Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> StarCraft II

post 20-03-2008, 08:14
Post #21

SHM-4
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 951

QUOTE(Zocik @ 19-03-2008, 11:06)
Nic takiego nie bylo oficjalnei ani nieoficjalnie mowione. Moze taki sreen Ci sie trafil? Wez zapodaj.
*

przykład 1, przykład 2.
Po prostu zauważyłem, że na wszystkich screenach i gameplayach przez ten lasek przechodzi tylko i wyłącznie piechota (zety, mariny) a nie przejeżdza żaden pojazd. Być może się mylę, ale wydaje mi się, że to chyba tak działa, chociaż możliwe, że to tylko ozdoba.

QUOTE(KeniG @ 19-03-2008, 15:51)
entrop mi się wydaje że gdzieś na którymś z nowych obrazków z F3 widziałem bilbord reklame schronów.
*

Jak widziałeś to w F3 to nie oznacza nic specjalnego O.o Reklama F3 w F3?

btw - filmik zerga, wcześniej dostępny na gametrailers.com jest już oficjalnie na stronie Starcraft2.com
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 20-03-2008, 13:33
Post #22

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

QUOTE(Entrop)
Jak widziałeś to w F3 to nie oznacza nic specjalnego O.o Reklama F3 w F3?

No joo! Reklama SC2 czy jakiś szneków związanych z innymi znanymi seriami w F3 - to by dopiero było coś! A i potwierdzenie kontynuacji popkulturowego miksu jakim cechują sie poprzednie Fallouty.
+Quote Post
post 22-03-2008, 07:45
Post #23

SHM-4
Group Icon

gejplej! prawdziwy gejplej z prawdziwej gry!

http://www.starcraft-2-mecca.de/zergdownlo...cGGNrk&fileid=5

jakby nie działało to wejdźcie tutaj: http://www.starcraft-2-mecca.de/filebase/videos.php i ściągnijcie Zerg Cam Gameplay - 3 kurze Games - PvZ - ZvP - ZvP

ja musiałem kliknąć na linka "zapisz element docelowy jako"

moje uwagi :)
- Collosus powstaje dośc szybko, myślałem, że to bardziej zaawansowana jednostka
- Zmienili mu rodzaj strzału - wcześniej koncentrował laser na jednej jednostce, teraz wali po wszystkich (pewnie słabiej). Nie ukrywam, że poprzedni efekt bardziej mi się podobał.
- Queen w wersji zaawansowanej nazywa się Large Queen a nie Lair Watcher :P
- Można pojedynczemu Zergowemu jajku kazać gdzieś "iść" po tym jak się wykluje.
- Pojawiły się jakieś dziwne przeszkody na platformach wejściowo/zejściowych, które trzeba zniszczyć zanim będzie można na nie wejść. Kolejny ukłon w stronę graczy (w jedynce pomysłowi kreatorzy map, którzy nie chcieli, żeby za szybko używać ramp, stawiali na nich kryształy które trzeba było najpierw wydobyć, lub jakieś neutralne budynki które trzeba było zniszczyć)
- Krater z gazem wygląda beznadziejnie
- Overlord wygląda, jakby wyćpal jeszcze więcej zioła niż w jedynce ;-) Lubię tą jednostkę, lata sobie powoli z opuszczonymi mackami i ma wszystko w dupie :D A jak mu się każe gdzieś polecieć to harczy tonem który sugeruje jakiś komentarz o twojej matce

Miałem to już wcześniej napisać, bo zauważyłem to już jakiś czas temu: Jak się zaznacza kilka jednostek, to można użyć ich specjalnych funkcji każdej po kolei, nie wybierając przy tym poszczególnej jednostki. Przykładowo, na tym filmiku koleś zaznaczył kilka dron, i nie wybierając żadnej szczególnej, nie odznaczając całości, po prostu kliknął na kilka kryształów po kolei i każda poszła do innego. Widziałem, że inne jednostki też tak robiły, np. ghosty zrzucały posiłki w gameplay'u terran. Moim zdaniem fajny bajer, ale boję się, że sztormiarze dostali przez to zbyt potężnego powerupa.. wyobraźcie sobie 20 psionic stormów równocześnie na mapie.
+Quote Post
post 27-03-2008, 01:51
Post #24

SHM-4
Group Icon

Filmik z zastrzeżeniami: http://pl.youtube.com/watch?v=s7k3ZM6bQx4

W sumie zgadzam się z wszystkimi punktami oprócz Collosusa, którego wyrzucać nie należy.
+Quote Post
post 05-04-2008, 10:33
Post #25

SHM-4
Group Icon

+Quote Post
post 05-04-2008, 11:11
Post #26

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 872

1 kwietnia juz byl. :rolleyes:
+Quote Post
post 22-04-2008, 15:37
Post #27

SHM-3
Group Icon

Takie male podsumowanei znalazlem ostatnio:
klik

I takie moje male spostrzezenia:
- sledze wiekszosc informacji na biezaco, wiec podane tutaj nie sa dla mnei zadnym zaskoczeniem
- chyba zrobie sobie "przerwe" w czytaniu newsow o SC2, sledzenie tych zmian przestalo mnie juz "bawic"
- ogolnie to Blizzard chyba zbytnio sie pospieszyl z przedstawieniem SC2 - gra raczej nie zdazy wyjsc w 2008 (obym sie mylil)
- te ciagle zmiany powoduja, ze gracze maja juz metlik w glowie (np. ciagle dodawanie/zabieranie black hole mothershipa), a finalna wersja bedzie i tak ZUPELNIE inna (bo w czasie beta testow bankowo powstana nowe IMBA taktyki)
+Quote Post
post 20-10-2008, 05:49
Post #28

SHM-4
Group Icon

Starcraft II zostanie podzielony na 3 gry.
Co tu dużo mówić, przeczytajcie u źródła: http://www.shacknews.com/onearticle.x/55267

W skrócie - kampania każdej z ras będzie wypuszczana w osobnym dodatku, w oryginalnym SCII będą tylko misje Terran. Zapewne dorzucą też kilka jednostek, ergo aby w pełni korzystać z multiplayera, czyli esencji tej gry, trzeba będzie kupić wszystkie trzy wersje. Wprawdzie piszą, że prawdopodobnie multi zostanie niezmienione z podstawki, ale nie dajmy się nabrać - wtedy nikt by nie kupił dodatków.

