Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Artykuł w czerwcowym Game Informer

post 19-06-2007, 16:30
Post #21

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 495

FELIETON Z GRAM.PL

Pomyślałem że warto to opubikować tutaj zwłaszcza po czytaniu komentarzy do skanów na NMA...

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 19-06-2007, 17:43
Post #22

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

QUOTE(kds71 @ 19-06-2007, 17:02)
Ja się wstrzymuję ze wszystkimi narzekaniami do czasu, kiedy będę mógł zagrać w Fallouta 3 i go ocenić grając - bo to jest chyba jedyny sposób. Poczekamy, zagramy, zobaczymy... Na razie zobaczyliśmy i usłyszeliśmy za mało, żeby mieć powody do narzekania.
*

Wówczas Bethesda będzie miała takie opinie głęboko w d...ole :D Wtedy będą się liczyły tylko dla nich słupki pokazujące sprzedaż i trzepaną kasę :lol:

No chyba, że sceptycy zaczną zdobywać grę "wiadomo jak" ;) Co też nie będzie dobrym wyjściem <_<
+Quote Post
post 20-06-2007, 07:16
Post #23

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 430

Wszechwiedzący, wszechwiedzącymi, ale o wielu rzeczach można już mówić na pewno.
- o kamerze FPP/ TPP (bo screeny są ingame)
- o braku systemu turowego (bo Vats nie spełnia definicji nawet pobłażliwie potraktowany - jest to co najwyżej coś w rodzaju bullet time opłacanego punktami akcji)
- skrajnie skomercjalizowane podejście do grafiki (np mutant przypominający orka z wielkim, magicznym młotem, albo co gorsza Power Armor o stylistyce opartej nie o bojową prostotę, ale wyglądający jak jakaś 'zbroja mrocznego rycerza')
- skrajnie skomercjalizowane do przedmiotów i świata, o czym świadczy nuklearna katapulta to iż liczą bardziej na reakcje większości graczy w postaci 'ale fajnie! Nuklearna katapulta' zamiast 'co za bzdura!'.

Jak dla mnie owszem.... zapowiada się (zapowiada, a nie będzie - wiele mogą jeszcze zmienić) pierwsza fajna gra w gatunku od czasów Falloutów (mimo że jednak action RPG), ale kontynuacją sagi najprawdopodobniej będzie żadną.
+Quote Post
post 20-06-2007, 07:24
Post #24

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 103

jedyny plus na jaki możemy (chyba) liczyć, to łatwość modyfikowania świata falla przy pomocy czegoś a'la tes z obliviona/morrowinda... a jeżeli taka możliwość się pojawi, to fani serii najprawdopodobniej zrobią co w ich mocy, żeby f3 wyglądał i działał tak, jak powinien...
+Quote Post
post 20-06-2007, 11:36
Post #25

SHM-2
Group Icon

Modować będzie można na pewno

Pozatym ten artykuł ma jakieś dziwne opowiadanko raczej ani nie pokazane przez beth ani nie napisane (tam się pojawia właśnie detonacja bomby itd.). Inna sprawa że to nawet nie alpha i tak jak przy SC2 "Nothing is filnal" Jak na ich forum fani zrobią burzę to tego nie zaimplementują - a już jest

Augustus coś ty się tak czepił tych tur... to był najbardziej beznadziejny aspekt fala 1 i 2... absolutnie nikomu NIKOMU z moich znajomych sie to nie podobało (mi też... liczenie AP... pasjonująca walka)... to jest najmniej ważna rzecz. Esencją falla jest to co spowodowało że mój przyjaciel z liceum miał tę grę w "literaturze przedmiotu" na ustnej maturze z polaka

a i tam wcześniej gadaliście o tym że tacticsa nie da się przejść w real time... to stwierdzenie podobne do tego że rzeczywistej wojny nie da się prowadzić w czasie rzeczywistym... mi nawet przez myśl nie przeszło by włączyć tury w tacticsie

Trzeba umieć rozróżniać krytykę od wszechwiedzy.
Krytyka mówi "TO JEST ZŁE"
Wszechwiedza "TO I TAK BĘDZIE ZŁE, NIEWAŻNE CO ZROBISZ"

Nie spotkałem jeszcze na NMA komentarza bez wszechwiedzy...

