Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fajny serial wczoraj widzialem...

post 26-08-2007, 15:28
Post #21

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Od wczoraj w AXN leci maraton LOST 3 sezon dzisiaj począwszy od 12 do 22 odcinka od 18:20 ;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 26-08-2007, 15:52
Post #22

Beer Lover
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 34

we francji canal+ uruchamia pare nowych programow min scifi hd - kraza juz plotki jakoby w polsce jeszcze w tym roku takze ten kanal mial sie pojawic. kuzwa battlestar galactica czy eureka w hd to bylby megawypas ;)
+Quote Post
post 12-09-2007, 11:13
Post #23

aka. Kroffa
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 46

ostatnio wysyp nowych seriali (klik)

osobiście polecam californication. nie będę się o nim rozpisywał, bo dobrze to opisali pod powyższym linkiem. dodam tylko, że serial jest zdecydowanie lepszy niż na niego wygląda (z trailera).
+Quote Post
post 12-09-2007, 22:29
Post #24

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 130

Zapewne będę serial oglądać, przez wzgląd na Duchovnego ;] Sympatia do X-Files zrobiła swoje :P
+Quote Post
post 13-09-2007, 10:57
Post #25

Beer Lover
Group Icon

coz o burn notice i sc chronicles juz wzmiankowalem ;)

co do californication - to jak wyzej, gdybym nie przeczytal wzmianki o dejwidzie to pewno bym odpuscil ale w takim wypadku pewno sobie to zapodam ;)
+Quote Post
post 22-11-2007, 17:13
Post #26

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 470

Stare, ale wciąż dobre - Świat wg Bundych
Dawno tego nie oglądałem, ale gdy przypadkiem dziś ujrzałem serial w TV tak jak kiedyś powaliły mnie dialogi.
+Quote Post
post 24-12-2007, 00:19
Post #27

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

Jakby to kogoś interesowało, to na telewizji Puls w weekendy leci Star Trek - ta pierwsza seria z lat 60-tych. Świetny klasyk :) , który mimo, że jest produktem swoich czasów, w ponadczasowy sposób odnosi się czasem do różnych problemów :) . Nie tak dawno był odcinek z motywem Guardian of Forever :D .
+Quote Post
post 24-12-2007, 02:03
Post #28

Beer Lover
Group Icon

na hbo leci lucky luis oraz ww califormacation obecnie ;)
ja w koncu znalazlem czas i od 'szczala' (tj zalejo mi to kolo tygodnia) wrzucilem 2 serie dextera.
oprocz tego:
- reaper - co tu duzo gadac - zajebista komedyjka z kolesiem ktory gral w invasion - diabel, lapanie dusz odkurzaczem, albo zdalnie sterowanym samochodzikiem itd ;)
- herosi - 2 seria miazdzy. pierwsza byla taka troche xmenowata ale druga to juz inna bajka - jakos tak bardziej konspiracyjnie jest, pogmatwanie, fajnie sie to oglada
- journeyman - oto jak spartolic zajebisty pomysl na serial. generalnie o facecie ktory spontanicznie przemieszcza sie w czasie. ogladam juz raczej z rozpedu
- bionic woman - heheheh - lepsze napewno niz painkiller jane, ale i tak w sumie gniocik ;) ogladam bo oglada go zona - nie pytajcie dlaczego ;)
+Quote Post
post 01-02-2009, 17:21
Post #29

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 850

Może nie wczoraj, ale dzisiaj i nie widziałem ale z przyjemnością obejrzę jeszcze raz:

1.02.2009, TV4, "Hebrajski Młot"

Komedia tak kretyńska, że aż śmieszna. Co ważne, w bezlitosny sposób nabija się z wszystkiego co związane z problemami rasowymi, przede wszystkim w USA - od rasizmu po polityczną poprawność. Scenarzyści uczciwie pojechali po wszystkich ^_^
Totalnie kretyński film, niemniej polecam. :naughty:

WARNING!!! SPOJLER MODE ON!!! --WARNING!!! SPOJLER MODE ON!!! --WARNING!!! SPOJLER MODE ON!!! --

Główny bohater, ortodoksyjny żyd Mordehaj (czy jakoś tak), zwany "Hebrajskim Młotem" to taki neo rozprdalacz z pejsami 8] Walczy z Damienem - bezlitosnym synem św. Mikołaja, który to po zamordowaniu swojego ojca (!!!) i przejęciu władzy nad świętami zamierza zniszczyć konkurencyjne żydowskie święto Chanuka.

