Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

9 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Filmy w klimacie Fallouta

post 04-11-2002, 12:06
Post #1

Demon Spawn
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 28

Witka,
Wiem o Mad Maxach oraz o filmie Krew bohaterów, którego nie oglšdałem a wiem, że leciał w 2001 roku gdzieœ chyba w lutym na TVP1. Oglšdał go ktoœ ?

Jeżeli ktoœ ma te filmy na płytkach lub VHS chętnie skorzystam - wysyłajšc CD lub kasetę!

Gdzieœ tam kiedyœ czytałem jak niejaki Frech pisał o powstaniu Mad Maxa 4 ! Czy macie jakieœ nowe wiadomoœci o tym filmie ?

Zwitka,
Machonus
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 04-11-2002, 14:11
Post #2

B.o.B. Cmdr
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 11

Czolgiem

Info o filmie "Krew Bohaterow" jak i calym mnostwie innych "postapokaliptycznych" mozesz znalezc na http://www.pamedia.com/

Jesli chodzi o MM4 to na sieci wlasciwie kraza tylko ploty - najwiecej tego mozesz znalezc na stronach pokroju www.upcomingmovies.com albo tez na najlepszej IMO stronce o madmaxach czyli http://www.madmaxmovies.com

co do MM 1-3 to mam dostep do wersji i vhs i divx
sam szukam natomiast "Dr Strangelove" (swietny kubrickowski filmik o wybuchu trzeciej swiatowej do ktorego sporo nawiazan mozna znalezc w Fall'ach) w wersji vhs lub divx(na dvd mnie nie stac :P)
Jesli ktos ma przypadkiem ten film lub "Hardware"(to tez calkiem fajny film w klimatach postapocaliptic/cyberpunk) w divxie to prosze o kontakt

pozdrawiam
i oby woda, ktora znajdziecie nie swiecila w ciemnnosciach
+Quote Post
post 04-11-2002, 14:29
Post #3

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 14

Co do MM4- oby to byla plota i nigdy nic z tego nie wyszlo. Juz sobie ladnie beltnalem ogladajac szczyt komerchy zwany MM3. Od tamtego czasu nie uznaje tego filmu jako Madmax'a, MM jest 1 i 2 dla mnie. I tyle!
+Quote Post
post 04-11-2002, 14:43
Post #4

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 32

Zapoczštkowane przez DargH
...szczyt komerchy zwany MM3. Od tamtego czasu nie uznaje tego filmu jako Madmax'a, MM jest 1 i 2 dla mnie. I tyle!

...Dokładnie...
Co do Hardware to podoba mi sie ten nawiedzony DJ z radia... I ten tekst " Nie ma żadnych pieprzonych dobrych wiadomoœci"...
... Miłe...
+Quote Post
post 04-11-2002, 14:54
Post #5

Demon Spawn
Group Icon

> Morley - szukamy filmów na dixa masz moze je u siebie ?
+Quote Post
post 04-11-2002, 14:57
Post #6

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 32

...No własnie nie mam... Korzystam z uprzejmoœci zaprzyjaŸnionej wypożyczalni kaset wideo... Może kiedyœ przy zaległym urlopie usišdę i zgram ...
+Quote Post
post 04-11-2002, 15:00
Post #7

Demon Spawn
Group Icon

OK ! Jakby co to daj znać tutaj.
+Quote Post
post 04-11-2002, 18:05
Post #8

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 9

A może ktoœ wie, skšd wytrzasnšć "O-bi, O-ba - Koniec Cywilizacji"? według Ausira to œwietny film (Polski, a jakże!). Oczywiœcie post-nuklearny. Znam link do jego opisu
Jeœli ktoœ nagrał lub wie skšd œcišgnšć, niech od razu mnie poinformuje!

http://us.imdb.com/Title?0089714
+Quote Post
post 04-11-2002, 19:00
Post #9

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 5

Polecam również serial TV "Jeremiah" - http://www.jeremiah.tv .
+Quote Post
post 04-11-2002, 19:56
Post #10

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 10

nei wiem czy ktos z was ogladal moze Omega Doom - wypasiony postnuklear z Rutgerem Hauerem w roli glownej. motywy z niego (przynajmniej tak mi sie wydaje) byly zaczerpniete przez tworcow gry Chaos Overlords. kiedys go chyba na dwojce puszczali - mialem nawet na wideo ale gdzies zaginal :<. gral w nim tez jakis Murzyn - mozliwe ze Wesley Snipes - nie znam sie w sumie za bardzo na nich bo podobni sa ;] ale jak to Murzyn polegl szybko, choc musze zaznaczyc ze byl dzielna i wogole jedna z waznijszych postaciw filmie [;
+Quote Post
post 05-11-2002, 11:30
Post #11

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 45

W dawnych czasach wbil mi sie w podswiadomosc genialny film w klimatach postnuklearnych, "Damnation Alley", ktory odnalazlem dopiero dzisiaj -

http://www.pamedia.com/movies/damnationalley/

Przedtem nie mialem nawet pojecia jaki ma tytul i kto w nim gral, jedyne co pamietam to niektore sceny i ogolny klimat. Jesli ktos ma ten film w jakiejkolwiek wersji (vhs, divix) bradzo prosze o kontakt!
+Quote Post
post 27-11-2002, 17:51
Post #12

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55

Jesli ktos ma jakies filmy postnuklearne na w divX, albo zna jakies linki spod ktorych mozna je sciagnac prosze o info.
Najlepiej tu na forum, albo na priva , maila (bio_hazard@go2.pl)czy co tam chcecie (tlen, gg).