To co widziałem na scanach dało mi jedna hipotezę... panowie klasyczny fallout umarł witajcie fallouta-stalkera. Czy to lepiej czy to gorzej, czy to prawda czy nie (bo wszystko może się jeszcze zmienić) czas pokarze
+Quote Post
post 20-06-2007, 11:47
Post #26

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 4 233

A jak ja czytam te krytyke to mam wrażenie jakbym czytał posty starych zrzędliwych dziadów :D Mutant z magicznym młotem :lol: tu wychodzi wasze podejście WY chcecie gniota dla mnie to wcale nie wygląda jak magiczny młot tylko RURKA jedynie co mi sie w mutancie nie podoba to za mała głowa i zbyt ludzka twarz ale to tylko jeden mutant.

Kolejny :lol: to tury najpierw pisali że MUSZĄ być tury bo to inaczej Fallout nie będzie i teraz sa tury ale okazało się że jednak sytem turowy to porażka i to już nie jest Fallout. Ten sytem może być świetny precyzyjne celowanie w mutata a potem przejście w real time i ucieczka za jakąś skałe itp

A tego że buty w Pancerzu Wspomaganym w Fallout 1 i 2 wyglądały jak GUMIAKI to pewnie nikt nie widział :D Moge się zalożyć że jakby w F3 bohater w pancerzu miał na nogach takie gumiaki to byście to wytykali jako błąd i głupote.

Ogólnie jeden wielki :lol: z krytykowania sytemu gry i grywalności F3 na podstawie obrazka :D System VATS (czy jak to tam sie nazywa) jest benznadzieny! Dlaczego?! bo to na obrazku widać! :lol:

Ten post był edytowany przez KeniG: 20-06-2007, 11:54
+Quote Post
post 20-06-2007, 13:14
Post #27

SHM-1
Group Icon

Augustus coś ty się tak czepił tych tur... to był najbardziej beznadziejny aspekt fala 1 i 2... absolutnie nikomu NIKOMU z moich znajomych sie to nie podobało (mi też... liczenie AP... pasjonująca walka)... to jest najmniej ważna rzecz. Esencją falla jest to co spowodowało że mój przyjaciel z liceum miał tę grę w "literaturze przedmiotu" na ustnej maturze z polaka
A no bo drogi kolego wiem co tury dają, jak zmieniają odbiór gry i co więcej... wiem na co pozwalają (a w RT nie dąłoby rady), mimo że w żadnej grze komputerowej jeszcze tego nie było, ponieważ turowość niesłusznie uznano za przeżytek ;P

Jeśli chcesz zobaczyć cząstkę z tego o czym mówię poszukaj w jakimś salonie multimedialnym gry (taktycznej co prawda nie cRPG) Silent Storm :)

Kolejny laugh.gif to tury najpierw pisali że MUSZĄ być tury bo to inaczej Fallout nie będzie i teraz sa tury ale okazało się że jednak sytem turowy to porażka i to już nie jest Fallout. Ten sytem może być świetny precyzyjne celowanie w mutata a potem przejście w real time i ucieczka za jakąś skałe itp
Po pierwsze VATS to nie jest system turowy, i nie wykazuję się tu 'wszechwiedzą' ale znajomością źródeł i artykułów, z których wynika to jednoznacznie. Jednak niczego takiego jak VATS jeszcze nie było, można tu tylko stosować gdybanie.

+Quote Post
post 20-06-2007, 13:16
Post #28

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 4 233

Nie jest torowy bo nie masz żutu izometryczneg? Dlaczego to nie jest sytem turowy? Wyjaśnij?
+Quote Post
post 20-06-2007, 13:29
Post #29

SHM-2
Group Icon

Mi tam nigdy i w żadnej grze tury się nie podobały, bo są kompletnie nienaturalne.

