rodzince Mortimerów za wytrzymywanie w naszym sąsiedztwie oraz Chrumkanie ;)

BoB za niesamowite obozowisko które jak zwykle zmobilizuje BH do jeszcze większego wysiłku w tym aspekcie. Wasza beczka pełna lansu mobilizuje ludzi na OT do pracy nad strojami,obozami oraz kreowaniem frakcji. Oby nigdy was nie zabrakło

Tipsowi za moja mozliwość potłuczenia się (dla mnie przyjacielskie zapasy to prawie tradycja na OT), przyspieszony kurs wskakiwania do jeziora (ale trzech was było potrzeba do tego na co zwracam uwagę! ;) ) oraz za zrobienie z moich spodni zderzaka na pomarańczowego fiacika. O podwózkach nie wspomnę bo chyba wiecie ile chwały wam się za to należy.A! I ręczny w dupie tez był spoko ;).

Charonowi za strój od którego mi szczęka opadła oraz za szoł na Mister OT. Wielki szacun.

Rudad za odwagę kreacji ;)

Koboldowi za obsługę szczekaczki (której jeśli zyję to już mu nie dam. w jego rękach szczekaczka ma 700fps)

Kwasiki:
Mury,mury i jeszcze raz mury. Jako osoba odpowiedzialna między innymi za mechanikę składam to na karb jakiegos niedogadania lub złego sprecyzowania w samej mechanice. Nie tak to miało wyglądać

Gogle. WIEEEEEEEELLLLUUU ludzi na terenie inasg bez gogli. Od upominania zjechałem sobie gardło.

Brak zgadania co sie dzieje fabularnie. Trzeba opracować procedury ustawiania i przekazywania uczestnikom informacji o tym co się dzieje w fabule.

Przeprosiny:
Z mojej strony należą się wielkie przeprosiny osobom które podczas bijatyki po missOT zaciągnęły sie dymem z flary dymnej (wiem o 2-3). Uspokajam że flara ta ma wszelkie atesty państwowe na użycie cywilne oraz oznaczenie NWP (nie wymaga pozwolenia) więc o żadnej toksycznosci nie ma mowy. jedynie za większa ilość dymu powodowała kaszel. Przepłukanie gardła (Bergiem np.) usuwało dolegliwości. Flary testowałem wcześniej na sobie by czegoś takiego nie było ale widać testy nie były miarodajne.Niemniej jako osobie odpowiedzialnej za pirotechnikę na OT należy mi się bura (czy nawet wyciągnięcie konsekwencji) i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Przepraszam wszystkich poszkodowanych. Chciałem dobrze a przekombinowałem.

PS. Choć trzeba przyznać że bijatyka w oparach dymu i z flashem wyglądała kozacko.

BTW. Co sądzicie o efekcie radioaktywnej chmury. Latałem z tymi racami z Jagim jak powalony dookoła OT by dym rozprowadzić i nie miałem nawet czasu zobaczyć efektów. Ktoś to opisze?

Dodatkowe przeprosiny dla moich BH za "przestoje w pracy" naszej frakcji. Nie zapewniłem wszystkiego co chciałem jako koordynator/GM. Wybaczcie!

Ten post był edytowany przez Shafa: 24-07-2008, 22:17
+Quote Post
post 24-07-2008, 20:23
Post #27

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 590

brak poczucia czasu i przestrzeni.

Dobrze prawisz Borys, to właśnie to co mnie urzeka, bo jest tylko tu i teraz.

Shafa, a gdzie podziękowania dla mnie za posprzątanie w namiocie? ;(

Lobo, ja z kolei uważam że decyzja o banie jest wysoce przesadzona, rozumiem jakąś naganę, ale ban? Przecież przez cały OT byłaś grzeczna... Kompletnie tego nie rozumiem, człowiek już nie może błędy popełnić? Cóż, niestety nie mi o tym decydować.
+Quote Post
post 24-07-2008, 20:30
Post #28

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 3 332

Faktycznie! Wybacz Redka! Wielkie podziekowania za wysprzątanie mojego bur.. namiotu. co prawda na zasadzie spychacza (wszystko na kupę na prawo a spiwór na lewo) ale zawsze. Big szacun!
+Quote Post
post 24-07-2008, 21:17
Post #29

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 671

Juz po kolejnym OT.
Smutno było się rozstawać z ludzmi z którymi zobaczę się dopiero za rok :(

