Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Deus Ex

post 19-12-2003, 00:45
Post #21

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33
Doł±czył: 04-11-2002

a kto ci powiedział że trzeba ... go wyłączać?
trzeba powalczyć .. jeżeli działa 2D to i 3D też działać będzie.
i dobrze pamietasz :) ... ale musi się dać to zrobić... ale jeżeli nie chce sie grzebac i walczyć... to się ma burdel w maszynie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 19-12-2003, 00:52
Post #22

Drunken Master
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 266
Doł±czył: 27-01-2003

Zeby powalczyc potrzeba... pomocy wtajemniczonych w problem ekspertow :D

a mnie jak dotad nikt pomoc nie potrafil - a sam niewiele zdzialam, gdyz w temacie jestem niemal laikiem - zatem jesli znasz lek na me graficzne bolaczki, to wyjaw mi jak sprawic by ten dziadek znow dzialal jak nalezy :)
+Quote Post
post 19-12-2003, 01:07
Post #23

Zasłuszony
Group Icon

Najprosciej by było przynieść go mi i zostawic - doszedł bym do tego co jest i .. czy da się to naprawić i jak ... czy też trzeba wymieniać.
Ale wątpię żebyś tłukł się przez prawie cały kraj z kompem :)
wiec narazie mogę się tylko domyślać co może być...
->wywal cały system zrob pełen reinstal... - i na czysty system ... wrzuć tylko DirectX'a i jakąś gierkę ... na której się wcześniej wywalał - baw się ustawieniami w DX'ie.. i nie tylko. - zalatw sobie też najnowsze stery do kompa i grafy - jeżeli masz grafe na AGP, to instaluj ją tylko jako 2x .. a nie jako 4x (częsty błąd posiadaczy czipsetu VIA i starszych GF'ów)
+Quote Post
post 19-12-2003, 01:38
Post #24

Drunken Master
Group Icon
Nr użytkownika: 266
Doł±czył: 27-01-2003

Dzieki za rade Doc - prawde mowiac juz grzebalem przy ustawieniach AGP - mam chipsety VIA i ustawiony poziom AGP x2.. bawilem sie tez sterownikami i chipsetami.. zdolal kiedys jeden osobnik doprowadzic grafe do ladu.. i jego zdaniem.. mieszal cos z kolejnoscia wkladania kart do plyty glownej.. ale co dokladnie zrobil.. powiedziec nie chcial :/..

Gorzow Wlkp. odwiedze z pewnoscia... ale bez kompa :)

Masz racje - to nie topic i nie tablica na takie tematy... - tak na marginesie - mozeby zalozyc do tego osobna tablice - w koncu bylo sporo topicow z tym zwiazanych..? - wiem, ze to forum o Falloutach a nie o problemach z kompem.. ale moze jednak nie bylby to glupi pomysl..?
+Quote Post
post 19-12-2003, 02:26
Post #25

Zasłuszony
Group Icon

Problem widocznie prosty :) Konflikt IRQ :) i sprawa jasna :D
a z zakładaniem tablicy technicznej to do Obsego.
+Quote Post
post 19-12-2003, 11:37
Post #26

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 87
Doł±czył: 24-11-2002

"Czemu w tej grze nie ma pałki do ogłuszania?!"

- jak nie jak tak ?!? Nazywa się toto "Baton" (nie mylić z czekoladowymi). Po polsku to będzie "pałka teleskopowa" zadaje niewielkie obrażenia, ale jeden cios w karczycho powali każdego zwykłego pacjenta.

CO się tyczy wybuchających dziwolongów w czerni: po którymś z paczów zrobili tak, żę jak ich uśpicz, to nie eksploduja... więć stosuję na nich wpierw ilka kulek ze stealth pistola, a potem dobijam bełtem usypiającym. NO chyba, że mi się lockpicki kończą, to używam ich do otwierania zamkniętych szafek...
+Quote Post
post 19-12-2003, 12:27
Post #27

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Nr użytkownika: 833
Doł±czył: 27-08-2003

@Kmieciu -> Dzięki, jak tylko znajdę batona zmieniam strategię!

