Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Deus Ex

post 05-01-2004, 13:43
Post #41

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833
Doł±czył: 27-08-2003

@Kmieciu-> Z tego, co czytałem jest też nieźle zabugowana.

@Gerard-> Myślę, że przyjmujesz bardzo optymistyczną wersję.
Po pierwsze: Przystając na tą opcję zgadzasz się na coś, z czym walczyłeś przez całą grę - zgromadzenie całej władzy w "rękach" jednostki . Wszystko uzależnione byłoby od decyzji pojedynczego władcy
Po drugie: Tego się właśnie obawiam, chłodnych, skalkulowanych decyzji. Piszesz o sprawiedliwości i negatywnych emocjach. A co z pozytywnymi? Maszyna nie zna takich uczuć jak litość, współczucie, miłość, altruizm. Helios przyłączył Dentona, ale z pewnością przygotował sobie backup i równie dobrze może go odłączyć. I nie ulega wątpliwości, że maszyna jest częścią dominującą. A maszyna nie przejmuje się istnieniam ludzkimi, to tylko wadliwe komponenty, które się usuwa, lub zastępuje. Ewentualne protesty części ludzkiej prowadziłyby albo do wewnętrznego konfliktu całości i w efekcie autodestrukcji, albo do usunięcia pierwiastka ludzkiego jako niepotrzebnego. Komputerowa precyzja i chłód są po prostu zbyt odległe od ludzkiej uczuciowości i tendencji do podlegania emocjom i ambicji, żeby były ze sobą kompatybilne i mogły bezawaryjnie współpracować.

Zabawne, ale moim zdaniem właśnie ta opcja jest najgorszym wyjściem. Ale to tylko MHO ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 22-05-2004, 22:36
Post #42

Bicz boży na falloutowców ;]
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 863
Doł±czył: 05-09-2003

Oho, Deuś Exuś :) How nice. Oczywiście nie ma co dyskutować nad tym, że jedynka wyprzedza dwójkę o parę lat świetlnych. Mimo to IW nie jest złe... ono jest po prostu za bardzo 'user friendly.' Teraz trzęsę tyłkiem na to, co Eidos trobił z III częścią Thiefa...

W jedynce jedynym sensownym rozwiązaniem wydało mi się The New Dark Age - z dwóch powodów. Po pierwsze świat po czymś takim przypominałby ten z Thiefa;) Po drugie inne rozwiązania zbyt mi nie odpowiadały - musiałbym się dzielić władzą z innymi Illuminati w zakończeniu czarnego brata, a z Civilisation pamiętam, że Virtual Democracy oferowana przez Heliosa nie sprawdza się tak dobrze jak Technokracja...
Co nie przeszkodziło mi w drugiej części połączyć się z Heliosem ;]
+Quote Post
post 22-05-2004, 23:28
Post #43

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Ehh.. a ja dwójki jeszcze na oczy nie widziałem :(
+Quote Post
post 22-05-2004, 23:31
Post #44

Hammer Man
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 96
Doł±czył: 29-11-2002

Mee too niby moge mieć demo, ale i tak na moim kompie nie ruszy... więc p0ozostaje mi stara dobra jedynka :)
+Quote Post
post 22-05-2004, 23:50
Post #45

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Niom, szczególnie, że CDA zrobiło fanom prezent z okazji setnego numeru i full wersja jest dołączona do pisma :)
+Quote Post
post 23-05-2004, 11:04
Post #46

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14
Doł±czył: 03-11-2002

Jakbym mial pewnosc ze jest muzyka i glosy np. to bym kupil!
Ma ktos moze? Od czasu bestialskiego wydania Quake2 bez muzyki CDA jest na liscie do potraktowania Starozytna Wysokopoziomowa Klatwa Dalekiego Zasiegu mk. II.
+Quote Post
post 23-05-2004, 16:25
Post #47

Hammer Man
Group Icon

Nie wiem... ja nie mam... znaczy się mam, ale nie z CDA ;] A sprawy z quakiem na pamiętam, jakoś chyba nikt mi o tym nie powiedział :jezyk:
+Quote Post
post 23-05-2004, 18:24
Post #48

Group Icon

Hm, raczej jest tam muzyka, bo to Game of The Year Edition... Zawsze można spróbować, zresztą nie wykosztowali się na swój setny numer... A muzyka w menu DX1 to najlepszy kawałek tekno jaki słyszałem w życiu!
+Quote Post
post 23-05-2004, 19:09
Post #49

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

[QUOTE]Cardi napisał(a)
Hm, raczej jest tam muzyka, bo to Game of The Year Edition... Zawsze można spróbować, zresztą nie wykosztowali się na swój setny numer... [/QUOTE]
Fakt, choć mnie to akurat na rekę, bo i tak zamierzałem kupić