A teraz podziekowania:
Shperaczom za to że wytrzymaliście ze mną tyle czasu
Shperackim Wojownikom Tandemowym za humor i dopriwadzanie ludzi do płaczu :)
Case za bycie naszą główną zakładniczką :)
Kawalerji Berg : za zorganizowanie zlotu
Doroless za wczucie się w postać zakładniczki
Ogrodnikowi i Bohemie za zaj...sty klimat i wczucie sie w postacie
Lobogirl za fantastyczne tatuaże
Zakonowi za chwalebną smierć pod dziesiątka "ostrz" otuliniaków
Havocowi za granie fair
Kyrifowi za fantastyczne kręcenie filmów
BoBom za to że były
Shafie za ręczny w d....
Tipsowi za jego wyrozumiałość i humor

i innym których tu pominąłem a byli na OT za ogólny klimat i wspólne LARPowanie
+Quote Post
post 24-07-2008, 22:33
Post #30

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 662

QUOTE(tathagata)
MASH-owi za „podarowanie” mi Jeta

to ja byłam :D ale nie zgłosiłeś się potem po więcej dawek :(

to teraz ja coś napisze, żeby mieć to z głowy i sumienia czy czegoś tam ;]

mimo narzekań niektórych osób muszę przyznać, że bawiłam się świetnie i mimo, że tym razem larp był, przynajmniej dla mnie, bardziej statyczny i osiadły w mieście, to jednak dużo się działo.
na szczególnie pozytywne wyróżnienie zasługuje na pewno impreza w klbuei "inkwizytor" i szalone tańce, siedzenie przy ognisku do 3 albo i do 6, na pewno szalone akcje podpalania pół OldTown w odpowiedzi na moje "ej, zróbmy coś głupiego!" czy próba nawiązania kontaktu z manekinem Mariuszem stacjonującym u BoBów :D.
nie mogę oczywiście zapomnieć o kradzieży totemu shperaczy (nie nazywajcie mnie zdrajczynią znowu ;p) i napadach na bramę też w okolicach godziny 5-6 ;)
a podziękować chciałabym:
shperaczom w całości za śmieszne rozmowy, przyjmowanie mnie mimo moich kontaktów z zakonem, rum z colą od josa i morqa, wzruszającą ceremonie ślubną panzera i dżazgi i w ogóle za to że byliście i nie denerwowaliście się ciągłymi kradzieżami świętego znaku ;D

całemu zakonowi, a w szczególności havockowi za śmieszne akcje, za podpalanie i za jego wesołość oraz oczywiście za to, że się nie zdenerwował jak budziłam go 4 razy w nocy w tym z wykorzystaniem megafonu :D
sethowi i buddy'emu za głupie teksty, siedzenie po nocach przy ognisku, znoszenie moich głupawek.
entropowi za pół godzinny dowcip o maximusie i za to, że próbował mnie zabić myśląc że jestem podstępnym szpiegiem
szajbie za pelerynę wełnianą
januszowi i krzyśkowi za kawę stawiającą w ciągu sekundy do pionu i miłe rozmowy i całej reszcie której imiennie wymieniać nie będę, żeby nie napisać posta na całą stronę ;)
oczywiście MASHowi i to w całej całości za wszystko wszystko :) gdzie osobno wymienię tylko mych dwóch braci :*:*
kawalerii berg za oszczędzenie zakładników (prezesowi za namawianie mnie w nocy do wziecia udział w miss OT ;>)
traperom za to, że z takim spokojem znosili kolejne wymordowania i spalenia ;)
mariuszowi, manekinowi BoBów ponieważ był obiektem mych niecnych planów ;D
bohemie za świetne show (ale to piwo mocarz było ohydne)
raidersom za akcje ze ślubem i walką w tej starej wieży, niezapomniane ;) i w związku z tym
BoBom za bardzo emocjonujący powrót do OldTown ;D

ok, zmęczyłam się pisaniem, więc to by było na tyle wszystkich innych też pozdrawiam i dziękuję. no.
+Quote Post
post 25-07-2008, 10:12
Post #31

