Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Perihelion Pnp

post 15-11-2004, 21:40
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 744

Witam.

W końcu udało mi się w końcu stworzyć stronę mojego systemu autorskiego opartego na starej grze cRPG Perihelion: the Prophecy w klimatach postapokaliptycznych. Wydał ją kiedyś Psygnosis na amigę a obecnie można odpalić na emulatorze. System jest cały czas w rozbudowie jednak stwierdziłem że dysponuje wystarczającą ilością by go opublikować w internecie. Narazie skupiłem się tylko na opisie świata. Licze na to że są tu tacy którzy pamiętają jeszcze tego hiciora :).

Zapraszam na
www.perihelion.end.pl
lub (jeśli powyższy nie działa)
www.perihelion.prv.pl

Pozdrawiam, Farvus.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 16-11-2004, 00:39
Post #2

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 87

Wow, odpaliłem sobie tą gierkę... i przeżyłem szok. Jaka ona jest fantastycznie niegrywalna!!! . Nie wspominam nawet o grafice czy dźwięku (synteza mowy!!) żeby nie było ... giercowałem w MEtal Mutant, Lure of the Temptress , Beneath the Steel Sky, Dune2 i ine gierce na Amidze swego czasu... ba nawet na PC traciłem czas na tak "wspaniałych" rpg jak "yendorian Tales" (z gatunku idziesz w 4 strony)
ale Periheliona nie zdzierżyłem :)

Tymniemniej, popieram ciekawa inicjatywę - może ten system się spodoba :)
+Quote Post
post 16-11-2004, 00:56
Post #3

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 744

Takie drobne sprostowanie. Gra jest nie tyle niegrywalna co posiada niewygodny interfejs (to jest w zasadzie jej jedyna wada). Za jakiś czas umieszcze na stronie krótkie objaśnienie jak się do niej zabrać.
Grafike ma całkiem niezłą jak na rok 1993 i jest całkiem klimatyczna tylko trzeba trochę w nią pograć. Muzyka jest skomponowana na komputerze, w formacie mod. Wtedy kiedy wydano Periheliona, grze przypisano jedną z najlpszych opraw dźwiękowych. Synteza mowy jest całkiem znośna, zresztą pojawia się tylko w intrze na początku.
Obecnie produkuje się gry z super grafiką i dźwiękiem ale nie znaczy to jeszcze że są lepsze. W niektóre starocie można grać do tej pory.

Ten post był edytowany przez Farvus: 16-11-2004, 01:17
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-07-2019, 15:36