W rzeczywistości strzelanina to nie szachy, nie ma czasu na myślenie ile koków trzeba podejść, ale gdzie się schować i do kogo strzelać (do tego w ułamkach sekund), bo jeden błąd powoduje że kula ląduje w twojej głowie

Dlatego DUŻO bardziej podoba mi się system real-time z aktywną pauzą... a tu coś takiego będzie. AMEN

i dalej uważam że ten aspekt ma NAJMNIEJSZE znaczenie dla całej gry, liczy się świat, fabuła, osobowości npców i KLIMAT

Zaś sposób w jaki to osiągną jest mi obojętny
+Quote Post
post 20-06-2007, 13:39
Post #30

SHM-1
Group Icon

liczy się świat, fabuła, osobowości npców i KLIMAT
mhm... owszem. To jest najważniejsze, chociaż nie jest wszystkim. Tyle że ja sobie nie wyobrażam zachowania klimatu Fallouta z systemem dialogowym Obliviona (a własciwie powinienem napisać 'Systemem monologowym') - patrz wywiad z newsów NMA
+Quote Post
post 20-06-2007, 13:50
Post #31

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Fallout bez dialogów - bo do tego to się sprowadza - nie będzie w proaktyce Falloutem. O kilmacie jedynki i dwójki decydowały w znacznej części dialogi między graczem i NPCami. Jeżeli tego zabraknie - panie i panowie - Oblivion with guns! Może to będzie nawet gra wybitna, może superklimatyczna, ale nie podtrzyma tego klimatu, co trzeba.
A tak już nieco abstrachując od tematu: o dobrym RPG decydują dwie kwestie w gruncie rzeczy - swoboda - tzn. mogę się włamać do twojego domu w nocy, zabić ci kota, zjesc kompot z piwnicy i napisać bezczelny list (czego nie było chociażby w KotORach) - to zapewne dostaniemy. A tym drugim elementem jest głębia świata, z której biorą się dobre questy, przemyślana fabuła, a to wszystko spajają właśnie owe nieszczęsne dialogi. A prawdopodobnie zaserewują nam oblivionowe hasła do rzucenia NPCowi i ewentualnie od czasu do czasu pytanioe w rozmowie - ale z góry narzucone. Ja tak nie chcę...
+Quote Post
post 20-06-2007, 14:16
Post #32

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 309

Od biedy możemy odrzucić tę wolność, na rzecz jej ograniczenia, moim zdaniem wystarczy świetna fabuła i doskonałe dialogi (KotOR jest tu ideałem), a Fo było poprostu idealnym połączeniem obydwu tych rzeczy.
+Quote Post
post 20-06-2007, 15:26
Post #33

SHM-1
Group Icon

Nie jest torowy bo nie masz żutu izometryczneg? Dlaczego to nie jest sytem turowy? Wyjaśnij?
'rzutu' to po pierwsze, a co ma iso do turowości? -to drugie.

Nie jest turowy, bo walka nie rozgrywa się w turach :D
Aktywna pauza nie jest turowością, nawet jakby nie była przeplatana z real time, który również sam w sobie czyniłby walkę nie_turową gdyby nie występował w połączeniu z aktywną pauzą, ale normalnymi turami. Wtedy byłoby to połączenie systemu turowego z RT, ale tak też nie jest.

Tak więc nie wmawiajmy sobie że VATS można nazwać systemem turowym, bo będzie to objawem jakiejś desperacji :/

E:
Jeśli miałbym hierarchicznie wymienić cechy najważniejsze IMO dla cRPG, wypisałbym je w ten sposób:
- fabuła
- klimat
- dialogi
- mechanika
a dopiero potem:
- system walki
- swoboda/nieliniowość
- muzyka
- grafika

Sęk w tym że wiele z nich zazębia się w siebie. Np grafika z muzyką i dialogami współtworzą klimat.
Dlatego obawiam się że system dialogowy z Obliviona może drastycznie zubożyć fabułę. A przede wszystkim uczynić ją niebezpiecznie liniową, i nie mówię tu o tym że np dany quest można wykonać skradaniem, siłą i dyplomacją, tylko o tym żeby dany quest można było nie wykonać i grać dalej; oszukać zleceniodawcę, ponieść klęskę i jej konsekwencje, zdradzić go itd.

