Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Radiated jedynym zinem??

post 06-11-2002, 23:46
Post #21

Maxi - Kaz
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 2
Doł±czył: 01-11-2002

Ilu redaktorow Radiated potrzeba do wkrecenia zarowki?
Odp: Wszystkich, ale i tak zaden tego nie zrobi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 07-11-2002, 12:27
Post #22

Demon Spawn
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4
Doł±czył: 03-11-2002

a wiec odopowiedz: kto wkreci zarowke? przypadkowy przechodzien :P
+Quote Post
post 07-11-2002, 12:49
Post #23

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 14

Nikt, redaktorzy maja latarki...
+Quote Post
post 07-11-2002, 14:01
Post #24

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 4

kazul w nocy tylkiem swieci;) (nie pytac s kad wiem:)))))))))
+Quote Post
post 07-11-2002, 23:55
Post #25

Zasłuszony
Group Icon
Nr użytkownika: 33
Doł±czył: 04-11-2002

jestes zadziwjajacy .. kazde twe slowo otwiera nowe bramy w zyciu ... ... a teraz by ukazac moja potege intelektu musze uciec sie do ... angielszczyzny gdyz nie umiem po polskamu jezyku :
YES... YOU ARE THE KING, KING UNDER THE BLACKENED MIND, LORD OF TAMED EMPTINESS, MASTER OF FURIOUS BOREDOM, SITTING ON THE BLUE THRONE OF SADNESS, BEETWEN THE PILARS OF MISSUNDERSTANDING AND TRAVESTY.
ALONE IN HIS OWN KINGDOM.... AND THE EVE OF MADNESS SHALL BE YOUR BOUNTY

I daruj sobie jakiekolwiek obelgi w moim kierunku :) gdyz klutnie uznaje za jedna z moich ulubionych zabaw :)
Mozesz tez .. darowac sobie udowadnianie iz popelnilem blad zagladajac na tablice radiated .. bo to nie ma sensu .. ja wiem swoje ty wiesz swoje .. lepiej udowodnij ludziom ze warto bylo czekac tyle .. na kolejny numer radiated

I dla tych co nie znaja angielskiego : Tak... jesteś królem, królem pod zamroczonym umysłem, panem oswojonej pustki, mistrzem furii nudy, siedząc na smutnym tronie żalu, pomiedzy filarami niezrozumienia i parodii, sam we własnym królestwie... a wigilia szaleństwa będzie twą nagrodą.
+Quote Post
post 08-11-2002, 21:19
Post #26

Zasłuszony
Group Icon

nad kiblem to mam zdjecie boga i trofea z paznokci anielskich ... zaznaczac to mozesz sobie w zeszyciuku ... za mlody jestes zeby mi cos narzucac i uwage zwracac .. bo skoro nie jestes w radiated to czego pchasz sie w nieswoje sprawy?

myslisz ze jestes w stanie nawiazac jakas konkretna wymiane zdan? bo jak narazie to ja widze tu uwstecznienie, wrecz nawet regres, brak iluzii w toich zdaniach ... proste, powtorzenia z przestawieniem poprzedniego postu ..... niewiele zmienione ... i ty chcesz bawic sie w klutnie? oj panie ... wlasciwie oj chlopcze .. nie tedy droga
+Quote Post
post 08-11-2002, 23:32
Post #27

