Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> GTA IV

post 10-03-2008, 14:11
Post #21

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 139

QUOTE(Quinn @ 10-03-2008, 07:43)
Dobić was?  :P Zakupię grę w dniu premiery, tj. 29. Kwietnia, na konsolę Play Station 3, której jestem posiadaczem. Tak, kocham to uczucie.  :lol:

Oczywiście pisane powyżej z dużą dozą ironii, choćby do samego siebie.  ;)
*

Nie wiem co ty tutaj tak kochasz, ja bym wolal miec xboxa 360 niz ps3.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 10-03-2008, 16:43
Post #22

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 2 509

QUOTE(Blade)
Nie wiem co ty tutaj tak kochasz. Ja bym wolal miec xboxa 360 niz ps3.
Jak to co? Wszystko!
Jesli wolisz 360 od nowego PS'a to trzeba Ci to wybaczyc, mlody jeszcze jestes. Sony przebojem wbilo sie na konsolowy rynek ze swoim PSX, PS2 wynioslo je na szczyt i po ponad 11-letnim panowaniu (calkiem niezle tytuly wychodza po dzis dzien) ustapilo miejsca PS3. A jesli ktos ma watpliwosci, ze "trojka" nie deklasuje 360 i Wii wystarczy troche poczekac. Choc nowa konsola Sony wyszla ze sporym opoznieniem na rynek amerykanski i europejski, mysle, ze w ciagu roku lub dwoch nikt nie bedzie mial watpliwosci, ktora z konsol nowej generacji jest najlepsza.
Mniej wiecej wtedy tez powinny zaczac na nowego play'a wychodzic gry, ktore beda potrafily wykorzystac drzemiaca w nim moc. Pierwszym takim tytulem ma byc wlasnie GTA IV (choc sami tworcy mowia, ze do 100% mozliwosci PS3 jeszcze troche im zostalo) i tu wracamy do wlasciwego watku tematu ^_^
Wg mnie najlepsza z serii GTA byla czesc pierwsza. Za tzw. "miodnosc". Gralo sie cudownie, tytul mial swoj gangsterski klimat, poszczegolne zadania roznily sie od siebie (nie tylko "znadz i zabij") i mimo slabej jak na tamte czasy grafiki GTA wlamalo sie do serc graczy na stale. Pozostale czesci tylko liznalem po troszku, ale to juz nie bylo to samo ;/
Nowa odslona serii oprocz lepszej (!) grafiki i wiekszego (!) swiata gry ma wlasnie powrocic do klimatow z pierwszej czesci. I osobiscie za to najmocniej bede trzymal kciuki. Po obejrzeniu trailerow GTA IV uwazam, ze jest na co czekac!
A jaka bedze sama gra? Zobaczymy juz koncem kwietnia (tzn. kto zobaczy ten zobaczy ^_^).
+Quote Post
post 02-05-2008, 10:01
Post #23

Outlander
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 132

Dziś kupuję, w empiku chodzi po 229 na PS3 i klocka
+Quote Post
post 02-05-2008, 10:04
Post #24

SHM-1
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 4 119

A ja GTA IV już mam, jak mówiłem, od dnia premiery, acz grałem dotąd niewiele, co niebawem nadrobię.
+Quote Post
post 02-05-2008, 12:45
Post #25

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 2 139

QUOTE(el_g @ 10-03-2008, 15:58)
QUOTE(Blade)
Nie wiem co ty tutaj tak kochasz. Ja bym wolal miec xboxa 360 niz ps3.
Jak to co? Wszystko!
Jesli wolisz 360 od nowego PS'a to trzeba Ci to wybaczyc, mlody jeszcze jestes. Sony przebojem wbilo sie na konsolowy rynek ze swoim PSX, PS2 wynioslo je na szczyt i po ponad 11-letnim panowaniu (calkiem niezle tytuly wychodza po dzis dzien) ustapilo miejsca PS3. A jesli ktos ma watpliwosci, ze "trojka" nie deklasuje 360 i Wii wystarczy troche poczekac. Choc nowa konsola Sony wyszla ze sporym opoznieniem na rynek amerykanski i europejski, mysle, ze w ciagu roku lub dwoch nikt nie bedzie mial watpliwosci, ktora z konsol nowej generacji jest najlepsza.
Mniej wiecej wtedy tez powinny zaczac na nowego play'a wychodzic gry, ktore beda potrafily wykorzystac drzemiaca w nim moc. Pierwszym takim tytulem ma byc wlasnie GTA IV (choc sami tworcy mowia, ze do 100% mozliwosci PS3 jeszcze troche im zostalo) i tu wracamy do wlasciwego watku tematu ^_^
Wg mnie najlepsza z serii GTA byla czesc pierwsza. Za tzw. "miodnosc". Gralo sie cudownie, tytul mial swoj gangsterski klimat, poszczegolne zadania roznily sie od siebie (nie tylko "znadz i zabij") i mimo slabej jak na tamte czasy grafiki GTA wlamalo sie do serc graczy na stale. Pozostale czesci tylko liznalem po troszku, ale to juz nie bylo to samo ;/
Nowa odslona serii oprocz lepszej (!) grafiki i wiekszego (!) swiata gry ma wlasnie powrocic do klimatow z pierwszej czesci. I osobiscie za to najmocniej bede trzymal kciuki. Po obejrzeniu trailerow GTA IV uwazam, ze jest na co czekac!
A jaka bedze sama gra? Zobaczymy juz koncem kwietnia (tzn. kto zobaczy ten zobaczy ^_^).
*

Ja juz zmienilem zdanie - wole ps3 :D .

