Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony « < 5 6 7 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Oryginalne (nietypowe) koszulki Falloutowe, gotowe koszulki w klimacie Fallouta

post 11-08-2007, 13:07
Post #121

SHM-3
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 4 233

Dostałem swoją koszulke podoba mi się jest naprawde fajna mam 1,81 m wzrostu i XL jest akurat na mnie swoją drogą to ważna że rozmiary koszulek są normalne znaczy XL wygląda jak XL itp a nie tak jak w niektórych firmach XL jest mniejsze od L z innej firmy. W każym razie polecam koszulki z najnowszej falloutowej kolekcji z VaultBoyem. TO FAJNE KOSZULKI! Czyli to co tygryski lubią najbardziej! No teraz można zakłądać SZ13S skoro mamy już takie same mundury :D . A i mam białą koszulke bo nie lubie czarnych.

Pozdrawiam i dziękuje firmie T-erminator za odwalenia dobrej roboty i stworzenie koszulki z motywem z naszej ulubionej gry a przecież mogli pójść na łatwizne i walnąć koszulke z jakimś orkiem albo rycerzem i zarobić kupe forsy ale nie oni postanowili dać coś od siebie fanom Fallouta za co powiniśmy być im wdzięczni bo bez nich nigdy byśmy się porządnej falloutowej koszulki nie doczekali teraz pozostaje tylko kupować te koszulki bo im sprzedaż będzie wyższa tym bardziej pewne że pojawią się kolejne ubrania z serii "Fallout". Każdy shamoludek powinien mieć taką koszulkę!!! I nie ma argumentu że kasy nie ma masz kase na neta masz więc kase na koszulkę poza tym to wstyd tak z gołą klatą chodzić jak jakiś barbarzyńca z Angli (to jest aluzja to imprez we wrocławiu z udziałem anglików) trzeba coś na sobie nosić.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 21-09-2007, 19:56
Post #122

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 946

no te opinie to miód na moje serce :)
+Quote Post
post 21-09-2007, 20:39
Post #123

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 2 509

Legioner -> a co z projektem "walentynkowym"? Bedzie brany pod uwage?
+Quote Post
post 22-09-2007, 10:09
Post #124

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 946

hmm ... nie chcę wam ściemniać na razie idą te co są i moje polityczne zrobiliśmy teraz koszulkę do counter strike'a i na razie nowych wzorów nie planujemy.
+Quote Post

7 Strony « < 5 6 7
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-11-2019, 01:42