A jeśli już o problemach z grą mowa. Jedno z zadań dostajemy od Paula. Prosi o nadanie sygnału do przywódców "organizacji terrorystycznych". I tu pojawił się ciekawy bug... Po kliknięciu w odpowiednim kompie "send signal" czekałem 5 minut
i sygnał nie został nadany, wciąż było "sending signal". Ale żołdacy UNATCO uznali mnie za wroga, dostałem przekaz od Simmonsa, że zawiodłem organizację, a gdy dotarłem do Paula zdałem mu dokładną relację. Innymi słowy wszystko wokół zachowywało się jakbym wypełnił zadanie. ALE NIE DOSTAŁEM XP! I z "primary objectives" nie zniknęło polecenie nadania sygnału. I tak jestem już z powrotem w NY, mam wysadzić transport "gray death", a nadal w "primary" mam żądanie wysłania sygnału. I chyba tak już będzie do końca gry. Nieco frustrujące...:confused:

UPDATE: Mam już pełen zestaw augmentów. Dorzuciłem jeszcze "enviromental" i zmniejszanie zużycia energii. Teraz pozostaje już tylko łapać kolejne upgrade'y
+Quote Post
post 21-12-2003, 17:25
Post #28

Sword of Despair
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 97
Doł±czył: 29-11-2002

Ja dostaję Deus Exa pod choinkę że tak powiem. Dziś kupiłem, patrzę w Empiku nie ma, pytam się czy jest, to słyszę że nie ma, jadę do Media Marktu, a tu jest... Ostatni egzemplaż! Więc niedługo dołączę do waszego grona.
+Quote Post
post 21-12-2003, 17:54
Post #29

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 9
Doł±czył: 03-11-2002

Ano nie bawię się za bardzo w usypianie - jeno na początku, gdy walczę z NSFem :)
Od niezabijania ludzi jest SWAT 3 :)

Faktycznie, GEP to możę strata miejsca, gdy się ma dużo 20mm HE do AR, ale ja po prostu bardzo lubię tą broń.
AS - cóż, załadowany Sabotami stanowi spore zagrożenie dla Commando - ale w ogólnym rozrachunku jest kiepski (AR zresztą też super nie jest) więc najczęściej używam SRa :)

Najwieksza porażka tej gry to plasma rifle - bron bardzo nieefektywna, zarówno w rękach wroga jak i w moich. Podobnie flamethrower - za mały zasieg.

Dalej - szkda, ze do pistola nie mozna zamontować tłumika, bo IMHO stealth pistol jest za słaby.

A speed enhancement faktycznie jest wyczadzisty :) Lubie soie skakać po dachach w NY czy HK :)
+Quote Post
post 21-12-2003, 20:12
Post #30

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

+Quote Post
post 21-12-2003, 21:59
Post #31

SHM-3
Group Icon

Od Maggie Chow najłatwiej uciec rozbijajac szybę w salonie i przeskakując na balkon mieszkania Jacka (tego od helikoptera Dibbuk czy jakoś tak). Pomijam już fakt, ze najlepiej to wogóle zabić po cichu służącą i zakraść się po miecz (nkit mnie nie zaatakował). Alternatywne wejścia - czyli dach z helipadem lub remontowane piętro hotelu - to jedna wielka pomyłka, tamtedy jest o wiele trudniej się dostać.

BTW - znalazłem wejście do zalanej części Canal Road Tunnel. Podpowiedź - nie jest tam, gdzie byście się go spodziewali. Podpowiedź nr 2 - jest na stałym lądzie :)

BTW czy odpałał ktoś moze któryś z tch
http://www.planetdeusex.com/dx1/files/mods/
modów?

