Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Problem z Fallout 2

post 22-06-2007, 21:48
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 536

Hay maniacy :)

Mam pewien problem z moim ukochanym F2 :(. Gdy grałem sobie, w momencie kiedy miałem się wrócić do NAvarro po plany do latacza i zostawiałem dróżyne przy miejscówce BOSa to zorientowałem się że... VIC ZNIKNĄ! taaak... ten jeden z moich ttowazyszy mógłby by być spisany na straty, gdyby nie fakt że miał ok KD - to czerwone świecidełko które otwiera pomieszczenie nawigacyjne w tankowcu :(. Czy nie mogę teraz dostać sie do Enklawy? Czy znacie jakieś rozwiązanie mojego problemu? Inny swpsób? Generator itemów? Bardzo prosę o pomoc...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 23-06-2007, 13:05
Post #2

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

QUOTE(rzebro @ 22-06-2007, 21:03)
Hay maniacy :)

Mam pewien problem z moim ukochanym F2 :(. Gdy grałem sobie, w momencie kiedy miałem się wrócić do NAvarro po plany do latacza i zostawiałem dróżyne przy miejscówce BOSa to zorientowałem się że... VIC ZNIKNĄ! taaak... ten jeden z moich ttowazyszy mógłby by być spisany na straty, gdyby nie fakt że miał ok KD - to czerwone świecidełko które otwiera pomieszczenie nawigacyjne w tankowcu :(.  Czy nie mogę teraz dostać sie do Enklawy? Czy znacie jakieś rozwiązanie mojego problemu? Inny swpsób? Generator itemów? Bardzo prosę o pomoc...
*

Po pierwsze nie ten dział .. po drugie źle oznaczony topic po trzecie jak to znikł ... ?
w jakiego fallouta grasz [ ver/leng] ? z modami czy bez i jak to znikł ?

A co z savami ... chyba mozesz wrócić troche wczesniej ...?

Dla przykładu powiem ze ja grajac juz te xxx razy w falla [ przechodzenie go] mialem problem jedynie z z znikającym bagażnikiem.

+Quote Post
post 24-06-2007, 13:29
Post #3

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 536

Niech ktoś przerzuci topic do właściwego działu plz.

Znikł=mogło być tak że niezauważyłem jego zgonu gdzieś na pustkowiu na random enc :(. Gram w Fallout2 z ExttraKlasyki (bodajże 1.02) Polska wersja.

Własnie problem w tym że nie mam zadnych savów jescze z nim... :(
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-11-2019, 15:38