Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony  1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topic

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Wyciek zdjęć nowego Fallouta, 146 całkiem nowych fotek

post 18-08-2008, 14:33
Post #1

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

146 (słownie: sto czterdzieści sześć) nowych widoków Fallouta 3 wyciekło z szczelnego uścisku Bethesdy. Można zobaczyć na nich wiele aspektów gry - od kreacji postaci, poprze walkę, otwieranie zamków do dialogów włącznie. Słowem, jest co oglądać, tym bardziej, że wiele z nich przedstawia całkiem nowe, skrywane dotąd w tajemnicy aspekty trzeciego Fallouta. Dla każdego fana serii jest to lektura (?) obowiązkowa, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę sztywną politykę Bethesdy co do ujawniania zawartości ich produkcji przed premierą.
Zdjęcia, zrobione najwyraźniej telefonem komórkowym, okraszone są obszernym komentarzem - niestety w języku chińskim...

Link do zdjęć
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 18-08-2008, 20:36
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 6 762

Stronkę zawsze można przeczytać w kaleczonym angielskim poprzez tłumaczenie google - link. Sprawuje się lepiej niż jakikolwiek elektroniczny translator tłumaczący na polski. Obawiam się jednak, że niewiele to wniesie w porównaniu do obejrzenia screenów.

EDIT: Radiation 3 :D

Ten post był edytowany przez Jim Cojones: 18-08-2008, 20:44
+Quote Post
post 18-08-2008, 23:15
Post #3

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 50

niektóre screeny są wielce pocieszające (zwłaszcza te z dialogami) inne troszkę mniej. na przykład ten :
http://www.cng4u.com/games/2008/08/16/fallout3_032.jpg
straszna lipa, że nie będzie gatling-lasera czy broni pulsacyjnych.
poza tym to dziwie się ,że pokazali to wszystko najpierw w Azji gdzie nie ma chyba wielkiej sceny falloutowej. no ale cóż firma na B stosuje jakiś odwrócony marketing przy f3.
+Quote Post
post 18-08-2008, 23:42
Post #4

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 4 233

Bardzo ładne mapy i gazety ciekawe czy to fragmenty przerywnika filmowego czy może w grze tak się będzie oglądać znalezione papiery.
+Quote Post
post 18-08-2008, 23:45
Post #5

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 080

Nie wiem dlaczego, ale mam dziwne wrażenie, że to był "przeciek kontrolowany". Dziwnym trafem zdjęcia pokazują to, co chcielibyśmy zobaczyć, a czego Beth poprzez swoją nietrafioną politykę marketingową nam nie pokazała. Znaczy się nadrabiają zaległości usiłując zachować z góry obrany kurs :P .
+Quote Post
post 19-08-2008, 00:06
Post #6

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 6 762

Scena falloutowa nie ma tu nic do rzeczy, bo to był zamknięty pokaz dla prasy. Można się domyślać, że ci dziennikarze europejscy, którzy mieli kontakt z betą, widzieli porównywalnie dużo. Różnica jest taka, że oni nie przemycili żadnych tego typu zdjęć na zewnątrz. Cała sprawa pewnie odbije się szerokim echem w branży i Beth zażąda usunięcia screenów ze stron. Gdyby kontrolowali ten przeciek, to raczej nie pokazano by nam dialogów związanych z fabułą, bo, jak mniemam, to jest głównym powodem, dla którego Beth tak skromnie dawkuje nam informacje.

Screeny z dialogami pokazują tylko tyle dobrego, że dialogi w grze się pojawiają. W fakt ich istnienia nie wątpił chyba nikt. Rzecz w tym, że te które widzimy są nijakie. Wypowiedzi NPCów jeszcze się bronią (podoba mi się na przykład ten - styl wypowiedzi idealnie pasuje do wyglądu postaci), ale opcje dialogowe zwykle się ograniczają do: odpowiedź złego bohatera, odpowiedź dobrego bohatera, handel/naprawa etc., powiedz mi o xxx.

W grafice nic nowego, jest odpowiednio brzydka (ale akurat to jest obrazek z wnętrza krypty, więc powinno być czysto i sterylnie). Świetnie, że postacie są mocno zróżnicowane pod względem wyglądu. To rzadkość nawet w tych wspaniałych, next-genowych czasach ;) . Oczywiście, biorę pewną poprawkę na to, że pokazani pewnie nie tworzą trzeciego planu, więc i pod tym względem trochę studzę optymizm.