EDIT:
Od razu mówię, że Minty's Mod mi nie działa - zobaczcie, jak z tym jest u was.

EDIT2:
Mod działa, ale trzeba miec najnowszego patcha. Poza tym jest kepski (broń jest zbyt przegięta... jest snajperka strzelająca przez ściany :))
+Quote Post
post 22-12-2003, 17:38
Post #32

Sword of Despair
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 97

Ja w demie zrobiłem sobie snajperkę z pistoletu (dodałem lunetę, i celownik laserowy [a zrobiłem tak bo do czgo innego ciągle brakuje mi naboi, a w pistoletach się wyszkoliłem]). Teraz mam dwa pytania:
1. Skoro mam tak "wypasionego" pistola, to wyrzucać snajperkę czy zostawić sobie (brakuje mi miejsca w plecaku)?
2. Czy da się przenieść savy z dema do pełnej?

P.S. Posiadam zip z drugą misją do dema (całkiem długą), i nie mam ochoty znowu przechodzić tych dwoch misji, stąd pytanie nr. 2.
+Quote Post
post 22-12-2003, 18:58
Post #33

SHM-3
Group Icon

Co do przegrania misji z dema do fulla - I have no f**kin' idea.

Wypasiony pistol - cóż, pistolem nigdy nie będziasz miał takiego zasięgu, obrażeń no i celności jak w przypadku snajperki. Na późniejszym etapie gry pistolet jest po prostu za słaby.

Jak chcesz dobrego guna, to w Monty's Mod jest Magnum - o większym powerze, ale i odrzucie (no i masa badziewnej broni, typu granat czyszczący pół planszy :))

BTW polecam hejhujka Mod - jest tam parę sztuk broni z UT! :)
+Quote Post
post 22-12-2003, 20:41
Post #34

SHM-1
Group Icon

Jeśli chodzi o mody, to najlepszy jest IMHO hardcore2.0. Umieszczam readme dla zaostrzenia apetytu:
Zawiera kilka dobrych patentów: Akimbo Pistol, samoładująca się Stunprod, Asault Rifle zadaje więcej obrażeń, i granatnik można używać jednocześnie strzelająć serią ... plasma rifle działa jak ASMD z unreal. DO tego multiplayer z botami w stylu UT. Jestem pod wrażeniem umiejętności twórcy tego moda, np. boty rzucają świetnymi charakterystycznymi tekstami, dobranymi z singla. ALbo możliwość wyboru dowolnego skina z całej gry (Woman in Black rulez )

Niestety mod ten wypacza trochę ideę deusa i zamienia go w coś w stylu duke nukem, niemniej jednak jest o wiele lepszy niż wszystkie hejujki i minty razem wzięte.

Kampanie single player, polecane przez Kmiecia:
(podam nazwy plików, żebyśta mogli przez google poszukać
cassandrapart1setup.exe
hotelcarone_v1.11.exe
ZodiacPart2_Full_Version(1).zip
+Quote Post
post 22-12-2003, 20:45
Post #35

SHM-1
Group Icon

A ten malutki plik udostępnia 77 postaci w multiplayerze - do wyboru do koloru
+Quote Post
post 22-12-2003, 21:21
Post #36

SHM-3
Group Icon

Pytanie niecałkiem retoryczne -skad to wziąć? Bo zajawka w postaci readme podziałała na mnie, jak płachta na byka (a nie skończyłem jeszcze czytać :))

(rezultaty googlowania niedostateczne)

No dobra. Wystarczyło pozbyć się kropki w"2.0". Google fajne jest :)

http://www.planetdeusex.com/deusxed/subs/s...ails.asp?id=117
+Quote Post
post 22-12-2003, 21:51
Post #37

Hammer Man
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 96

A dla mnie to czarna magia.... ledwo co wczoraj sama gre kończyłem...
+Quote Post
post 28-12-2003, 16:28
Post #38

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

I tak oto wczoraj ukończyłem Deusa! Na wszystkie sposoby. Jednak moim zdaniem najlepszym wyjściem jest "Dark Age", czyli droga, którą proponuje Tracer Tong. Pozostałe opierają się na złudnej idei władania nad światem... A jaki był wasz wybór? I dlaczego akurat ten?

