Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

9 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Co Zmienilibyscie W Falloucie 2?, ... niekoniecznie chodzi o mod

post 11-09-2005, 21:28
Post #41

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 509

Co ja bym zmienil/dodal:
1)wiecej ciuszkow dla ludu,bo mam wrazenie,ze ubieraja sie w jednym slkepie ;)
2)wiecej animacji,te kilka to troszke za malo(np.jak pierwszy raz do nowego miasta wchodzisz)
3)niech ci ludzie cos robia! bo albo stoja w miejscu albo chodza tam i spadki
narazie tyle :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 12-09-2005, 10:01
Post #42

Master of Disaster
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 431

ja akurat do takich rzeczy wogole wagi nie przywiazuje, postawilbym to na ostatnim miejscu jakichkolwiek zmian w fallu...
+Quote Post
post 13-09-2005, 20:45
Post #43

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 535

Odnosnie topica to bym zmienił jedna rzecz to ze jak do drużyny biore Ghoula z Gecko Lekarza to zeby mi po plecach ciągle nie strzelał bo to denerwujące jest...
+Quote Post
post 13-09-2005, 20:50
Post #44

SHM-2
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 829

Ja powiem tak - po co zmieniać coś, co jest doskonałe? Jakbyśmy próbowali poprawiać F2, wyszłoby tak, jak Jeremy w Top Gear poprawił Stariona dodając mu turbo sprężarkę z rajdówki (kto oglądał ostatni odcinek, ten wie o czym mowa ;) ).
+Quote Post
post 14-09-2005, 07:10
Post #45

Mechanik
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 2 326

Ja bym poprawił niemożnowść wejścia do menu/załadowania gry itp. podczas walki, kiedy poruszają się postacie komputerowe. Czasami jak wiadomo że będzie się ładować grę to można by było ominąć ruchy tych 20 postaci wroga. :)

No i te ruchy rękoma i chowanie/wyjmowanie broni przy np. otwieraniu szafek...
+Quote Post
post 14-09-2005, 07:35
Post #46

First to Fight!
Group Icon
Nr użytkownika: 1 860

Goris - gdy sie go ma juz 20 raz to troszke denerwuje jak on SCIAAAAAAAGA szmatke a po walce ZAAAKLAAADA, i tak w kolko :(

Zona [modoc]- tak beznadziejnego i malo przydatnego npc'a nie bylo chyba jeszcze w zadnej grze, jak bralem to zawsze mi ginela na elektrycznej podlodze w oil rig'u(ja jej mowie "zostan", ona ze mnie "kocha i nigdy nie opusci" a juz pod sam koniec BZZZZZZZZZZZ i jestem rozwiedziony)

Bugow ktore opisujeciew zyciu nie mialem (mozekiedys jak uzywalem bardzo starych wersji)

Chcialbym by poprzednik fallout'a 2 dzialal na moim windowsie 2k :(

Skoro falle 2 juz tyle razy przeszedlem to chcialbym by nagle zamienil sie w falla 3 z calkowicie nowa fabula , npcami itp duperelami bez ktorych nie da sie grac (zyc) - ech te marzenia ...
+Quote Post
post 14-09-2005, 07:41
Post #47

Mechanik
Group Icon

O, jeszcze Gorisa zapomniałem wymienić, i Żony. Denerwujące jak mało co. A mi Fall 1 działa pod Win2k...
+Quote Post
post 16-09-2005, 11:31
Post #48

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 255

Jeszcze raz przyczepie się do zakończenia. Dlaczego pokazano zakończenie tylko dla niedodziałanego Myrona a nie wspomniano słowem o pozostałych NPC-ach? Co się stało z Marcusem, Cassydym??? Za to wielki minus dla autorów.
+Quote Post
post 16-09-2005, 13:22
Post #49