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 5 493

Dla mnie OT08 było czymś niesamowitym -biorąc na uwadze wszystkie akcje i naprawdę dopiero gdy usiadło się i zaczeło wspominać tyle nieprzeciętnych osób które się poznało, mogłem stwierdzić że mam "syndrom Rawdana". Podziękowania dla (kolejność przypadkowa)
-Śledź za parafraze bednarza
-Hary za mistrzowskie nakręcanie klimatu i bibe w barze
-Kapitan Spartan za czystą zaje*****ść
-Wszyscy Shperacze a w szczególności Strzelbie za nocną gościnę :D
-Bambi (eee Tandi:P ) za opatrywanie offgameowych ran.
- Motłoch toczący mnie w oponie
- Tips za kapitalną jazdę nyską pierwszego dnia (lataliśmy po całej pace :D )
- Kreckiemu za naprawdę krzywe gadki
-Całej KB za to że po prostu są
Z racji ogromu naprawdę świetnych ludzi nie przypomnę sobie teraz wszystkich zasłużonych ale dzięki wszystkim za naprawdęprzednią zabawę
+Quote Post
post 25-07-2008, 10:49
Post #32

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 371

ok ludziki moja tura.

nie będę pisał o kwasach (bo było ich za dużo) czy przepraszał (bo nie mam za co), zatem podziękowania:

-Dla całego B.O.B. za wszystko czego miałem okazję doświadczyć z ich strony.
-Dla Lobogirl aka Vinci za napierdalanie mnie pejczem (mój nos wygląda jak kaszanka :D) i proszę państwa wielka akcja piszemy petycję do ORGów, żeby ta Pani mogła wrócić inaczej ja nie przyjeżdżam.
-Smokowi i Dolores za to, że są aż tak głupi. żeby brać ślub i na tyle głupi, żeby mnie o jego udzielenie prosić.
-Dżazga i Pancer tak samo jak wyżej plus całą masa śmiechu i Shperacze
-Azi i jej małżonek. Przepraszam, że ślub był taki drętwy miałem kaca.
-Ludziom, którzy podłapali mój pomysł załogowych opon.
- Orgom pomimo tego, że fabuła i mechanika było ustawiona tak, żęby oni mogli się za darmo najebać a BoBy bawić (takie głosy naprawdę słyszałem i wstyd mi za ludzi, którzy to mówili)
- Barmanom w barze, że zawsze mieli browar jak potrzebowałem
- Prelegentom (Tipsowi i Dorotce) za naprawdę ciekawe prelekcje i dyskusję po i w ich trakcie
- Wszystkim, którzy mi sie tam przewineli i z którymi mogłem się napić.
+Quote Post
post 25-07-2008, 10:54
Post #33

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 690

Tera ja 8]

Podziękowania

Zakonowi - za ciągła rozrywkę :pobity: , wysrać się bez obstawy nie mogłam

KB - za sama organizacją rzecz jasna, za przenocowanie nas w namiocie Prezesa ( całe szczęśćie bez niego w środku :P ),
Szczególowo zaś z KB:
Kozie - za lekko traumatyczną, ale niezapomnianą możliwość wychłostania jego brudnej, owłosionej dupy, za drinki o smaku alkoholu, za Małgośkę
Dziadkowi Rawdanowi - za opowieści o 32'
Dorotce - za porywającą tematem prelekcję i danie nam się porwać ^_^ oraz teatralne darcie mordy w wieży i szczególnie za zorganizowanie w końcu wyborów mistera OT ( się działo, he he 8] )
Smoqowi - za to, że mu się chce i za Świat Kucyka :blink:
Małemu - za pomoc przy braku otwieracza, czy innych elementów otwierajacych; za odważną i uroczą druchnę, którą Panzer ustrzelił w locie
Case - za zostanie wyznawczynią, za wspieranie naszego obozu uśmiechem, za współuczestnictwo w naszych akcjach, niazależnie od tego, kim akurat byliśmy :D

BoB-om - za obstawę w czasie mszy, za IV rzeszę a oprócz tego
Chiliemu - za kolejna traumę w postaci kręcenia wora :blink:

BH -za kompletna ślepotę w ksieżycową noc i nie zauważenie 10 ludzi leżących metr dalej w trawie, no i
Shafie - za dostarczanie nam poprzez samo swoje istenie materiałów do żartów ( no wejście do obozu z luźną miną i rzucenia - słyszałem, że chceliście do mnie nasrać ... ), i oczywiście za ręcznego w dupie + ZIGNOROWAŁEŚ MOJE ZAPROSZENIE NA PIWO! :huh:

WTT - za bycie nowa atrakcją - chłopaki ode mnie tylko czakali, żeby się u was pojawić, a tutaj też
Fifki - za niezapomniane wylegiwanie w dziurach pod schodami i chwalebną śmierć, jaką mogłam ponieść w obronie twoich płuc
Vinci - za duet morderczy w bójce pod barem :krzeslo: i głos na mój strój + JAKI BAN, ZA CO?? chłopaki sikali z radości jak ich biczowałaś!