Nie powiem, zagrywka bardzo w stylu Blizzarda, któremu najwyraźniej z nadmiaru kasy się we łbie poprzewracało.
+Quote Post
post 20-10-2008, 09:28
Post #29

SHM-3
Group Icon

Moze i skok na kase ale chyba kazdy pamieta jak bardzo Brood Wars rozni sie od podstawowego SC. I to na plus. Po prostu zamiast jednego dodatku dostaniemy 2.
+Quote Post
post 20-10-2008, 09:43
Post #30

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 5 072

Nurtuje mnie to czy S2 odniesie takie same wyniki sprzedaży jak S1, który przecież cały sukces zawdzięcza prostocie i odpowiedniemu zbalansowaniu, z prostotą w drugiej części może być nie za ciekawie... najtrudniejszą chyba częścią będzie balansowanie, pewnie nie jeden patch wyjdzie.

No i - czy znajdzie się miejsce na mody?
+Quote Post
post 20-10-2008, 10:07
Post #31

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

Ech, patrzeć hadko... Wygląda na to, że support fanów supportem fanów, ale zyski przesłaniają oczy nawet firmom chwalonym za dobry kontakt z ich klientami. Smutne. :(

Takie szatkowanie robi się coraz popularniejsze - kolejne, kilkugodzinne odcinki Half-Life 2, przygodówka Sam'n'Max pociapana na pojedyncze epizody, teraz Starcraft 2 z jedną rasą na część. Zaraziły się tym już FPSy, przygodówki, RTSy, co dalej - crpg podzielone na akty? Ech...
+Quote Post
post 20-10-2008, 10:13
Post #32

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 5 072

Jeśli każdy dodatek będzie w niskiej cenie - to prosze bardzo, żeby nie było, że za jednągrę płace jak za 3 albo 2,5
+Quote Post
post 20-10-2008, 10:19
Post #33

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

Na całą historię w Sam & Max ma się składać sześć epizodów. Wyszły dotąd dwa - każdy w momencie premiery kosztował ok. 80 zł. I głównym zarzutem wobec obu było to, że są bardzo krótkie i wystarczają na zaledwie kilka godzin.

Wątpię żeby epizody SC2 były tańsze...
+Quote Post
post 20-10-2008, 13:19
Post #34

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

Diablo 3 wyjdzie podzielony na akty.
Za Prolog z intrem i wyborem postaci zaplacimy 139,99 ;)
+Quote Post
post 20-10-2008, 20:33
Post #35

SHM-4
Group Icon

QUOTE(Ulyssaeir @ 20-10-2008, 11:24)
najtrudniejszą chyba częścią będzie balansowanie, pewnie nie jeden patch wyjdzie.

No i - czy znajdzie się miejsce na mody?
*

Cóż, akurat o to bym się nie martwił. Wiadomo, że balans nie będzie idealny, ale do beta testingu zaproszono setki azjatów, w tym mistrzów kilku ostatnich WCG. Wiadomo, że milion znajdzie to, czego nie znalazł tysiąc, ale na pewno nie będą to wielkie zmiany. Trzeba wziąść też pod uwagę, że to, co może się wydac na początku dysbalansem, może wyglądać zupełnie inaczej jak nauczymy się dobrze grać.

Co do modów - od początku istnienia gry Blizzard zapowiadał, że do gry dołączą edytor, taki sam, który był w SC, i ten sam, z którego sami korzystali przy robieniu kampanii.
+Quote Post
post 21-10-2008, 07:36
Post #36

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Goliath, Wraith i Vulture powracają do Stacraft 2
+Quote Post
post 21-10-2008, 09:41
Post #37

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 7 827

QUOTE(DargH @ 20-10-2008, 14:00)
Diablo 3 wyjdzie podzielony na akty.
Za Prolog z intrem i wyborem postaci zaplacimy 139,99 ;)
*

Proszę nie straszyć:) Ja tutaj akuratnie czekam na D3, a taki manewr jak przypadku S2 raczej skutecznie by mnie zniechęcił do kupna, do czasu aż by wyszedł składak jakiś z wszystkimi częściami.

Swoją droga nie rozumiem Blizzarda zupełnie, zarabiają miliony dolarów na Wowie, zarabialiby na nim jeszcze długo, nawet jakby nie mieli w planie wydania dodatku, więc po co kroją Starcrafta na 3 części? Blizzard'a szanuje i mam nadzieje że nie będę musiał zmieniać mojego zdania na temat tej firmy, jak się okaże jednak że te wszystkie 3 kampanie zmieściły by się na jednym albo dwóch dvd to obawiam się iż, i z szacunkiem będzie kiepsko i z wcześniejszą reputacją firmy, która raczej w przeszłości nie bawiła się w takie patenty rodem z Heroes Chronicles

Albo może Blizzard z EA zaczął współpracować? he he
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-11-2019, 07:15