Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Wznawianie gier...

post 30-06-2009, 12:50
Post #21

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

No i w zasadzie na "kolekcjach" i "seriach" temat się kończy. U mnie na 10 normalnych gier[ nie tych z wznowionych wydań czy też wydań specjalnych] tylko w 3 były namiastki instrukcji/poradników o objętości około 40 stron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 30-06-2009, 15:24
Post #22

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 816

Przy nowych grach, problem istnieje głównie z klasycznymi strategiami.

Przykład:

Ultra zaawansowana gra wojenna. Gra ma 375 stronową instrukcję, która jest niezbędna do grania. Gra kosztuje $59.95, jest dostępna tylko w fizycznej formie a przesyłka do europy kosztuje 16$ (za wysłanie samej płytki CD). Warto wspomnieć że na rynku gier wojennych od jakiegoś czasu praktykowana jest sprzedaż także w postaci elektronicznej, gdzie gra jest o jakieś 10$ tańsze i nie trzeba płacić za przesyłkę.

Swego czasu rozważałem uzbieranie takiej sumy, ale jak zobaczyłem koszt wysyłki połączony z brakiem instrukcji, to dałem sobie spokój.

QUOTE(Wolv @ 30-06-2009, 08:24)
Do stawki można też dorzucić XK Gold/Hit i Kolekcję Klasyki, gdzie też zawsze są kilkudziesięciostronicowe drukowane instrukcje, choć nie jestem pewny, czy są to instrukcje pełne.

Mam Świątynię Pierwotnego Zła z XK. Obcięli instrukcję z 85 do 13 stron. A oryginalna instrukcja miała jakieś 80 stron informacji o mechanice, czarach, featach, itd., które to informacje są niezbędne do normalnego grania.

QUOTE(polo57 @ 30-06-2009, 02:16)
Hej, a może, jak tak Wam zależy na tych wznowieniach, to "zhassanujmy" petycję do CDProject o wydanie EK sagi Fallout? (Wszystkie 3 do których CDP ma prawa, tj. 1,2 i Tactics w dużych boxach-reprodukcjach tych z pierwsych wydań, zachodnie wersje instrukcji, figurka deathclawa albo sołdata w APA, pistolet .223 w wersji ASG... ehh, można pomarzyć...)

Hmm...
Możnaby zacząć od ankiety na temat tego ile osób byłoby skłonnych to kupić?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 09-12-2019, 05:59