Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] NCR, FAQ

post 24-08-2005, 21:43
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

zastępca burmistrza - Carlsson

Co trzeba zrobić żeby ten zastępca burmistrza miał czas na gadanie i czy coś to
da?

Carlsona można co najwyżej zabić, pogadać z nim nie można.
Jeśli dobrze pamiętam to jest to ostatnie zadanie dla Bishopa.

korespondencja pomiędzy Westinem a Lynette

co zrobić żeby dostać to zadanie?

W Vault City przyjmujesz od sierżanta Starka zadanie wyśledzenia i unieszkodliwienia rozbójników.

Udajesz się do Bishopa. Z jego sejfu zdobywasz mapę z położeniem bazy Raiders. (Mozesz też znaleźć ją samemu, chyba, że masz wersję 1.05 Celestiala) Zabierasz też Bishop Holodisk, opisujący umowę Bishopa z NCR.

Udajesz się do bazy i wybijasz rozbójników. Z szafek trzech kapitanów zabierasz trzy częsci szyfru. Przy ich pomocy (chociaż AFAIR dynamit też działą (?)) otwierasz sejf. Znajdziesz w nim Account Book, zawierajacy dane o wpłatach ze strony Bishopa za ataki na Vault City.

Bo rozbiciu raidersów z tymi dwoma przedmiotami udajesz się do Lynette w Vault City. Mówisz jej o planie Bishopa. Zaproponuje ci zaniesienie wiadomości do Westina

Zabić Westina

W lokacji Westin Ranch, mam buga, który nie pozwala mi wyjść. Force field się nie wyłącza, tzn. strażnik niby idzie do terminala i powinien to cholerstwo zgasić - a tu NIC!
Tak samo z Repairem - dostaje niby 50 exp za wyłączenie, a pole dalej stoi...

Pytanie więc brzmi - jak zaliczyć ukatrupienie Westina, nie wchodząc na Westin Ranch?
Niby coś z Doktorem można pogadać, niby są Heart Pills ale nic z tym nie moge wykoncypować.

Bez wchodzenia tam nie wykonasz zadania... Mozesz najac sie do pilnowania krowek i wtedy powinienes byc poza NCR. A jak masz ladunki wysadz pole... No... Mozesz tez samemu wylaczyc pole wykorzystujac do tego komputer.
A co do pigulek... Nimi go nie zabijesz - wrecz przeciwnie. Preferowany sposob zabicia go to uzycie trucizny.

wiceprezydent NCR

Kiedy zabijam tego staruszka to zawsze wywala mnie z gry, nie ważne w jaki sposób go uśmiercam (wsadzenie mu c4 do kieszeni, lobotomia czaszki bozarem czy stary dobry sposób z użyciem kilku super stimpaków). Próbowałem wypełinić tą misje już kilka razy i zawsze to samo...wyskakuje błąd i gra sie wywala. Zastanawiam sie czy to może jakaś dziwna wersja falluta 2 [english] ?? (chociaż nawet z patchami sytuacja sie powtarza.)

odradzam stosowanie ładunków wybuchowych. Zwykle superstimy czy Bozar działają bez zarzutu. Najwyraźniej jakiś bug

ranczo Westina

jak wejść na posesje Westina jeśli gramy złą osobą i chcemy go zabić ?

Idz do doktora Trona na południu miasta pogadaj z nim dostaniesz tabletki na serce dla Westina albo idź do szeryfa (stoi na rogu po 2 stronie ulicy od komisariatu) i zapytac sie o prace. Potem isc do tego straznika i powiedziec mu ze szeryf powiedzial nam ze mozna tam znalesc robote i zostajesz wpuszczony.

Mam taki drobny problem, chcąc wejść na ranczo Westina za pierwszym razem strażnik otworzyl brame na sekunde i musialem podchodzic pare raze zeby wejsc. A za kazdym nastepnym razem kiedy straznik pyta czy chce sie znowu widziec z westinem, to podchodzi do komputera, i od razu od niego odchodzi, a wiazki energetyczne nie znikaja

Poprostu bug... Zainstaluj latki i moze cos pomoze...

przepustka do posiadłości Carlstona

Mam pytanie w NCR obok siedziby Thandi jest wejście strzeżone przez strażników i jest tam posiadłość otoczona laserami (tak jak u G.Westina)
nie wie ktoś jak tam wejść normalnie tzn. czy jest jakiś quest ?
bo jak użyłem Repair na polu to je otworzyłem ale wszyscy strażnicy wraz z Carlstonem przeszli w tryb walki i nie można z nimi gadać

Lokacja jest powiazana z questem, zleca go Bishop po zabiciu Westina, jesli mimo wszystko chcesz wejsc ktos w siedzibie Tandi ma przepustke wystarczy mu ja ukrasc, ma ją, u Tandi ten facet w czarnym garniaku do ktorego sie idzie z holodyskiem o szpiegu

drzwi

Czy ktos wie jak otworzyc te "gadajace drzwi" w NCR ?

Za nimi stoi krupier który chce hasła które podaje sprzedawca ten mały w czerwonej czapce jesli mamy wysoka charyzme i retoryke.
Obok jest jeszcze jedno wejscie, za takim płotkiem, i tam są drzwi, można je otworzyć łomem jak się ma wysokie lockpic.
Warunkiem koniecznym jest posiadanie Gamble Skill powyżej 50% oraz to, żeby nie nająć się wcześniej do pracy u sprzedawcy jako strażnik karawany.

W rozmowie ze sprzedawcą należy wybrać odpowiedzi:
"Praca",
potem:
"Dobra, dobra... można jeszcze zrobić w tym mieście jakąś szybką kasę?"
a potem:
"Chętnie zapłacę za pewną informację."

Od tej pory już sobie poradzicie.
Tandi

czemu nie moge dostac sie do prezydent Tandi w NCR?

Zeby sie dostac do Tandi musisz:
1. porozmawiac z gosciem w barze - powie ci, ze Tandi potrzebuje specjalisty
2. porozmawiac z gosciem przy wejsciu do ratusza- powiesz mu, ze jestes specjalista
3. porozmawiac z gosciem w ratuszu i powiedziec mu mniej wiecej to samo

dokumenty dla dr Henrego

Wiem o tym, iż w NCR jest zadanie dotyczące wykradnięcia dokumentów doktorowi Henry'emu. Tylko gdzie można znależć zleceniodawce tego zadania?

Zadanie zleca Merk.Znajduje sie on w pierwszym budynku po lewej od wejscia do NCR.

Jeśli masz jakieś inne pytanie związane z NCR, rozpocznij nowy temat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 15-11-2019, 06:17