Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony  1 2 3 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Ktoś za to beknie !, a jak!

post 19-02-2007, 13:36
Post #1

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

od kilku dni nie działa strona FC mysle ze nie ma na to wpolywu testowanie noweglo laya bo pod hakiem nowego laya tez 403 sie pokazuje.
Wiec oberwalismy .... meldopwac od kogo jak mocna jakie straty w ludziach a jakie w sprzecie ... raport in!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 19-02-2007, 17:52
Post #2

Silent Spamer
Group Icon
Nr użytkownika: 1 527

emiasto nas zablokowalo, bo ktos naspamil z formularzy ;]

...costam szpon podobniez dziala...
+Quote Post
post 19-02-2007, 19:10
Post #3

Fallout Corner
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 352

,,Coś tam" może sie okazać troszke za mało...ech...jak zwykle wszystko się wlecze...
+Quote Post
post 20-02-2007, 01:14
Post #4

Group Icon

co gdzie jak naspamili ?
czemu szpon nikomu nic nie powiedzial...
?
+Quote Post
post 01-03-2007, 16:41
Post #5

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

Bo Szpon zdziczal...
Juz wszystko OK. Problem byl tylko na poziomie strony OT. Zapobiegawczo usunalem wszystkie podstrony ktore kierowaly wysylaniem formularzy. Do czasu az to jakos zabezpiecze...
+Quote Post
post 01-03-2007, 17:33
Post #6

Group Icon

za kare szponowi obrywamy jaja! co wy na to ?
+Quote Post
post 19-06-2007, 07:57
Post #7

Fallout Corner
Group Icon

Dzisiaj na FC znalazłem tylko coś takiego, co załączam w załączniku. Cały serwer jest pusty. Robimy coś z tym ?

Art. 268a. § 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa, zmienia lub utrudnia dostęp do danych informatycznych albo w istotnym stopniu zakłóca lub uniemożliwia automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie takich danych,podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1, wyrządza znaczną szkodę majątkową,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Załączony/e plik/i
Dodany plik  index.html ( 593bajtów ) Liczba pobrań: 313
+Quote Post
post 19-06-2007, 08:29
Post #8

Shina - Królowa Jungli
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 764

:lol: - nie wydaje mi się aby to było możliwe żeby Jabot bawił się w "hackowanie" - ale go wypytam...

ps: coś takiego jak KB Stargard nie istenieje :D

EDIT:
Szczerze powiedziawszy to nie zdziwię się jeśli ktoś się podszył.
+Quote Post
post 19-06-2007, 08:40
Post #9

Fallout Corner
Group Icon

Dlatego na razie bym wolał przeprowadzić wewnętrzne śledztwo, dowiedzieć się od admina kto się łączył i skąd itp itd. a dopiero potem oskarżać.

W każdym razie ja jakoś nie widzę sensu by ktoś się miał podszywać pod jabota...

+Quote Post
post 19-06-2007, 08:56
Post #10

Wasteland Demon
Group Icon

Poza redakcja dostep do serwa mial Smoq... Dostal go, gdy na naszym serwie siedziala strona OT...

Wkurwilem sie mocno...

Raw, wybacz, ze to powiem, ale po co ktos mialby sie podszywac pod KB?

EDIT: Moze to glupio zabrzmi, ale admin nam nic nie powie, bo wszystkie logi tez zniknely...
Proponuje zapytac wprost Jabota. Nie ma sie za co obrazac... Niech sie najwyzej wytlumaczy...
+Quote Post
post 19-06-2007, 09:20
Post #11

Shina - Królowa Jungli
Group Icon

QUOTE(Deat©hClaw @ 19-06-2007, 08:11)
Poza redakcja dostep do serwa mial Smoq... Dostal go, gdy na naszym serwie siedziala strona OT...

Nie sądze żeby Smoq to zrobił - nie jest chujem - no ale jego też zapytam.

Raw, wybacz, ze to powiem, ale po co ktos mialby sie podszywac pod KB?

Wiesz, oszczerstwa rzuca się w ludzi żeby ich zniszczyć w oczach innych - przypuśćmy np. że komuś by zależało żeby ktoś z nas nie lubił Jabota? Po co? "bo tak". Albo przyjmijmy ze ktos wie ze jestem w KB i chcialby np. "sprawdzic moja lojalnosc wobec KB/FC", albo zwyczajnie zalezy mu na tym by KB rozbic - cholera wie, moze to ten caly Sidyk? - on tez niezly intrygator jest i do tego "dziecko neostrady pragnace byc BMXowcem/Skatem/Hip-Hopowcem/Hackerem/Airsoftowcem/sportowce/pilotem/strazakiem jednoczesnie" - po takich tez mozna sie czegos spodziewac.

