Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Gdzie znajdę potwora?, Czyli jakie polecacie lokacje.

post 04-11-2008, 08:00
Post #1

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 104

Dziś miałem spory problem ze znalezieniem pewnego rodzaju potworasków. A że wiadomo jak ważne potworaski w F3 są, postanowiłem założyć taki o to temat. Wydaje mi się, że może być ciekawy.

Otóż założenie jest takie, żeby dzielić się odnalezionymi przez siebie ciekawymi lokacjami, gdzie można znaleźć konkretne potwory, ewentualnie rodzaj przeciwników. Wiem, że są różne Fallout Wiki ale nie uważam aby to było to samo. Raz, że chodzi o "ulubione" a dwa, że bardziej podoba mi się pomysł na "Forumową Spuściznę" czyli to, do czego doszliśmy sami.

Ciekaw jestem, czy temat się w ogóle rozkręci, zaś sam chętnie podzielę się lokacją gdzie można spotkać aż za dużo Szponów Śmierci i rewelacyjną nagrodę za ich exterminację... Ale najpierw muszę sprawdzić na mapie nazwę tegoż miejsca i określić jakoś względem innych znanych lokacji ^^'

Dlatego też zacznę od pytania ^^'

Gdzie mogę znaleźć Kretoszczury? Mam misję i potrzebuję urżnąć 10 takich stworów a zatrzymałem się przy 5. Miejsce polecone w misji (jeżeli już ktoś orientuje się o jaką mi chodzi - jestem przekonany, że tak) odwiedziłem już wcześniej i wyczyściłem z tych stworzeń, więc potrzebuję czegoś innego.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 04-11-2008, 08:43
Post #2

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Może zróbcie printa z mapy i nanoście na nią potworki ? ;]... o ile nie są generowane losowo ;]...
+Quote Post
post 04-11-2008, 11:00
Post #3

SHM-3
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 4 233

Kretuszczurów pełno na pustkowiach po prostu połaź i czekaj aż cie zaatakują.

Szpon Śmierci jest natomiast na północ od miasteczka w którym walczą Entymologia i Mechanik. Z racji że miałem strzelbę plazmową od replikanta skubaniec nie miał ŻADNYCH szans. Przy okazji w tym miejscu za którymś razem chyba widziałem rozbijające się UFO ale głowy nie dam.
+Quote Post
post 04-11-2008, 12:28
Post #4

SHM-1
Group Icon

Niestety w moim przypadku mapa nie da rady jako, że gram na PS3. Chyba, że chodzi Ci nie tyle o zrzuty z własnych map, co update'owanie jednej "Shamowej".

Co do kretoszczurów - Niestety nie do końca tak jest. Łażę po pustkowiach cały czas i trafiam dużo częściej na roboty. Czasem zastanawiam się czy na pewno nie ma tego level scallingu, bo nagle tych kretoszczurów po prostu nie mogę znaleźć.

Wcześniej wspomniałem, że "rodzaje przeciwników" również. Więc wykorzystam temat. Kto był w Paradise Falls? Jak się podobało. Ja dopiero po chwili zorientowałem się, że mam przed sobą widok z jednego z artów. Być może dlatego, że pan z minigunem bardzo chciał zwrócić na siebie uwagę. Na Slaversów trafiłem tam i niedaleko obelisku w Uoszington DiSi. Macie jeszcze jakieś miejsca, gdzie można im nakopać? Swoją drogą, szkoda, że Slaversi nie mają tatuaży na czołach :) Byłoby miłe nawiązanie...
+Quote Post
post 04-11-2008, 12:36
Post #5

Fallout Project Proud Member
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 302

Idź na południowy zachód od Megaton, niedaleko od Tenpenny's Tower jest fabryka robotów RobCo. W środku jest sporo Kretoszczurów. A roboty są tylko dookoła fabryki, te wewnątrz są nieaktywne.
+Quote Post
post 04-11-2008, 14:07
Post #6

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

Rety! Ilu lokacji nie widzialem! Aaa! A jeszcze 3 godziny pracy :/

Gdzie lataja Szpony? Bo nie widzialem zadnego :(
+Quote Post
post 04-11-2008, 14:09
Post #7

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 8 048

QUOTE(DargH @ 04-11-2008, 14:48)
Gdzie lataja Szpony?

A zdziwisz się bo latają. Dosłownie. :lol:
+Quote Post
post 04-11-2008, 15:28
Post #8

SHM-1
Group Icon

Szpony latają w Old Odley(?) - Jest tam parę budynków i masa Szponów. Polecam zwiedzić dokładnie podziemia. Jeżeli zaś biegacie z Dogmeatem, lepiej zostawić go gdzieś coby psinka nie została rozszarpana. Koniecznie zapisać grę przed wstąpieniem na te tereny. Nie wiem czy to wersja PS3 ma takie bugi czy wszystkie ale wystrzeliwanie Szponów było straszną udręką, kiedy te wystrzeliwane były w kosmos na jakiś kilometr, po czym teleportowały mi się tuż pod nogi. Nie szło ich trafić... A Dragon Ball mnie nigdy nie kręcił więc nie bawiło mnie to. Poza tym bywa tak, że martwy Death Claw spawnował się po raz kolejny. Nie wiem o co kaman ale problemów miałem akurat tam sporo ("technicznych").

