Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Dyskryminacaj Falloutowa:p, dyskryminacja innych ras w modah

post 22-02-2005, 23:53
Post #1

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 972

Pewnie ludze lubiący takie sympatyczne stworzenia jak super mutanty, ghule czy nawet szpony śmierći, zauważyli, że nigdy przenigdyn nie są one postaciami pierwszoplanowymi czy nie było by wspaniałe w tacticu zacząć grę jako ghul no cóż może za dużo nagrałem
się w Fallout PnP, ale wierze, że gra ghulem była by bardzo fajna i przyjemna, albo grać tempym mięsniakiem nie rozumiejących długich wyrazów z delikatnością dziwgu. Heh nostalgia, ale cóż chciał bym przypomnieć, że jeszcze nie widzałem moda gdzie taka postać nie była drugoplanowa moze takowy istnienej nie wiem ale szukałem i nie znalazłem chciał bym podszkolić się w modowaniu i zorgnizować ekipe do stworzenia takowego moda :dziecko: o ile to możliwe.

Ten post był edytowany przez Ghul-150: 23-02-2005, 16:12
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 23-02-2005, 00:30
Post #2

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

wow. żadnego przecinka. rekord :)
+Quote Post
post 23-02-2005, 01:05
Post #3

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 974

Ja jako 191 letni ghoul popieram mojego mlodszego kolege i przylaczam sie do postulatu! To po prostu skandal! No coz chyba nie pozostaje mi nic innego jak zrobic wlasny mod do fallouta :D Granie ghulem na pewno mialo by swoj urok, mozna by np udawac trupa lub robic inne smieszne akcje hehehee np tak jak w f2 byl plecak lub worki, ghul mogl by w kazdej chwili wyjac watrobe i cos tam schowac =P . Zreszta taki ghoul musial by byc ostrozny bo raczej ludzie nie lubia mutantow, wiec np aby nie bycc zaatakowany musial by wchodzic do miasta zakapturzony w szacie takiej jakie mialy dzieci katefry w f1 plus jakas sexy broda and okularki ala K-Pax hehehe :) Ghule Wyjdzcie z pdziemi i walczcie o swoje prawa!

Z powazaniem
Bartek Ghoul

Ps. Super mutanci mile widziani.

Ten post był edytowany przez BoS_kunajk: 23-02-2005, 01:06
+Quote Post
post 23-02-2005, 01:15
Post #4

SHM-4
Group Icon

wniosek = ghule nie uzywaja przecinków.
+Quote Post
post 23-02-2005, 01:18
Post #5

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

zaraz ja wysnuje wniosek, ze entrop nabija posty ;] ...
+Quote Post
post 23-02-2005, 01:31
Post #6

SHM-1
Group Icon

Panowie, sprawa jest powazna, a wy sobie jaja robicie. Ghule musza wyjsc z cienia! W kancu to ghoule i mutanci buduja swiat fallouta! Nie zapominajmy o tym! Gecko RLZ!
+Quote Post
post 23-02-2005, 02:00
Post #7

SHM-4
Group Icon

Abadon, mam to dopisać do mojej listy przewinień? ;)

No a co do was, undergroundowcy, to myslę, że mozecie sie najpierw umyć, zanim wyjdziecie na powierzchnie. Granie ghulem jest bezsensowne, bo:

1) są zbyt powolne
2) gubia swoje części w roznych miejscach
3) śmierdzą
4) zarażają syfem popromiennym
5) rozklad dotyka rowniez mózgu.

zakładam wiec, ze nie braliscie pod uwage powyższych 5 punktów podczas grania i sterowaliście swoimi herosami uzywając własnej inteligencji, nie ich. Jesli nawet to jest na poczatku, raz czy dwa, zabawne, to po pewnym czasie sie nudzi. Dlatego nikt nimi nie gra. Amen.
+Quote Post
post 23-02-2005, 09:44
Post #8

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 1 501

Ja ostatnio trafilem na francuską stronke, gdzie kilku zapalencow na enginie Fallout Tactics stworzyło quasi-przygodowy mod opowiadajacy o przygodach wielkiego zielonego mutanta o wdziecznym imieniu Grinch :)...tak wiec jesli chodzi o dyskryminacje mutantow, to nie przesadzajmy...az tak zle nie jest ;)
+Quote Post
post 23-02-2005, 10:58
Post #9

SHM-2
Group Icon

Entrop odnoszę wrażenie, że nie lubisz ghuli. Dlaczego?? (nevermind).
W falloucie pnp gra ghulem jest przyjemna, a co do twoich średnio int uwag , pragnę poimwormować że ghule też mają swoje WSPÓŁCZYNNIKI. Dalej idąc syf rozsiewają tylko ghule z Lśnieniem więc gracz robi to na własne życzenie, a co do powolności to ghule mają do 8 punktów akcji co wcale nie jest źle. Jak jesteś śl
epo zapatrzony w ludzi i super mutantów to ci współczuje.