Zasłuszony
Group Icon

od dzis bedziesz moim drugim idolem - zaraz po moim lustrzanym idolu : mnie... bede czytal wczesniejsze posty jak biblijne listy do rzymian, uczyl sie z nich prawd prawiecznych i wszechmocnych by dorownac ci w twej niekonczacej sie madrosci ... z synkiem to ci nie wyjade bo by mi wstyd bylo ...
oczywiscie ze mozesz sie pchac takie twoje prawo : mowiac to .. dajesz mi dobre usprawiedliwienie na moje dzialania :) facet zdecyduj sie czy jedziesz na mnie czy usprawiedliwiasz mnie ... bo nie wiem co o tobie myslec o moj ty guru, pasterzu, ty ktorys otworzyl mi oczy na ma megalomanie, zapatrzenie w swoj byt ... teraz bede bardziej pokorny .. tak mi dopomorz Shub Niggurath ... bedziesz dla mnie jak te dziewice orleańskie ( :D ) ... a potem gdy oddasz swe zycie za grzechy cudze ... bede glosil twoje slowa po calym swiecie ... (w tym miejscu kieruje prozbe do forumowiczow, mamy jeszcze 11 wolnych miejsc na uczniow)
teraz pelen pokory schylam łeb w gescie unizenia przed mym nowym bogiem .. dziekuje ci po raz kolejny ...
od dzis moim mottem stanie sie : if ju ar da best, fak mi, koz aj nid no rest!
Oj cieniutko panie dzieju .. malo zes napisal .. bardzo malo .. zero polotu .. wlasnej inwencji tez nie ma .. i moze mam jakies iluzje, aluzje ...
Ale skoro juz skomentowalem twoja wypowiedz czas na moja :
Waszmosci jestescie nedznym knechtem, co sie za pawisem kryje miast walczyc otwarcie, przy kazdym slowie panoczka, jucha klamstwa czarna struga z ust waszych cieknie, jakoby rzeka ze zrodla strumieniem .. jak wisla z gorskiej zrenicy swego poczatku. Waszmosci odstapcie wiec od niegodziwosci i bluznic przeciw blizniemu przestancie, bo to niegodziwe szlachcica takiegoz jak wy. Podstaw zadnych do osadzania mnie nie macie, pyskaci, jeszcze golowas jestescie, zadnej tez miary nie uznajecie... Wiec zawzdy ku przestrodze by nie zrazic was jednakze na przedprogu waszej wojaczki ze mna, rzecze szczerze : odstapcie waszmosci : jednak nie mowie iz tak czynic trzeba. Wasza wola paniczu, wy to tworzyc swoj obraz bedziecie, mowiac prostym jezykiem .. ki w kazdej karczmie uslyszanym byc moze, regulki i wersety popularne wsrod motlochu miast prawicie jakoby obrazy oblicza mego ... totez powtorze ostatni raz na koniec tejze mowy : odstapcie paniczu, lub teksty zmiencie gdyz nie godne jest to co prawic zaczeliscie.
+Quote Post
post 08-11-2002, 23:40
Post #28

aka. Kroffa
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 46
Doł±czył: 05-11-2002

wam to sie chyba nudzi jeszcze bardziej niz mi ze sie tak klucicie... wstyd panowie wstyd jak male dzieci, czytac mi sie nie chce kto zaczal oni o co poszlo, ale wstyd (nawet jesli ktos mial racje to teraz i tak jak dla mnie nie ma racji, zreszta nie czytalem tego co bylo wczesniej wiec i tak nikt nie ma racji, a teraz pewnie wy mi powiecie ze nie mam racji bo nie czytalem tego co bylo wczesniej i nie mam prawa mowic kto ma racje bo racje ma tylko i wylacznie ten kto ostatni sie wypowie.... HA! to powiedzialem ja zombie-krowa jak bedziecie zli to spryskam was wydzielinami z moich zgnilych doji! :twist: )

ps. jakby kto nie zrozumial o co mi chodzilo to prosze przeczytac moj podpis
+Quote Post
post 11-11-2002, 18:08
Post #29

aka. Kroffa
Group Icon

*sik*
ha ha! shibby dostales wlasnie w czolo ze zgnilego mleka!! ha ha, gratuluje teraz mozesz je przerobic na twarozek (ostrzegalem :twist: )
zreszta co ja bede sie wtracal to wy sie osmieszacie prowadzac ta konwersacje nie ja
+Quote Post
post 11-11-2002, 18:47
Post #30