Jak tam panowie idzie granie w najnowsza odslone gry z serii gta?
+Quote Post
post 02-05-2008, 17:27
Post #26

SHM-3
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 4 233

Koleś od seri MGS stwierdził że PS3 to przereklamowane badziewie które wcale nie ma tyle mocy ile Sony zapowiadało. Ja mu wierze.
+Quote Post
post 02-05-2008, 21:36
Post #27

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 396

Jedynka była najlepsza jeszcze z jednego powodu... Była trudna, żadnego paska hp czy podchodzenia po 10 razy do jednej misji...
+Quote Post
post 03-05-2008, 10:38
Post #28

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

a ja poczekam aż wyjdzie na pieca :P
imho szkoda że nie dali możliwości uprawiania parkour po mieście tak jak w SA dali bujanie sie na bmx ;)
+Quote Post
post 03-05-2008, 11:58
Post #29

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 195

A ja słyszałem, że w GTA IV klną po polsku. Niech posiadacze tej giery się wypowiedzą.
+Quote Post
post 03-05-2008, 12:19
Post #30

SHM-1
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 4 119

QUOTE(Glassius @ 03-05-2008, 11:13)
A ja słyszałem, że w GTA IV klną po polsku.
*

Owszem, klną po polsku.
+Quote Post
post 04-05-2008, 19:43
Post #31

SHM-0
Group Icon

Ten filmik krąży w różnych wersjach po necie. Ja bym wolał osobiste zwierzenie się forumowicza.
+Quote Post
post 04-05-2008, 21:39
Post #32

Outlander
Group Icon

Grałem jakieś 5 godzin, może ciut więcej. Do tej pory nie zdarzyło mi się napotkać tego polskiego akcentu, choć nie wykluczam, że może taki być. Przeróżnego humoru w tej grze nie brak.
+Quote Post
post 05-05-2008, 16:26
Post #33

SHM-0
Group Icon

Graj dalej i dużo kasy życzę:D
+Quote Post
post 06-05-2008, 08:40
Post #34

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Poważnie sie zastanawiam nad kupnem PS3 dla samego GTA IV ;] ... aż mnie skręca jak mam czekać do października a pewnie poczekamy do grudnia bo przesuną premierę ...
+Quote Post
post 06-05-2008, 08:50
Post #35

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

NA PC to i tak pewnie nie wyjdzie - tyle się pojawia sprzecznych sygnałów, że ja dziękuję (a i tak trzeba by pewnie kompletnie zmodernizować kompa). Na PS3, ani na xboxa w tej chwili mnie nie stać (a dla jednej gry i tak bym nie kupił). Nie wiem, jak pozostała część pecetowego betonu, ale ja po dwóch dniach biegania z okrzykiem "GTAIV" już sobie odpuściłem.
+Quote Post
post 06-05-2008, 11:39
Post #36

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

Ja sie wogole nie przejmuje gta6 aka GTA IV, co innego bedzie w przypadku Mafii cz.2 chociaz emocje tez powoli opadaja (jak czytam jak ja upraszczaja : ().
+Quote Post
post 06-05-2008, 11:48
Post #37

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Po Video-relacjach na Gamespot wczoraj cały dzień chodziłem z pianą na ustach ;] ...
+Quote Post
post 06-05-2008, 15:24
Post #38

Outlander
Group Icon

No generalnie ciężko odlepić łapy od pada. Grywalność masakryczna, fabułka rozwija się ciekawie, gra wygląda bardzo dobrze. Nie żałuję tego wydatku. A na Mafię też czekam, prawdopodobnie będzie to mój kolejny zakup.

A jednak: GTA IV na PC!!!