Proponuje zapytac wprost Jabota. Nie ma sie za co obrazac... Niech sie najwyzej wytlumaczy...

Nie, no, ja juz jabota zapytalem. Mialbym numer do niego to bym zadzwonil ale nie mam, dlatego czekam az bedzie przy kompie i odpowie.

Po za tym, Jabot głupi nie jest raczej - w jakim celu robiłby taki numer (raczej zdawalby sobie sprawe z konsekwencji, tymbardziej ze ze swoimi pogladami, pewne przepisy prawne tez musi znac - zreszta wywalili go kiedys ze szkoly za wykroczenie/przestepstwo internetowe - nie wiem jak sie dokladnie to co zrobil kwalifikowalo) i jeszcze sie podpisywal i oczernial na dodatek cala nasza ekipe KB ? Nie, niestety nie chce mi sie wierzyc ze Wojtas to taki idiota :D .

Podejzewam tez ze ktos kto to zrobil ma kopie tej pracy na wlasnym dysku bo zrobil to wylacznie po to by wygladalo na "sprawke wrogow ukladu" :) .

NA WSZELKI WYPADEK:
Jezeli ktokolwiek probowalby mnie o to podejzewac to od razu mowie ze skrzynka mailowa na ktorej mam stary mail od Szpona z danymi logowania przez FTP juz od dawna nie istenieje (jak i www.megapolis.pl - operator skrzynki - przynajmniej ja nie moge odpalic tej strony). Zdaje sie ze jeszcze niedawno dostawalem przez GG od Szpona te dane ale ja jestem od dawna juz po dwoch formatach mimo ze kompa nowego mam chyba 2-3 miesiace (XP robi swoje niestety - i to oryginal).

Generalnie, poczekajmy co powie jabot i smoq.
+Quote Post
post 19-06-2007, 09:23
Post #12

Wasteland Demon
Group Icon

Ja i tak dla pewnosci zapytalem sie admina, moze ma gdzie ukryte logi... I to tlumaczenie, ze ktos chcialby oczernic KB mnie nie przekonuje... Po co wybralby do tego FC... Przeciez to bez sensu...
+Quote Post
post 19-06-2007, 09:31
Post #13

Shina - Królowa Jungli
Group Icon

QUOTE(Deat©hClaw @ 19-06-2007, 08:38)
Ja i tak dla pewnosci zapytalem sie admina, moze ma gdzie ukryte logi... I to tlumaczenie, ze ktos chcialby oczernic KB mnie nie przekonuje... Po co wybralby do tego FC... Przeciez to bez sensu...
*

Szponie, ja nikogo nie tlumacze :) W koncu w sledztwie trzeba podjac kazdy watek. Po za tym to ja zadalem pytanie czemu Wojtas mialby oczerniac wlasna ekipe (w tym siebie) ? no i wlasnie, po co wojtunia wybralby do tego FC? :D Przeciez to moje pytania :)
+Quote Post
post 19-06-2007, 09:37
Post #14

Wasteland Demon
Group Icon

Nasze gdybanie i tak nic nie da... Trzeba pcozekac na jakies informacje... Najlepiej, jak admin bedzie mial cos u siebie...
+Quote Post
post 19-06-2007, 09:45
Post #15

Fallout Corner
Group Icon

zreszta wywalili go kiedys ze szkoly za wykroczenie/przestepstwo internetowe

To raczej argument za tym, że jednak Jabot jest temu winny.

Poza tym uważam, że po ostatnich wydarzeniach miałby powód aby zaszkodzić FC. Zresztą jak cała KB.

A jakby ktoś chciał zaszkodzić KB to nie wiem dlaczego akurat wybrał FC...Sidyk w ogóle wie co to jest Fallout ?

Rawdan : o jakiej kopii pracy mówisz ? :) bo niezbyt rozumiem...całego FC ?
+Quote Post
post 19-06-2007, 09:55
Post #16

Shina - Królowa Jungli
Group Icon

QUOTE(czechu @ 19-06-2007, 09:00)
zreszta wywalili go kiedys ze szkoly za wykroczenie/przestepstwo internetowe

To raczej argument za tym, że jednak Jabot jest temu winny.