Przy okazji doszukałem się jeszcze dówch zabawnych bugów, oba o tym samym działaniu. W misji, w której po raz pierwszy jesteśmy w Area 51 na parterze jest pokoik, w którym musimy wklepać kod, żeby przywrócić zapasowe zasilanie. Możemy to robic do bólu i za każdym razem przyznane nam zostanie 100 EXP.
Z kolei po misji w podwodnym laboratorium, gdy przy helikopterze na spotkanie wybiega nam Savage, jeśli nie mamy miejsca na jego prezent, możemy rozmawiać z nim bez końca i za każdym razem dostaniemy 500 EXP za wykonanie zadania!
+Quote Post
post 28-12-2003, 17:45
Post #39

SHM-3
Group Icon

Moje zakończenie? Fuzja z Heliosem.

Dlaczego?
Uważam, że wypadkowy "władca ludzkości" będący połączeniem cżłowieka i maszyny, był by... hmmmm, władcą doskonałym. Sędzią, który zawsze jest sprawiedliwy, jego opinie obiektywne. Nie myli się, podejmuje zawsze przemyślane, powiedział bym nawet - skalkulowane decyzje. Jest opanowany, chłodny, nie rzadza nim rzadne negattywne ludzkie emocje. Jednocześnie nie jest pozbawiony ludzkiej inwencji, siły twórczej, pozostając człowiekiem zapewnia Heliosowi wiedzę o ludziach, według znanego powiedzenia "Nic co ludzkie nie jest mi obce". Wydaje mi się, że to rowiązanie najlepsze.
Brak wolności? Ależ skąd. To tak, jak stworzenie idealnego organu ustawodawczego, wykonawczego, sadowniczego, będacego w 100% fair wobec ludzi. Natomiast władzę w ręce ludzi mozna przekazać później - gdy ludzkość do tego dorośnie.

Dark Ages uważam, za rozwiązanie dobre na krótką metę - w końcu kiedyś świat się odrodzi, wyjdzie z owych mrocznych wieków... a wtedy historia moze się powtórzyć, jak to zwykle bywa. No i jest wątpliwe w jednej kwestii - czy życie we wszystkich tych miastach-państwach będzie sprawiedliwe? Przeciez wszystko zależy od ludzi w nich rządzących... Może część zachowa ateńską demokrację, ale inne nie - skłonia się w stornę tyranii, despotyzmu, rozpoczną się podboje, wojny... jednym słowem - chaos.

Natomiast przymierze z Everettem - to machinacje Page'a w bardziej ludzkiej, cywilizowanej formie... danie ludziom nieco wolności, powiedział bym wręcz - złudzenia wolności, kiedy tak na prawdę Illuminati sprawuje władzę. I to nie do końca sprawiedliwą - wszak ludzie popełniają błędy, kierują się emocjami, często negatywnymi.
+Quote Post
post 05-01-2004, 00:59
Post #40

SHM-1
Group Icon

Im dłużej gramw Deus EX : Invisible War (sequel), tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jedynka była o niebo lepsza. W dwójce wszystkie 4 zakończenia są do bani... no może oprócz jedego: "renegade" - zabić wszystkich: Illuminati ( Nicolette DuClaire i jej przydupasa), Dentonów (Paula i JC - 2 razy), Tracera Tonga, zniszczyć Helios, wykosić szefa Templariuszy ... tylko że w efekcie na Ziemi wybucha 3 wojna światowa i mamy nuklearny fallout, którym rządzą cyborgi o śmiesznych ryjkach i piskliwym głosie.
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-11-2019, 11:08