Ten post był edytowany przez Micronus: 06-05-2008, 19:18
+Quote Post
post 05-12-2008, 23:16
Post #39

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 590

No cóż, wbrew przekonaniom osób wcześniej wypowiadających się w temacie GTA IV na pieca wyszło kilka dni temu. Dziś nabyłem ową grę i może w punktach przedrstawię moje z nią przeżycia:
1 Rozdziewiczenie pudełka. Czyli zdarcie folii, demontaż kartonowego opakowania z DVD case'a i jego otwarcie zaowocowało ujrzeniem dwóch fajnych płytek DVD, dwóch książeczek i mapy Libert City - super fajnie
2 Jako że wcześniej wyczytałem, że trzeba mieć w przypadku Win XP Service Packa 3, to sobie wcześniej ściągnąłem i przystąpiłem do do jego instalacji - 30 minut.
3 Service pack zainstalowany, więc wkładam DVD do napędu i wyskakuje mi okienko z dwoma przyciskami i napisami w postaci kwadratów... trudno. Intuicyjnie klikam na większy przycisk i odpala się instalacja. Tu na szczęście wsio jest po angielsku, więc bezproblemowo przebywam przez proces instalacji gry oraz R* Games Social Clubu (taki Rockstarowy steam). W międzyczsie zakładam konto na owym RGSC żeby później nie tracić czasu. - kolejne 30 min (no ok, 18GB w przeciwieństwie do niecałego 1GB z SP3 ma praw się tyle czasu instalować)
4 Odpalenie gry: Wyskakuje info, że muszę ściągnąć i zainstalować aplikację do Games fro Windows Live - jako, że szybkiego łącza nie mam, to tracę na to z 10-15 minut.
5 Odpalenie gry próba kolejna: Trzeba się zalogować poprze program-klienta na RGSC. OK, wklepuję email i haslo, które już zarejestrowałem... Login Failed?! Oj Capsa przez przypadek wcisnąłem. Wklepuję bez capsa i czekam... po minucie informacja, że nie można się połączyć (www śmiga, a poza tym przed chwilą jakoś uzyskał odpowiedź o błędnym haśle... troszkę dziwne, a oczywiście przez www mogę się zalogować na RGSC), próba druga... i to samo. Na szczęście jest opcja play offline czy jakoś tak. Klikam i w końcu po ponad 1,5 godziny gra się odpala. HURRRAA!!! Chciałoby się krzynąć.
6 Szybkie dopasowanie ustawień: w opcjach grafiki podana jest ilość MB pamięci karty graficznej jaką dane ustawienia będą pożerały oraz ilość, którą gra ma do dyspozycji, więc ustawiam tak, żeby było kilka MB w zapasie.
7 Start game!! Filmik przeleciał, wsiadam do samochodu, wyjeżdzam z portu (w tym miejscu wpomnę o fatalnej pracy kamery podczas jazdy samochodem, tzn przy skęcaniu widzimy bok samochodu a nie to co się dzieje przed nim) i jebudu. Kmputer się zawiesza. Nie działa CTR-ALT-DEL, ALT-F4, CTRL-ESC i wszystko inne co powinno w jakiś sposób wywalić mnie do pulpitu. Jedyne co działa to reset.
8 Odpalam grę i zmniejszam ustawienia grafiki. Dojechałem tam gdzie miałem dojechać i znów jebudu. Kolejny reset. Dalszych przeżyć nie opiszę, ponieważ takich nie było - wysedłem na piwo z kumplami.

Poza tym do grania online trzeba zarejestrować się we wspomnianym RGSC i połączyś się za pomocą programu-klienta, co jak już wspomniałem mi się nie udało. Ponadto trzeba się zarejestrować w usłudze Games for Windows Live, co w polsce jest oficjlanie niemożliwe (a obejście tego może podobno skutkować banem). No żesz k***a normalnie pięknie.

Podsumowując. Za ponad 100zł dostajemy grę o wręcz kosmicznych wymaganiach sprzętowych (zapomniałem dodać, że Crysis:Warhead, Fallout3 i Stalker CS działają na moim sprzęcie w rozdzielczości 11cośtamx86cośtam lub 1240x1024 na full detalach), nie można w nią oficjalnie w Polsce pograć w trybie multiplayer* i na dodatek po pięciu minutach gry muszę resetować komputer. Jednym słowem dostałem drogie gówno w fajnym opakowaniu.

*Można to obejść rejestrując się na jakiś adres z USA czy Anglii (podobnie jak na Xbox Live). Chodzą słuchy jednak, że można za to dostać bana. Chociaż kumple są zarejestrowani na jakieś juesejowe adresy na Xbox Livie już długi czas i nikt się o to nie czepiał, więc już sam nie wiem co o tym sądzić.
Cenega tutaj też jest współwinna, bowiem jako dystrybutor na Polskę powinna zapewnić polskim graczom możliwość swobodnego korzystania ze wszystkich funkcji w produkcie, który sprzedają. Wszak np. żaden polski dealer zagranicznej marki samocodów nie powie, że poduszki powietrzne w sprzedawanych przez niego samochodach niestety w polsce nie zadziałają.

Miał być super hit a jak narazie wyszła z tego porażka roku!
+Quote Post
post 05-12-2008, 23:23
Post #40

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 7 827

No porażka roku typu Turning Point to na pewno nie jest. Ale nawet mnie nie strasz, po zawodzie z F3 (z kolumn leci GLOW...) nie wierze że GTA naprawdę... jest zawodem. To jest obecnie jedyna gra na którą czekam (po BG3 wreszcie zapowiedzianym :D ) Aż tak zle Salomonie? :(
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 17-11-2019, 01:03