Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Tytan

post 05-11-2002, 11:56
Post #41

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

nie wiem gdzie i czemu wyladowala tablica KSGR, ale wiem ze radiated jest ukryte .. i nie widac jej .. jednak istnieje ... chyba...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 14-12-2003, 00:53
Post #42

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

DrPotf0r napisał(a)
wiesz obsy ... to nie pierwszy raz jak zaklada sie cos ... co niby ma przyciagnac ludzi ...
wystarczy spojrzec ... w tyl i przypomniec jak to mialo sie na samej FBN'ie gdzie 90% ludzi nienawidzilo pewnego goscia (jakiego? :) ) .. a pozostale 10% nienawidzilo mnie ... pomimo tego ze wiekszosc ludzi ... uwazala go za idiote, miala osobne czaty (twoj, wastelandu i moj underground) zaden z nich nie wytrzymal ... czemu? wszyscy wracaja do zrodla ...

malo tablic ? jedna zrobiona? .. to zajac sie tym trza bylo jak byles adminem ... czy tez zaproponowac zrobienie porzadku .. na tytanie jest tego syfu w kij wiele
Fallout community : 5586 postow <- tylko o fallu, nie ma podforów tematycznych (radiated, ksgr, pw ...)
Offtopic : 5756 postow
Diablo : 5027 postow ...
Kulturka : 3425 postow
reszta nie siega im do piet ...
z tego co ja pamietam .. na starym tytanie byly tablice F1 F2 i FT ... kazda osobno .. wiec ... hyh ..wiec problemu w zrobieniu podzialu i ulozeniu tablic by nie bylo ... ale przeciez komu sie chce ;) ...  
mowie ci .. ktores z tych forów padnie ... i bedzie sie szukać winnych ... :) i tak bede to ja wiec ;) ... mowie tak za wczasu ..

Ech tak jakoœ chciało mi sie odœwieżyc ten topik ;] i przypomnieć jakie to były poczštki SHAMO ponad rok temu ;]. Ano Doc tym razem sie myliłeœ przyznaj ? ;].
+Quote Post
post 14-12-2003, 01:38
Post #43

Zasłuszony
Group Icon
Nr użytkownika: 33

'mowie ci .. ktores z tych forów padnie ... ' - i wykrakałem, to co teraz jest nazywane tytanem to popłuczyny po najmroczniejszych nawet dniach tego co kiedys sie zwalo tytanem.

:)

Aj em di Orakl :D
---
a co do wracania ku zrodlu : okazalo sie ze zrodlem tytana byl fallout.
zreszta co ja pieprze :D to ja kazalem zabrac obsemu admina na tytanie :D ... ja stworzylem Bogów tego forum .. mwahahahahahah! (tak odwala mi)
+Quote Post
post 14-12-2003, 01:52
Post #44

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

ano łańcuch przyczynowo skutkowy ;]
+Quote Post
post 14-12-2003, 02:14
Post #45

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 487

hm, moze znajdzie sie ktos kto przedstawi mi sytuacje ktora jest przedstwiona w topicu? tnx :)
+Quote Post
post 14-12-2003, 02:17
Post #46

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

nie ma co przedstawiać ;] chyba wszystko jzu an ten temat bylo powiedziane ;]
+Quote Post
post 14-12-2003, 02:57
Post #47

Maxi - Kaz
Group Icon
Nr użytkownika: 2

Jakby tak spojrzec w stecz to rpzez te ostatnie pare lat roche sie dzialo... cza by kiedy wspolnie za to wszystko obalic flaszeczke.
jabot... zebys wiedzial o co chodzi w pelni musialbys dorwac gdzies posty z jakichs 3 forow[forumow?] z czego ze 2 sa nieosiagalne [zdaje sie] i wszystko rpzeczytac co zajeloby ci kope czasu ktory w sumie bylby zmarnowany bo neiw iem czy czegos pozytecznego bys sie nauczyl wiec mozesz spokojnie sobie odpuscic.
No ale jak znajdziesz pierwsze forum falla tzw "szare" to mozesz luknac co niektore watki... kawal historii ;]
+Quote Post
post 14-12-2003, 11:06
Post #48

Fallout Corner
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 352

Widze ze ostatni moda na odswiezanie panuje. Ale mimo wszystko ciekawie takie rzeczy sie czyta. :)

Doc: widze ze blokowanie licznika troche nie wyszlo :)
+Quote Post
post 12-08-2004, 03:02
Post #49

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 140

Właśnie kazul było takie stare forum

bez tablic bardzo prostackie pamietam ze mi sie to na modemie ładowało godzinami ... hehe =] kurcze to było jakieś sarmowe forum takie czarno-szare czy zielono-szare albo zielono-czarne hmm skleroza kurcze panietam ze były 4 fora jedno to 1 bez tablic puźniej było jeszcze jakieś gdzie mieliśmy tablice radiated puźniej był tytan i na końcu shamo a nastepne bedzie hehehe czas pokarze... zreszta jak wiemy z doświadczeniawszystko umiera i nastaja lepsze czasy. Swoja droga tablica Radiated była zamknieta bo była juz na tym forum. =]
+Quote Post
post 12-08-2004, 07:02
Post #50