Ten post był edytowany przez Augustus: 20-06-2007, 15:32
+Quote Post
post 20-06-2007, 16:02
Post #34

SHM-2
Group Icon

O dialogach ja narazie bym się na waszym miejscu nie wypowiadał bo nie wiemy jak będzie wyglądać, a zdanie twórców że będzie to system jak w oblivionie chodziło o to że będzie to klasyczne drzewko dialogowe a nie tak jak w idiotycznych morrowindach klikanie na hasełka (swoją drogą właśnie ten system zmiażdżył morrowinda w moich oczach - brak dialogów)

Narazie wszystko co wiemy na temat rozmów w tej grze to czyste spekulacje - tak jak powiedzieli goście z beth "F3 will have more blood, dialogues and dirt than any part of elder scrolls ever have" (cytat luźny - sens mniej więcej zachowany)

O jezuśku gdyby były dialogi takie jak w Kotorze to kupuję tą grę już teraz!
+Quote Post
post 20-06-2007, 16:19
Post #35

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Tyle, że w Oblivionie nie ma drzewka - tak samo, jak w Morrowindzie klika się na "hasełka", tyle, że jest ich zwykle mniej, niż było w MW. Jeżeli mi pokażesz jedną sensowną konwersację w Oblivionie, to chyba cię ozłocę ;)
+Quote Post
post 20-06-2007, 16:31
Post #36

Schronowy Inżynier
Group Icon

Najpierw w temacie wyższości świąt bożego narodzenia nad świętami wielkiej nocy :D

TURY A RT
Jeśli w nowym F3 zostałby w pełni zaimplementowany tryb turowy - tak jak w FT - to by było spoko loko. Bo ten jakiś VATS to jakieś gówno!

System nadal używa punktów akcji, ale po ich zużyciu można walczyć dalej w czasie rzeczywistym, czekając, aż się je odzyska.

Co to k... jest! To niech się tam zdecydują w końcu! W takiej grze jak FT tryb RT był jak najbardziej porządany gdyż używaliśmy go podczas - a w końcu cała gra to jedna wielka walka jest. Owszem - jego brak w F1/F2 bardzo ssie - i może to tylko nie przekszkadzać napalonym maniakom gier RPG.

W FT rozwiązano to bardzo dobrze - gdyż to nadal jest tryb RT jest w końcu nadal trybem turowym. To co może zrobić członek naszej drużyny zależy od tego ile ma on owych punktów akcji i jak szybko je "odzyskuje".
Jest o wiele lepszy pomysł niż w takich grach jak Ufo1/Ufo2, że nie wspomnę o X-Com 3 - który zdecydowanie ssał - ale to pewnie takie możliwości wówczas były.

Czyli gdyby przenieśli do Fallouta 3 pomysły z FT było by wszystko w porządku. Kto chce walczy na tury, kto nie robi to na szybkiego. Ale to:

Będziecie z pewnością w stanie rozprawić się z wrogami strzelając z pierwszej osoby w czasie rzeczywistym, ale V.A.T.S. pozwala też na zatrzymanie czasu i wybieranie celów wedle woli

jest już typowym wypowiedzeniem wojny wszystkim fallotomaniakom i sprowadzenie ich gry do jakiegoś gówna w stylu Tomb Raidera iczy innej zasranej 3Dówki.

Czemu w 1997 roku - kiedy powstał Fallout - nie zrobiono go w takim stylu? Były już przecież akceleratory 3D, powstawały takie a nie inne gry. Czemu pomysłodawcy Fallouta zrobili go tak, że nie wyglądał nowocześnie nawet w 1997 roku????

Właśnie dlatego, że to miał być Fallout - a nie jakieś trójwymiarowe gówno!

QUOTE(KeniG)
A jak ja czytam te krytyke to mam wrażenie jakbym czytał posty starych zrzędliwych dziadów

Więc powiem tak - Keni - co Ty pieprzysz? Piszesz tak jakbyś nie wiedział w jaką grę grałeś. Co było jej meritum, jej esencją, jej sensem, jej stylem!!

Piszesz tak jakbyś pokumał się z Bethesdą i uważał, że skoro gusta ludzi są "atawistyczne" to trzeba je na siłę zmienić <_< Znaczy - jak to się w marketingowym bełkocie mówi - twórczo kreować segment, dopasowując go do targetu.

