Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Internetowe sklepy ASG, kupowałem, polecam, nie polecam

post 14-07-2006, 10:46
Post #21

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 389

A miales jakies porownanie z elektrykiem ;)
Wiadomo ceny znosne ale wykonanie maja slabe (chociaz spotkalem sie z dobrymi wyrobami made by hinczyk; mowa o springach nei o well i cyma metal gb).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 14-07-2006, 21:06
Post #22

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 236

Tylko że WMasg.pl gdzie sa sklepy internetowe nie poleca sie Machineguna.pl.
Mam elektryka z tego sklepu i paru moich znajomych też ma i nie narzekają na ten sklep.
WMasg.pl go nie poleca ciekawy jestem dlaczego 8] ?
+Quote Post
post 14-07-2006, 21:13
Post #23

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 1 501

Saluś - kilka osob ze srodowiska warszawskiego zamowio sobie upgradowane wersje na MG - zamaist obiecanej wymiany na wzmocione nowe czesci typu sprezyna, dysza, cylinder itp., kolesie z MG podkładali podkłądki pod stockowe sprezyny i to czesto bez smarowania...a poza tym nie oddawali ci czescistockowych (co ejst niepiosanym standardem) - polecam oblookac forum warrior.pl, tam jest wątek jakie inne wałki robią kolesie z machineguna...
Jezeli to faktycznie prawda, to nie dziwie sie ze na wmasg.pl przestali polecac MG (który poza tym do najtanszych nie nalezy) zawsze masz jednak alternatywe w postaci firearms.pl lub asgshop.pl B)
+Quote Post
post 14-07-2006, 21:22
Post #24

SHM-0
Group Icon

A ja mam elektryka od nich jak bym to wiedział to bym go nie kupował od nich :krzeslo:
+Quote Post
post 14-07-2006, 21:24
Post #25

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 1 501

Wiesz - podobnoz nie zawsze tacy byli :) - zreszta poki działa (zakładma ze masz stocka) i nie musisz w nim grzebac to sie nie przejmuj - ale na wszleki wypadek jesli bedziesz musiał cos naprawaic rozważ inny serwis niż MG...a najlepiej przedtem spytaj sie znajomych czy mieli jakies problemy z serwisem MG :]

+Quote Post
post 14-07-2006, 21:35
Post #26

SHM-0
Group Icon

Ok dzięki za dobrą radę MartEEnez.
+Quote Post
post 06-09-2006, 12:44
Post #27

SHM-1
Group Icon

likwiduja firearms.pl, no ale sklepow asg pojawia sie coraz wiecej jak np. zbrojownia
+Quote Post
post 06-09-2006, 16:15
Post #28

SHM-4
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 2 321

QUOTE (szmerglu @ 06-09-2006, 11:59)
likwiduja firearms.pl, no ale sklepow asg pojawia sie coraz wiecej jak np. zbrojownia

Zbrojownia? :huh:

A tak BTW: To będę miał do ciebie interesa szmerglu, ale to na privie zagadam niedługo ;)
+Quote Post
post 07-09-2006, 17:30
Post #29

SHM-1
Group Icon

KLIK
adres zbrojowni :-) Jak narazie z tego co mi sie obilo o uszy to daja rade
+Quote Post
post 12-07-2007, 11:09
Post #30

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

Sklepów w sieci - jak widać - jest od cholery i trochę. Ja jednak napiszę coś - co pewnie większość bardziej siedzących w klimatach uzna za truizm :P

Otóż uważam, że jak już to najlepiej kupować na miejscu - jak jest tak możliwość oczywiście.

I tu z mojej praktyki polecałbym sklepy military.pl oraz ich "filię: cybergun.pl powiązane z mieszkaniem w okolicach 3miasta. Kupując tam warto dokonać porównania - bo coś droższe na military.pl jak ten Walther P99 - tam za 69,00 kapsli. Na cybergun.pl jest zaś za 39,00 złotych. Mimo, że to ten sam kod towaru.

Może jakaś guła, może świadoma polityka (jak się dowiedziałem z rozmowy z gościem ze sklepu) - cholera wie ;)
+Quote Post
post 12-07-2007, 15:07
Post #31

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

Niestety coraz wiecej sklepów kończy swoją działalność stacjonarną i zostaje jedynie droga internetowa.

ja po raz kolejny polecam Taiwangun i powiem ze kontakt sie poprawił wymiana z 5ciu maili o sprzęcie w godzinę :)
+Quote Post
post 12-07-2007, 15:40
Post #32

Schronowy Inżynier
Group Icon

Military.pl chyba dobrze przędzie, skoro stać ich na wynającie wypasionej siedziby - baaa - salonu wręcz, w centrum Sopotu. Do tego z kilku pracowników - słowem firma kolos, która bardzo dobrze potrafi wypłukać kieszenie z kapsli ;)

Mi tak, hmm... z parę stówek - no ale chciałem mieć parę rzeczy, które można by użyć także do innych rzeczy. Np. gogle do szlifowania :lol:
+Quote Post
post 12-07-2007, 20:26
Post #33

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

Hm.. Military.pl [tu nastepuje oczywisty błąd entropa, który mana myśli Militaria.pl] Nie wiem jak jest w Sopocie, ale we Wrocławiu jest on sklepem z najdroższymi możliwymi cenami (nie dziwię się w sumie, mają siedzibę z wyposażeniem "na pełnym wypasie" w centrum miasta) i raczej oferuje sprzęt dla użytkowników wiatrówek i ogólnie militariów. Rzeczy do asg są tylko te na prawdę podstwowe jak kilka (1-3) wag kulek, gaz i dziwne, podejrzanie tanie bronie - np ingram-elektryk za 60 zł. A np. pasów do broni już nie mają.

