Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

9 Strony « < 7 8 9 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Czego brakuje w F1, Co byś chciał by było w F1

Co byś chciał by było w F1

Więcej NPC [ 18 ] ** [13.64%]
Samochód [ 12 ] ** [9.09%]
Więkasz Mapa [ 51 ] ** [38.64%]
Jet [ 5 ] ** [3.79%]
Co to jest F1?????????????? [ 8 ] ** [6.06%]
Jaka dobra kawa. Zdejm kapelusz [ 38 ] ** [28.79%]
Suma głosów: 132
Goście nie mogą głosować 
post 05-09-2009, 21:04
Post #161

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 080

QUOTE(Serey @ 04-09-2009, 22:00)
a mnie najbardziej denerwuje to, że każdy nowy item w inventory pojawiał się na saaamym dole :( [...]
*

Na samym dole? Mi się wydaje, że raczej na górze. W "dwójce" na pewno na górze, bo przy każdym automacie z Nuka-Colą zawsze najpierw wyrzucałem całą kasę na ziemię, a potem podnosiłem ją by mieć pod ręką bez konieczności przewijania całej listy, by dostać się do drobnych, za które kupowałem butelki Coli (koszt Coli z automatu 1 kapsel, w sklepie do sprzedania za 3 kapsle).

Uff, to się nazywa zdanie złożone :P .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 06-09-2009, 00:50
Post #162

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 600

W F2 tak, ale w jedynce już jest inaczej.
+Quote Post
post 05-02-2010, 03:06
Post #163

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 851

Gra jest zdecydowanie za krótka. Wiem, że powstała 13 lat temu (sic!), że ograniczone możliwości, że terminy goniły i tak dalej, ale po przejściu zostawia mi zawsze spory niedosyt. Ale coś podejrzewam, że nawet gdyby była 100x dłuższa, to i tak bym marudził. Ta gra po prostu jest tak wspaniałym arcydziełem, że człowiek zawsze będzie żałował, że to już koniec i że "tylko" tyle.

Mam też kilka uwag technicznych, które odnoszą się do F1 i F2 zarazem. Można by:
- zwiększyć realizm walk. Denerwujące jest, gdy moja postać - wytrenowana w broni palnej i używająca jakiejś porządnej giwery (nie mówię o karabinie Gaussa czy Bozarze etc.) wali po oczach z kilku/kilkunastu metrów, zadając jakieś marne kilkanaście punktów obrażeń. Ponadto, urealnić korzystanie z plecaka w czasie walki. Można zajrzeć doń, zażyć 50 stimpaków odnawiając całe HP, wyjść, strzelić, przeładować, strzelić znów...
- poprawić sztuczną inteligencję NPC-ów. Regularne walenie mnie serią po plecach było do tego stopnia irytujące, że najczęściej gram typem samotnika.
- coś zrobić z plecakiem, bo nie wiem jakim trzeba by być pakerem, żeby w tornistrze nosić kilka pancerzy, wiadra amunicji i granatów, parę spluw i całą masę innego cholerstwa!
- usprawnić handel, tzn. by podczas transakcji możliwa była opcja przełączania się do plecaków towarzyszy z drużyny
+Quote Post

9 Strony « < 7 8 9
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 11-12-2019, 03:16