Zasłuszony
Group Icon

dzis mniej ambitnie bo dostosowujemy sie do poziomu, ale bardziej dowciwpnie i zgryźliwie : podlej jednym slowem...
  • primo : jakims wadliwym efektem naszego rzadu i katolickich klechów nie jestem ... do mnie rodzice nie mowia MacGyver, takze i do mnie znajomi nie mowia peknieta gumo ... ale no coz .. nie musze wiedziec o wszystkim .. byc moze .. wiesz o mnie wiecej niz ja ... ale to juz chyba przywilej twej boskosci (nie ma to jak poruszyc tematy seksu podczas klutni .. i tak dobrze ze nie zaczol wyzywac od pedalow)
  • secundo : tak .. taki motloch potrafi byc bardziej zgrany, kazdy zgrywa z takiego kogos, ma takze niezla polewke (i nie aby czarną)
  • tres : i tak nie kazdy ma dostep do sieci, nie kazdy jest przeciez rybakiem czysz nie szyprze?
  • quatro : a jednak wypowiadasz sie nie potrzebnie, nie jestes w radiated a mieszasz sie w ichnie sprawy .. to wrodzone czy nabyte?
  • cinque : lubisz sie wypowiadac jak ktos godzi w twoi interes ... wysmienicie .. hetero i sado .. ciekawa hybryde tutaj mamy ... a mloteczkiem tez sie stukasz?

---
Mój matematyk zawsze mi powtarzał, ze kobiety sa wiatropylne : to by wiele mi na twoj temat wyjasnialo .....
"Córko weź perły ziemi, klejnoty zwierzęcych praw, maja świętą moc ... Wiele lat, dla mnie chwil, bylem jak plon, uczylem sie, kilka mil z nedzy nedza a z krwi krew ... kto srał, ukradłeś mu, kto srał, ty kradniesz wciąż"
---
ale co najdziwniejsze to wszystko powyzej mozna zawrzec w jednym zdaniu : "Ile to sie czlowiek z internetu moze dowiedziec"
+Quote Post
post 11-11-2002, 22:41
Post #31

aka. Kroffa
Group Icon

zeby nie bylo ze jestem stronniczy :)
*sik* *sik*
mua hua hua ! a masz pot-worze ;)
+Quote Post
post 11-11-2002, 22:57
Post #32

Zasłuszony
Group Icon

nie przez kazula bylem zjechany a przez obsydiana gwoli scislosci
--
oczywiscie mozemy takie cos rozwiązać po "dżentelmeńsku" czy tez po "rycersku" i stanac w szranki ... ale to nie ma najmniejszego sensu ... nie wiem kto by wygral i nie mysle na ten temat nawet ... swoje mozliwosci znam, ograniczenia w tejze dziedzinie tez .. twoich nie ... wiec byly by trzy mozliwosci : albo ja bym dostal po paluchach ... albo ty bys dostal w glowe, albo by walka trwala dlogo ... a wiem co mowie bo mam doswiadczenie (mowie o walce na miecze poltora reczne gdyz taka bron bym wybral)
->to czy ktos mnie "obsabaczyl" takiegoz slowa uzyles .. nie ma najmniejszego znaczenia ... kazdy robil to co za stosowne uwazal ... i kazdy poniosl tego jakies konsekwencje ... to nie twoja sprawa wiec sie nie mieszaj, jednak swoje zdanie mozesz miec ...
->dotkniety sie raczej nie poczulem, ja sie poprostu smieje z ludzi ktorzy mowia mi co mam robic ... czlowiek w zyciu musi tylko dwie rzeczy ... narodzic sie i umrzeć (nie uzylem slowa urodzić gdyz wymaga to matki) : reszte MOŻE tylko robić...
->a dogadac sie ze mna nie mozesz bo cala ta klutnie traktuje jako zabawe i nie przyznam racji bo sie dobrze bawie przy kluceniu z ludzmi twojego pokroju .... takie chore hobby - tu nie ma zadnego sporu, ty powiedziales swoje ja swoje koniec dyskusji .. kluce sie dla zabawy ... bo lubie .. jezeli czujesz sie jakos urazony .. to przepraszam nie mialem zamiaru nikogo tu obrazac .. nie na tym polega zabawa ...
---
adnotacja do .. punktu a) i B) : ty spartańska szujo ... widze ze ciebie w dziecinstwie jako slaba jednostke zrzucili ze skalistego zbocza na głazy ..... widocznie żeś to przezyl szczesciarzu .. jednak ktorys kamyczek mocniej musnal ci skroń ... teraz ci sie ujawnia ? :D
---
a co do krowiarza :) znam go za dlogo zeby powiedziec ze jest stronniczy :) ... on zawsze trzyma strone cycków ;) nawet obecnego jego avka mu wykonałem ;)
->HA! krowiarzu wykonałem uniki niczym Kung-Pow :) wydoje cie do zera.. a teraz przekaze tekst wyroczni dla tajemniczego kazimierza :
Powiedziala iż ukaranym srodze bedziesz
Wyrocznia - Ukaranym srodze bedziesz.
Zaplacisz za ten sik z doja kazimierzu
Wyrocznia - Zaplacisz za ten sik kazimierzu.
A potem zabiła psa
Wyrocznia - *Pryk!*... kaiii kaiiiiiii [pies zdechl].
+Quote Post
post 12-11-2002, 14:46
Post #33

