Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Deus Ex

post 11-11-2003, 21:54
Post #1

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 9
Doł±czył: 03-11-2002

No dobra, przyznac się - kto grał? :) IMHO bardzo dobra gra, ma klimat jak cholera, choć może miejscami jest trochę niedopracowana.

Oczywiście nie zakładał bym wątku tylko po to, by powymieniać się z wami doświadczeniami o grze :)

Otóż mam problem. Przeszedłem już DExa 4 razy i za żadnym nie udało mi się ustalić, jak dostać się do zalanej częsci tunelu Canal Road (Hong Kong) - a jest tam podobno Augmentation Canister. Próbowałem dostać sie tam z jednego z kanałów koło mostu - ale chyba nie mogę ze względu na buga. Otóż będąc w wodzie, widzę przez scianę kanału - znajduje się tam część tunelu, jakieś rupiecie oraz dwie paskudy przypominające krokodyle (zapomniałem, jak się to nazywało). Niestety, nie mogę się tam dostać. Czy wy też tak macie? A może jest tam inne wejście? Próbowałem przez niezalaną część tunelu (koło tylnego wejścia do VersaLife) ale - kupa, tunel jest zablokowany metalowymi drzwiami z obu stron.

No i chciałbym sie dowiedzieć, jakiego zestawu Augów używacie?

Ja mam zazwyczaj siłę bojową, regeneracje, szybkie bieganie, obronę przeciwrakietową, cloaka, transparencję radiową, ulepszony przepływ energii, ulepszone widzenie (kiedyś używałem systemu celowniczego ale chciałem zobaczyć, jak działa to widzenie przez ściany :)) i ochronę przed skażeniami. Możliwe, że o czymś zapomniałem :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 17-12-2003, 20:44
Post #2

Hammer Man
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 96
Doł±czył: 29-11-2002

Pojećia nie mam, grałem pierwszy raz - gram - i aż do tego stopnia się nie szwędałem, ja prawie wszystkie Augmentation Canistery szarpnołem w Honk Kongu przy UC i w tym labolatorium :-]. Nie szperałem wszędzie jeszcze...
Ale gra mi się niemiłosiernie podona, zresztą zawaliłem przez nią chyba 2 sprawdziany, a przez to z siedze teraz na shamo pewnie zawale juteo ze 2 następne... heh...
+Quote Post
post 17-12-2003, 23:02
Post #3

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 87
Doł±czył: 24-11-2002

hihi a ja wiem, jak tam się dostać :P
kurde przeszukałem wszystkie kanały, a okazało się, że wejście jest w chłodni jednej z restauracji.. tej gdzie jakiś pajac bierze cię za Paula... resztę wykombinuj sam :)
+Quote Post
post 17-12-2003, 23:05
Post #4

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 130
Doł±czył: 22-12-2002

Ja gralam tylko w demo ;P
+Quote Post
post 17-12-2003, 23:54
Post #5

Drunken Master
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 266
Doł±czył: 27-01-2003

Dobra - po zadaniu pytania, ktore za chwile napisze, zostane zlinczowany :jezyk:... - dobra.. zadam: fajna ta gierka? :bs: nie bijcie :jezyk: - podajta jakis link do dema - skoro u Katji poszlo to u mnie tez odpali :bs:... chyba, ze grala u kogos innego :]
+Quote Post
post 18-12-2003, 00:36
Post #6

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Nr użytkownika: 833
Doł±czył: 27-08-2003

A ja włąśnie gram i tak się fajnie składa, że właśnie dotarłem do laboratorium w HONG KONGU. Więc czas wybraliście bezbłędnie :)
Grig -> BARDZO FAJNA TA GIERKA!!!:)

AUG: Do tej pory dorwałem wspomaganie walki bronią do walki wręcz , przyspieszenie, ochronę balistyczną, regenerację
+Quote Post
post 18-12-2003, 12:01
Post #7

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 87
Doł±czył: 24-11-2002

Musimy kiedyś umóić się na sesje multiplayera :)
+Quote Post
post 18-12-2003, 12:14
Post #8

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Info update: w laboratoriach znalazłem jeszcze "oczny celownik" :jezyk1: i ukrywanie przed maszynami

A przy okazji: Jaki arsenał z reguły dobieracie i w jakie cechy inwestujecie przede wszystkim?

