Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony  1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Stronka, co się dzieje z afterfall.pl?

post 02-03-2009, 20:02
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 9 842

No właśnie, co się dzieje z afterfall.pl? Od jakichś 2 tygodni nie działa strona - wygląda na to że zniknęła z netu całkowicie. Stoi jeszcze afterfall.info, ale wszystkie linki są do afterfall.pl. Czyżby jakiś poważny kryzys?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 02-03-2009, 20:17
Post #2

Outlander
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 132

Pad serwera, na reaktywację trzeba ciut poczekać, bo studio zalicza przeprowadzkę.
+Quote Post
post 10-03-2009, 00:59
Post #3

SHM-0
Group Icon

QUOTE(Micronus @ 02-03-2009, 18:32)
Pad serwera, na reaktywację trzeba ciut poczekać, bo studio zalicza przeprowadzkę.
*

Znowu się przeprowadzają? Myślałem że robili to w lipcu zeszłego roku : P.. Poza tym niebawem od pada minie miesiąc.. Rozumiem przeprowadzka, ale co z community?..

Ten post był edytowany przez Losiul: 10-03-2009, 01:00
+Quote Post
post 10-03-2009, 08:28
Post #4

Outlander
Group Icon

Widocznie mają ważniejsze sprawy na głowie niż postawienie forum dla garstki fanboyów. Niestety, ale tak wygląda rzeczywistość. Ja się dowiedziałem co i jak własnymi kanałami, trochę martwi mnie jednak to, że ekipa wypięła się na środowisko wiernych fanów i nie rzuciła uspokajającego komunikatu choćby na serwisy falloutopostapo (które są czytywane i przez tych "większych"). Po prostu jesteśmy kroplą w morzu potencjalnych kupców i tyle, no ale strony i forum nie odwiedzały wyłącznie osoby napalone na AF, ale i przypadkowi gracze. Nie wiem czy jest sens wypowiadać się o PR-ze AF, bo generalnie rzecz biorąc to seria porażek i ja bym osobę za to odpowiadającą za promocję, otoczkę itp. wywalił na zbity pysk. I nie wiem czemu AF-owcy tak bagatelizują ten pad, NG jest notowana na NewConnect, jak duże serwisy growe powęszą, to może się ukazać artykuł wieszczący zgubę projektu, info może polecieć na serwisy branżowe - finansowe. Zrobi się smród wokół w sumie sztandarowego projektu, i nie dość że kryzys, to kolejne osłabienie zaufania...
Aha, i o ile wcześniej słyszałem o początku marca jako dacie reaktywacji strony/community, to aktualnie nie wiadomo kiedy wrócą do życia.

+Quote Post
post 10-03-2009, 11:04
Post #5

Włóczęga
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 1 779

Bo tak naprawdę PR Afterfalla zawsze był marnej jakości...
+Quote Post
post 10-03-2009, 14:29
Post #6

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

Obserwując pracę nad B/AF na przestrzeni ponad czterech lat, teraz mogę stwierdzić, że PR zawsze był wycelowany w czytelników i bywalców serwisów growych onetu, interii, wp czy innych takich. Bo tam są tłumy i tam jest (potencjalna) kasa.

I słusznie - tylko, że jest tam też sporo ssaczy z sieci, którzy raczej na pewno będą woleli w taki sposób pobrać tą grę, niż wydawać kilkadziesiąt złotych na coś reklamowane jako "gra bardziej falloutowa od Fallouta". Zwłaszcza, że będzie to produkt z Polski, a nie z jakiegoś blizarda czy bethesdy. A sporo ludzi (zwłaszcza młodych) kieruje się myśleniem "że jak coś jest polskie to jest syfem".

Choć być może za pięć dwunasta przed premierą, serwisy około klimatyczne zostaną sobie przypomniane, bo na materiałach dla inwestorów zawsze fajnie wygląda tekst, o istnieniu "rzeszy oddanych i długoletnich fanów". W marketingu to zawsze jest wzruszające i chwyta za serce (IMG:http://trzynasty-schron.net/forum/Smileys/emoty/cry.gif)
+Quote Post
post 10-03-2009, 22:41
Post #7

SHM-1
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 4 119

QUOTE(Squonk @ 10-03-2009, 12:44)
Choć być może za pięć dwunasta przed premierą, serwisy około klimatyczne zostaną sobie przypomniane, bo na materiałach dla inwestorów zawsze fajnie wygląda tekst, o istnieniu "rzeszy oddanych i długoletnich fanów". W marketingu to zawsze jest wzruszające i chwyta za serce (IMG:http://trzynasty-schron.net/forum/Smileys/emoty/cry.gif)
*

W końcu o większości osób przypominamy sobie, gdy są nam potrzebne. ;)
+Quote Post
post 11-03-2009, 22:40
Post #8

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 080

Zaczęło się od dużego szumu, reklamy i rozpompowanych tekstów. Miało być tak pięknie - a wyszło, jak zwykle. Znów okazało się, że im wyższe loty na starcie, tym większy huk przy lądowaniu.
Podejrzewam, że koncepcja gry "bardziej falloutowej od Fallouta" nie przetrwała twardego zderzenia z realiami współczesnego developmentu "growego" - i spektakularnie się rozbiła. Wszyscy zamieszani w interes podwinęli ogony i nawet nie ma komu tego b....lu posprzątać.
Takie przynajmniej są moje odczucia - jako osoby pokładającej w projekcie wielkie nadzieje.
:banned:
+Quote Post
post 11-03-2009, 23:50
Post #9

Newsman Shamo
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 1 895

Coś tam się u nich jednak dzieje: http://www.tvs.pl/informacje/9132/
+Quote Post
post 12-03-2009, 22:04
Post #10

