Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Modoc, FAQ

post 24-08-2005, 14:32
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

syn Balthasa

Podjalem sie odnalezienia syna Balthasa. Biore psa, ten prowadzi mnie do studni. Schodze na dol, wszystko zablokowane - musi byc w takim razie inne wyjscie. Szukam, szukam, nic. W koncu siegnalem po solucje i tam jest napisane, zeby porozmawiac z Jo o farmie duchow. Rozmawialem z nim i nie ma tam zadnej wzmianki o tej farmie. Moze moja postac jest za slaba (8 poziom) albo Jo uwarza mnie za glupka, bo wczesniej sie spytalem czy wie gdzie jest GECK (jego odpowiedz byla bardzo ironiczna

-Najpierw gadasz z Jo tak, żeby powiedział Ci, że wie gdzie jest geck, ale najpierw musisz wykonać dla niego zadanie. Wskaże Ci w Pip Boy'u lokalizację Farmy (niedaleko Modoc) . Idziesz tam, przechodzisz przez pole przyglądając się uważniej postaciom na palach. Wchodzisz do budki, idziesz po linę, czy młot i.. Po drodze spadasz przez dziurę w podłodze na dół. Znajdzie Cię dwoje strażników, musisz z nimi porozmawiać w miarę grzecznie, a reszta potoczy się łatwo. Mały Johny jest w północno-zachodniej części Farmy, wśród innych dzieciaków.
Aha, w studni jest także trochę kasy i "Czerwony Kapturek" Johnego. Jeżeli chcesz, możesz go oddać ojcu zaginionego.

ciekawostka:
SEJF

Ghost Farm

Mam problem bo w Madoc nie moge dostać questa z ghost farm ide do Jo ale ten tylko gada mi o tym co moge znaleźć w mieście i żadna gadka nie prowadzi do ghost farm, a bardzo by mi sie przydała nagroda za wykonanie ;]

Z Jo nie rozmawiaj o miescie, bo to nic nie da. Powiedz mu, ze szukasz GECKa, aby uratowac wioske. Wtedy on zaproponuje Ci uklad.

ślub

czy w fallot 2 można się ożenić jeśli tak to jak proszę o dokładny opis

Mozna sie ozenic w FO2 - w Modoc jest koles (nie pamietam, jak sie nazywal), ktory handluje miesem (daje ci questa - obrona jego brahminow przed stadem dzikich psow) - w jego domu sa pokoiki, w jednym siedzi corka, w drugim syn. Mozesz sie ozenic z corka albo wyjsc za syna (i to niezaleznie od twojej plci) . Wystarczy odpowiednio zagadac.

Karl

Więc mam peien problem.W modoc mi mówią żebym znalał karla a ja Karla znalazłem nawalonego w Den.Pytałem wcześniej o niego oczywiście w ghoust farm.Tylko jak to przekazać Jo w Modoc, że ja go znalazłem. Mam pogadać z kimś jeszcze?

Musisz zdobyć sympatię Karla. Czyli daj mu parę groszy. Potem porozmawiaj z nim jeszcze raz i zapytaj o jego historię <"What's your story?">. Opowie Ci o swoich "przygodach" w Ghost Farm. Wtedy możesz powiedzieć Jo, że w Den jest pijak pasujący do opisu Karla.

Jeśli masz jakieś inne pytanie związane z Modoc, rozpocznij nowy temat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-07-2019, 11:25