Jednym słowem - jeśli nowy Fallout ma być podobną do tego całego fantasy-zręcznościowego gówna i jeszcze ma to nosić miano cRPG - no to jak to jest w tej reklamie:

NIEŹLE SOBIE POGRYWACIE PANOWIE!!!

I to zarówno w Bethesdzie, jak w i ci którzy piszą takie a nie inne opinie. To lepiej się zbierzcie, i zbierzcie ludzi by zrobili wam moda do Obliwionów czy innych tego typu gierek w stylu postnuke. A takim dziwnym - "otwarto-konserwatywnym" typom jak ja pozostawcie klasyczne Fallouty, nawet i z tym dziwadłem jak Tactics :lol:

-----
EDIT:
Gwoli wyjaśnienia - nie cierpię gier w trybie 3D, ale nienawidzę gier nieudolnie odtwarzającyh rzeczywistość - że jak będę widział rozgrywkę zza pleców bohatera to już będę mógł się bardziej w to wczuć.

To jest dobre dla dzieciaków i inych takich - którzy jak zobaczą w telewizji zakrwawione zwłoki - to dopiero rozumieją co to znaczy śmierć. A w ogóle to jestem wkurwiony tym co oni tam w Bethesdzie chcą zrobić z Fallouta. Syf i malaria - jeśli będzie tak jak myśle... :angry:
+Quote Post
post 20-06-2007, 18:18
Post #37

SHM-1
Group Icon

wiele wskazuje że VATS to tylko taki hłyt marketingowy. Żeby gracze nei byli tak do końca pewni że w F3 niema tur, i kupowali by sprawdzić (?)
+Quote Post
post 20-06-2007, 18:38
Post #38

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 345

Hmm jest wiele reczy które mi nie pasują w tej zapowiedzi ale większość jest do strawienia.

Jeszcze niedawno wszyscy prawie krzyczeli zeby było jak Van Buren - dali SPECIAL nawet skile. cisza.
Dla tych co im braknie tur (mi też po cześci) ale kto wierzył ze będa kiedy od poczatku było wiadomo że lecą na silniku OBLIVIONA? to co robia to i tak moim zdaniem jest wyjście do przodu.VATS - cholera jedziecie po tym jak po starej kobyle, a co jeśli się sprawdzi (już widzę te odpowiedzi:P) trzeba traktowa to jako INNĄ grę, bo to nie będą fallouty dawnych lat.
Nie będzie level scalingu! alleluja. a tu cisza, "bo mutant ma za małą głowę - a jakby miał włoski to byłby urukiem i wogóle ma mithrillową gazrurkę najprawdopodobniej na 5 stopniu umagicznienia moze nawet artefaktyczną!" geez...

Czemu pomysłodawcy Fallouta zrobili go tak, że nie wyglądał nowocześnie nawet w 1997 roku????

bo jak się zabierali za niego dwa lata wcześniej to ta technologia była mocno wątpliwej jakości.

Wychodzi na to ze gros zrzędów chce po prostu moda do f1/2 bo były boskie.
Ja na to patrze tak że ludzie z Beth i tak już doszli daleko od naszych pierwszych czarnych oczekiwań. A to że będzie to inna gra było wiadomo od początku - kto się łudził jest niepoprawnym optymistą żeby nie powiedzieć głupcem.

A ostatnia sprawa to to, że Beth zawsze daje bardzo porządny pakiet do modowania, ot proszę - wszyscy co tu i indziej piszą "jakbym ja robił falla to..." będziecie mieli możliwość położyć świat na kolana przed "naprawdę majestatycznym fallem specjalisty, który wie wszystko co i jak lepiej" czeka dozgonna chwała i majtki fanek w listach.

Prawda jest taka że odkąd Beth kupiło licencję gra się robi coraz bardziej mniej oblivionowa, a czasu jeszcze mają ze ho-ho (biorąc pod uwagę ze już jest grywalna), mam nadzieję ze dojdą przed "FALL 2008" do tego że jedyne co będzie nie teges to zbyt prędko nagrzewająca się lampa w radiu.

