Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> mod na nowe utwory do radia w fallout 3

post 21-04-2009, 21:53
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 10 171

Witam czy wie ktos moze jak wrzucic nowe utwory do radia w f 3 ?? wiem ze da sie podmienic pliki z muzyka ale ja mysle raczej o dodaniu wlasnych swoich kawalkow do radia galaxy :-) szukalem w necie ale ku mojemu zdziwienu ludzie bardziej interesuja sie jak dodac nowa bron czy teksture a tak w sumie ważna kwerstia jak nowa muzyka nic nie ma o tym. jezeli ktos zna sie na robieniu modow czy wie jak ugryzc ten problem prosze pisac moze wspolnymi silami rozwazemy ten problem. muzyka w radiu bardzo mi sie podoba ale niety jest jej malo posciagalem duzo dobrego jezz'u bracia mills czy rewelacyjni Louis Armstrong, Glenn Miller, Duke Ellington, Tommy Dorsney, Fats Waller calkowicie w klimacie radyjka i takiej muzyki jest naprawde duzo duzo wiecej. ale jak to dodac :| powiem szczerze ze tu mogla sie Bethesda bardziej postarac zapewne to nie jest wielki problem zrobic taka opcje a ile radosci daje i tu z mojej strony minus dla firmy. Dlatego z mojej strony wielki apel jezeli ktos wie jak zrobic takiego moda to zapewne zrobi ogromny krok zblizajacy do doskonalosci ta wspaniala gre jakia jest niewatpliwie FALLOUT 3 i wielu graczy bedzie za to mu bardzo wdziecznych w tym i ja :-)
pozdrawiam Felix-wad
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 21-04-2009, 22:03
Post #2

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 5 072

Nie wiem czy ci pomogę ale na Fallout 3 Nexus masz tony modów dotyczących udźwiękowienia gry, w tym wiele z nich jest związanych z samym radiem, w tym istniejątakie, które prawdopodobnie przynajmniej zwiększają liczbę utworów w radiu, a wydaje mi się, że nawet takie, które umożliwiają tworzenie zupełnie nowego, własnego radia, albo totalną modyfikację istniejącego.

Zatem nie mam pojęcia czy na pewno cośtakiego istnieje, wiem że czytałem opisy modyfikacji, z których to opisów wynikała możliwośc prostego rozszerzenia użyteczności radia w F3. Radziłbym poszukać tam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 22-07-2019, 08:49