Jeśli o mnie chodzi:

sprzęt: Dragon Tooth, paralizator, kusza ze strzałkami paraliżującymi, standardowy pistolet, snajperka, kilka rodzajów granatów na różne okazje i na wszelki wypadek obrzyn w plecaku ;)

Dodatki instaluję przede wszystkim w snajperce, potem w pistolecie i kuszy

skills : lockpick, rifles, computers, pistol, electronics

Czy istnieje tłumik do standardowego pistoletu?
+Quote Post
post 18-12-2003, 18:00
Post #9

Hammer Man
Group Icon

Grig > zaraz cię zlinczuje!! :D Gierka jest wspaniała, a kosztuje 30 ? chyba ;) - nie pamiętam ile płaciłem.

A nie istnieje, pistoletu nie da się wytłumić tym takim pudełeczkiem z napisem "Wepon mod: silent-coś dalej ;)

Ja jestem w Area 51 i dobrze służyła mi Assult Rifle... :-]
+Quote Post
post 18-12-2003, 18:55
Post #10

Drunken Master
Group Icon

Uuuu co sie okazuje - to gierka 3D - z wieka przykroscia musze stwierdzic, ze moja karta graficzna tego nie pociagnie :cry:
+Quote Post
post 18-12-2003, 19:02
Post #11

Hammer Man
Group Icon

Grig> minimalne wumagania sprzetowe;

• Procesor 300MHz
  • Win 95/98/Me/XP
  • 64 MB RAM'u
  • 8-mio megowa karta graficzna
  • Karta zgodna z DirectX7.0
  • Napęd CD-ROM 4x
  • 150 MB miejsca na dysku :-]

Może ci bedzie dziąłać, of corz gra wredy 640x480 i minimum detali, ale i tak warto według mnie... :D
+Quote Post
post 18-12-2003, 19:18
Post #12

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 368
Doł±czył: 17-03-2003

Gierka calkiem calkiem :).

Zwlaszcza klimacik.
Grafa tez niezla, ale na pewno moznaby ja jeszcze dopracowac.
+Quote Post
post 18-12-2003, 20:59
Post #13

Drunken Master
Group Icon

Minimalne wymagania spelniam - tylko karta (nie wiedziac dlaczego) zawiesza mi kazda gre 3D, czasem po kilku sekundach, czasem po minucie.. - tak czy inaczej w nic co ma grafe 3D zagrac nie moge :/.. a szkoda - bo gierka zapowiada sie nader ciekawie.. - zwlaszcza, ze graja w nia Wolv i Katja - a mamy podobne gusta..
+Quote Post
post 18-12-2003, 21:40
Post #14

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33
Doł±czył: 04-11-2002

wiedzieć dlaczego ... ja wiedzieć :) musisz pogrzebac w DirectX'ie.
+Quote Post
post 18-12-2003, 22:23
Post #15

Hammer Man
Group Icon

Też bym wiedział, ale mnie Doc ubiegłeś, miałem kiedyś coś podobnego , tyko że z DivX'ami :-]

A co do gry - to o dziwo spotykam coraz więcej ludzi z tego forum którzy zagrywają się w tą gre :-]
+Quote Post
post 18-12-2003, 22:41
Post #16

Beer Lover
Group Icon
Nr użytkownika: 34
Doł±czył: 04-11-2002

Hammer napisał(a)
A co do gry - to o dziwo spotykam coraz więcej ludzi z tego forum którzy zagrywają się w tą gre :-]

moze dlatego iz jeszcze na tytanie przez pare osob ( :rolleyes: ) ta gra byla naprwde mocno polecana ? ;) a nie wspomne juz iz w rankingach najlepszych gier ever u niektroych ta gra jest bardzo wysoko ;)
+Quote Post
post 18-12-2003, 23:15
Post #17

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 9
Doł±czył: 03-11-2002

Wolv napisał
Info update: w laboratoriach znalazłem jeszcze \"oczny celownik\"

IMHO fajniejszy jest vision enhancement... niby target pozwala zaoszczędzić trochę skill pointsów,a le ja na tym etapie gry mam upgradowaną snajperkę i advanced na riflach - czyli wszystko, czego mi potrzeba :)
Wolv napisał
i ukrywanie przed maszynami
Ja mam i to i to :) Stealth pzydaje się np., gdy ukradniemy dane na temat Dragon Tootha z Versalife - włączamy auga i spieprzamy do windy :)

Mój sprzęt:
Sniper rifle, Assault Rifle, GEP Gun, Assault Shotgun. Dragon Tooth dobry do załatiwania przeciwników z zaskoczenia :) Z granatów tylko LAMy.

Dodatki wpakowane w snajperkę. Jak coś skapnie, to w Assault Rifle.

Skille: Computers (podstawowy skill w tej grze!) Rifles, Lockipcks, Electronics, Heavy. Nigdy nie inwestowałem w: Swimming, Medicine, Enviro Training. Rzadko w Low i Demolition.