Bohemie, a szczególnie Ogrodnikowi - za stworzenie niesamowitego klimatu :blink: , widowiska, za zapełnienie mojego czasu polityką i religią, za Zepsutka, Meszka i całokształ, który został chyba godnie nagrodzony ( Najlepsza Postać, Najlepszy Stró, Mister OT )

Traperom, a co za tym idzie Wędrowcy - za współtowrzenie Triady Wiar i chwalbną śmierć w ogniu
Katia - ale nasi chłoipcy sa naprawdę fajni, trzeba się tylko przyzwyczić

Gambitowi - za ślub ( w końcy nam się odało ) nie jeden zresztą

No i Moim Speraczom - za za***bisty obóz ( sama to też nie chwaląć się w części uczyniłam ), za pożeranie moich wytworów kulinarnych, a szczegółowo to
Panzerowi - za bycie latarnią na naszym horyzoncie, za latanie na zebrania, za wożenia nam dupsk, za wyshperanie większości sprzetu wo obozie
Śledziowi - za drwalowanie :canadian: , za ciągłe strażowanie przy ogniu, za czytanie na ostatniej mszy
Josowi - za utrzymywanie Case w naszym obozie ;)
Morqowi - za odciągnięcie mnie od petów na rzecz jego płuc, za ostatni wspólny obiad na dworcu, za spodnie
obu powyrzszym za bycie nienormalnymi szczególnie na zombiakach ( to ja go przytrzymam a ty będziesz rzygał ...), za Rum ( dopijałam jeszcze w środę wieczorem )
Snakowi - za bycie przy mnie i ginięcie razem
Radzowi - za jego mózg i uruchomienie wszystkiego co ma jakiekolwiek przewody i styki
Janoszowi - za bycie nasza siłą militarną i don żuanem nr 1
Strzelbie - za umiejetność pracownia jedną ręką w Bergiem w drugiej przez cały wyjazd, za pokazanie mozliwości ludzkiego organizmu co do ilości wchłoniętego alkoholu
dwóm ostatnim - za stworzenie niezapomnianego duetu, :piwko3: :piwko: oby istniał jak najdłużej, za doporwadzenie części z nas do płaczu i bólu mięśni brzucha, za machanie mokrymi pytami

Oraz Kirryf-owi kamerzyście - za bycie z nami na akcjach, za to, że jest prawdziwym zwierzęciem kamery i dla materiału - dła się podeptać zombim, zpostał odepchnięty od nysy, po czym zrobił rekord w biegu przez kukurydzę, był po kazdej stronie w czasei odbicia Panny Młodej i za machanie mokra pytą też

Nowym wyznawcom - za zawierzenie nowej wiarze - zgłaszajcie się do mnie, bo nie wzięłam do was kontaktu ludzie.

Kwasiki
Czyli materiały do ulepszenia na OT09

Jak wszyscy - ogrodzenia frakcji, z tego co pamietam było tylko napisane, że nie można go przejśc, jeśli miałoby się go zniszczyć, o tym, że nie można strzelać przez nie nie było nic

Obóz KB - ludzie, no chyba organizatorzy ( czytaj, ludzie, którzy zapie***lają dla naszej zabawy ) mogą mieć zagwarnatowaną strefe Off

Zabici na terenie gry - ja byłam matwa chyba polowę czasu, i co nie powinnam iść srać do Toya? nie przeginajmy, po to są opaski właśnie, dla odróżnienia

Wysadzanie/palenie obozów - tu prośba o szczególne dopracownie, była taka sytuacja na mszy Zakonu rok temu, teraz się powtarza - Pytanie - Czy można do zabijania urzywać przedmiotów niefabularnych ( puszek po piwie )

Przeprosiny

Jak ktoś uważa, że powinnam go przeprosić, niech rzuca, ja sobie nic nie przypominam.

Ogólnie

Było zaj***ście!! :lol: Działo się jak cholera, ledwo miałam kiedy się wysrać i zjeść.