Sceny, takie jak telefoniczna rozmowa Młota z zarządem Żydowskiego Centrum Propagandy (tak, tak!!! :lol: ) o zintensyfikowaniu nagrań z filmową wersją blaszanego bębenka w ramach walki z antyżydowkimi nastrojami po prostu wymiatają!!!!
+Quote Post
post 02-02-2009, 18:47
Post #30

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

"The Wrestler" Arranofskiego. Nigdy nie pogrzebalem Rourke, ale mimo wszystko, w glebi ducha szkoda ze sie "nieco" zapuscil...

Jako aktor wciaz rzadzi.
Polecam.
+Quote Post
post 02-02-2009, 20:52
Post #31

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 569

Najlepszy polski serial według mnie to Pitbull

a dr House'a ktoś widział? (kapitalne dialogi)
+Quote Post
post 02-02-2009, 21:21
Post #32

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 255

Jak ktoś lubi seriale dramatyczne polecam Battlestar Galactica. Do tego to post apo.
+Quote Post
post 02-02-2009, 23:39
Post #33

Beer Lover
Group Icon

bsg jest strasznie nierowne, raczej marna rzecz na starter - firefly o niebo lepsze (cho firefly to bardziej serialik ;))
+Quote Post
post 03-02-2009, 19:18
Post #34

SHM-1
Group Icon

bsg jest strasznie nierowne, raczej marna rzecz na starter - firefly o niebo lepsze (cho firefly to bardziej serialik )

Że jaki jest? Jeżeli chodzi ci o to że jeden odcinek lepszy drugi gorszy to pokaż mi serial, który trzyma się na równym poziomie.
+Quote Post
post 03-02-2009, 19:34
Post #35

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 430

Battlestar to jeden z niewielu przedstawicieli realistic science-fiction wśród współczesnych seriali (nurt w jakim siedzieli np Obcy). Pod warstwą akcji i potyczek w przestrzeni kryją się ewoluujące i wielowarstwowe postacie, brudna polityka, studium społeczeństwa i pytania o człowieczeństwo. Jest nierówny, a amplituda tej "nierówności" jest większa niż w większości znanych mi seriali. Mimo to warto, na prawdę warto.
+Quote Post
post 03-02-2009, 19:40
Post #36

Beer Lover
Group Icon

alez ja na biezaco ogladam bsg - tyle ze mam juz zboczone serialowe spojrzenie - od jakis 2 lat tluke w zasadzie same seriale (sporo ich juz bylo, pewno z kilkadziesiat) i po prostu widze ze bsg czasem samo nie wie cym chce byc - co jak co ale mi nie bardzo lezy kiedy 'sasiadujace' odcinki sa jak ogien i woda - jeden naladowany sfx i walkami z cylonami a zaraz po nim egzystencjonalna opowiastka o obawach pani prezydent czy aby napewno nadaje sie ona na ten urzad... a naprawde mozna lepiej laczyc tak rozne aspekty co pokazuje chocby lost. a bsg czuc ze serial ma rozpisane kilka momentow kulimacyjnych a to co miedzy nimi to zapchajdziura i czuc to jak w malo ktorym innym serialu.
+Quote Post
post 03-02-2009, 20:49
Post #37

SHM-1
Group Icon

Wolę tak niż opcje że przez 18 odcinków non stop walka walka walka a potem nagle 2 odcinki obyczaju.

To w końcu dramat więc nie na walce to wszystko polega. Skupia się na postaciach, akcja jest na drugim planie.

Nie mówię przy tym że jest idealny. Niektóre odcinki faktycznie mogły być lepiej dopracowane ale nazywanie go marnym to ciut za dużo.
+Quote Post
post 03-02-2009, 21:41
Post #38

Beer Lover
Group Icon

nie napisalem ze marny tylko ze marny jako starter, zakladajac ze jednak wiekszosc szamowiczow nie marnowala dotychczas zycia na ogladanie seriali ;)
+Quote Post
post 01-09-2009, 13:05
Post #39

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 054

Jeśli mogę coś polecić, to polecam serial Dollhouse.

Gdy zobaczycie wszystkie 13 odcinków, przekonacie się że ma on baaardzo dużo wspólnego z Falloutem :)

Ciekaw jestem czy sezon 2 wciąż będzie nawiązywał do odcinka 13. Dodatkowo sam numer odcinka jest chyba dość dwuznaczny - 13 odcinek, 13 Vault-Dollhouse. Polecam
+Quote Post
post 03-10-2009, 23:14
Post #40

Beer Lover
Group Icon

no i nadszedl w koncu prawdziwy killer - flash forward sie nazywa i dawno nie widzialem wjazdu z takim impetem. bez watpienia najbardziej goraca rzecz ostatnich lat, no a juz napewno dla ludzi ktorym podobal sie np lost (ze szczypta xf, fringe, daybreak itd) ;)

http://abc.go.com/shows/flash-forward
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 06-12-2019, 04:06