Sword of Despair
Group Icon
Nr użytkownika: 63
Doł±czył: 10-11-2002

ja cos wam powim z kad wam sie wzielo 8 redaktorów? tam jest cos takiedo jak wsparcie spirytystyczne (kazula tesh sie tam powinno dopisac.) ogólnie wszyscy sie bycza lub odchodza albo maja klopoty z softem lub sprzetem.

PS:znudzila mnie wasza awantura.
+Quote Post
post 12-11-2002, 16:50
Post #34

Zasłuszony
Group Icon

moga byc toporki .. lubie je bardziej niz miecze ;) ale .. jak dworeczne to .. bedzie krotka walka :) ... chociaz na miecze tez moze byc ciekawie :) mam zwyczaj walenia po palcach (specjalnie) i po miejscach odslonietych - bolących : zakazanych przez zasady turniejowe .... (kostki łydki) oraz mam brzydki zwyczaj uzywania nog (tez zabronione) podczas walki ;) czesc moich ... kumpli sparingowych ma koszukli z odciskiem glana na klacie ;)

ile osob sie przestraszylo to ja nie wiem ... pare napewno ;) ale najlepszy ubaw to mialem jak pisalem odpowiedzi ;) zamiast tych ktore pojawily sie na forum bylo jeszcze pare wersji ktore sie nie pojawily ... bardziej hamskie i brutalne ... ktore pisalem dla ... :) wprawy ;) .. juz po odpowiedzeniu na forum...
+Quote Post
post 12-11-2002, 17:25
Post #35

Zasłuszony
Group Icon

bo nie mam czym ... pisze na czuja .. co najdzie to napisze .. a co mi potem przychodzi do gara to juz inna historia ;)
+Quote Post
post 12-11-2002, 22:37
Post #36

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 40

Jak tak patrze na wasze wszystkjie wypowiedzi to sie zaczynam zastanawiac: co one wszystkie maja do tematu tej dyskusji?? Chyba NIC. No, ale po chwili glebszego zastanowienia przypomianm sobie kto tu sie wypowiada i......... wszystko wydaje sie normalne ;-))))
+Quote Post
post 24-11-2002, 16:40
Post #37

Sword of Despair
Group Icon
Nr użytkownika: 63
Doł±czył: 10-11-2002

dzis ide na koncert impexusu i Moutzy ale bede sobie beltal.