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

pewnie chodziło Ci o to forum - http://users.nethit.pl/forum/forum/falloutbos/ ;]
+Quote Post
post 12-08-2004, 20:37
Post #51

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 5

A to drugie to chyba forum.fallout.pl SADu, potem połączone z Tytanem? Swoją drogą to nie wiedziałem, że to nethitowe jeszcze działa :).
+Quote Post
post 13-08-2004, 20:38
Post #52

SHM-1
Group Icon

TAK to to forum kurn a najdziwniejsze ze jeszcze prosperuje =]

A wiesz ze chyba cos takiego było fakt było cos SADu albo mi sie wydaje. =]
+Quote Post
post 13-08-2004, 21:20
Post #53

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 5

Było, jeszcze za czasów Dark One'a...
+Quote Post
post 16-08-2004, 15:22
Post #54

SHM-1
Group Icon

ano było
+Quote Post
Gość_The RavenGość_
post 17-10-2004, 17:20
Post #55

Unregistered

Przypadkiem przy zabawie googlem mi ten temat znalazlo, milo sobie przypomniec dawne czasy i popatrzec na nie z nowej perspektywy, zwlaszcza podobal mi sie cytat Doc'a ze juz sie w fora nie bawi i zadnej wladzy nie chce juz ;) I uwazajcie bo jakis Plezi z jakims Ravenem po nocach knuja szczwane plany przywrocenia Tytana do swietnosci i zapanowania nad swiatem, w koncu ktorys sie uda, mamy duzo czasu ;) I tylko szkoda mi ze stare fora zniknely, ostatnie nie wiem gdzie a najstarsze razem z DO ktory mial archiwum ale obecnie nie isteniej w sieci, a jezeli tak to zmienil nicka i nie moge go znalezc ;/
+Quote Post
post 28-12-2004, 03:08
Post #56

Czarny Król
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 20

Jak rodzilo sie Shamo....

CYTAT (Kazul @ "szare forum")
I pomyslec ze kiedys pojecie takie jak "scena fallouta" nie istnialo... no ale mamy co mamy i trzeba z tym zyc. Zdaje sie ze podobny tematy byl juz na ktoryms z forumow tytana ale nie wiem czy cos konkretnego z niego wyniko. Nie wiem czy cos konkretnego wyniknie rowniez z tego tematu ale probowac trzeba zawsze.

Chcialbym abyscie tutaj wpisywali [i oceniali] pomysly na uratowanie Naszej sceny! Dzialajmy na zasadzie burzy mozgow, nigdy nie wiadomo jaki pomysl moze okazac sie trafny! Aby nie byc goloslownym to ja zaprezentuje pierwszy cos co mi chodzi po glowie.

A wlasciwie to chodzilo jush od dawien dawna. Otoz myslalem [a nawet marzylem] by stwrzyc strone ktora byla by czyms w rodzaju "drogowskazu"/"tablicy ogloszen". To moze dziwnie brzmi, ale podam zalozenia tego czegos. Serwis ow bylby czyms autonomicznym/polem neutralnym na scenie. Mialby za zadanie promowac i informowac zainteresowanych w temacie internautow o tym co aktualnie dzieje sie na polskiej scenie. niemialby wlasnych dzialow.. znaczy w dziale poweidzmy "zbroje" nalazlyby sie linki do dzialu "zbroje" wszystkich dostenych stron w polsce [ktore oczywiscie takid dzial posiadaja]... internauta moglby odwiedzic wszystkie po kolei... porownac ktory jest najlepszy no i wystawic ocene poszczegolnym strono na jakos ich dzialow [to powinno w jakis sposob rowniez zmobilizowac autorow stron do tworzenia jak najdokladniejszych opisow itd. itp.]. Promowanie na czym polega? Ja to widze tak: Strona X stwrzyla nowy dzial/zaczela nowy projekt... na naszej "tablicy ogloszen" dajemy o tym niusa, starmy sie [o ile to mozliwe] napsaic jakis krotki artykul lub jakas dluzsza wzmianke... po prostu informujemy co sie dzieje. Moze jakies hostowanie dla projektow co ciekawszych na serwerze owej stronki? mozliwosc dopisywania newsow przez kazdego kto prowadzi jakis projekt [aby mogl informowac na bierzco o tym co nowego] i wlasciwieli innych stron/serwisow by takze mogli sami informowac o zmianach i uaktualnieniach na swoich sajtach.

DObra to tak po lepkach i chyba niezbyt zgrabnie przedstawilem sowj pomysl. Wybaczcie ale 3 ostatnie dni to dla mnie mordega fizyczna i psychiczna wiec poziom wypoweidzi mi spadl- choc wlasciwie nie mial z czego bo nigdy nie byl wysoki...

Normalnie lezka sie w oku kreci...

chyba sie starzeje...
+Quote Post
post 28-12-2004, 09:38
Post #57

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

to chyba tez nie jest pełna informacja jeśli chodzi o powstanie Shamo i narodzenie samej idei takiego serwisu :), gdzieś to jest na forum ;] tylko gdzie ? :D
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-07-2019, 15:31