[QUOTE]Cardi napisał(a)
A muzyka w menu DX1 to najlepszy kawałek tekno jaki słyszałem w życiu! [/QUOTE]
Hehehe, choć Card jest w tej opinii dość odosobniony
+Quote Post
post 23-05-2004, 19:57
Post #50

Group Icon

[QUOTE]Hehehe, choć Card jest w tej opinii dość odosobniony [/QUOTE] Bo tam pracują lamerzy i amatorzy ;] Może na grach się znają, ale na dobrej muzyce na pewno nie... Nawet metalowcy od nich słuchają Agilery... A Fruk im w rzętak w tym przypadku ;] Muzyczka z menu DX1 jest genialna i EOT;)

[QUOTE]Fakt, choć mnie to akurat na rekę, bo i tak zamierzałem kupić [/QUOTE] No nic dziwnego, skoro gra lepsza od Fallouta ;] Zresztą Torment to najlepsze cRPG jakie powstało i też lepiej dam tutaj 'EOT'... :D
+Quote Post
post 23-05-2004, 20:35
Post #51

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

[QUOTE]Cardi napisał(a)
Bo tam pracują lamerzy i amatorzy ;][/QUOTE]
Tjaaa ;)

[QUOTE]Cardi napisał(a)
Może na grach się znają, ale na dobrej muzyce na pewno nie... Nawet metalowcy od nich słuchają Agilery... [/QUOTE]
Eld Ci się chwalił ? ;)

[QUOTE]Cardi napisał(a)
No nic dziwnego, skoro gra lepsza od Fallouta ;] [/QUOTE]
Równie dobra jak Fallout

[QUOTE]Cardi napisał(a)
Zresztą Torment to najlepsze cRPG jakie powstało i też lepiej dam tutaj 'EOT'... :D [/QUOTE]
-SHUKSHUK- i dziesiątki luf zwracają się w stronę Cardiego> Czy wspominałem już, że na tym forum jest sporo militarystów? ;)
+Quote Post
post 23-05-2004, 21:02
Post #52

Hammer Man
Group Icon

Hym... kiedy ostatnio kogoś zlinczowaliśmy :bs:

POza tym muzyka w DX kształtuje klimat, bezcelowe jest rozpatrywanie jej w odniesieniu do muzyki rozrywkowej. Ona ma za zadnie robic coś innego niz muzyka rozrywkowa...
+Quote Post
post 23-05-2004, 22:34
Post #53

Group Icon

[QUOTE]Eld Ci się chwalił ? [/QUOTE] W ogóle ostatnio zrobił się z niego taki miły chłoptaś... nie ma co ;]

[QUOTE]za wszystkich stron rozlega się -CHCHK- -KATCHINK- [/QUOTE] Luzik, spójrz na mój podpis^^ Grunt to być kontrowersyjnym:jezyk1: Nie martwcie się, kiedyś przejrzycie Falla wskroś i to nie będzie najlepszy dzień w waszym życiu ;];]

W sumie DX1 ma zaraz po Thiefie muzę najlepiej pasującą do akcji... W żadnej innej grze dźwięk nie łączył się tak idealnie z akcją i nie stanowił takiej całości z grą, oczywiście casus Thiefa pozostaje :D
+Quote Post
post 23-05-2004, 22:38
Post #54

Zasłuszony
Group Icon
Nr użytkownika: 33
Doł±czył: 04-11-2002

a mnie muza w deusie dobila definitywnie i ... gralem w niego zawsze bez niej... poprostu nie daje sie rady (tak samo system szok 1 i 2)
+Quote Post
post 23-05-2004, 22:43
Post #55

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

[QUOTE]Hammerł(a)
Hym... kiedy ostatnio kogoś zlinczowaliśmy [/QUOTE]
No nie? Jż kości sztywnieją.. trzeba się rozruszać -kkrrrk- :twist:

[QUOTE]Cardi napisał(a)
W ogóle ostatnio zrobił się z niego taki miły chłoptaś... nie ma co ;][/QUOTE]
Cóż, rodzina zmienia. A czytałeś jego wypowiedzi z Gamewalkera? Zaczynam się zastanawiać czy to on wychowuje Filipsa, czy na odwrót? ;)

[QUOTE]Cardi napisał(a)
Luzik, spójrz na mój podpis^^ Grunt to być kontrowersyjnym:jezyk1:[/QUOTE]
Chcesz być kontrowersyjny? Zmień "bicz" na "bitch" :ironia:

[QUOTE]Cardi napisał(a)
Nie martwcie się, kiedyś przejrzycie Falla wskroś i to nie będzie najlepszy dzień w waszym życiu ;];][/QUOTE]
Prędzej Tobie otworzą się oczy na prawdziwą naturę BG :)

