Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Hard Truck: Apokalipsa

post 27-05-2010, 21:56
Post #1

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 140

Ktoś wie gdzie mogę znaleźć solucje??? bo ta co jest w necie (gry-online.pl) to jest zdeczka skopana bo praktycznie już na 2 stronie solucji facet jedzie do regionu Ridzin (czy jak się to pisze), podstawowym wózkiem a tam tak nie łatwo nie ma nic o Felixie którego się rozwala na początku praktycznie. Jakiś sensowny link? albo ktoś ma tą wersje nie skopaną to proszę na maila gonzo_post(małpa)wp.pl.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 31-05-2010, 14:45
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 195

Hmm gra nie jest trudna, przeszedłem podstawkę i dodatek :] Jeśli brak Ci kasy na lepszy sprzęt proponuje pokręcić się po odkrytych terenach i pofarmić stuff na bandytach.
+Quote Post
post 04-06-2010, 14:52
Post #3

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 140

QUOTE([D7]Mati @ 31-05-2010, 13:45)
Hmm gra nie jest trudna, przeszedłem podstawkę i dodatek :] Jeśli brak Ci kasy na lepszy sprzęt proponuje pokręcić się po odkrytych terenach i pofarmić stuff na bandytach.
*

wiesz kasa nie jest problemem chodzi o misje gdzie muszę znaleźć przejście przez góry. Czaje się w krzakach facet jedzie do osady ja za nim czekam jak odjedzie i czekam i g**** ostatecznie go rozwalam a nie dało by rady bardziej pokojowo? bo mi misji nie zalicza a chce mieć wszystko zaliczone dla własnej satysfakcji. Kiedyś w to grałem nawet mam oryginała z pisemka.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-10-2019, 13:20