A najważniejsze augi to chyba regeneration i stealth :) Z innych kożystałem rzadko. Głownie z vision enhancement (fajny bajer, no i mozna walić na chama przed siebie nie martwiąc się o wrogów :)) no i agressive defence system (przydatne na boty z wyrzutniami i Mj12 Commando).
+Quote Post
post 18-12-2003, 23:45
Post #18

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Gerard Heime napisał(a)
IMHO fajniejszy jest vision enhancement... niby target pozwala zaoszczędzić trochę skill pointsów,a le ja na tym etapie gry mam upgradowaną snajperkę i advanced na riflach - czyli wszystko, czego mi potrzeba :)

Zgadza się, ja również mam dopakowaną snajpę i adv, ale jeżeli używam pistoletu, albo kuszy nie muszę czekać tych 3-4 sek aż celowniczek się "skupi", bo aug już na 1 lvl załatwia mi to błyskawicznie

Gerard Heime napisał(a)

Ja mam i to i to :) Stealth pzydaje się np., gdy ukradniemy dane na temat Dragon Tootha z Versalife - włączamy auga i spieprzamy do windy :)

No patrz, a ja ich wszystkich pousypiałem ;)
No, nie wszystkich.... mam awersję do tych eksplodujących agentów, więc z nimi się nie patyczkowałem. Najgorsze jest to, że cierpię na permanentny niedobór ammo do kuszy i paralizatora i często przychodzi moment, gdy muszę sięgnąć po snajpę. A choć uwielbiam snajperów i ten gatunek broni, to jednak strzelanie do bezbronnego naukowca, po to by nie włączył alarmu jest jakieś takie... Czemu w tej grze nie ma pałki do ogłuszania?! . Nie miałbym wyrzutów sumienia..:confused:

Gerard Heime napisał(a)

Mój sprzęt:
Sniper rifle, Assault Rifle, GEP Gun, Assault Shotgun. Dragon Tooth dobry do załatiwania przeciwników z zaskoczenia :) Z granatów tylko LAMy.

Assault ma IMHO tragicznie niski damage, a jeśli o shotguny chodzi - obrzyn zajmuje mniej miejsca i też zadaje większy damage . Ale z braku "usypiaczy" na liście wnioskuję, że kolega nie bawi się w konwenanse z przeciwnikami ;)

Gerard Heime napisał(a)

Skille: Computers (podstawowy skill w tej grze!) Rifles, Lockipcks, Electronics, Heavy. Nigdy nie inwestowałem w: Swimming, Medicine, Enviro Training. Rzadko w Low i Demolition.

Spotkałem się z opinią, że electronics to podstawa! A ja najbardziej lubię lock Comp na razie wystarczy na mi na trained, w większości przypadków i tak znajduję hasła. Do swima dałem jeden punkcik i nie żałuję.
Gerard Heime napisał(a)

A najważniejsze augi to chyba regeneration i stealth :) Z innych kożystałem rzadko. Głownie z vision enhancement (fajny bajer, no i mozna walić na chama przed siebie nie martwiąc się o wrogów :)) no i agressive defence system (przydatne na boty z wyrzutniami i Mj12 Commando).

Ja bardzo często korzystam też ze "speed enchancement". Pomaga wskoczyć na za wysokie i niedostępne półki, a w razie czego wydatnie zwiększa prędkość "wycofywania na z góry upatrzone pozycje":jezyk:
+Quote Post
post 19-12-2003, 00:18
Post #19

Drunken Master
Group Icon

DrPotf0r napisał(a)
wiedzieć dlaczego ... ja wiedzieć :) musisz pogrzebac w DirectX'ie.

Doc - Tobie sie wydawac, ze Ty wiedziec - wylaczenie modulu Direct 3D niewiele da... :/ - dzialo Ci sie to samo z Twoja poprzednia karta - S3 Virge (dobrze pamietam?) - Tobie pomoglo... mnie nie :(

Mnie by sie nowy komp przydal... a nie grzebanie w tym zlomie :jezyk1:
+Quote Post
post 19-12-2003, 00:43
Post #20

Hammer Man
Group Icon

Ja miałem przypakowanego Assult rifela i idealnie spełniał kilka funkcji, np do zabijania po cichu, nawet ci goście w garniturkach padali... szczegół ze szlak trafiał magazwynek cały (33 naboje), był celny, miał celność 110 :) mały odrzut, praktycznie jak się ofiara nie ruszała to musiala zginać od serji.
Jak dla mnie GEP GUN jest za ciężki, jak już mi trzeba wielkiego kalibru to urzywam Assult Rifela z amonicja 20mm...

Grig> a może masz z nowego DirektX'a ;)
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 13-11-2019, 18:37