Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Nie będzie bandyctwa, nie będzie złodziejstwa, nie będzie niczego. Będzie inaczej.

post 28-05-2008, 11:10
Post #41

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 688

Zgadzam sie z Augustusem i Flapem.. nie moze byc tak ze raidersi wogule nie patrza na to co robia..

BooN i po co gadales teraz cala niespodzianke szlak trafil:)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 28-05-2008, 11:12
Post #42

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 308

och wybacz ... zapastuje :]
a gadalem bo ja was znam cholery jedne - w pewnym sensie jestescie tak samo a czasem nawet bardziej pokreceni od nas :]
+Quote Post
post 20-06-2008, 14:35
Post #43

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 780

Może lepiej byłoby zorganizować jakąś propagande mającą na celu zwerbowanie świeżego mięsa do Raidersów? Na pierwszej stronie ktoś wspominał o karawanie z obstawą 10 strażników i 3 raiderach w krzakach. Szanse na zwyciestwo rzeczywiście znikome. Ale jeśli pozyskali by oni nowych rekrutów stanowiliby realną siłę w OT. Bo taki 7-osobowy zespół wykorzystując element zaskoczenia spokojnie mógłby przejąć karawanę. Sęk w tym że Raiderów jest za mało.

Pozatym jest to aklimatyczne i nieuczciwe względem innych fabularnych postaci. Dochodzi do walki dwóch grupek i jedna walczy o przetrwanie a drugiej dynda i powiewa czy zginą bo i tak nie poniosą konsekwencji.
+Quote Post
post 20-06-2008, 15:56
Post #44

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

A czy ktoś Ci kiedykolwiek zagwarantował, że życie będzie sprawiedliwe? Jak się boisz Raidersów to nie wychylaj nosa z namiotu, ot, co.

A właśnie ta możliwość "nie zgienięcia" jest już rekomendacją samą w sobie..

Z drugiej strony nie rozumiem Twojego postu. W pierwszym akapicie piszesz, że Raiderzy są za słabi, w drugim, że za silni.
+Quote Post
post 20-06-2008, 16:04
Post #45

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 3 332

w cztery osoby to można spokojnie inną frakcję wyrznąć. wszystko jest kwestia odpowiedniego podejścia i wykonania. ;)
+Quote Post
post 20-06-2008, 17:15
Post #46

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 885

Szwejk, dzięki za wposmnienie ale ten problem już był dyskutowany i wygenerowano conajmniej 3 takie rozwiązania. W zależnosci od potrzeb raidersi mogą zostać wsparci więc bez obaw, jak wyjdziesz na pustkowia to cie radersi na pewno złupią... a jak nie raidersi któraś inna niszczycielska frakcja która zamierza rozbićsiew pobliżu OT. :)
+Quote Post
post 20-06-2008, 17:57
Post #47

SHM-0
Group Icon

Piszę, bo wydaje mi się że każda sugestia która może wnieść coś nowego jest dobra, nawet od osoby która nie doświadczyła jeszcze palącego słońca Westlandu ;)

Z drugiej strony nie rozumiem Twojego postu. W pierwszym akapicie piszesz, że Raiderzy są za słabi, w drugim, że za silni.

Raidersi jako normalna frakcja może również stanowić siłę. Takie traktowanie jak teraz uważam trochę po macoszemu. Potrzeba im jedynie solidnych rekrutów.....przynajmniej tak mi się wydaje...każdy może się pzecierz mylić...prawda?
+Quote Post
post 20-06-2008, 18:46
Post #48

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

To jako osoba regularnie spalana słońcem Wastelandu odpowiem, że do tej pory właśnie tak było, że Raidersi byli w większej kupie i kawałek od OldTown.
Nie sprawdzało się jakoś. Zresztą mieli tyle problemów z mieszkaniem poza miasteczkiem (cieknące dachy, brak piwa, etc.), że nie mieli nawet czasu na napady. I siłą rzeczy omijała ich masa atrakcji konwentowych. Teraz będzie inaczej. Będzie lepiej.
+Quote Post
post 20-06-2008, 19:55
Post #49

SHM-0
Group Icon

Więc nie pozostaje mi nic innego jak wam zaufać i czekać na efekt.
+Quote Post
post 22-06-2008, 17:13
Post #50

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 806

QUOTE(Śledź @ 27-05-2008, 15:51)
"za godzinę wychodzimy w tamtym kierunku, zajmiemy jakiś budynek 3-4 kilometry stąd, czekamy na was od 22 do 4"
Atakujący się cieszą, bo nie zastaną wszystkich śpiących lub przeprowadzających sie po powodzi. Do tego muszą szukac tej bazy, bo nie wiadomo od pierwszego dnia gdzie jest i mają gwarancję, że jak znajdą to sobie postrzelają.
*

:beer2: :beer2: :beer2:
Takie postawienie sprawy kilka "kwasów" u Raidersów by załatwiło od ręki.