---end of transmission---
+Quote Post
post 20-06-2007, 21:36
Post #39

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 82

QUOTE(Squonk @ 20-06-2007, 16:46)
(...)
*

widać że co niektórzy zapomnieli że to tylko gra......
+Quote Post
post 20-06-2007, 21:41
Post #40

Schronowy Inżynier
Group Icon

QUOTE(Augustus @ 20-06-2007, 19:33)
wiele wskazuje że VATS to tylko taki hłyt marketingowy. Żeby gracze nei byli tak do końca pewni że w F3 niema tur, i kupowali by sprawdzić (?)
*

Jak tak zrobią to niech spierd...

QUOTE(Kefir)
Wychodzi na to ze gros zrzędów chce po prostu moda do f1/2 bo były boskie.
Ja na to patrze tak że ludzie z Beth i tak już doszli daleko od naszych pierwszych czarnych oczekiwań. A to że będzie to inna gra było wiadomo od początku - kto się łudził jest niepoprawnym optymistą żeby nie powiedzieć głupcem.

Czytając Twoje posty na NMA ukułem określenie "hunwejbin" :D Teraz jednak widzę, że wchodzisz na moją działkę - posługując się ambiwaletnymi ocenami oceniaczy prac nad Falloutem 3 :lol:

Wiadomo, że w 2007 a nawet i 2008 gra nie może wyglądąć tak jak wyglądała 10 lat. Tak to może myśli jakaś garstka ekstemistycznego betonu - zaszyta to tu, to tam :P

Gra o której my tu tak dyskutujemy, raczej mało ma wspólnego ze średnim, "ekumenicznym" wyobrażeniem co to może nosić miano Fallouta. Kwestie tworzenia postaci i inne pierdoły z tym związane można pominąć - to jeszcze nic wbrew pozorom nie przesądza. Bo jeśli to ma być nadal gra z gatunku cRPG to musi być stworzony jakiś system tworzenia postaci.

Jednak źle się zaczyna robić kiedy Bethesda zaczyna przeginać pałkę. Bo jak można nazwać to, że gra ma się toczyć z widoku zza pleców? Wytłumaczyć to, że jest XXI wiek i wszystkie gry takie mają być?

A skoro tak, to jakie to będzie miało wymagania sprzętowe? I co za sprzęt trzeba będzie mieć aby ta gra ruszyła z jako takimi dobrze przedstawionymi detalami? Popularność Fallouta 1 i 2, a nawet i Tacticsa wzięła się stąd, że są to gry egalitarne - a nie elitarne - wbrew panującym tu i tam obiegowym opiniom.

A moje ogólne zniechęcenie do tego tytułu, bierze się stąd, że widzę sporą nieporadność Bethesdy w pracach nad nim. Miotanie się między robieniem gry - jak chcą owi hunwejbini - na miarę XXI wieku (czyli hulaj dusza - można wszystko), a zachowaniem tej esencji klimatów, które stanowią nazwę Fallout.

Gdy pojawił się teaser widziałem w tych czy owych wypowiedziach entuzjazm - ŻE TO BĘDZIE TO. Ja miałem wręcz przeciwne zdanie. Po artykule z GI widzę, że ów zapał przygasł, a pojawiło się zdezorientowanie.

Jeśli tak ma wyglądać profesjonalna produkcja gry - to ja dziękuję. No chyba, że to kolejny marketingowy zabieg - maksymalnie zdezorientować, narobić szumu - a potem rzucić byle co na rynek. Bo i tak to ciemny lud kupi... <_<

QUOTE(Space Ace)
QUOTE(Squonk @ 20-06-2007, 16:46)
(...)
*

widać że co niektórzy zapomnieli że to tylko gra......
*

Ja na pewno nie zapomniałem :D Tylko, że to jest tak jak z używaniem bluzgów "gdzieś tam gdzieś". Jedni zaczęli - to i my i reszta już musiała tak robić bo to oni zaczęli, no nie? 8]

To takie powolne przesuwanie granicy. Przypomina mi to historię serii Ufo/X-Com. Tam też tak przesuwano, przesuwano - bo i była nawalanka czy symulator, aż w końcu seria upadła. A z czasem wymutowała się w coś co raczej nie skłania by poświecać temu tyle czasu co pierwszych dwóm grom z serii.

Czyżby i Falloutowi groził podobny los? :lol:
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 24-07-2019, 03:37