SHM-1
Group Icon

Tak, tylko że wyżej podany link jest do posta, o którym słyszałem już dobry miesiąc temu. Było o tym halo zarówno w śląskiej telewizji, jak i w prasie - zdaje się, że w Gazecie Koszernej.
+Quote Post
post 12-03-2009, 22:40
Post #11

Outlander
Group Icon

Nie bałdzoł, wtedy to był materiał z TVP regionalnej, a to jakaś stacja prywatna.
+Quote Post
post 13-03-2009, 00:13
Post #12

SHM-1
Group Icon

Może masz rację. Co nie zmienia faktu, że smakuje raczej jak odgrzewany kotlet.
Mam nadzieję, że się mylę i ten news to nie jest żaden zombi sprzed miesiąca.
Dziwi mnie tylko, że nikt z osób "zamieszanych w kradzież roweru"* nie próbuje sytuacji wyjaśnić - choćby na Shamo.

* - Ty ukradłeś, czy Tobie ukradli - i tak jesteś w kradzież zamieszany :P . To taki żart, jakby ktoś nie skumał. :D

Ten post był edytowany przez mbwrobel: 13-03-2009, 00:17
+Quote Post
post 13-03-2009, 00:37
Post #13

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 928

Teraz reportaż przygotowała TV Silesia i jest w nim mniej tekstów typu "to może być zamach terrorystyczny" :D

niekoniecznie odgrzewany kotlet z tego, bo pojawiły się nowe projekty (jak np. ten żuk, chociaż nie wiem czy to znowu takie nowe - we wcześniejszym materiale filmowym przygotowanym przez tvp tego nie było).
+Quote Post
post 13-03-2009, 16:47
Post #14

SHM-0
Group Icon

Co do kradzieży.. Afterfall'owi skończyła się domena, i nikt za nią nie zapłacił NASK'owi (stąd zniknięcie). Normalna procedura daje miesiąc na zapłatę, potem domenę można wykupić - wejdźcie teraz na afterfall.pl, już ktoś wrzucił tam spam..
Cholerne niedbalstwo : (.. Albo i coś mniej przyjemnego : /..
+Quote Post
post 13-03-2009, 18:20
Post #15

Hetman Wielki Wąsaty
Group Icon
Grupa: Crossroads
Nr użytkownika: 2 951

A już sądziłem że tylko Portal jest zdolny do tego by zapomnieć o opłaceniu domeny :P
+Quote Post
post 13-03-2009, 18:20
Post #16

Outlander
Group Icon

QUOTE(Losiul @ 13-03-2009, 15:02)
Co do kradzieży.. Afterfall'owi skończyła się domena, i nikt za nią nie zapłacił NASK'owi (stąd zniknięcie). Normalna procedura daje miesiąc na zapłatę, potem domenę można wykupić - wejdźcie teraz na afterfall.pl, już ktoś wrzucił tam spam..
*

Wtopa jak ch...
+Quote Post
post 13-03-2009, 22:33
Post #17

SHM-1
Group Icon

A może nie "zapomniał" zapłacić, tylko najzwyczajniej w świecie nie ma kto to zrobić. Dlaczego nie ma nigdzie (np. na Shamo) komentarzy producentów w stylu "spokojnie, to tylko przejściowe problemy natury technicznej"?

Pesymistów mniej boli dolny sektor pleców, gdy prawda wychodzi na jaw. Tak więc ja nie próbuję się oszukiwać, że jest dobrze.
+Quote Post
post 14-03-2009, 03:43
Post #18

Schronowy Inżynier
Group Icon
Nr użytkownika: 1 923

QUOTE(Losiul @ 13-03-2009, 15:02)
*

Niemożliwe, za h...iny demokratyczne w to nie uwierzę :(

Choć fakt - jeszcze pół roku temu bił bym we wszystkie możliwe dzwony by pomóc w miarę swoich bidnych możliwości by odkręcić sprawę, jeśli rzeczywiście tak się stało.
A dziś to mogę już tylko podać namiary np. do panienki co nie lubi "pływać w morzu patosu". Bo przecież robienie coś w tej sprawie byłoby niczym innym jak tylko patosem.

Choć w sumie fakt - jeśli miała być to prawda - to wtopa jak rów Mariański <_< Ale ja w to nie wierzę :13:
+Quote Post
post 17-03-2009, 00:39
Post #19

SHM-0
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 596

może to i jakiś nius, link na forum max3d.pl gdzie Intoxicate rzucił posta po którym można wnioskować, że w Afterfallu coś się zaczyna 'psuć' lub się 'popsuło'

cytuje

co ja moge napisac, nie bede mowil dlaczego po co etc. tak wyszlo i tyle. NG zlych zamiarow nie ma, nic do nich nie mam, ekipie kibicuje, mam nadzieje ze wyjdzie.

szkoda ludzi, szkoda projektu, szkoda poswieconych lat, ale trza leciec do przodu

e: szkoda tez domeny.. :|

http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=789924&postcount=674
+Quote Post
post 17-03-2009, 00:53
Post #20

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

O żesz - to chyba jedna z najsmutniejszych ostatnio wiadomości, choć nie spodziewam się tego, że AF nie powstanie - bardziej prawdopodobny jest chyba wariant stalkerowy. Tyle lat nadziei na szczęśliwy koniec projektu, a tu jakąś kaszanę zaczynają kręcić.
Szkoda, co więcej można powiedzieć...

Ed: teraz to te nadzieje na powstanie Afterfalla przypominają mi wiarę w powrót gen. Andersa na białym koniu. Damn... :(
+Quote Post

3 Strony  1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 07-12-2019, 10:00