> RIP - obczaj tą bestię

:D po nocach mi sie sni.
+Quote Post
post 24-11-2002, 19:28
Post #38

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 84
Doł±czył: 22-11-2002

hehehe.... rycerze okrągłego stołu? :) ulubione, wprost ulubione! :)

shub = saladyn ? = ? ?????????
ehhh ? :)

doc vs shub = gołota vs tyson ? = kaczyński vs. kaczyński ? :)
..... ? :)

(jak wam będzie ciezko w tych zbrojach co je zakłądacie, to pamiętajcie że jerry jest dobry!)
+Quote Post
post 24-11-2002, 19:35
Post #39

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 5

Doc vs Shub = Alakhai vs Saladin :)
+Quote Post
post 25-11-2002, 01:10
Post #40

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 87
Doł±czył: 24-11-2002

Panowie, panowie, paniowie! To ma być rzeczowa wymiana argumentów?
SHAMe On you!!!
Teksy a`la : twoja matka to czy tamto, albo insynuacje na temat niedoskonałości ustawy antyaborcyjnej znałem już w zerówce, a było to 3 lata temu! Co ja mówię! Lepsze wrzuty słyszałem w "Domowym przedszkolu" czy w (sic!) "Misiu z okienka" (fanem nie byłem, widziałem tylko retransmisję)
Anyłej
Wy to nazywacie kłótnią? Zaprawdę, powiadam wam, mylicie się!

Za moich czasów to ludzie potrafili dobitniej wyrażać swoje zdanie. Weźcie za przykład dysputę św. pamięci Archera VS. nieodżałowany Czesław BETON. Linka wam specjalnie nie podam, z myślą o waszych słabych zwieraczach! Uwierzcie mi jednak na słowo: reprezentowali oni poziom olimpijski; ach te przepełnione sarkazmem docinki, barwny, przebogaty język, każdy jeden post perfekcyjny w formie i treści - dopieszczony do ostatniego przecinka!

Nadal nie wiecie o co mi chodzi? Mnie również...
Ale zacznijmy od przysłowiowego początku:

Shub Niggurath - co to w ogóle za xywka? Nie wiem czy młodsi gracze pamiętają pierwszą odsłonę legendarnego Kłejka, a co więcej cały występujący w nim bestariusz. Gwoli przypomnienia - Shub Niggurath`a można scharakteryzować w trzech słowach:
DUŻY
BRZYDKI
GŁUPI
I to ma być twoje elektroniczne alter ego? Digitalny obraz duszy? Twój AVATAR?
Ja tu widzę dwie możliwości:
a) naprędce, bez zastanowienia podjąłeś błędną decyzję wybieracjąc xywkę,
,ALBO
b) w rzeczywistości trzy powyższe słowa w pełni cię opisują.

Pytanie za $1 000 000

To ja może poproszę "pytanie do publiczności"
-a może wystarczy "telefon do przyjaciela?"

Prawidłową odpowiedź poznamy po przerwie.

And da winner is: C) -> obie są prawidłowe.

Zajmijmy się tym samy aspektem u twego adwersarza. Doc`a AKA DrPotfór`a.
Doktor - zarówno jako tytuł naukowy, jak i tradycyjnie -> medyczny, wzbudza niekwestionowany respekt. Profesjonalista, fachowiec, człowiek "znający się na rzeczy". Instynktownie mu ufamy. Jego opinię przyjmujemy za pewnik, gotowi powierzyć swój los w jego ręce. Uczucie to jest dobrze uzasadnione, skoro poświęca on swój drogocenny czas aby oświecić nas ->maluczkich. Pełen wyrozumiałości, niczym mentor lub guru, zawsze gotów pomóc zbłąkanej owieczce odnaleźć światło prawdy absolutnej, które roznieca w tych mrocznych czasach. Jego anielska cierpliwość i wyrozumiałość powinna służyć przykładem dla każdego z nas. Powiem wam w tajemnicy, że Doktór jest moim największym autorytetem od czasów "Naszej Szkapy" M Konopnickiej.