Ten post był edytowany przez Ghul-150: 23-02-2005, 16:09
+Quote Post
post 23-02-2005, 12:11
Post #10

SHM-1
Group Icon

A wiec to co wymieniles entrop to sa wlasnie uroki gry ghulem =P Wiesz jakie to urocze gdy ghoul nagle zorietuje sie, że zgubil gdzies swoje nerki :] A to, że ghoul smierdzi rozklada sie to tylko zaleta bo moze udawac trupa(!!) :) Nie badzcie zatrwardzialymi typami z vault city!

A pozatym pamietajcie pol polski slucha hip-hopu!
+Quote Post
post 23-02-2005, 15:52
Post #11

SHM-4
Group Icon

CYTAT (Ghul-150 @ 23-02-2005, 09:13)
Jak jesteś ślepo zapatrzony w ludzi i super mutantów to ci współczuje.

hm.. wy naprawdę się tym wszystkim przejmujecie, prawda? :blink: Uwazam, że potrzeba wam trochę luzu.. lub rzucić Jet..

CYTAT (Ghul-150)
Dalej idąc syf rozsiewają tylko ghule z Lśnieniem.

I uważasz, że jak spokojnie wytłumaczysz przykładowemu mieszkańcowi, że ty wcale niemasz lśnienia, to powie: "Acha, to sorry?"

Pomyslcie: sama nazwa - kojarzy się ewidentnie z ghulami z fantastyki, czyli nieumarłymi roznoszącymi różne choróbska (zgniliznę grobową itp. - grało się nekromantą ;). Taki jest też stereotyp o nich w świecie fallouta. Rozsądnie rzecz biorąc - chciałbyś mieć za sąsiada kolesia, który śmierdzi na milę, w krytycznych sytuacjach udaje trupa, znajdujesz jego ucho w zupie w lodówce, nie możesz zasnąć bo zza ścianki namiotu dochodzą cię odgłosy gazów z rozkładających się wnętrzności. Oni są jak trędowaci - można owszem, pomagać im i współczuć, ale żeby od razu kumplować się, chodzic razem do baru itp? To by było troche ryzykowne (chyba, że to trąd suchy, który nie jest zaraźliwy, ale większość ludzi - znowu - o tym nie wie). Lub super mutanty - jeszcze gorzej. Wielkie przerośnięte monstrum z genetycznymi ciągotami do przemocy? A jak się narąbie w barze i zacznie wszystkich atakować? Człowieka dałoby radę powstrzymać przynajmniej.. w mniej niż 6 osób. Zazwyczaj.

CYTAT (Ghul-150)
Entrop odnoszę wrażenie że nie lubisz ghuli. dlaczego?? (nevermind).

Jeśli nie oczekujesz odpowiedzi na pytanie, to go nie zadawaj.

Podkreślam, że niemam nic do ghuli, póki nie panoszą się po miastach, wywołując niepotrzebny niepokój i roznosząc różne Nurgle. Tak samo granie takimi postaciami uważam raczej za krótkie widzimisię, które może dać rozrywkę na 1-2 sesje.

Jeśli natomiast zamierzacie na poważnie brać się za kampanię pt. "Precz z dyskryminacją ghuli", to proponuje właśnie zacząć od haseł w stylu "Tylko ghule z Lśnieniem roznoszą syfa, reszta jest ok", a nie "Zostań ghulem! Będziesz mógł udawać trupa!"

Ten post był edytowany przez entrop: 23-02-2005, 15:53
+Quote Post
post 23-02-2005, 16:07
Post #12

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Ghul-150 i BoS_kunajk ... piszecie z tego samego IP - komu skasować konto ?
+Quote Post
post 23-02-2005, 16:14
Post #13

SHM-2
Group Icon

Kunajek wpadł do mnie na sesje Fallouta więc postanowiłem mu użyczyc mego kompa

Obsy: W takim razie ok

[EDIT by Ab]
Entrop dzx za wytłumaczenie. Ale musze powiedziec że kunajek załatwia tą kwestie maskując się pod płaszczem i nosząc skórzaną zbroije , poza tym wszyscy w falloucie są lekko napromieniowani więc i tak są średnio świecący i nie jest tak źle. Zgadzam sie
Ghule na ogu mieszkają w swoich osadach takich jak GECKO. Ja bym proponował poszukiwacza ghula a nie jakiegos mieszkańca (no były by ograniczone możliwości ale taksamo jest jak grasz postacią z int = 1) :unsure: sorry ostatnio wszyscy minie opieprzają za coś i tak trochę niejasno myśle.