Ten post był edytowany przez Peteru$: 22-06-2008, 18:40
+Quote Post
post 22-06-2008, 18:49
Post #51

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 806

QUOTE(Śledź @ 27-05-2008, 11:30)
W tym roku raiderstwo będzie na innych zasadach. Dla zintensyfikowania akcji zrezygnowaliśmy z regularnej frakcji na rzecz random ecounterów.

(...)

Planuję, żeby przez cały czas w terenie byłe 2-3 grupy po 4-6 osób.
Jeśli orgowie nie będą mieli nic przeciwko, raiderami będą mogły zostawać osoby, które są fabularnie martwe, a nie chce im się iść do wierzchlądu na jezioro.

(...)
*

Pełne poparcie!

Dobrze, żeby też troche odgrywali i np puszczali żywcem jak ktoś ładną scenkę "bycia ograbianym odegra", za to pastwili się nad rannymi którzy postanowili się postawić ale przegrali. Itp.

Nie da się ukryć, że Raidersi to są moby. Walnięcie Raidersów to niczym wycieczka do siedliska zła na expa ;). Ja byłem w Raidersach w tamtym roku i jakoś super mi się ta frakcja nie sposobała. Jak już to ma ona sens dla tru-total-hardcore-team którzy będą faktycznie zadowoleni z ciągłego "bycia w terenie".
Nie żeby było źle - całe OT złe nie było więc jakże tu. Ale gorzej niż alternatywa.

Za to na pewno w tym roku na 1-2 takie wypady pobiegnę.

Do tego "grupy raidersów" będą bardzo klimatycznym sposobem na danie możliwości postrzelania, oraz podkręcenie adrenalinki w terenie. Tym lepiej, że nie będą hordą 30 ludzi obstawiających wszystkie wyjścia - to, że jest szansa na ucieczkę nawet jak jesteś jedną osobą, za to w czas się zorientujesz, jest bardzo pozytywne.

Ten post był edytowany przez Peteru$: 22-06-2008, 18:50
+Quote Post
post 22-06-2008, 19:21
Post #52

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 409

Jest wysokie prawdopodobieństwo że nie będzie mnie w tym roku.
Z raiderstwem zostaje jak ma być, tylko że teraz zajmuje się tym Panzerglas.
+Quote Post
post 22-06-2008, 20:43
Post #53

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 091

Z pytaniami w sprawie Raiders walic na gg 1059016 lub maila Panzerglas@o2.pl.
Koniecznie dopiszcie w temacie ze w sprawie Oldtown.
+Quote Post
post 09-07-2008, 17:47
Post #54

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 409

Nie było mnie jakiś czas a i teraz nie mam za dużo czasu żeby wszytsko czytać, ale doszło do mnie, że muszę naprostować parę rzeczy.

Jeśli chodzi o przyjmowanie ludzi z respawna, będą to jednostkowe przypadki, nie reguła. Dotyczyć będzie to raczej znanych mi ludzi, a nie pierwszych lepszych. Powtórzę jeszcze raz:
- nie ma tak, że każdy martwy może sobie iść na raiderstwo
- jak ktoś zostanie przjęty (1-3 osoby jedorazowo) nie ma żadnej samowolki. Zostaną dołączeni do gotowej grupy stałych ludzi i będą musieli słuchać dowódcy.
- za wszelkie próby wykorzystania sytuacji do swoich celów kopa w ryj i wyjazd z konwentu.
Nie będzie więc sytuacji, że Shafa zabije sobie 20 gości, a oni za 5 minut przyjdą zo zatłuc jako zombiaki.
- jeśli ktoś będzie chciał podpieprzyć raiderskie kulki to kopa w ryj i wyjazd z konwentu.
+Quote Post
post 09-07-2008, 19:04
Post #55

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 3 332

No z tymi 20-oma ludziami to przegięcie. Wątpię czy by sie dało. ;)
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-07-2019, 07:38