Lokacja znajduje się na północny wschód. Na mapie jest taki spory prostokąt nieco "rozjaśniony" i to właśnie na jego obszarze znajduje się to miejsce.

RobCo właśnie odwiedziłem i chciałem napisać, że już wiem gdzie są kretoszczury ale widzę, że mnie uprzedzono ;) No cóż... Cała misja (Całe 3 rozdziały) na dobrą sprawę ciekawa.

Kolejne pytanie, żeby wymusić tempo :P Enklawa - Żołnierze pojawiają się w randomowych miejscach, czy z góry ustalonych? Jak na razie spotkałem ich właśnie niedaleko Deathclawów - i tam akurat są zawsze (od kiedy się pojawiają) jak sądzę. Było ich z pięciu - okazja na zebranie i złożenie dobrego pancerza i paru sztuk broni. Co do lataczy, jeden przeleciał mi nad głową ale się nie zatrzymał.. Dziwne?
+Quote Post
post 05-11-2008, 03:34
Post #9

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 5

Old Odley

Old Olney.
+Quote Post
post 06-11-2008, 13:25
Post #10

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 613

Hej w których lokacjach są fallowersi(towarzysze)? W Megatonie jest Jericho, ale nie chce się przyłączyć bo mam za wysoką karmę. Najbardziej interesuje mnie pies, znalazła go ktoś? Nudno się samemu łazi.

Ten post był edytowany przez Premislaus: 06-11-2008, 13:28
+Quote Post
post 06-11-2008, 13:34
Post #11

SHM-3
Group Icon

Dogmeat (Ochłap) jest w Scrapyard (Złomowisko), na południe od Minefield (Pole Minowe).

Poza tym są m.in.:

Fawkes - supermutant - Krypta 87
Charon - ghul - Underworld (Podziemie)
Clover - Paradise Falls
Butch - po powrocie do Krypty 101
Sierżant RL-3 - Mr. Gutsy, siedziba RobCo
Star Paladin Cross - Cytadela
+Quote Post
post 07-11-2008, 14:24
Post #12

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Przy okazji tematu o potworach co sądzicie na temat nowych dodatków via. Bethesda... np. Yao Guai (aka. zmutowany miś), Mirelurk...
+Quote Post
post 07-11-2008, 14:43
Post #13

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 87

Mirelurki to trudni przeciwnicy, chyba najwięcej zgonów od nich zaliczyłem. Zwłaszcza w ciasnych podziemnych korytarzach - jak ci taki tank wyskoczy, to lepiej zwiewać. TOpłaca sie celować w nogi, a dopiero gdy zaczną kuleć to celować w oko. Gdy na nas biegną, dobrze rzucać im miny pod nogi.

Jeżeli chodzi o ich wygląd, to pasują do klimatu sci-fi lat 50-tych. Na początku nieodparcie kojarzyły mi się z Lobstermenami z XCOM.
+Quote Post
post 07-11-2008, 16:37
Post #14

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 5 072

Mirelurki Mi się kojarzyły z "Crab People" z South Parku :D

Yao Guai mi się bardzo podoba chociaż w F1/F2 bym go nie widział. Szkoda że nie ma jakichś indywidualnych cech jest szybki, wytrzymały i zadaje sporo dmg, a powinien być albo szybki, albo mocn, albo zadający spore dmg... nie zaś wszystko na raz...
+Quote Post
post 07-11-2008, 21:37
Post #15

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 212

Dokładnie, wszystko może mieć na raz tylko Szpon tak na prawdę
+Quote Post
post 08-11-2008, 09:03
Post #16

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 7 827

Pobieżnie zwiedziłem już większość Stołecznego pustkowia, mam level 14 i mimo to ani nie spotkałem Enklawy ani tejże bitewki Bractwo=SM (tylko jakieś tam pomniejsze utarczki), gdzie ich szukać? Czy to może zależy od postępów z "main questem"?
+Quote Post
post 08-11-2008, 09:43
Post #17

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

Mi sie kretoszczury spodobaly ^^ ... Nawet sobie z nimi przy pomocy noza zaczalem walczyc, co by poczuc sie, jak w dawnych Falloutach... i musze przyznac, ze to jest to :) ...
+Quote Post
post 09-11-2008, 13:59
Post #18

SHM-2
Group Icon

Gdzie znajdę kreaturę jaką bez wątpienia jest szef bractwa stali? :D Tzn. wiem że w cytadeli, ale nie wiem gdzie ona jest :( mógłby ktoś screena z pib boya wrzucić? :)

Ten post był edytowany przez TMorbid: 09-11-2008, 13:59
+Quote Post
post 09-11-2008, 14:03
Post #19

SHM-3
Group Icon

Tu masz mapę:

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_map

Cytadela to na niej lokacja nr 87.
+Quote Post
post 09-11-2008, 14:25
Post #20

SHM-2
Group Icon

Dziękuje.
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 12-12-2019, 17:13