Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F1] Inne informacje, narazie nie nadające się na osobny wątek

post 13-08-2007, 15:40
Post #1

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

HYDROPROCESOR

Może ktoś podpowie mi gdzie znajduję się hydroprocesor dla schronu nr 13 z Fallouta 1 ?? Zostało mi 30 dni i jest ciężko !

Podziemia Necropolis, a najlepiej to idź do Hub i dokup zapas wody, bo wątpię czy dojdziesz w 30 dni z Necropolis do V13.

DRUŻYNA

Czy jak wezmę np. u IAN'a barter(wymiana)i dam mu pancerz to czy on jej Używa bo bronie tak (trzeba powiedzieć żeby używał najlepszej broni jaką ma) to więc co powiedzieć żeby używał armora.

Jak nie ma do wyboru "use best armor" to jest to niemożliwe dopiero w F2 wprowadzili taka możliwość.

CZAS

Czy w 80 dni można iść do Necropolis po hydroprocesor, zaliczyć wsystkie miasta po drodze i zdążyć dojść do Schronu 13? Zaznaczam że jestem w Hub!

80 dni to az nadto - poczatkowo masz 150 na wykonanie zadania, wiec tylko 20 mniej nie robi roznicy - przypuszcam, ze nawet 10 by wystarczylo.. a inne miasta mozesz zaliczyc po zdobyciu waterchipa, poniewaz gra trawa dalej nawet gdy zaniesiesz go juz do schronu - ostatecznym celem gry jest zniszczenie bazy mutantow.
Jesli nie chcesz przebywac tej drogi samemu, to zawsze mozesz zabrac sie z karawaną - chyba jakies karawany z Hub zmierzaja do Necropolis, tylko nie pamietam ktore - wystarczy sie z jedna z nich zabrac i po klopocie).

IAN

Niewiem czy to bug czy musze cos zrobic? Problem jest mianowicie taki podczas walki strzelilem niechcacy w Iana on sie na mnei rzucil zaczal mnie atakowac ja oddawalem Tury wkoncu wypadl mu noz i przestal mnie atakowac. Problem teraz jest taki ze podczas walki on podchodzi do rywala ale nie atakuje!!!! Przykladowo jesli go zaatakuje mowi ze mnie zabije ale podbiega do mnie i stoji sobie a walka trwa!!!

- podleczyc Iana
- odlaczyc go od druzyny i przylaczyc
- porozmawiac z nim o czymkolwiek
- wczytac wczesniejszy zapis gry ;]

LINA

Siedzę sobie w Gruzach, gdzie wykonałem już wszystkie zadania. Wcześniej zahaczyłem o Bractwo i mam teraz udać się do Blasku po dowód odwagi. smile.gif Problem w tym, że aby dostać się do środka, potrzebuję liny.

A liny brak...

- Czesto mozna ja kupic od handlarzy podrozujacych z karawanami w random encounterach

- Z Gruzów idź do Hubu, tam z karawaną udaj się Złomowa. Zrob małą rozróbę i zabierz linę z szafki w prywatnej części sklepu Darkwatera.

Quest Z Poszukiwaniem Zdrajcy

Przeszedlem Fallouty z 4 razy, ale jakos nigdy nie robilem questu w LA (FO1) w budynku 'dzieci kwiatow'. W bibiotece na dole jest Ghoul, ktory daje questa zaznaczajcego sie w PipBoyu (znalesc zdrajce) i szczerze mowiac po paru godzinach zabawy nie udalo mi sie tego questu rozwiazac.

Jest niedokończony i nie da się go zrobić.

Jak zdobyc Power Armor

1. Mozna odebrac od Talusa w ramach wynagrodzenia za uratowanie kadeta z The Hub. Jezeli po uwolnieniu kadeta nie mozesz wybrac z listy gadzetow bractwa PA - oznacza to, ze masz nieoodpowiednia karme badz poziom (pamiec juz nie ta...).

2. Mozna pomoc dwojce rycerzy z levelu 3 w naprawie PA. Nalezy zdobyc motywator skurczowy. Aby to zrobic musisz miec dobre gadane i byc milym dla Michaela (wtedy on skombinuje dla ciebie motywator skurczowy). Druga opcja: motywator skurczowy znajduje sie w szafce w kwaterze Rhombusa. Polecam wykonac to w ten sposob: rozpoczynasz tryb walki ( [a] ) wchodzisz do jego kwatery (Rhombus przesiaduje w pomieszczeniu sanitarnym...), kiedy tryb walki bedzie sie konczyl - znowu wciskasz [a] i tak na chama - dochodzisz do szafki, bierzesz motywator i sposobem z [a] wychodzisz z jego kwatery. Ten sposob zablokuje sekwencje wkurzonego Rhombusa, bo nie bedzie on w stanie wyjsc z tamtego pomieszczenia.

3. Mozna zdobyc jeden z paru egzemplarzy w zamknietym pomieszczeniu na 1 levelu. Trzeba posiadac: dobra giwere (np. Plasma 94 Turbo), dosc silna i szybka postac, a takze przyzwoity lockpick + wytrych elektr. Z trudem otwierasz te drzwi, a nastepnie wyrzynasz caly personel bractwa na 1 lvl (dla zabawy mozna rowniez na 2, 3 i 4) - polecam strzaly w oczy. PA sa pochowane w paru pudlach wewnatrz. Pamietaj tylko o eliminacji dwoch straznikow przy wejsciu.

W których miejscach można znaleźć Laser Gatlinga?

w Blasku (Glow), bazie Mariposa (Military base), Katedrze i bunkrze Bractwa (tu tylko drogą kradzieży jeśli dobrze pamiętam), ewentualnie możesz załatwić patrol bractwa jak Ci się uda (co nie ma zbyt sensu, ale...)

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na dręczące cię pytanie to otwórz nowy temat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 22-07-2019, 13:02