Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Manewry BoB, troche propagandy

post 15-09-2006, 15:37
Post #1

SHM-3
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 872

Jak zapewne wiecie, najwiekszym wrogiem BoB jest IV Rzesza:

Niewiele wiadomo o tej tajemniczej grupie. A co wiadomo? – Np. to, że głoszą ideały czystości rasy ludzkiej. Czystości genetycznej. Nie ma znaczenia czy jesteś rasy białej czy żółtej czy jesteś Murzynem. Jedna rasa - ludzka rasa. Natomiast biada wszelkim mutantom. Wedle ich ideologii mutanty stanowią największe zagrożenie dla ludzkości odradzającej się po nuklearnym holokauście. Najmniejsze nawet mutacje dyskwalifikują cię jako człowieka w ich oczach. Masz szósty palec i wpadniesz na 'Wolfganga' - nawet nie zdążysz się pomodlić. Tak samo masakrowane są napromieniowane ghule czy supermutanty - wiesz, ci pakerzy skażeni wirusem FEV z NATOwskich baz albo ruskim odpowiednikiem tego wirusa, nigdy nie mogę spamiętać jak się toto nazywało...
Są kurewsko niebezpieczni. Widziano jak jeden ‘Wolfgang' skręcił kark supermutantowi w walce wręcz. Pytasz "jak?" - cyborgizacja. Z powodzeniem stosują cyborgizację jako metodę wzmacniania ciał swoich wojowników. Zresztą nie tylko cybernetyka. Wojskowa przedwojenna chemia. Buffouty i inne takie dopalacze. Prawdopodobnie mają tego spore zapasy.
To, że używają tak zaawansowanej technologii, jak również ich uzbrojenie pozwalają sądzić, ze mają dostęp do jakiejś ciągle działającej instalacji wojskowej. Specyficzna stylizacja i Używany przez nich język sugerują, ze organizacja ta została zbudowana na bazie wojska niemieckiego, które przetrwało wojnę w którymś ze schronów byłego NATO. Nie myśl jednak, że tutaj jesteś bezpieczny, bo 4.Rzesza paraduje tylko wkoło ruin Reichstagu. Spotkaliśmy ich patrole nawet w okolicach Tricity.
A pytasz skąd wiemy o FEV składowanym w NATOwskich bazach? Widzisz, po wojnie jeszcze jakiś czas działały niektóre sieci komputerowe, wojskowe i cywilne – np. PoseidoNet. Założyciele B.o.B. pochodzili z różnych jednostek, w tym wywiadu. Wysoko postawieni oficerowie, mieli dostęp do takich danych. Wywiad, nasłuch elektroniczny... To były dobrze zabunkrowane ośrodki. Mieli dostęp do komputerów, które jeszcze jakiś czas po wojnie działały... Niektóre działają do tej pory.

W związku z narastającym zagrożeniem ze strony 'IV Rzeszy' musielismy podjąć dzialania mające na celu zapewnienie Bractwu wsparcie broni pancernej, lotnictwa i marynarki.

Oto krotka (lecz intensywna) relacja z Naszych manewrow:
http://www.mytempdir.com/927913 ***

***Wszelkie podobienstwa do pewnego przedwojennego filmu propagandowego USA NIE przypadkowe.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 15-09-2006, 19:39
Post #2

SHM-4
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 2 321

Ja jako recenzję napiszę tylko, że wczoraj zamiast się uczyć to oglądałem te trailer ... z 10 razy pod rząd :P
+Quote Post
post 16-09-2006, 10:34
Post #3

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 371

filmik zaiste rewelacyjny oglądam go pare razy dziennie. pisałem to wszystko na priv ale teraz sobie posta nabije :D

Świetna robota !!
+Quote Post
post 17-09-2006, 02:27
Post #4

SHM-3
Group Icon

Niecale dwie doby po manewrach, patrol B.o.B. natknal sie na dwoch szturmowcow IV Rzeszy (Wolfgangow). Zostali szybko spacyfikowani. Zwiadowcy rozpoznali bunkry zajete przez wroga. Wezwane przez radiostacje posilki powietrzne, szybko zneutralizowaly przeciwnika. Najpierw ewakuowano Braci z zagrozonego terenu (postanowiono uzyc nuka). Rakieta Tomahowk zniszczono drugorzedny cel. Natomiast obiekt glowny nie przetrwal bezposredniego trafienia pociskiem z glowica atomowa. (ujecia pochodza z kilku kamer) Bombowiec B1 dokonczyl dzielo zniszczenia...

Wiecej tutaj:
http://www.mytempdir.com/933564
+Quote Post
post 17-09-2006, 16:51
Post #5

SHM-4
Group Icon

Rozkręcasz się widzę :) Nice.
+Quote Post
post 17-09-2006, 17:42
Post #6

Czarny Król
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 20

A mie sie toto nie otwiera (znaczy otwiera sie sam dzwiek... na czym to ogladac?)
+Quote Post
post 17-09-2006, 18:29
Post #7

SHM-3
Group Icon

Windows Media Player powinien otworzyc bezproblemowo.
+Quote Post
post 17-09-2006, 19:36
Post #8

SHM-4
Group Icon

No właśnie ja na SubEdit miałem też problem, ale WMP radzi sobie bez problemu (co jest nawet logiczne, skoro filmik był zapewne składany na Windows Movie Maker :P ).
+Quote Post
post 18-09-2006, 23:14
Post #9

Czarny Król
Group Icon

Heh... nie probowalem :D
+Quote Post
post 19-09-2006, 16:48
Post #10

Czarny Król
Group Icon

Dupa - w WMP otwiera mi sie twez tylko dzwiek a zamiast obrazu jest wizualizacja (bleeh)
+Quote Post
post 01-08-2007, 00:25
Post #11

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 487

Najnowsze kodeki x-vid odtwarzają - miałem ten sam problem co Abadon.
+Quote Post
post 26-10-2007, 09:30
Post #12

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 009

Witam!
Nie wiedziałem gdzie wam to podrzucić więc zdecydowałem się tu :ph34r:
nie wiem czyje są to manewry ale powinny wam sie spodobać :D
poza tym widziałem parę z występujących tu Bojowniczek o Wolność i Demokrację ;) w galerii BoB (albo mi sie tak zdawało). Pozdrawiam.

http://www.metacafe.com/watch/877795/sexy_..._shooting_guns/
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 14-11-2019, 19:55