Obsy: nie pisze się postu pod postem tylko się edytuje wcześniejszy ...

Sluzy do tego przycisk "edytuj" na gorze ramki posta... :arigato:

Ten post był edytowany przez Ghul-150: 23-02-2005, 18:44
+Quote Post
post 23-02-2005, 16:31
Post #14

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 872

Ghule smierdza, podobnie jak nieumarli i wyznawcy Nurgla.

I ZA TO ICH LUBIE
+Quote Post
post 23-02-2005, 16:51
Post #15

SHM-4
Group Icon

Brawo! wygrałeś karnet w atrakcyjnym ośrodku wypoczynkowym: lochu.. inkwizycji !!!. Wyjazd przymusowy. Zapewniamy takie atrakcje, jak: pranie mózgu, gorące natryski, nowy zestaw butów (cementowe lub "glany" - czyli metalowe). A dla szzcęśliwców - niespotykana okazja! Zamiana w autentycznego ghula! Z możliwością natychmiastowej inhumacji! (i potrzebą).. ;)
+Quote Post
post 23-02-2005, 17:05
Post #16

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 943

Mutacja ktora zmienila LUDZI w ghoule bardzo rzadko zmienia ich inteligencje, w przeciwienstwie to supermutantów... A poza tym byli kiedys ludzmi, wiec dyskryminacja ich nie ma sensu. Kazdego przeciez moglo zaskoczyc promieniowanie :P
+Quote Post
post 23-02-2005, 17:48
Post #17

SHM-1
Group Icon

Wlasnie! Ghule maja ogromne doswiadczenie zyciowiei sa inteligentni. To nie sa jakies nurgle tylko ludzie ktorzy są zywymi mumiami. W falloucie2 jeden ghoul udawal mumie, wiec raczej nie mogl smierdziec na kilometr. Raczej byl zasuszony, bo przeciez gdyby bylo inaczej zaden cfaniak nie siedzial by przy nim godzinami i nie pobieral oplat za ogladanie go! Zreszta ghule sa jedynymi istotami ktore pamietaja przedwojenne czasy. Byli ich naocznymi swiatkami, znali cywilizacje, nie sa dzicy. Mieszkancy krypt, bractwo stali znaja dawna cywilizacje tylko z zapiskow, a z wykli ludzie sa dzicy i tylko cos slyszeli o jakiejs wojnie a cala technika to tylko dziwne pozostalosci dawnej swietnosci jakiejs kultury ktora kiedys zyla. Gecko jest przeciez o wiele czystrze i wogole przyjemniejsze od kryptopolis, oczywiscie niee chodzi mi o sfere materialna, tylko o moralna i duchowa.
+Quote Post
post 23-02-2005, 17:50
Post #18

SHM-2
Group Icon

Ghule mogą być dużo inteligentniejsze od ludzi, poza tym moją więkse umiejętności z racji swojego długiego życia. Problemy jakie ich dotykaja są często problemami związanymi ze starzeniem się. Zapominaniem ich organizm jest jak żywy nowotówr. Mają one w dobrych warunkach do przeżycia 10X więcej lat niż człowiek. Poza tym ghule są fajni bo zahowują się pokojowo tak jak starzy ludzie nie podoba mi się przedstwawienie ich w AWEKEN'ie jako złych to sprzeczne z naturą ghuli z F2!! Niech nikt nie bierze moich uwag do siebie to moja opinia i chętnie przeprowadzę dyskusję nad zmianą zasad w Falloucie Pnp
(tylko tu naraźie mamy wpływ na zmieny )

bay the wey czy moderom nie wpadł już kedyś taki pomysł do głowy by zacząć grać ghulem czy supermutantem. Jest jeszcze jedna kwestja czy nie znudzimło wam się troche grać człowiekem ?? nie chcielibyscie poznać gry z innej strony to by było mega cool :D :D :D :D :D :D :D . Poza tym ghyl z dużą charyzmą mugłby uchodzić ża popażonego człowieka z bliznami (nie budził by takiej antypati co zwykle. Przynajmniej nie rzucali by na niego mięsem) :dziecko:

Ten post był edytowany przez Ghul-150: 23-02-2005, 19:35
+Quote Post
post 24-02-2005, 14:36
Post #19

SHM-2
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 1 515

Nie zapominajcie o Mózgu :canadian:
+Quote Post
post 25-02-2005, 00:20
Post #20

SHM-1
Group Icon

Ale gdyby mozg zaczol za bardzo kozaczyc to by ktos sprzatnol, ale mily gosc przyznaje :)
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 10-12-2019, 02:28