Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Enclava, FAQ

post 25-08-2005, 05:05
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Wiezyczki w Enklawie

Jak przestawic wiezyczki w enklawie?

Musisz mieć Science 100% lub LK 8.

Jeśli nie, to w ogole nie masz opcji logowania - aby ja dostać wybierz "Pomoc", "Tak" i "Z powrotem". Potem wybierasz Presidential Access Key i Counter Insurgency , czyli coś w deseń "dostęp prezydencki" i "przeciwdziałanie powstaniu". Ilosc możliwości opcji przy zalogowaniu (kont użytkowników) zależy od Science.

Nie próbuj hakować terminalu, bo to moze go zablokować.

Do terminala musisz przebiegać tuż przy połoudniowej sćianie, inaczej Frank cię zobaczy i rozpocznie sie walka. Terminala nie można użyć w walce, bo konieczne jest wejście do interfejsu dialogowego - samo użycie klucza na terminalu nic nie da.

Labirynt

Jestem włąśnie w enklawie i jak zabiłem strażników pozbierałem wszystko i sie uleczyłem nagle zaczeło mi zchodzić życie. Patrze na monitorek a tam:
-3 PW
-6 PW
-3 PW
i tak mi zchodz i nagle się zatrzymuje. Pużniej ide i znowu od nowa. Nie jestem chory nie mam uzależnienia. Jestem zdrowy jak ryba nie wiem co robić.[/]

Pewnie jesteś w labiryncie a tam podłoga jest pod napięciem. To normalne, że ci spada. Jak wyjdziesz z labiryntu wszyskto wróci do normy.

[i]mam pewien problem ostatnie drzwi w tym ze oto labiryncie jeszcze ani razu mi sie nie otworzyly choc chodze po nim juz od dluzszego czasu!!
czy to jest jakis blad ??
czy trzeba zrobi tam cos szczegolne by ow wrota sie otwarly??

Jesli chodzi o te calkiem ostatnie - czyli juz w sumie poza labiryntem - to musisz miec G.E.C.K. w plecaku....
GECK jest w szafce w pokoju po prawej stronie labiryntu

ładunki

musze wysadzic jakis komputer. Problem w tym, ze nie wzialem ze soba ladunku wybuchowego i nigdzie nie moge go znalezc na platformie. Wrocic na lad nie moge... co robic!?

Na 95% na oil rig są ładunki wybuchowe. Też miałem taki problem ale nie pamiętam, jak go rozwiązałem. Sprawdź lokacje na prawo od sali z działkami obronnymi (druga lokacja Enclavy), są też w dwóch salach po prawej i lewej stronie sali z elektryczna podloga i w zbrojowni pomieszczenie na prawo od głównego holu.
Ewentualnie pogadaj z jednym z technikow...
Wystarczy go postraszyc i wlaczy autodestrukcje...
Jest w dole ekranu (poziom ktory - nie pamietam). Ma jakby osobny pokoj i stoi kolo niego gosc w APA. Technik stoi przy biurku.

Drzwi

napotkałem drzwi których nie mogę ani otworzyć ani zniszczyć dostępną bronią.

Otworza ci droge ucieczki jak wykonasz zadanie zniszczenia.

Stimpaki

Gdzie znalezc stimpaki w Enklawie jezeli sie juz wszystkich zabiło,wszystko przeszukało,a została ostatnia walka z bosem

Jeśli obszukałeś wszystkie trupy, wszystkie skrzynki, wszystkie szafki i wogóle wszystkie miejsca gdzie zazwyczaj bywają stimpaki i nie ma już to nie ma.

Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie ddotyczące Enclavy to załóż nowy temat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-07-2019, 01:46