Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fallout Warfare na pomoc :)

post 11-02-2008, 19:04
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 6 222

Witam, jestem nowy i przyznaję się bez bicia, że nie mam doświadczenia w bitewnych grach figurkowych. Dlatego pewnie mam problemy z przebrnięciem przez prostą pewnie (dla Was) instrukkcję :)

Proszę o wyjaśnienie kilku kwestii:

1. Jest napisane, że cały oddział musi wykonać taką samą czynność w turze. Czy to znaczy, że jeżeli atakują, to wszyscy? Czy może częśc oddziału zaatakować na odległość, a część w walce wręcz?

2. Drugie pytanie, które od razu mi się nasuwa: Czy zatem cały oddział musi się składać z takich samych jednostek?

3. Czy atakując odziałem wykonuję test dla każdego członka oddziału osobno, czy też może rzucam od razu tyloma kośćmi, ilu jest żołnierzy?

4. Czy mogę zaatakować (w walce wręcz, bo na odległość to przeciwnik wybiera cel trafienia, tak?) jednego przeciwnika kilkoma żołnierzami z jednego oddziału? Jeżeli tak, to jakie są modyfikatory?

5. Co dzieje się z oddziałem, gdy zginie jego dowódca?

Kurcze, mam więcej pytań, ale na razie starczy :) Mam nadzieję, że trafiłem we właściwe miejsce?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 28-07-2008, 09:25
Post #2

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 7 577

Też mam ten dodatek i sam nie wiem jak w to grać :P
+Quote Post
post 30-07-2008, 15:29
Post #3

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 499

W tego bitewniaka niestety nie miałem przyjemności grać zostało mi dane dorwać się tylko do instrukcji a , że to było dawno temu więc za swoje odpowiedzi nie ręczę ale ...

1.Tak jeśli model z oddziału atakuje to cały oddział musi atakować ale forma ataku jest chyba dowolna.

2.Tak i nie zarazem.Tak ponieważ trzon oddziału muszą tworzyć te same jednostki, nie ponieważ mogą by w nim uwzględnieni bohaterowie itp którzy mogą by innym rodzajem jednostki ale takie indywidua zazwyczaj dołączają do oddziału na krótki czas ,głównie działają w pojedynkę.

3. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale napisałeś tak naprawdę tą samą sytuacje , jaka to różnica w 7 rzutach kostką a jednym rzutem 7 kostkami ? polecam rzucać od razu 7 skróci to czas gry o 300% :).

4.Tak na odległość przeciwnik wybiera kto został trafiony .Co do H2H to limit był do 4 ataków czyli 4 modele posiadające jeden atak mogą atakować jeden model bez modyfikatorów.

5.Oddział się nie rozpada jeśli o to chodzi , istnieje dalej , dalej musi zachowywać wszystkie zasady jakim podlegał z tym że modyfikatory ujemne za nie posiadanie dowódcy (o ile takie są:D) zostają przypisane do niego na stałe

Mam nadzieje że to ci pomoże :).

A z mojej strony mógłby ktoś zamieścić te pdf'y z jednostkami ew poda link do nich?
+Quote Post
post 30-07-2008, 23:27
Post #4

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 080

http://www.falloutcenter.info/download-10-inne.html
Ciekawe rzeczy do Fall'ów, a między innymi plik "bonus.zip".

:krzeslo: Google - najlepsza strona startowa pod słońcem :D
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 20-07-2019, 08:53