Z obsługą jest róznie. Oddałem im swojego deserta do naprawy, to nie podołali, jak kupowałem celownik do mojego M700 (dla niewtajemniczonych - karabin snajperski) to mi koleś chciał wcisnąć otwarty kolimator. Natomiast kupiłem tam kilka lat temu buty taktyczne i się świetnie trzymają.

No i ceny.. zazwyczaj droższe o 20%-30% od tego co w zwykłych sklepach asg, +mają dużo "itemów z górnej półki" jak lunety do broni za 4tys zł itp.

Dla mnie sprawia wrażenie sklepu dla ludzi którzy mają (za)dużo pieniędzy i dopiero chcą zacząć wkręcać w militaria. Zaawansowani/mniej zamożni klienci raczej robią zakupy gdzie indziej. Choć przyznam, że jak mi się nie chce latac po wrocku w poszukiwaniu jakiejś pierdoły czy czekać na zamówienie z internetu, to idę tam.

Z całego serca natomiast polecam Taiwanguna i Capri ASG. (nie, nie płacą mi za to :P)

Ten post był edytowany przez entrop: 13-07-2007, 14:25
+Quote Post
post 12-07-2007, 21:36
Post #34

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 434

Ja wiem? Ja z military nabywałem parę giwerek i jestem zadowolony (znaczy się i ze sklepu i z broni;) ). A przede wszystkim mają kulki ICS`y które są dużo lepsze od osławionych blasterów i innych badziewi i tańsze przy okazji ;).
A co do P99 to właśnie na military nabyłem swojego za 39 kapsli, natomiast na cyberGunie kupowałem dla kumpli z ekipy te pistolety. Zresztą to jeden sklep jest jak już ktoś zauważył ;).
+Quote Post
post 13-07-2007, 01:36
Post #35

Schronowy Inżynier
Group Icon

Kwestią której tu chyba szerzej nie omówiono to kto kupuje sprzęt w sklepach ASG. Inaczej do sprawy podejdą zapaleni hobbyści a inaczej niedzielni strzelankowcy. Do których m.in. ja się zaliczam :P

Traktując posiadany pistolet jako "wyrafinowaną zabawkę" - warto wobec tego kupić sobie coś co da nam namiastkę posiadania sprzętu, jaki mają normalnie ludzie pracujący w "firmach" czy w wojsku.

Dlatego, jak juz coś kupować w przypadku bycia niedzielnym ASGowcem, to lepiej kupić coś droższego, ale z odpowienią jakością. A najlepiej jeszcze przed zakupem, mieć możliwość pomacania sobie tego czy tamtego.

Jeśli jesteśmy przy Military.pl, to np. cena u ich za Berettę 92FS z CG, jest taka sama w innych sklepach, na które dziś weszłem, zapisując sobie co niektóre tematy z tej tablicy.

No ale diabeł tkwi w szczegółach - zwłaszcza, jeśli jako hobbysta, zaczniemy w nich gmerać :P

Ogólnie rzeczy o których tu piszemy nie należą do tanich. Dlatego zawsze lepiej jest się udać - jeśli mamy taką możliwość - na miejsce, i tam naocznie przekonać się w czym rzecz.
+Quote Post
post 13-07-2007, 13:23
Post #36

Schronowy Inżynier
Group Icon

Heeee :lol:

No fakt:
- Militaria.pl - mają swoje siedziby w W-wie, Wrocku i Gdyni
- Military.pl - to firma tylko siedząca w Sopocie.

Co do różnic między sklepami to się nie wypowiem, ale obu bym dał plusy za możliwość osobistego obejrzenia towaru i takiegoż ewentualnego odbioru 8]
+Quote Post
post 13-07-2007, 13:34
Post #37

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

racja, mój błąd :)
+Quote Post
post 14-07-2007, 20:19
Post #38

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 332

Ja mogę polecić Specshop - sklep z trochę lepszymi replikami, mają chyba wszystkie repliki G&G, sporą ofertę Tokyo Marui, KSC. Mają bardzo dobre kulki G&G w dobrej cenie.
Zamawiam tam od dłuższego czasu i nie ma z nimi żadnych problemów.

Ten post był edytowany przez Tathagata: 14-07-2007, 20:25
+Quote Post
post 17-07-2007, 10:23
Post #39

Shina - Królowa Jungli
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 764

QUOTE(Saluś @ 14-07-2006, 22:21)
Tylko że WMasg.pl gdzie sa sklepy internetowe nie poleca sie Machineguna.pl.
Mam elektryka z tego sklepu i paru moich znajomych też ma i nie narzekają na ten sklep.
WMasg.pl go nie poleca ciekawy jestem dlaczego  8]  ?
*

Słyszałem plotkę (:D ) że wmasg.pl nie ma dobrego zdania równierz o tych sklepach które nie wysyłają im replik do testowania - ale może to po prostu złośliwość internautów...
+Quote Post
post 17-07-2007, 13:14
Post #40

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 332

Kupowałem i chwaliłem ten sklep do czasu...
Ostatnie zrealizowane zamówienie z którego byłem zadowolony miałem w grudniu 2006.
Potem przestali być wiarygodni, np. brak wystawionej faktury, czy coś takiego z marca:
witamy,

niestety w chwili obcnej nie ma możliwości przedpłaty na konto.
Czy mamy wysłać paczkę za pobraniem?

pozdrawiamy
Machinegun.pl

Co to za sklep który ma dolny limit zakupów od 300zł, nie wystawia faktur i przyjmuje tylko gotówkę?

+Quote Post

3 Strony < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 15-12-2019, 08:02