Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Rozwój serwisu

post 08-02-2009, 21:36
Post #1

SHM-1
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 4 119

Hej,
poruszając tę kwestię zacznę od faktu, iż poszukuje współtwórców serwisu - aktualnie Newsmanów i Redaktorów. Gdyby ktoś zainteresowany był szczegółami odsyłam do PW. ;]

Czego brakuje wam w serwisie? ;>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 08-02-2009, 23:01
Post #2

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Mnie brakuje tego, czego nie ma, a na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest - czyli galerii i plikowni. Nikt nie twierdzi, że muszą się tam od razu znaleźć jakieś wspaniałe rzeczy - ale chociaż coś byłoby już miłym dodatkiem ;).
Nie podoba mi się jeszcze jedna rzecz - dublowanie newsów w twoim blogu. Jak dla mnie dawanie dwa razy tego samego jest trochę bez sensu, ale jako postronny obserwator pewnie się nie znam :P.
+Quote Post
post 09-02-2009, 07:25
Post #3

SHM-1
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 4 119

QUOTE(Zoor @ 08-02-2009, 23:16)
Mnie brakuje tego, czego nie ma, a na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest - czyli galerii i plikowni. Nikt nie twierdzi, że muszą się tam od razu znaleźć jakieś wspaniałe rzeczy - ale chociaż coś byłoby już miłym dodatkiem ;).

Racja, racja, zapomniałem o Galerii. Zajmę się nią jak najszybciej, a plikownią w najbliższy weekend. ;)

Nie podoba mi się jeszcze jedna rzecz - dublowanie newsów w twoim blogu. Jak dla mnie dawanie dwa razy tego samego jest trochę bez sensu, ale jako postronny obserwator pewnie się nie znam :P.
*

Czy dublowanie? Dwa dni pod rząd wstawiłem krótki wpis informujący o zmianach. Ale racja, opiszę po prostu wszystkie zmiany po ukończeniu ich.

Pzdr. :piwko:
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-12-2019, 11:34