Zdjęcia wrzucę jak znajde aparat w bagażach, jesteśmy z pnazerem jeszcze w stanie rozgrzebania

Do zobaczenia na OT09

Ten post był edytowany przez Dżazga: 25-07-2008, 10:55
+Quote Post
post 25-07-2008, 13:10
Post #34

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 536

No to teraz ja :>

Podziękowania dla:

-Kawalerii Berg - chłopaki nie wyobrażam sobie już oldtown bez was, dzięki za wszystko! Szczególnie dziękuję:
-Monkowi za pomoc, wspólne wypady i ostatnią noc w barze połączoną z wypadem nad rzeczkę
-Tetorze za wsparcie pierwszej nocy, dobre słowo i pomocną dłoń
-Dorotce za wybory mistera oldtown i za to, że dała się porwać :)
-Flapowi za niezmordowaną pracę i rozmowy w barze
-Małemu za bycie
-Śledziowi za noszenie mnie do baru i imprezę ostatniej nocy
-Smoqowi za ciężką pracę, aby inni mogli się bawić
-Rawdanowi za panowanie nad naszą rozbestwioną gromadką i głos rozsądku

- Spheraczom za to, że gościli mnie w swoim obozie, zrobili mi budę i przykuli łańcuchem, porwali mnie jak Raidersi, zabrali mnie nad jezioro, przyjęli mnie do swojej sekty, a także za larpa zombiakowego w schronie :>
-Kapitanowi Spartan za bycie gentlemanem zawsze i wszędzie, za niezapomniany show na wyborach mistera oldtown
-BOBom za porwanie pierwszego dnia i szaloną jazdę
-Zakonowi za audycję Płomyczek i rozkręcanie rozrób :)
-Szponowi za wspólne rozmowy i karmienie kiełbaskami
-Ogrodnikowi za klimat, obrzędy w namiocie i zajebiste show na wyborach mistera oldtown ("pokaż drąga!" XD)
-Kyffirowi za niezmordowane latanie z kamerą i bycie moim prywatnym ochroniarzem
-Zwierzakowi Kobolda za to, że dał się wyprowadzić na spacer

Pewnie zapomniałam jeszcze o podziękowaniu wielu osobom, ale tak na szybko nie jestem sobie w stanie wszystkiego przypomnieć. Dla wszystkich, którzy byli na OT jeszcze raz wielkie DZIĘKI!
+Quote Post
post 25-07-2008, 13:24
Post #35

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

QUOTE(Case @ 25-07-2008, 12:25)
-Szponowi za wspólne rozmowy i karmienie kiełbaskami
*

To zabrzmialo dwuznacznie :P ... Ale dzieki, ze dalas sie porwac bez oporu, a pozniej poslusznie wracalas jak przystalo na porzadnego jenca xD ...

Podziekowac trzeba tak? :>

Zakon - nie spodziewalem sie, ze tylu nas bedzie! Dzieki za ZAKLECIE (zakonnicy wiedza o co chodzi :P ), za imprezy, za audycje i za to ze byliscie. Strasznie sie ciesze z nowych znajomosci :)
Pati - za glaskanie po glowie i ciekawe rozmowy
Shperaczom - za to, ze sie nie poddawali :P
KB - za probe aresztowania xD
BoB - za Projekt Monster i starcie nas z powierzchni ziemi :>
MASH - za prawdziwa przyjazn miedzy frakcjami
Flapowi - za to, ze sie meczyl niemilosiernie z wszystkich orgow chyba tylko jemu zalezalo na tym, zeby cos z tego zlotu wyszlo...
Spartanom - za Trzech Bialych Ninja i za to, ze dali sie zabic naszym Czterem Czarnym Ninja :D
+Quote Post
post 25-07-2008, 14:09
Post #36

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 574

jak by to powiedział prezes ''Chłe Chłe"
było mega w pytę kolejne niezapomniane przeżycie dziękuje dosłownie wszystkim ale postaram się napisać mniej więcej akcje i osoby które najbardziej zapamiętam

-Szczelba dzięki za nocny poczęstunek bergiem i klopsami po imprezie u bobów

-Lobo/Vinci za dziary i rozmowy fabularne i nie fabularne (tez uważam ze ban jest
niesłuszny) p.s. chciał bym mieć taką nauczycielkę :P

-Całej KB za przyjęcie do Bractwa

-Flapowi za zmiany za barem gdy już nie wyrabiałem :wacko: i za śpiewy na moją
cześć w ostatnią noc...

