Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Dziwny problem...

post 17-04-2005, 17:54
Post #1

Hammer Man
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 96

Ostatnio zaczołem sobie grać znowu w Awakena i mam bardzo dziwny problem... można rzecz techniczny. ZNikają mi bandyci... dosłownie, na mapie są oznaczeni czerwonymi kropkami, pokazują się dialogi, ale bandytów nie ma! Ciekawie to wygląda w spotkaniach na pustyni, tylko 3 czerwone kropki i tyle... znikają nawet Ci z lokacji (miast)... czasami zaskakują bandyci... ale głównei w lokacjach, po jakimś loadzie czy coś, ale Ci na pustyni... wie ktoś może dlaczego się tak dzieje i co można na to poradzić?

Z góry dzięki i dodam że jak mi ktoś powie ze było o tym mówione na tej tablicy to chyba sobie daruje gre w Awakena :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 22-04-2005, 15:11
Post #2

Voodoo Master
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 457

HAMER ty zawsze masz dziwne problemy :D
+Quote Post
post 29-05-2005, 21:54
Post #3

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 263

Hammer >> mam identyczną sytuację. Nie mam pojęcia co jest źle.
Zainstalowałem dziś FT (instalacja minimalna), potem Awaken, potem patch do Awakena.
Nie widać prawie żadnych postaci.
+Quote Post
post 01-06-2005, 00:43
Post #4

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 946

Jest to spowodowane sprite'ami animacji Raidersów, gdyż znajdują się one chyba na drugiej płycie. Przy instalacji średniej i dużej wgrywają Ci się ona na kompa, a przy minimalnej są odczytywane z płyty... A w Awakenie wkładanie płyt nie jest wymagane (specjalny plik to ustala), więc sprite'y nie mają sie jak wczytać i widisz "puste" animacje postaci.

Żeby to naprawić dokopiuj sobie do Fallout Tactics/core/ odpowiednie pliki z płyt (te z rozszerzeniem *.bos, można je sobie rozpakować winzipem czy total commanderem i zobaczyć co tam jest), lub też zainstalować średnią lub pełną wersję Fallout Tactics...
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-10-2019, 13:20