SHM-2
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 829

Teraz Aigam wiesz, jak wygląda życie żonatego mężczyzny :D a poważnie, to zgadzam się, że Miria się w zasadzie do niczego nie nadaje. Jak mi ją zarąbali obcy pod pokładem Valdeza obiecałem sobie, że nigdy więcej jej do drużyny nie wezmę. Podobnie Marcusa, bo po prostu jest powolny. Co do zakończenia, to dla mnie jest ono w sam raz.
+Quote Post
post 19-09-2005, 18:23
Post #50

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 255

Jak można narzekać na NPC i nie wspomnieć o Myronie? Tego kolesia sam wykończyłem po pierwszej walce, a co do Marcusa to jego slow motion jest denerwujące ale na walkę nie ma co narzekać. Ja przynajmniej nigdy nie miałem z nim problemów.
+Quote Post
post 26-09-2005, 18:39
Post #51

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 596

Nie ma co przyczepiać się do Marcusa - wolny to on jest, ale nie podczas walki, a NPCów się do drużyny bierze po to, by walczyli i nosili rózne takie tam. A Marcus oba zadania wykonuje idealnie.
Co bym zmienił w Fallu? Oto lista:
1. Wywalić Sztuczną Głupotę, wstawić Sztuczną Inteligencję. Prowadzę grupę 5 gości w Power Armorach, na dodatek mój gostek to ucieleśnienie prawości. Idę se przez pustkowia, a tu wyskakuje na mnie 3 dzikusów z dzidami. No pięknie. Trzech obdartusów mniej spotykam karawanę złego handlarza. Ten mi wyskakuje z tekstem "nie będę z tobą handlował, ty praworządna cholero". Ja bym na jego miejscu uciekał na widok pięciu inkwizytorów w wielkich zbrojach wymierzających sprawiedliwość (o kurde, co mi odwaliło, że piszę takie idiotyzmy??? :D). Gdzie tam, on wie lepiej, co ma robić. No dobra, pięć minut i paru sukinsynów później trafiam do miasta. Idę do sklepu, chcę kupić Nuka-Colę (a co?). Ja bym na miejscu sprzedawcy dał tę głupią wód.. yyy... Colę za darmo, ale nie on też wie lepiej - płać albo won! Coś im instynktu samozachowawczego nie zaimplementowali. :) Zbulwersowany tym faktem i dosyć wzburzony wyciągam wielką giwerę i strzelam gościowi między oczy (każdy ma chwile słabości, nie? :) :) ). W tej chwili rzuca się na mnie całe miasto, od dziwek począwszy na brahminach z zagrody pana Mietka skończywszy. Podsumowując, SI w Falloutach potrafi doprowadzić co bardziej wrażliwych do płaczu, co silniejszych natomiast wprowadzić w stan amoku kończący się koniecznością wymiany zniszczonego sprzętu.
2. Skończyłbym też ze skłonnością kompanów do walenia z bursta po moich plecach. Pół biedy, gdy to Marcus wali z Bozara w highwaymena, po drodze rzecz jasna trafiając w moje plecy odziane w Adv. P. Armor MK2 - jeden super stimpak mniej. Da się przeżyć. Ale gdy Sulik wysuwa serią z G11 z przystawienia prosto we mnie, bo mu naszedłem, to mam ochotę wyp******ić monitor przez okno, a płytki z Fallem użyć jako rozpałki do grilla. Na szczęscie, szybko mi przechodzi, bo nie miałbym w co grać.
3. System walki też jest nieco skopany. Chyba tylko w Falloucie można wygarnąć z dwururki z przystawienia w klatę i zadać 5 pkt. obrażeń, bo krytyk nie wyszedł. Mówiąc nawiasami, to chyba tylko w Falloucie shbotguny są tak nie efektywne w porównaniu do prawdziwych osiągów.
+Quote Post
post 26-09-2005, 21:33
Post #52

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 878

CYTAT (daviduzz @ 26-09-2005, 17:54)
Co bym zmienił w Fallu? Oto lista:
3. System walki też jest nieco skopany. Chyba tylko w Falloucie można wygarnąć z dwururki z przystawienia w klatę i zadać 5 pkt. obrażeń, bo krytyk nie wyszedł. Mówiąc nawiasami, to chyba tylko w Falloucie shbotguny są tak nie efektywne w porównaniu do prawdziwych osiągów.

