Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Battlestar Galaktica, serialik

post 15-04-2009, 18:54
Post #21

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Jeśli tam nie wymyślą jakichś piramidalnych bzdur, to może wyjść nawet fajny ten nowy serial. Niestety, z tego co już wiadomo, można wywnioskować, że tak dobrze nie będzie - pomysły z klonowaniem i przyczynieniem się tego do powstania inteligentnych tosterów nie wydają zbyt wiarygodne ;).
No i tego klimaty kosmicznego eksodusu nie będzie...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 15-04-2009, 20:16
Post #22

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 5 072

BSG jest na etapie R.I.P. przynajmniej na jakiś czas, może za niedługo pojawi się kolejny pełnometrażowy film... a uniwersum 12 ludzkich koloni można w ciekawy sposób wykorzystać, nawet do serialu koncentrującego się na czymś zupełnie innym niż BSG, choć nie będzie to łatwe. Niemniej jak będzie w tv to obejrze przynajmniej 1-szy sezon.

+Quote Post
post 15-04-2009, 20:23
Post #23

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 255

Kolejny film już sie robi.

Battlestar Galactica The Plan. Ale narazie zamiast trailera tylko zlepek tego co już było.

A co do Caprici to tu są dwa trailery.
+Quote Post
post 15-04-2009, 21:37
Post #24

Beer Lover
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 34

z tego co wpadlo mi przypadkowo w oko film bsg ma byc kompletnie niezwiazany z serialem - ma to raczej byc nastepna wariacja nt pierwowzoru.

bsg jako serial jest napewno rip i nie widze zadnej mozliwosci aby moglo byc inaczej.

EDIT - ale ogladnalem ten trailer i zbilo mnie to troche z tropu... bo newsa jw czytalem bodaj na hataku calkiem niedawno, a robienie czeegokolwiek na kanwie serialu z tymi samymi postaciami, zdarzeniami itd to przeciez jakies totalne nieporozumienie... juz razor byl taki troche bez sensu, ale tam jakos sie trzymalo to kupy bo serial byl w toku, a teraz... totalny nonsens
+Quote Post
post 15-04-2009, 23:14
Post #25

SHM-1
Group Icon

Nie wiem dokładnie jak ma wyglądać fabuła ale będzie to najprawdopodobniej prequel do miniserii. Cały serial na początku pokazywali że Cyloni mają plan i nie wiemy w końcu o co chodziło i film ma to wyjaśnić.
+Quote Post
post 15-04-2009, 23:23
Post #26

Zoor
Group Icon

No cóż - jakikolwiek by ten plan nie był - i tak nie udało się go zrealizować. Być może taki dwugodzinny film coś wyjaśni ważnego, czego się nie można domyslić (choć na to bym akurat nie liczył...), ale mam takie paskudne przeczucie, że to dopiero poczatek. Potem dowiemy się jeszcze, jak to się stało, że tostery zbudowały sobie syntetycznych ludzi (obejrzały pewnie Terminatora i wpadły na taki pomysł :lol:), trochę później nakręcę telenowelę o romansach Ellen Tigh, a na czym skończą - nie mam pojęcia.
Serial zakończyli definitywnie i trzeba to było tak zostawić (chociaż jakby skończył się tak, jak połówka ostatniego sezonu... lepiej by było).
+Quote Post
post 15-04-2009, 23:30
Post #27

SHM-1
Group Icon

QUOTE(Zoor @ 15-04-2009, 22:49)
Potem dowiemy się jeszcze, jak to się stało, że tostery zbudowały sobie syntetycznych ludzi

To już akurat wiadomo :)
+Quote Post
post 15-04-2009, 23:34
Post #28

Zoor
Group Icon

Jasne, ale tylko w zarysie. A tam czeka taki proces twórczy do wykorzystania, że da się zrobić ze trzy sezony na spokojnie ;).
Bo co z tego, że *ciach* i *piii* i powstały skóry, skoro to musiał być zawiły i skomplikowany proces - i na pewno nic nie szło tak gładko, jak to sobie założyli ;).
A taka podróż przez 2000 lat na statku kosmicznym (wiem, upływ czasu odczuwany nie ten, ale zawsze) - jaki to jest wspaniały materiał. Gdzie się zatrzymywali? Jak uzupełniali paliwo i czym? I tak dalej, i tak dalej...
+Quote Post
post 15-04-2009, 23:39
Post #29

SHM-1
Group Icon

Ale oni tam tylko w 5 podróżowali, nie uważasz że to by trochę monotonne było? Wolałbym zobaczyć wojnę z Cylonami. W tym wątku można by ująć przybycie FF i stworzenie pierwszego Cylona z human body.
+Quote Post
post 16-04-2009, 00:03
Post #30

Beer Lover
Group Icon

tudziez ff: generations hehe i mamy material na 15 serii :P
+Quote Post
post 28-09-2009, 19:27
Post #31

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 86

Uwaga spoilery :P

Serial zacny, wyróżniający się spośród tego co oglądałem z gatunku Sci-Fi. Niezła gra aktorska, ciekawe postaci i dający się odczuć klimat ucieczki przed Cylonami. Do tego twórcom udało się uniknąć większych serialowych niedorzeczności (najlepszym był motyw zatkania dziury po pocisku (w myśliwcu Cylonów) kombinezonem :P) a zapychacze nie kują tak po oczach jak w innych serialach. Na razie dotarłem do początku 4 serii oraz Razora. Z 3 serii najbardziej drażniła mnie kreacja Cylonów, którzy stawali się coraz mniej wiarygodni... (np. zabili 8 mld ludzi i mają pretensje, że ci im robią zamachy po przymusowym przejęciu nowej kolonii xD). Na szczęście ten wątek nie trwał długo i końcówka 3-początek 4 serii nastroił mnie obiecująco. Zobaczymy co będzie dalej...
+Quote Post
post 03-10-2009, 10:28
Post #32

Beer Lover
Group Icon

zapychacze w bsg kluja po oczach jak w zadnym innym serialu. 'zdejm' te rozowe okulary kolego ;)
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 06-12-2019, 13:23