[QUOTE]Cardi napisał(a)
W sumie DX1 ma zaraz po Thiefie muzę najlepiej pasującą do akcji... W żadnej innej grze dźwięk nie łączył się tak idealnie z akcją i nie stanowił takiej całości z grą, oczywiście casus Thiefa pozostaje :D [/QUOTE]
A moim zdaniem muza w Tormie, Fallu i w BG2 też nieźle współgra. Szczególnie w Tormie mi się podobała. Bez problemu da się jej słuchać i poza grą

Doc: Hmm... w SS1 była jakaś muza? Dziwne, chyba miałem jakąś obciętą wersję... A w "dwójkę" nie grałem :(
+Quote Post
post 23-05-2004, 23:37
Post #56

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 87
Doł±czył: 24-11-2002

Muzyka w DeusExie jest wybitna... motyw z menu głównego jest wręcz... nostalgiczny. Raczej nie jest to techno... raczej jakiś industial czy cośtam, faktem pozostaje, że w niewielu grach tak dobrze się komponuje z lokacjami: Libery Island, Hell`s Kitchen, Area 51.

Muza w DeusEx2 to zwykłe popłuczyny, woda po ogórach i tani remix.

Co się tyczy redaktorów z ŚGK i CDaction ... ech szkoda słów... za czasów kiedy istniały jeszcze porządne pisma o grach: SS, Gambler, Reset.. to mozna było porónywać poziom artykułów, rzetelność, wiedzę. Miesiećzniki te miały klasę, styl i humor. Mottem ŚGK/CDA jest "By Debil for Debil (dozwolone do lat 14)". Z resztą - w dobie internetu mogę ukończyc daną grę szybciej, niż oni zdążą napisać artykuł.
+Quote Post
post 24-05-2004, 00:05
Post #57

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

[QUOTE]Kmieciu4eveR napisał(a)
Co się tyczy redaktorów z ŚGK i CDaction ... ech szkoda słów... za czasów kiedy istniały jeszcze porządne pisma o grach: SS, Gambler, Reset.. to mozna było porónywać poziom artykułów, rzetelność, wiedzę. Miesiećzniki te miały klasę, styl i humor. Mottem ŚGK/CDA jest "By Debil for Debil (dozwolone do lat 14)". Z resztą - w dobie internetu mogę ukończyc daną grę szybciej, niż oni zdążą napisać artykuł. [/QUOTE]

BUHAHAHAHAHA :D:D:D
Nie no, tym mnie rozwaliłeś :D Zgadzam się: SS, Reset, Top Secret, Gambler. Te wszystkie pisma zbierałem, czytałem i bardzo lubiłem. Ale zbierałem też ŚGK. I on jest starszy od nich wszystkich !!! Więc stawianie go w jednej linii z młodziutkim CDA jest grubą pomyłką !! < w zasadzie Reset jest młodszy od CDA, więc powinniśmy mówić tylko o SS, TS, Gamblerze i ŚGK>
Poza tym bardzo lubiłem ŚGK za rzetelne porady, ciekawe kąciki i zabawne rysunki, więc będe się ostro kłócił w kwestii jego "debilizmu"

+Quote Post
post 24-05-2004, 00:12
Post #58

Zasłuszony
Group Icon

skoro zeszlismy juz na temat gazetek - to wtrace ze
Doc uznaje tylko SS'y i TS'a ..... natomiast Reset, ŚGK, Gambler .. i cala reszta to tylko popluczyny po klasyce - to powiedzialem ja...
+Quote Post
post 24-05-2004, 00:38
Post #59

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

[QUOTE]DrPotf0r napisał(a)
skoro zeszlismy juz na temat gazetek - to wtrace ze
Doc uznaje tylko SS'y i TS'a ..... natomiast Reset, ŚGK, Gambler .. i cala reszta to tylko popluczyny po klasyce - to powiedzialem ja...
[/QUOTE]
Trudno mi się kłócić, bo SS'a i TS'a bardzo lubię. Zaznaczę tylko, że ŚGK powstał przed SS'em. Więc co jest popłuczynami po czym? I co jest klasyką? ;) < Dla mnie cała piątka: ŚGK, TS, SS, Gambler i pominięty Bajtek, a w zasadzie szóstka, jeśli doliczyć nieco młodszego Reseta> - to powiedziałem ja... :jezyk:
+Quote Post
post 24-05-2004, 00:44
Post #60

Zasłuszony
Group Icon

Bajtek zostal pominiety dlatego ze nie byl pismem o grach (przez jakis czas owszem byl - ale potem zostal bajtek i wylam strikte gierkowy - TS) Co do ŚGK - nielubie go - ani razu nie trafilem tam na cos ciekawego.

Dla mnie klasyka to TS a potem SS, reszta jakos dla mnie nie istniala (zreszta i tak tylko TS sie liczy)
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 12-11-2019, 10:56