Nie musze chyba więc wam tłumaczyć, iż każde przedsięwzięcie, którego się podejmie , jest skazane na sukces! Swego czasu Doktór postanowił stworzyć konkurencję dla Radiated. I powiedział: Niech stanie się pismo najciekawsze, najbardziej falloutowe i najklimatyczniejsze. Przyszło mu to z łatwością, ot - tak, mimochodem. Jest to całkowicie zrozumiałe, jakowo że NAJlepiej czuje on KLIMĘ fallouta z całej sceny. Heh, zapytacie -jakiej sceny? I macie rację! Doc już dawno przepowiedział, niczym Pytia w Tebach, upadek Polskiej Sceny Fallout Tactics (PlScFT), niemniej jednak walczył niczym lew aby ją uratować. Nie powiodło się to z powodu ogólnego marazmu i braku inicjatywy ze strony tzw. "scenowiczy" - szarej masy która dotychczas stanowiła jedynie tło dla jego dokonań. Wróćmy jednak do Pisma Konkurencyjnego do Radiated (PKdR). Gdy twórca uświadomił sobie, że jego dzieło bezlitośnie zniszczy całą konkurencję pozostawiając monopol przy którym Microsoft wygląda jak "Społem", wielkodusznie zaniechał swych działań, aby dać szansę kilkorgu dzieciaków bawiących się w redaktorów. Z 12 cyckami.

Co było dalej pytacie?
Ano imć Nigurath próbował, bez powodzenia, obrzucić Doktora kilkoma , bardzo płaskimi, epitetami. Nie domyślał się , że aby mieć choćby nikłą szansę na wywołanie reakcji nerwowej u oponenta, NALEŻY WPIERW REPREZENTOWAĆ OKREŚLONY POZIOM INTELEKTUALNY. Riposta Doca była natychmiastowa, choć zaskoczyła niejednego w swej treści. POEMAT. W dodatku w obcym języku. Czy może być coś wybitniej oddającego jego ogromny potencjał umysłowy, jak i Prawdziwą Duszę Artysty (PDA)? HA! Nie spodziewaliście się tego po człowieku z politechniki, tradycyjnie uważanego za umysł ścisły. Elektronik. Założę się , że podczas procesu twórczego jednocześnie wykonywał jakieś inne zaawansowane czynności techniczne. Możliwe że np. skręcał kolumny (co wychodzi o wiele taniej i lepiej niż kupno ze sklepu, ale TRZEBA UMIEĆ).

Shub wytknął następnie, żeby nasz bohater cytuję "nie wtrącał się do cudzych spraw". Nawet nie podejrzewacie, jak trudno jest zachować milczenie, gdy widzi się bliźniego zmierzającego we fałszywym kierunku, a mając wiedzę i chęć nakierowania go na właściwe tory! Taki jest właśnie nasz DOC - żywemu nie przepuści. Eee, to znaczy że każdemu pomoże! Problem w tym, że nie każdy potrafi docenić jego konstruktywne uwagi!
Sam nie wiem, czy mam siłę komentować resztę "dyskusji". W zasadzie sprowadzała się do powtarzającego się cyklu:

Wypowiedź_Shuba:

...
...
...
< rozważna , pełna ponadczasowej mądrości riposta Doca>
loop Wypowiedź_Shuba

od czasu do czasu PRZERYWAŁ im Kroffa

KROFFA DW 4Ch
MOV AH, KROFFA
INT 21h

END.

Czas na podsumowania.
Shub - Put a bullet in yer head and du as both a favour. (widzisz, nie tylko ty potrafisz rzucac teksty po ichniemu)
Doc- nie trać czasu na trywialne spory, których celem jest jedynie rozdmuchiwanie swego ega i onanizowanie swą wiedzą.
Admini SZAMO -Brawo! Popisaliście się wzorową NIEkompetencją. Należało zawczasu zbanować towarzysza Sh. , aby nie psuł krwi nam i Docowi. Na waszym miejscu podał bym się do dymisji, jednocześnie, w akcie zadość uczynienia, nominując Potfora na następcę.
Kmiecu - przestań wreszcie :cenzura:ć i bierz się do nauki. (osobowość rozszczepiona numer 034).
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 14-11-2019, 02:10