Qurde kiedys pamietam na ktorejs ze stron (nie pamietam czy to byl SAD, czy Leichen's Postapocaliptic World) byly linki do takich filmow (badz link do strony z filmami) m. in. "A Boy And His Dog".
Teraz tego nie moge znalezc. Jesli ktos wie gdzie to znalezc lub zna jakies inne zrodla z filmami - prosze takze o info.
+Quote Post
post 27-11-2002, 18:39
Post #13

Zasłuszony
Group Icon
Nr użytkownika: 33

:) z filmow to : Stalker <- calkiem niezla ruska produkcja
+Quote Post
post 27-11-2002, 18:55
Post #14

SHM-3
Group Icon

Dodam, ze film "Stalker" powstal na podstawie ksiazki braci Strugackich "Piknik na skraju drogi", zas niedlugo do ksiazki i filmu dolaczy rowniez gra komputerowa (w produkcji).

Jesli zas chodzi o udostepnianie filmow, to moge udostepnic swietny serial "Jeremiah" (20 odcinkow) osobom z Wrocławia lub Głogowa albo posiadajšcym serwery FTP :).
+Quote Post
post 27-11-2002, 19:25
Post #15

Zasłuszony
Group Icon

ale film nie ma zbyt wiele wspolnego z ksiazka (tzn .. kziazka mocniej oddzialywala na mnie niz film ........ przy filmie zasypiam) i koncowka jest calkowicie odmienna... - jednak nie mylcie filmu z ksiazka : ksiazka nie jest postnuklearna, film tak...
+Quote Post
post 27-11-2002, 19:31
Post #16

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 9

Z chęciš usłyszę coœ więcej o tym filmie- bo Srugackich bardzo lubię... i jak to, zakończenie zmienili?! I pozatym, jeœli zrobili z "Stalkera" typowe post-apokaliptyczne SF, to to już nie jest "Pikinik..."... można by wiedzieć, czy to się przejawia?
+Quote Post
post 28-11-2002, 02:32
Post #17

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon

Ausir >>> mozesz cos wiecej opowiedziec o tym "Dzeremaja" bo moze bylbym zainteresowany....
+Quote Post
post 28-11-2002, 09:17
Post #18

Zasłuszony
Group Icon

Bo jak Strugackich mozna nie lubic (tak jak : Za co lubic Sapkowskiego?) :) ... a jest rozne zakonczenie, ksiazka jest bardziej psychologiczna : teraz ci nie powiem dokladnie bo bym musial ksiazcze przczytac jeszcze raz (co raczej zrobie) i film obejrzec (nie .. tego nie zrobie) ----> film jest bardzo gadany, przez co ... moze znudzic szybko.
+Quote Post
post 28-11-2002, 12:04
Post #19

SHM-3
Group Icon

Wiecej o Jeremiaszu znajdziesz tu: http://www.jeremiah.tv . Serial dzieje sie 15 lat po tym, jak stworzony sztucznie wirus wybil wszystkich ludzi na swiecie powyzej wieku dojrzewania. Przezyly tylko dzieci i po 15 latach swiat jest bardzo falloutowy i ma nawet swoj odpowiednik Enklawy - Valhalla Sector.
+Quote Post
post 28-11-2002, 12:39
Post #20

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon

Hmmm... widzialem kiedys podobny film na tvn, ale nie od poczatku i nawet nie wiem jaki mial tytul.
W skrocie chodzilo o to, ze tez byla ok. 15 (czy 20) lat jakas wojna, w wyniku ktorej cos sie porobilo z ludzmi takiego, ze mezczyzni z kobietami nie mogli wspolzyc, gdyz gineli wtedy w straszliwych meczarniach.
Tak ze najmlodsi na swiecie mieli po 21 (chyba lat) urodzeni (badz poczeci) jescze przed wojna.
Byl tam jakis gosciu (typ Mad Maxa) i naukowiec, ktory wymyslil szczepionke pozwalajaca na ponowne spolkowanie ludzi, byla enklawa kobiet, szalony general i jego banda - tak ze wszystko co tygryski lubia najbardziej :D
Tylko tytulu nie znam...:(
+Quote Post

9 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 10-12-2019, 14:08