Ten post był edytowany przez Jim Cojones: 19-08-2008, 00:10
+Quote Post
post 19-08-2008, 07:38
Post #7

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Cóż - większość z tych screenów jest w miarę pocieszająca - są dialogi (co prawda dosyć sztywne i proste, ale tak naprawdę widzieliśmy tylko ich mały wycinek), są inteligentne ghule - tylko dlaczego ten przy tym kamiennym budynku wygląda jak żywcem wyjęty z drugiego epizodu "Planety Małp"? Wygląda też na to, że po pustkowiu przemieszczają się jakieś karawany - więc nie tylko raidersi i mutanty - fajnie. Widać też, że Beth odrobiła zadanie domowe - w gazecie o aneksji Kanady data jest dobra.
Natomiast bardzo nie podoba mi się ten nowy potwór, którego można będzie spotkać podczas wędrówki - co to w ogóle ma być, ja się pytam...
+Quote Post
post 19-08-2008, 07:55
Post #8

Beer Lover
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 34

jak dla mnie te screeny nie wnosza zbyt wiele do sprawy. przelecialem po nich bez wiekszego zainteresowania - jeszcze nie o---jalem zeby analizowac screeny pod katem tego czy cos tam na nich sie kryje czy tez nie. teraz to juz 'one kozie death' - czekam na wrazenia shamowcow z samej gry, to MOZE w to zagram ;)
+Quote Post
post 19-08-2008, 08:07
Post #9

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 629

Czy mi sie zdawalo czy tam jest podroz po mapie?
+Quote Post
post 19-08-2008, 09:19
Post #10

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 168

Skoro screeny mają zdjąć, to szybko 'Zapisz obrazek jako...' : )

Poza tym, widać nowe perki i mam nadzieję, że na tych pustkowiach będzie na prawdę pełna swoboda. Mam na myśli wchodzenie na każdą górkę i na śmieci. I żeby była możliwość skoku O.o
+Quote Post
post 19-08-2008, 11:22
Post #11

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 4 495

Wygląda dobrze. Nawet bardzo dobrze. Świetny FPcRPG się szykuje. Ale czy będzie godny miana Fallouta 3? Czas pokaże.

Jednak teraz jestem przekonany że całe to lanie jadu było niepoważne. Jest dokładnie tak jak przewidywałem i każdy rozsądny powinien.
+Quote Post
post 19-08-2008, 17:39
Post #12

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 50

wygląda to na podróż po mapie
http://www.cng4u.com/games/2008/08/16/fallout3_095.jpg

i jeśli się nie mylę to będzie można podróżować po mapie jak w poprzednich falloutach ale tylko po terenach, które wcześniej odkryliśmy (przebyliśmy je na pieszo).

to chyba jednak przeciek kontrolowany.
po pierwsze coś wolno usuwają te screeny a po drugie więcej osób je ogląda z powodu ich "nielegalności".
+Quote Post
post 19-08-2008, 21:08
Post #13

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 104

Nie tam. To po prostu mapa świata tak jak w Oblivionie. Będzie można używać szybkiego przemieszczania się miedzy znanymi już lokacjami ale nie będzie to miało wiele wspólnego z Falloutem. Raczej działa jak instant teleport.

Screeny nie są złe. Zdecydownie lepiej się to prezentuje niż te sceny jatki, które mieliśmy "przyjemność" oglądać wcześniej. Ale wciąż - nie wszystkie rozwiązania mi się podobają, niektóre moje obawy związane z F3=Oblivion zdają się potwierdzać. I w ogóle!
+Quote Post
post 20-08-2008, 05:36
Post #14

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 669

Teraz to już tylko można powiedzieć iż trza uzbroić się w cierpliwość. :roentgen:
+Quote Post
post 20-08-2008, 08:58
Post #15

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

Zgodze sie z opinia ze screeny nic nie wnosza. Zgodze sie rowniez z opinia ze te zdjecia nieco poprawiaja nastroj (w stosunku do tych oficjalnych).
Bedzie co bedzie. Mam nadzieje ze premiery nie beda opozniac bo oprocz Mafii i Spore nic na horyzoncie w tym roku nie ma.
+Quote Post
post 20-08-2008, 10:31
Post #16

SHM-1
Group Icon

No cóż. Mi sama Mafia wystarczy -> Rok będzie udany tak czy inaczej pod tym względem. Jedynym problemem jest sprzęt żeby to udźwignąć jeszcze ;)
+Quote Post
post 20-08-2008, 20:58
Post #17

SHM-2
Group Icon

kompy wcale nie są takie drogie... no chyba ze ktoś chce óberlaptopa do gier... co nie ma sensu.
+Quote Post
post 21-08-2008, 15:17
Post #18

SHM-1
Group Icon

QUOTE(Headbanger @ 20-08-2008, 23:39)
kompy wcale nie są takie drogie... no chyba ze ktoś chce óberlaptopa do gier... co nie ma sensu.
*

Nie są drogie? Stary! Ja muszę za coś pić. Z resztą kupowanie komputera - drogiego czy nie (to jednak pare tysi) tylko po to żeby pograć w dwie gry... Hmm... Jak dla mnie się nie kalkuluje. Tym bardziej, że jeżeli chodzi o F3, to zakładam, że będę w to grał dla zasady a nie z przyjemności. Bo sprawdzić trzeba.
+Quote Post
post 21-08-2008, 15:22
Post #19

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 467

Nie chce tracic kasy na nowego kompa, mam na co innego wydac, wiec raczej nie pogram sobie.
+Quote Post
post 21-08-2008, 16:13
Post #20

SHM-2
Group Icon

To nie powinniście płakać z powodu gry w którą grać nie będziecie... Litości na miłość boską...

Je*ie mnie to czy nowe Suzuki będzie godne legendy starego - i tak nim jeździć nie będę.
+Quote Post

3 Strony  1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 25-01-2020, 16:59