Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Gry Bottom Ten, Czyli najlepszy gry od dna ;]

post 11-05-2007, 10:32
Post #41

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 623

Fallout Tactics - wiem, że to z założenia gra taktyczna, ale po grze w świecie fallouta oczekiwałem więcej doskonałych rozmów, questów a nie tylko głupiej siekaniny
UFO : Decydujace Starcie - bo misje taktyczne są niewiarygodnie nudne ( bo poza tym gra jest extra... szkoda że walki to jej esencja... )
The Fall - bo to dno
Arcanum - zaczynalem grać jeszcze na Atari z kasetami, na grafikę wydawało mi się że nigdy nie patrzę i nie jest dla mnie ważna... aż do Arcanum. Po prostu mnie odrzuciło
Lionheart - to z 'Black Isle' ?? Boże odpuść im... ciężko wymienić jakieś pozytywy
Darkstar One - powtarzalność, nuda, niesamowicie łatwe sposoby dojścia do fortuny i małe mozliwośći upgradu statku ( upgrade statku, zakup nowych możliwych modułów kolejnego poziomu, upgrade statku, .... ). Cholera już Star Rangers 2 był nieporównywalnie bardziej miodny.
X Wing vs Tie Fighter - bo byłem maniakiem X-Winga i Tie-Fightera a tu nagle wychodzi gierka która WYMAGA JOYSITCKA i SIECI ( a to byly trochę inne czasy niż teraz...)!! A ja go cholera nie miałem ani jednego ani drugiego...)
Alien Shooter 1 - bo miał ożywić gatunek starych strzelanek. Na szczęście 2jka jest fenomenalna
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 06-10-2007, 13:04
Post #42

Street Samurai
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 870

Największe rozczarowanie
- Shadowrun FPS
- Fallout 3
- Arcanum 2 (bo nie będzie)
- Jagged Alliance 3 (bo to nie będzie JA2)
- Homik (aka Hirek) 4, 5 (chamskie teleporty w kampanii, H4 suxx arse)
- Europa 1400 (zaczepista gra, ale brak fabuły :( )
PS. Nowe UFO - podpisuję się pod postem czerwina

PPS. Tzar - istnieje gra o tym tytule - RPS zrobiony przez bułgarskiego developera. Zacna gra (choć nie lubię RTSów), choć miała buga uniemożliwiającego skończenie kampanii
+Quote Post
post 10-04-2008, 14:57
Post #43

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 5 403

Mój faworyt w tej kategorii to Shadow Vault, który reklamowali jako świetną grę w klimacie Fallouta. Do tego samego rynsztoka wrzucam Metalheart, za brak klimatu.
+Quote Post
post 16-10-2008, 06:55
Post #44

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 7 827

Najbardziej się zawiodłem na:

Van Buren (wiadomo o co chodzi)
Arcanum 2 (do dzisiaj w to niewierze)
Torn (ktoś pamięta?)
Fallout Tactics 2 (mimo wszystko szkoda go)
Baldurs Gate 3 (ale niby Obsidiani nad nim pracują, więc kto wie?)
Hexen III/ Heretic III (nigdy nie zapowiedziane, a szkoda bo to były na prawdę niesamowite serie i warto by je kontynuować, taki Hexen nie śmiało lekkie crpg wprowadził do fppesów)

A tak bardziej na serio

Bard's Tale (Wielki Brian Fargo i jego Ixile już na starcie ośmieszyło się takim czymś, zabawna momentami ale mimo wszystko to rzadka kupa a nie rpg. Jako hack and slash też się nie spisała zresztą) 4/10
Assasin Creed (nudne, powtarzalne, po 4 dniach gry odłożyłem na półeczkę i tak sobie leży tam smutno) 6/10
Oblivion (jako że generalnie to lubię serie TESy stare, a Morrowind był całkiem fajny tym bardziej żal tej gry. Ale to już wina Beth nie nasza. Zresztą nazwa idealnie pasuje do gry, bo właśnie to ją czeka he he) mocno naciągane 6,5/10 w porywach 7/10 za Shivering Isles.
Icewind Dale II (Kurde jedynkę naprawdę lubię, a sequel tak mnie wynudził że po przejściu, odłożyłem go w pioruny i dalej gdzieś tam grzmi) 6/10

i długo by wymieniać...

Miejsce honorowe przypada Falloutowi 3, a to dlatego że głupio mi oceniać grę w która nie grałem:P

+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-12-2019, 13:10