nad tym problemem pracuję nie nieustannie wprawdzie ale pomału do celu. efektem tego jest modyfikacja o nazwie Ammo Mod, bo mnie wkurza w Falloucie to że z amunicji przeciwpancernej (typu AP) to mogę sobie postrzelać najwyżej do szczurów a nie do gości w Power Armorach czy choćby słabszych przeciwników. No i te strzelby są faktycznie słabiutkie, zero efektu pociągnieciem garścią śrutu w cel, przeciwnik powinien rozleciec się na strzępy po takim strzale.
BTW moda. W obecnej wersji (1.01c + update do niego) jest grywalny,mimo paru błędów lub przegięć, ale śmiało można go wypróbować, polecam. Ciągle nad nim pracuje. Do ściagniecia z mojej stronki http://cubik2k.w.interia.pl
+Quote Post
post 06-10-2005, 20:33
Post #53

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 637

Ja do Fallouta 2 dodałbym to że trzeba byłoby pić wode i cos zjeść. Tyle mil pustkowi przemierza nasz bohater że łyk wody i kes strawy nie zaszkodziłby mu ;)
+Quote Post
post 06-10-2005, 20:45
Post #54

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Simsowate takie to troche...
+Quote Post
post 06-10-2005, 21:40
Post #55

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 130

Lokacje troche za bardzo monotonne wedlug mnie...rozumiem ze wszedzie musi byc syf i zniszczenie ;) ale mimo wszystko budynki mnie zdziebko nużyły
+Quote Post
post 07-10-2005, 12:10
Post #56

Silent Spamer
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 1 527

Jedzenie i picie? Tyle fatygi i kasy... z poczatku szczegolnie z kasa krucho :]
+Quote Post
post 07-10-2005, 16:49
Post #57

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 596

CYTAT (SPEC @ 07-10-2005, 10:25)
Jedzenie i picie? Tyle fatygi i kasy... z poczatku szczegolnie z kasa krucho :]

A jak wyłazisz z łózka (w rzeczywistym świecie) i widzisz, że w lodówce nic nie ma, to co myślisz? "Kurczę, muszę kupić coś do żarcia, bo z głodu zdechnę.", czy może "A po cholerę mi w ogóle ta lodówka??? Jeść i tak nie muszę.". Fallout to niby gra komputerowa, ale trochę realizmu by się przydało.
+Quote Post
post 07-10-2005, 17:02
Post #58

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Niom, jak w simsach... faaaajnie.
Dajcie spokój, realizm tak ale nie jesli chodzi o żarcie i picie ale o obrażenia zadawane przez bron. To bym zmieniła. Reszta jest ok.
+Quote Post
post 07-10-2005, 17:07
Post #59

Mechanik
Group Icon

CYTAT (Theya @ 07-10-2005, 16:17)
Dajcie spokój, realizm tak ale nie jesli chodzi o żarcie i picie ale o obrażenia zadawane przez bron.

Ano właśnie. Żeby nie pudłować większości strzałów z odległości metra. I współczynniki jak i proporcje obrażeń powinnu się chyba zmienić.
+Quote Post
post 07-10-2005, 17:14
Post #60

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 1 766

Jeśli już chodzi o broń, to bym pozmieniał statystyki granatów. Mają żałosny dmg i pole rażenia w ogóle nie przypomina granatu :/

Druga broń to miotacz ognia. No tak dziadowego zasięgu to jak żyję nie widziałem. To już przecież powstańcy warszawscy potrafili ze złomu, w beznadziejnych warunkach, zrobić miotacze które miały zasięg 20-30m.

juz chyba gdzies dzisiaj ci to poprawiałam...
edit Theya

Mówiłem że mnie głowa boli :(
+Quote Post

9 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-09-2019, 16:44