Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony « < 4 5 6 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Przygodówki, Point n click

post 24-01-2009, 13:23
Post #101

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 7 827

QUOTE(DrPotf0r @ 24-01-2009, 10:58)
Obie te gry są abandonwarem od jakiegoś czasu, można je ściągnąć z wielu innych stron za friko bez rejestracji.
*

Niby tak, ale te są ładnie skonwertowane pod windę, zresztą i tak warto się zarejestrować bo może i inne ciekawe tytuły wyskoczą :)

to pewno the dig tez skonczyles ? smile.gif

Z tą grą miałem tylko lekki styk za młodu, trochę pograłem jednak zawsze wolałem gry Lucasa z jajem (Monkey Islands, Full Throthle czy nawet Indiane Jones'a) :P Zresztą sci fi aż tak mnie nie jarało, zwłaszcza tego typu. Choć pewnie nadrobię tę zaległość jak się tylko okazja nadarzy bo jako dzieciak nie specjalnie się w tą grę wgryzłem.
Z "poważnych" gier wolałem Police Questa. Ktoś pamięta zadanie z kopiącym się żulem, ekshibicjonistą który mógł naszego protagonistę zasztyletować, o ile nie miało się refleksu aby wyklinać szybko na kajdanki? :P dziiż nienawidziłem tego typu rozwiązań;/

A właśnie jedną z moich ulubionych przygotówek z czasów młodości, opowiadała o przygodach detektywa którego wysłano na łajbie, aby znalazł morderce kogoś tam... Pamięta ktoś nazwę bo mi uleciała z głowy, a koniecznie chce w to znowu pograć? :)
Swoją drogą w pierwszej klasie podstawówki mieliśmy napisać dziennik naszego ulubionego bohatera, więc napisałem o przygodach tego gościa :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 24-01-2009, 14:59
Post #102

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 1 766

juz np francuskie przygoduwki typu balck mirror

Black Mirror zrobili Czesi.
nigdy nie zakumalem sokala i po prostu nie wiem czemu sie ludzie nad nim tak zachwycaja...

Masz na myśli Benoit Sokal'a? Jego gier też nie lubię (np. Syberia jest dla mnie porażająco drętwa). Mam ochotę za to zagrać w stworzoną przez niego Nikopol: Carnival of Immortal, na podstawie świetnej Trylogii Nikopola autorstwa Bilala...
+Quote Post
post 19-03-2009, 09:51
Post #103

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Z najnowszych pozycji próbujących przywrócić przygodówką ich dawny blask są:
- Ceville - stara dobra "rysunkowa" forma ;]
- Art of Murder: Klątwa Lalkarza - druga część
- A Vampire Story - kolejna "rysunkowa" przygodówka, tym razem z pod ręki twórców Monkey Island.
- Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona
- Secret Files 2: Puritas Cordis - druga część
+Quote Post
post 19-03-2009, 10:09
Post #104

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

Jest też, podobno całkiem przyzwoity, Sherlock Holmes vs. Arsene Lupin. A jego następcą ma być Sherlock Holmes vs. Kuba Rozpruwacz. Coraz bliżej jest też piąty Simon - czwórka wypadła fajnie, więc może i kontynuacja da radę. Oj, będzie się działo. ;)
+Quote Post

6 Strony « < 4 5 6
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-11-2019, 22:55