-Sołczowi za różne libacje i odwiedzanie innych obozowisk :D :piwko: :piwko3:

-Całemu Spartan Comando za jeden wieczór bo jak wracałem za bar to nie wiedziałem
jak mam na imię. A i waszej pielęgniarce za uratowanie życia...

-Szajbie za chillout przed barem :D

-wszystkim barmaną (Borys, Mazi, Patrycja, Dorota)

-Bobom za krzywe banie i masowe picie moich drinków
(Jagiemu który nigdy nie pamiętał jak wrócił do obozu)

-Haremu za fabularne rozmowy i całokształt

-Kazahowi za wspólne wkręcanie Kapitana Spartan :rolleyes:

-Panzerowi i dzazdze za wspólne szperanie i bimber :D

-i całej załodze która utrzymywała bar przy życiu do 4 rano przy mojej płycie na
parkiecie

-wazce za pomoc w rozkręceniu tańców i jej zabójczy śmiech

i wielu wielu innych przepraszam jeśli o kimś zapomniałem

i przepraszam jeśli ktoś ma jakiś zal do mnie po ot....
JESTEŚCIE ZAJEB***

Koz(A)

:gamma: :nuka: :gamma: :nuka: :gamma: :nuka: :gamma:
+Quote Post
post 25-07-2008, 14:13
Post #37

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 302

Masz rację Szponie! Flapjack odwalił niestandardowy kawał roboty i należą mu się za to oklaski i ukłony!
Jak zwykle zabłysłeś również przenikliwą oceną sytuacji bo "rzeczywiście" reszcie orgów nie zależy na OT i właściwie robią tą impreze dla zwały i wymienionych przez Gambita powodów.
+Quote Post
post 25-07-2008, 14:32
Post #38

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

QUOTE(Kemer @ 25-07-2008, 13:28)
Jak zwykle zabłysłeś również przenikliwą oceną sytuacji bo "rzeczywiście" reszcie orgów nie zależy na OT i właściwie robią tą impreze dla zwały i wymienionych przez Gambita powodów.
*

Zaraz Ci zylka peknie =_= ... Czemu do mnie skaczesz, a nie do Gambita, skoro to powody, ktore on przytoczyl Ci sie nie podobaja. Dorosnij wreszcie i nie atakuj mnie skoro ja do Ciebie nic nie mam. Jak pisalem kiedys - nie IDik z napiser ORG czyni organizatora, tylko wklad pracy. Z tego co widzialem Flap w pelni zasluguje na to miano. Reszta niech sobie sama zrobi rachunek sumienia, ocenianie ich to nie moja sprawa...
+Quote Post
post 25-07-2008, 16:03
Post #39

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 6 272

QUOTE(solcz @ 25-07-2008, 09:27)
-Bambi (eee Tandi:P ) za opatrywanie offgameowych ran.
*

Za kazde Bambi bede dosypywac soli do ran :)))

QUOTE(Deat©hClaw @ 25-07-2008, 12:39)
BoB - za Projekt Monster i starcie nas z powierzchni ziemi :>
*

Tylko czemu musieliscie wziasc nasz zroslakowy atak tak doslownie :) Po ataku otuliniakami ledwo sie doczlapalysmy do naszego obozu... :P

I tak btw - wielkie dzieki dla 3 Bialych Ninja za wierne dotrzymywanie kroku Zroslakowi podczas Projektu Monster :D

Ten post był edytowany przez Tandi: 25-07-2008, 16:11
+Quote Post
post 25-07-2008, 16:46
Post #40

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 371

drogie Panie (Kemcio i Szponix) jesteśmy dorosłymi ludźmi dajmy sobie po mordzie i będzie po sprawie :D

ja takie komentarze na temat pracy orgów naprawdę słyszałem i chociaż sam używam ich jako żartu to i tak uważam, że to gruba przesada, bo ludzie to z głębokim przekonaniem mówili.

Wiecie czego brakowało temu OT ? Klimatu poprzednich i fabuły. O ile klimat tworzą sami uczestnicy tak Kemer wie czyja to wina jeśli chodzi o fabułę i głośno o tym mówił. Rozgrzeszam Cię Radek
+Quote Post

11 Strony < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-09-2019, 11:37