Owszem, istnieje recydywa ale bez przesady :D Myślę że nie chcialby miec problemow z policja/prawem za cos takiego i to z powodu... no wlasnie, jakiego? Tymbardziej ze juz on te przepisy na pewno ma obcykane - gdybyscie pogadali z nim o Red Watch'u i innych podobnych sprawach na pewno by was zaskoczyl swoja wiedza :) A do tego wszystkiego mialby np. zrobic to wiedzac ze sam zrobilbym mu awanture? dlaczego mialby narobic kwasow w samej KB i miedzy jej czlonkami? nie rozumiem...

Poza tym uważam, że po ostatnich wydarzeniach miałby powód aby zaszkodzić FC. Zresztą jak cała KB.

Ja tez jestem w FC i jaki ja mialbym miec powod? Uwazacie ze KB generalnie interesuje FC? Zdziwilibyscie sie :) nikt nic zlego o FC w KB nie powie - po za podejzewaniem wszystkich o teorie spiskowe (ale to zna Czechu z dyskusji na forum KB - Smoq cos takiego tam zasugerowal). Temat FC a nawet Shamo czy calej sceny zadko jest wogole poruszany a jesli juz to dotyczy newsow typu techDemo Van Burena - na serio sa przyjemniejsze sprawy do zrobienia niz jakies robienie niepotrzebnych kwasow na scenie. Ale ok - poczekajmy jak sie sprawa potoczy.

A jakby ktoś chciał zaszkodzić KB to nie wiem dlaczego akurat wybrał FC...Sidyk w ogóle wie co to jest Fallout ?

Wie, byl na tej stronie a gre pozyczylem mu ja i to juz dawno :D zreszta to byl bardziej zart z tym sidykiem... niewazne...

Rawdan : o jakiej kopii pracy mówisz ? :) bo niezbyt rozumiem...całego FC ?

no kopii serwera, znaczy sie, buckup strony :)
+Quote Post
post 19-06-2007, 10:06
Post #17

Fallout Corner
Group Icon

Nikogo nie jesteśmy na razie w stanie oskarżyć na 100%, ale jedno jest prawie pewne, że osoba która to zrobiła jest w kręgu osób będących na Shamo/związanych z FC/związanych z KB. W innym przypadku nikt by się nie podszywał pod Jabota, chyba że to był niesamowity zbieg okoliczności - ktoś wylosował jakiegoś użytkownika na SHAMO i się podpisał jego imieniem, a potem sprawdził czy ten Jabot się gdzieś jeszcze nie udziela i podpisał KB Stargard dodatkowo... w takie zbiegi okoliczności ja nie wierzę, więc uważam, że to musiał być ktoś znajomy. Kto by mógł aż tak ryzykować ?

KB ma jakiś wrogów ?
+Quote Post
post 19-06-2007, 10:25
Post #18

Shina - Królowa Jungli
Group Icon

QUOTE(czechu @ 19-06-2007, 09:21)
KB ma jakiś wrogów ?
*

ma: kaca :D

EDIT: sprawa jest omawiana teraz na forum KB - na wewnetrznej tablicy. Cos mi sie jednak wydaje ze to jednak mogl byc Jabto - ale jesli tak to poniesie tego konsekwencje!
+Quote Post
post 19-06-2007, 10:39
Post #19

Wasteland Demon
Group Icon

Wszystko jasne...

Z IP podanego mi przez admina na SHAMO posty pisali tylko Jabot i Prezes...

Maja takie samo IP, bo to IP sieci:

person: Wojciech Kaniewski
address: Multimedia Polska Zachod Sp. z o.o.
address: Chrobrego 25, 73-110 Stargard Szczecinski
address: Poland
phone: +48 91 8353350
fax-no: +48 91 8353354
nic-hdl: WK390-RIPE
e-mail: wkaniewski@teleton.pl
mnt-by: TPZ-MNT
source: RIPE # Filtered

Wiec jak widac... Wszystko Wskazuje na to, ze to byl jeden z nich...

Teraz pytanie: udupiamy ich oboje? Jest jeszcze jedna sprawa. Admin mi napisal, ze to nie byl wlam, tylko zwyczajne logowanie. Jabot, albo Prezes znali nasze haslo do serwera... Smoq?
+Quote Post
post 19-06-2007, 10:54
Post #20

Shina - Królowa Jungli
Group Icon

Hmm... czy to znaczy ze kazdy kto ma neta w multimedia polska ma taki sam numer IP ? bo wiecie, oni mieszkaja dosyc daleko od siebie.

Jabot sie nie przyznaje - twierdzi ze ktos go wrabia.
+Quote Post

6 Strony  1 2 3 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 12-11-2019, 06:25